تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 850 از 860 اولاول ... 350750800840846847848849850851852853854 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,491 به 8,500 از 8593

نام تاپيک: Harvest Moon

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

آقا من حدود 10 سال هست که دارم این بازی رو بازی می کنم
    برا این بازی کتاب راهنمای 170 صفحه ای نوشتم
    من می تونم تضمین کنم تو این بازی هیچ شهری وجود نداره
    شما تو شهر زندگی می کنید قبل از اومدن به دهکده تو اول بازی
    پدربزرگ شما فوت می کنه و شهردار شما رو به دهکده صدا می کنه تا به زمبن پدربزرگتون برسین
    3 سال به شما وقت میده اگه تو سه سال موفق شدین می گه که تا آخر عمر تو دهکده بمونبن
    و اگه موفق نشدین می گه شما مناسب این کار نیستین و می گه که بهتره برگردین به شهر
    بازی اینجا تم.م می شه و شما دوباره باید از اول شروع کنید
    نهایت این بازی موندن تا آخر عمر در دهکده هست و شهری وجود نداره
    سوال من اینه که آیا این بچه ای که صاحبش می شیم بزرگ می شه یا همین جوری می مونه
    من یه سیو دارم که حدود یه ساله بچه دارم ولی بچه همون جوری کوچیکه و بزرگ نمی شه
    خواهشا یکی ج بده
    تو سیو جدیدمم بهار سال دومم با کارن ازدولج کردم کارن حامله هست خونه صد درصد مزرعه حدود 70% هست

- - - Updated - - -

پدربزرگ شما فوت می کنه و شهردار شما رو به دهکده صدا می کنه تا به زمبن پدربزرگتون برسین
    3 سال به شما وقت میده اگه تو سه سال موفق شدین می گه که تا آخر عمر تو دهکده بمونبن
    خواهشا یکی ج بده
    تو سیو جدیدمم بهار سال دومم با کارن ازدولج کردم کارن حامله هست خونه صد درصد مزرعه حدود 70% هست

- - - Updated - - -

خواهشا یکی ج بده

- - - Updated - - -

خواهشا یکی ج بده
    باید به بچه شیر داد تا بزرگ بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    some where

پيش فرض

باید به بچه شیر داد تا بزرگ بشه
    منظورم اینه که بچه بزرگ می شه و راه می ره یا تو همون لباس آبی می مونه و چهار دسته و پا راه می ره همیشه؟
    اگه بزرگ میشه چقد طول می کشه بزرگ شه؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    some where

پيش فرض نهایی

همون طور که گفتم من برا این بازی 170 صفحه راهنما نوشته ( از راهنما های خارجی ترجمه کردم از رو بازی خودم نوشتم و کاملا اصلاح شده و تکمیل هستش )
    راهنمای بازی رو براتون اپلود میکنم
    در مورد راهنمای لوحه خانه هم بگم که 80% حرفای اون راهنما دروغ هست فقط به خاطر این که کتاب بیشتر بفروشه
    تنها محیط بازی همین روستا هست تو این بازه 6 تا شاه ماهی 2 تا فرشته وجود داره 10 عدد توت فرنگی انرژی 1 عدد توت فرنگی رفع خستگی
    تاکید می کنم به هیچ عنوان شهر وجود نداره
    تنها چیزی که من نمی دونم اینه که آیا این بچه بزرگ می شه راه میره یا همون بپه کوچیک می مونه و چهار دست و پا راه میره
    من 210 صفحه از این تایپیکو از اول خوندم اون موقع ها سال 2007 بوده الان 2016 هستش من این بازیو از سال 84 دارم بازی می کنم الان 95 هستش یعنی 11 سال
    هر کسی که ادعا داشته که رفته شهر تا صفحه 210 تایپیک نه یه عکسی داده نه توضیحی از شهر داده تو یوتیوب هم یه کلیپ هست که مال Hoax هست باید بگم
    که اون کلیپ ساختگی هستش اصلا کار اون شخص همینه
    هر کسی هم که تا صفحه 210 می گه رفته شهر یا سیوش پاک شده، یا پلی استیشنش سوخته ، یا دزد برده یا گم کرده
    یا می گن دوستم رفته هم محلمون رفته پسر خالم رفته فامیلم رفته
    حالا سر یه شهر دعواست اون وسط یکی به اسم ایمان میاد می گه 6 تا شهر هست من 3 تاشو رفتم ولی هیچ چی نداره از این شهر ها
    براتون راهنما رو آپلود می کنم
    هر سوالی هم داشتین در خدمتم
    بازی عالیه از دستش ندین
    در ضمن این بازی توسط شرکت دلفین برای ویندوز عزضه شده و نیازی به شبیه ساز نداره و به راحتی اجرا مشه
    تا یادم نرفته اینم بگم دیگه الان مث اولای تایپیک 2007 نیس ماشالا همه یه اسمارت فون دارن یا تبلت هنوزم بعد 9 سال اگه کسی هست که رفته شهر یه عکس بگیره آپلود کنه ما ببینیم
    سایت آپلود بوی هم بهترین سایت آپلود فایله
    بازم سوالی بود در خدمتم
    Last edited by _del01marvin; 22-04-2016 at 23:10.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

با سلام
    میشه توضیح بدین چطور کد های گیم شارک رو وارد کنیم؟
    درسته مطالب صفحه 601 رو خوندم ولی چون عکس ها لود نمیشه متوجه نمیشم
    ممنون میشم یه بار دیگه توضیح بدین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام من قبلا این بازیو با پلی استیشن بازی میکردم الان با گوشی دارم بازی میکنم واسه گوشی هم برنامه ترینری هست یا نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

این فایلی ک میگید ترجمه کردینو بزارید لطفا تا بخونیمش ممنون میشم

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

هاروست مون مگه برای گوشی هم اومده ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض هاروست مون با گوشی

آره منم دارم
    فقط با گوشیت تو بازار سرچ کن harvest moon

9. این کاربر از حسین انوری بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

10 مرغ و تخم مرغ

سلام من میدونم که برای اینکه مرغ ها تخم‌ها رو به ترتیب بچینند، باید چیکار کرد.بدون اینکه قلبشون کم بشه
    اگه میخواید بگم
    در ضمن بازی harvest moon hero of leaf valley رو هم امتحان کنین. خیلی عالیه. من الان اونو بازی میکنم
    توی همون بازار هم این بازی برای گوشی با نام: ((مزرعه دار در دهکده چهار فصل)) به قیمت 3هزار تومن هست

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

9 بچه

در جواب به اون دوستی هم که درباره‌ی بزرگ شدن بچه سوال کرده بود باید بگم که:
    آره بچه از درجه‌ی چهار دست‌وپا بزرگ‌تر میشه و روی پا راه میره. ولی توی همون لباس آبی میمونه و مثل همیشه توی خونه راه میره. من خودم با پاپوری ازدواج کردم و اون سال سوم بچه‌دار شد، ولی تا سال 8 بازی رفتم اما از لباس آبی در نیومد و کاری نکرد و همون‌طور که گفتم فقط روی پا تو همون مسیر همیشه‌گیش تو خونه راه میره
    درست هم یادم نیست که چقدر طول میکشه تا روی پا راه بره ولی فکر کنم یه سال بعد از به دنیا اومدن یا بیشتر.
    شیر دادن هم تأثیری در بزرگ شدنش نداره و زمان بزرگ شدنش ثابته
    شیر داغ وعسل و... فقط باعث زیاد شدن قلبش میشه که همون‌طور که میدونید درصد مزرعه رو بالا میبره
    همون طور که گفتم Harvest moon hero of leaf valley رو هم حتما امتحان کنید خوشتون میاد و توی کافه بازار با نام ((مزرعه‌دار در دهکده چهار فصل))با قیمت3هزار تومن برای گوشی هست. شما سرچ کنید Harvest moon یه چندتای دیگه‌ای هم مثلHarvest moon 64 و... هست
    در ضمن چقدر این انجمن خالی شده!!!
    Last edited by حسین انوری; 08-05-2016 at 15:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •