تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 639 اولاول 1234561252102502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 6382

نام تاپيک: | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

اگه نباشه جاش خالی می مونه ferij's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پارسيان/ پارسيان/ پارسيان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    به نظر من بانک صادرات خوبه چون تعداد شعبات بیشتری داره و از نظر آدمای بازاری هم سرعت عمل کارمنداش بالاست یعنی سرعت کاری کارمنداش با بانکای دیگه قابل مقایسه نیست و خدمات اینترنتی و همراه بانک و تلفنبانک هم داره در ضمن اولین بانکی بود که شبکه شتاب رو راه اندازی کرد و از طرفی روز به روز داره بهتر هم میشه
    خدمات جدیدتر (قرار هر ماه یه خدمت جدید معرفی کنه)
    وقتی که هیچ جای ایران دفترچه درگردش نبود بانک صادرات داشت یعنی می تونستید از هر شعبه ای توی ایران برید و پول بگیرید (مثل کارت های الان) - اون اعتبار در حسابی که الان دارن مطرح می کنند هم از بانک صادرات به ارث مونده (از مشتریان قدیمی بپرسید دسته چک قرمز چی بود)

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

الان چند سالی میشه کل خانواده مون به طور پروفشنال با پاسارگاد کار می کنیم و به شدت راضی ایم ...

بین بانک هایی که دیدم، از هر لحاظ سر بوده ... 
    مشتری تو شعب پاسارگاد اون قدر مورد احترام قرار می گیره که ناخودآگاه مجبور میشه بره به دوست و آشناهاش تبلیغ کنه!! 
    در حالی که بانک های دولتی و حتی بانکی مثل پارسیان (اقلاً چند شعبه ای که من دیدم)، تو شعبه هاشون بیشتر از 4-3 باجه ی فعال ندارن، پاسارگاد تو بیشتر شعبه ها بیش از 10 باجه داره که معمولاً حداقل 8 تاشون فعاله!! 

تو سیستم چک، برادر من که از 4 بانک دسته چک داره، بهش ثابت شده که قوی ترین سیستم بانکی همین پاسارگاده ... (تا حالا بیش از 5 تا دسته چک 50 برگی گرفته از پاسارگاد! در حالی که نه پایان خدمت داره، نه ضامن!! )

توی بانکداری اینترنتی، فوق العاده امن و کامله ... با حساب اینترنتیتون هر کاری می تونید بکنید! از انتقال وجه بین حساب های پاسارگاد تا حواله و مسدود کردن کارت و صورت حساب و ...
    پاسارگاد یکی از دو سه بانکیه که انتقال وجه کارت به کارت اینترنتی داره! رمز دومتون رو که داشته باشید، می تونید از کارتتون به هر کدوم از کارت های بانک های دیگه اینترنتی پول منتقل کنید ...
    همین طور از طریق سامانه ی پاسارگاد، کارت هر بانکی رو که داشته باشید، می تونید موجودیتون رو اینترنتی چک کنید!! (حتی اگه مشتری پاسارگاد نباشید)

خرید شارژ ایرانسل و پرداخت قبض و اینا هم که از عادی ترین خدمات اینترنتیشه ...
    الان تو خونه ی ما 6-5 تا کارت و دفترچه حساب پاسارگاده! تو اینباکس تک تک اعضای خانواده اس ام اساشون هست!  

کلاً پاسارگاد، های کلاس و با کیفیت ترین بانک ایرانه ...

4. 12 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hamijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ღღIn ThE HeAvEnღღ

پيش فرض

من فقط با سامان كار ميكنم .. واقعا از همه لحاظ عاليه مخصوصا كاراي اينترنتيش

6. این کاربر از hamijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای davy jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    کشتی مرد هلندی

پيش فرض

!! Just SAMAN Bank

احترام به ارباب رجوع عالی
    سرعت در انجام مراحل مختلف امور بانکی در حین مراجعه. (در شلوغ ترین حالت بیشتر از یه ربع تو صف انتظار معطل نمیشی)
    موقع مراجعه به بانک فقط میشینی پشت صندلی باجه و به متصدی میگی که میخوای چی کار کنی. همین. خودش از جاش بلند میشه و همه ی کارا رو ردیف میکنه
    اینترنت بانک فوق العاده سریع و ایمن
    سایت اینترنتی شون خیلی ساده و تر و تمیز هستش و کاربران رو گیج نمیکنه
    تو بحث خرید اینترنتی حرف اولو میزنه
    و ...

من خودم تو بانک ملی و تجارت حساب داشتم ولی رفتم و هر دو تاش رو بستم و الان فقط یه حساب تو بانک سامان دارم و ازش راضیم.

8. 4 کاربر از davy jones بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Ceaf.ir

پيش فرض

پاسارگاد!
    از لحاظ اینترنتی و موبایل بانک از همه بانک‌ها تکمیل‌تره

10. 4 کاربر از amirtoty بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

13

الان چند سالی میشه کل خانواده مون به طور پروفشنال با پاسارگاد کار می کنیم و به شدت راضی ایم ...

بین بانک هایی که دیدم، از هر لحاظ سر بوده ... 
    مشتری تو شعب پاسارگاد اون قدر مورد احترام قرار می گیره که ناخودآگاه مجبور میشه بره به دوست و آشناهاش تبلیغ کنه!! 
    در حالی که بانک های دولتی و حتی بانکی مثل پارسیان (اقلاً چند شعبه ای که من دیدم)، تو شعبه هاشون بیشتر از 4-3 باجه ی فعال ندارن، پاسارگاد تو بیشتر شعبه ها بیش از 10 باجه داره که معمولاً حداقل 8 تاشون فعاله!! 

تو سیستم چک، برادر من که از 4 بانک دسته چک داره، بهش ثابت شده که قوی ترین سیستم بانکی همین پاسارگاده ... (تا حالا بیش از 5 تا دسته چک 50 برگی گرفته از پاسارگاد! در حالی که نه پایان خدمت داره، نه ضامن!! )

توی بانکداری اینترنتی، فوق العاده امن و کامله ... با حساب اینترنتیتون هر کاری می تونید بکنید! از انتقال وجه بین حساب های پاسارگاد تا حواله و مسدود کردن کارت و صورت حساب و ...
    پاسارگاد یکی از دو سه بانکیه که انتقال وجه کارت به کارت اینترنتی داره! رمز دومتون رو که داشته باشید، می تونید از کارتتون به هر کدوم از کارت های بانک های دیگه اینترنتی پول منتقل کنید ...
    همین طور از طریق سامانه ی پاسارگاد، کارت هر بانکی رو که داشته باشید، می تونید موجودیتون رو اینترنتی چک کنید!! (حتی اگه مشتری پاسارگاد نباشید)

خرید شارژ ایرانسل و پرداخت قبض و اینا هم که از عادی ترین خدمات اینترنتیشه ...
    الان تو خونه ی ما 6-5 تا کارت و دفترچه حساب پاسارگاده! تو اینباکس تک تک اعضای خانواده اس ام اساشون هست!  

کلاً پاسارگاد، های کلاس و با کیفیت ترین بانک ایرانه ...
    خب انتخابها یه کم سخت شد !!!!!
    سامان ، پارسیان و حالا پاسارگاد !!!
    به گفته دوستمون اون مواردی که در مورد کارای اینترنتی پاسارگاد گفتن خیلی کامل و جالب بود !!!!!!!!! چک کردن حساب و انتقال وجه به بانکهای دیگه از طریق اینترنت و .. که دقیقا همون چیزایی که من میخوام . چون اینجوری زیاد مهم نیست که چند تا شعبه موجود باشه از خونه به راحتی میتونی همه کارها رو انجام بدی .
    خیلی خیلی ممنون ..در مورد بانکهای دیگه مثل همون سامان یا پارسیان یا حتی اقتصاد نوین چی در مقایسه با پاسارگاد خدمات اینترنتی و عابربانکشون چه جوریاست ؟؟؟؟
    در مورد عابر بانک چطور ؟؟؟؟ همون موقع افتتاح حساب کارت میده پاسارگاد ؟؟؟؟ یا یه سه هفته ای مثل بعضی بانکها باید تو انتظار باشیم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
    در ضمن به سپرده سود هم تعلق میگیره ؟؟؟ چند نوع حساب دارن ؟؟؟
    Last edited by panther99; 03-12-2010 at 01:33.

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

14

تقریبا یه 20 دقیقه ای ( شاید هم بیشتر ) تو سایت پاسارگاد بودم الان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی حرفه ای به نظر میرسه !!!!!!!!!
    این آدرسشه به همه دوستان پیشنهاد میکنم یه سر بنن و برای مقایسه هم شده اینجا مطرح کنن تا به یه نتیجه برسیم . البته سامان رو هم چک کردم ولی خودتون قضاوت کنید بهتره !!
    هرچیز ناگفته دیگه ای هست بگید . تا چن روز آینده حساب باز خواهم کرد !!!!!!! در بانک ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه سوال دیگه ؟ الان جمعه ست . و من مثلا میخوام برای یکی از دوستام که مثلا تو بانک ملت حساب داره پول واریز کنم :
    با کدوم یکی از بانکهای خصوصی به طور اینترنتی میشه این کار رو انجام داد ؟؟؟
    آیا پول واریز شده همون موقع تو حساب دوستم هست تا مثلا از طریق عابر بانکش برداره ؟؟؟؟
    Last edited by panther99; 03-12-2010 at 02:28.

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

بانک سامان و پاسارگارد عضو شتاب هستند؟

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

خب انتخابها یه کم سخت شد !!!!!
    سامان ، پارسیان و حالا پاسارگاد !!!
    به گفته دوستمون اون مواردی که در مورد کارای اینترنتی پاسارگاد گفتن خیلی کامل و جالب بود !!!!!!!!! چک کردن حساب و انتقال وجه به بانکهای دیگه از طریق اینترنت و .. که دقیقا همون چیزایی که من میخوام . چون اینجوری زیاد مهم نیست که چند تا شعبه موجود باشه از خونه به راحتی میتونی همه کارها رو انجام بدی .
    خیلی خیلی ممنون ..در مورد بانکهای دیگه مثل همون سامان یا پارسیان یا حتی اقتصاد نوین چی در مقایسه با پاسارگاد خدمات اینترنتی و عابربانکشون چه جوریاست ؟؟؟؟
    در مورد عابر بانک چطور ؟؟؟؟ همون موقع افتتاح حساب کارت میده پاسارگاد ؟؟؟؟ یا یه سه هفته ای مثل بعضی بانکها باید تو انتظار باشیم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
    در ضمن به سپرده سود هم تعلق میگیره ؟؟؟ چند نوع حساب دارن ؟؟؟
    آخرین بار که من کارت گرفتم، سه روز طول کشید ... عرفش هم همینه ظاهراً ، اما چون جدیداً کارت ها رو در جا می زنن، ممکنه یه سری شعب تو تهران فوری هم کارت بدن ...
    در مورد سپرده هاش حتماً برید با کارمند بانک به طور کامل مشورت کنید و کاتالوگ ها رو بخونید، حساب های متنوع و فوق العاده خوبی داره ... یکی از بهترین حساب هاشون سپرده ی شناوره ... تو سایتش فکر می کنم توضیحاتش باشه ...

تقریبا یه 20 دقیقه ای ( شاید هم بیشتر ) تو سایت پاسارگاد بودم الان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی حرفه ای به نظر میرسه !!!!!!!!!
    این آدرسشه به همه دوستان پیشنهاد میکنم یه سر بنن و برای مقایسه هم شده اینجا مطرح کنن تا به یه نتیجه برسیم . البته سامان رو هم چک کردم ولی خودتون قضاوت کنید بهتره !!
    هرچیز ناگفته دیگه ای هست بگید . تا چن روز آینده حساب باز خواهم کرد !!!!!!! در بانک ...

کد:

یه سوال دیگه ؟ الان جمعه ست . و من مثلا میخوام برای یکی از دوستام که مثلا تو بانک ملت حساب داره پول واریز کنم :
    با کدوم یکی از بانکهای خصوصی به طور اینترنتی میشه این کار رو انجام داد ؟؟؟
    آیا پول واریز شده همون موقع تو حساب دوستم هست تا مثلا از طریق عابر بانکش برداره ؟؟؟؟
    اگه کارت خودتون پاسارگاد باشه، مهم نیست که کارت مقصد مال کدوم بانکه! از طریق آدرس زیر به راحتی می تونید پول رو منتقل کنید ...
    کد:
    فقط باید رمز دومتون رو قبلاً از ATM گرفته باشید (تو ATM پاسارگاد، قسمت تغییر رمز > قسمت تغییر رمز اینترنتی)
    خوبی این سرویس اینه که فقط یک طرف قضیه باید بانک پاسارگاد باشه! این به این معنیه که شما از طریق آدرس بالا، می تونید از کارت هر بانکی، پول بریزید به کارت پاسارگاد !! یعنی حتی اگه کارتتون مال بانکی مثل سپه هم باشه!! ، رمز دوم داشته باشید، می تونید از آدرس بالا به پاسارگاد پول مننقل کنید و بالعکس ...
    ضمناً انتقال هم فوریه! همون لحظه پول منتقل میشه ...

همچنین همون طوری که قبل گفتم، کارت هر بانکی رو که داشته باشید، از طریق آدرس زیر می تونید موجودی کارتتون رو چک کنید (بدون کارمزد)
    کد:
    از لحاظ امنیت هم کاملاً تضمین شده است، من حدود 2 ساله که تمام کارهای انتقال وجه خودم و برادرام رو از طریق همین پورتال انجام میدم ...

تو آدرس هایی که دادم، در سمت راست می تونید خدمات دیگه اش رو هم ببینید، مثلاً خرید شارژ ایرانسل (که با همون قیمت روی کارت به فروش میره) یا پرداخت قیض و ... 
    اما اینا فقط خدمات کارت بود... شما اگه موقع افتتاح حساب یه فرم درخواست حساب اینترنتی هم پر کنید، با یوزرنیم و پسوردی که بهتون میدن، می تونید به حسابتون تو سایت bpi.ir وارد بشید ...
    اینم دو تا عکس از فضای حساب اینترنتیش ... (اولی صفحه ی اصلیش و دومی بخش انتقال وجه)
    کد:
    کد:
    بانک سامان و پاسارگارد عضو شتاب هستند؟
    بله! الان دیگه تقریباً همه ی بانک های خصوصی و دولتی شتاب هستند ... چند تا موسسه قرض الحسنه فقط مونده بیاد تو شتاب!!

15. 3 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •