تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 756 از 860 اولاول ... 256656706746752753754755756757758759760766806856 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,551 به 7,560 از 8593

نام تاپيک: Harvest Moon

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arash-30r7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    ••• loading

پيش فرض

من دو سه بار تا سال سوم بازی کزدم هر سری هم سگ میزاشتم تو گلخونه خراب نمیشد....
    داداش شک نکن خراب میشه و بعد طوفان سگت تو مزرعه ول میچرخه

2. 2 کاربر از Arash-30r7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

داداش شک نکن خراب میشه و بعد طوفان سگت تو مزرعه ول میچرخه

گلخونه شما با سگ حال نمیکنه احتمالا......

اتفاقا الان که فکر میکنم میبینم باید 100 درصد شک کنم چون بعضی روز ها میشد تا 3 روز ÷شت سر هم طوفان بود ولی گلخونه سالم میموند...

شایدم من خوش شانسم....

داره خودمونی میشه ROZTAB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

100 در صد از شانس شماست ....

همونطور که گفتم توفان ها در این بازی دو نوع دارن که مال شما از نوع خفیفش بوده !

5. 2 کاربر از ROZTAB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه A.Green.H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوستان باید بگم که، صداها و ایفکت هایی که در کل بازی فقط یکبار اجرا میشن رو دست کاری کردم و از ایمیج پاکشون کردم، (این هیچ مشکلی بوجود نمیاره)
    اگه خواستید، نسخه 100 درصد کاملشو با حجم ISO 213MB که فشرده اش کردم شده 30 مگابایت ،،، اپ کنم...؟
    Last edited by A.Green.H; 29-05-2013 at 16:24.

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

در مورد طوفان بگم براتون:
    آره طوفان دو نوع هستش
    ----------------------------
    سگو هم بزارید خراب شدنیه(در طوفان شدید)
    ----------------------------
    چند مورد دیگه رمزی: دوستان شما میتونید همه متغیر ها مثل پول، تعداد برداشت محصول،و ضربه های زده شده با ابزار و... رو با نرم افزار ArtMoney هـ.ـک کنین
    -----و----
    شما میتونید برید توی فایل مموری نرم افزار شبیح ساز، و مموری یک رو کپی کنید و نام مموری دوم رو بزارید روش، و بعد با سیو اول از سیو دوم حیواناتتون رو زیاد تر کنید!(حتما بعضیاتون هنگ کردید؟!)
    ----------
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _ ممکنه انتیویروستون نرم افزار رو ویروس شناسایی کنه-اما نیست خیالتون تخت
    ((( رمز فایل فشرده 0111 هستش و رمزی که نرم افزار میخاد اینه=dot68))))
    حتما اموزششو هم میخاین...نه؟ توی انجمن بگردید هست-اگه نبود خودم تصویریشو آماده میکنم(بصورت عکس)
    Last edited by A.Green.H; 29-05-2013 at 16:21.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام بچه های گل . شرمنده اگه سوالاتم تکراری هست اما با وجود 756 صفحه نمیشه سرچ کرد چون وقت میبره سه تا سوال داشتم.
    1- اینکه منظور از سنگ نقره ای خار دار برای گرفتن طلا از اهنگر کدوم سنگه ما که با همه ی سنگا معدن نقره ای ، آبی ، قهوه ای ، سبز حتی کلوخ هم رفتیم جا این آهنگر تاس کار ما رو راه ننداخت که ننداخت
    2- واسه رنگی کردن قلب دخترا مخصوصه KAREN که می دونم چشه همتونو گرفته چقدر طول می کشه باید چکار کرد الان من یک ماه دارم هر روز بهش شربت میدم گل می دم اما هیچ تغییری نکرده یعنی قلبش باز مشکیه کل فصل بهار رو هر روز واسش این 3 چیزو بردم 1- شربت 2- گلی که شبیه گربست 3- گل زرد. ؟؟؟ میشه یکی که تونسته ازدواج کنه بگه چه رنگایی قلباشون داره و دقیقا باید چه کاری رو تا چند روز انجام بدیم تا قلبش قرمز بشه ؟؟؟ هیچ فرمی در هیچ سایتی راجب قرمز کردن قلب و مدت زمانش هیچی ننوشته البته بگم تو این فرم رو وقت نشد بگردم امیدوارم یک لوتی و یا یکی از اساتیدای بازی کامل توضیح بده
    3- این بازی رو من با حجمی بین 80 تا 90 مگ دانلود کردم که به صورت setup از شرکت دلفین و روی ویندوز 64 بیت 8 خودم نصب کردم و بدون هیچ مشکلی دارم بازی می کنم اما می خوام بدونم محل ذخیره سازی سیو های بازی کجاست وقتی داخل خود پوشه که نصب شده میرم یعنی درایو سی پروگرام فایل پوشه ی HarvestMoon یک پوشه به نام SAVEDATA وجود داره که داخلش دو تا فایل data1.mem و data2.MEM وجود داره که حجم هردوشون 129kb هست اما این دو تا فایل فایل سیو بازی نیست چرا ؟ چون من این دوتا رو پاک کردم دوباره بازی رو اجرا کردم اما سیو هام سر جاش بود و پاک نشده بود دوباره سیو کردم رفتم تو پوشه SAVEDATA از همون مسیر قبلی اما دیگه فایل هم درست نشده بود پس نتیجه می گیریم اونا اصلا سیو بازی نبودن و سیو بازی تو یک مسیر دیگست کسی می دونه کوجا سیو میشه و آدرسشو بده ؟؟؟؟
    ممنون میشم از بکس لوتی این فرم یکی کامل و صحیح این سه تا سوال ما رو جواب بده . امیدوارم جواب سه تاشونو بگیرم و کسی الکی در پاسخ این سوالات حرض نامه تحویل نده. درود بر شما.
    Last edited by Alireza.Attractive; 30-05-2013 at 17:34.

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

!!! سنگ نقره ای خار دار برای گرفتن طلا !!! گرفتن طلا؟؟!_ معدن دوم رو میدونی؟؟؟

----------
    2
    قلب دخترا با چیزایی که بیشتر دوست دارن سریعتر قرمز میشه، بعضیا میگن دادن یک چیز در روز فرقی با دادن چند چیز در روز نداره ،،، اشتباهه و اگه پولدار و دارا باشی و اگه وقت، سعی کن هر روز 20 تا چیز بهش بدی،چیزی که خیلی خیلی دوسش داره...
    قلبها هم فک کنم اینطوریه
    1:سیاه 2:ابی پر رنگ 3:ابی اسمانی و قلب بزرگتر 4:سبز 5:صورتی 6:نارنجی 7:قرمز (اینا رو تقریبی گفتم)
    -----------
    3
    اون فایلها مموری کارت مجازی هستن، - میشه بهم بگی وقتی بازی رو اجرا میکنی چه چیزایی میان، یا اگه از همون اول صفحه سیاه میاد، استارت(Esc) رو میزنی چی میشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

درود دوست من . اول اینکه لطفا منو تو یاهو اد کن profession.Attractive دوم دوست من من با این نرم افزارا شبیه ساز کار نکردم اما دقت کردم دیدم epsxe است اونی که بازی رو آپ می کنه رو پی سیم و از خوده سی دی ps1 هم شرکت دلفین یک ایمیج گرفته داره به کمک شبیه ساز رانش می کنه یک صفحه هم درست کرده دو تا کلید گذاشته اسم خودشو بزرگ کنه دوست من من نگشتم ببینم تو کودوم مسیره چون وقت ندارم دارم پایان نامه کارشناسی رشته کامپیوتر رو می گیرم درگیره پروژه برنامه نویسی پایان ترم هستم سوالامو ازت می پرسم کسی ام چیزی خواست در خدمتشم. هر زبانی دلفی سی سی شارپ اس کیو ال پاسکال ویژال و .... دوستانی که این بازی رو بازی می کنن و تا 90 درصد رفتن لطفا منو اد کنن من 12 سال پیش این بازی رو پلی کردم اما بیخیالش شدم تا اینکه دیروز تو یک سایت دیدمش دانلودش کردم شور و شوق جونی زنده شد می خوام تمومش کنم . فعلا بدرود یادت نره اد کنی دوست من.

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

درمورد پایان ترمتون، ارزوی قبولی و همیشه پیروزیتونو میکنم

تو منوی برنامه شبیح سازت Config رو بزن و بعد Memory Cards رو انتخاب کن... اونجا آدرس ذخیره ی مموری کارت ها هست
    ذخیره بازی ها داخل همین فایلها به نوعی فشرده میشه، با نرم افزار های خاص قابل ویرایشه...

در مورد اد کردن هم _ من نوکرتم هستم هم وطن گلم...اما من مجبورم کسی رو اد نکنم، امید وارم ناراحتت نکرده باشم_من با همه دوستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اول از همه سپاسگزارم که جواب پست ها رو میدی داش شما راجب سوال اولم راهنماییم نکردین منظورتون از معدن دوم همونیه که تو فصل زمستون آب ها دریاچه یخ می زنه ؟ سنگی که باید به آهنگر بدی تا بهت طلا بده که به بقییه کادو بدی کدوم سنگه یعنی جز او فصل دیگه نمی تونی طلا بخری ؟
    بابت اد هم من فقط راجب این بازی کارت دارم دوست من 15 ربع می تونی بعد منو پاک کنی از اد لیستت.
    Last edited by Alireza.Attractive; 30-05-2013 at 23:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •