تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 745 از 860 اولاول ... 245645695735741742743744745746747748749755795845 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,441 به 7,450 از 8593

نام تاپيک: Harvest Moon

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    پشت بوم خونه کــــاغذی

پيش فرض

برنامه خاصی نیاز نیست فقط موقع دیدن دمو دکمه 0 رو بزنی بازی Stop میشه(از امکانات خود شبیه ساز epsxe هست) بعد دکمه Print screen sysRq (رو کیبرد من اینجوری نوشته) رو بزنی از صفحه عکس میگیره بعد برو تو Paint (اگه از منو استارت سرچ کنی میاد ) پیستش کن (past----البته اگه ctrl+v رو بزنی هم میشه !!!!!!! )
    به همین سادگی به،همین خوشمزگی

دمت گرم داداش خیلی اقایی راستی کلوپ هواداران فرهاد بییا!!!!

داره خودمونی میشه رستگار15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    قلب مادرم

پيش فرض

این بازی صد ها سال ادامه می یابد

ولی بعد اینکه می ری میای (شهرو می گم) دوباره بازی شروع می شه و تا به حال نه مزرعه دوم گرفتم نه گلخونه دوم...ولی دمو های مخفی مثه همین وجد داره...

راستی رستگار زنت کیه ؟؟؟ شاید بتونم کمک کن

بعد با چه برنامه ای همون لحظه از بازی عکس می گیرین؟؟؟؟؟؟

بعدم زنتو نبردی کلینیک این اتفاق افتاده... که یجور تقاص پس دادنه(فک کنم)
    زنم پپوریه....این دمو حرفای دکتره که داره اعتراف میکنه نه من.فک کنم ناراحته که بلد نیست مثل الی مامایی کنه فک کنم این دموهای نزدیک ازدواجشون باشه ولی پیش خودم گفتم شاید چون نزدیک زایمان پپوری بوده شاید باید کاری میکردم مثلا به دکتره میگفتم تو بیا مامایی کن. ها؟

3. 2 کاربر از رستگار15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arash-30r7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    ••• loading

پيش فرض

امروز بعد از 31 روز انتظار جوجه غازام از تخم اومدن بیرون (سه تا دیروز ،2تا امروز) ایشالا تا دو روز دیگه 5تا دیگم در میان
    یه پا مزرعه دارییم واسه خودم
    گفتم به شمام بگم که اگه سوالی در مورد جکوجونور(غاز ،مرغ ) داشتین در خدمتیم
    یه عکسم ازشون میزارم ببینین باحالـــــــــــــه
    10 دیقه پیش حالم گرفته شد یکی از جوجه ها که داشت از تخم در میومد (یکم از تخمم شکونده بود) به خاطر خریت (چون سال اولشه) غاز کرچ موقع چرخوندنش از جعبه افتاد پایینو دما بدنش کم شد و........................مرد
    البته اینم بگم جراحیم واسه خودم دیروز دیدم یکی از تخما ترک داره ،خودم دست بکار شدمو تخمو شکوندم جوجه رو تحویل مادرش دادم ولی نمیدونم چرا مادرش همچین برخوردی با من داشت ===>

5. 3 کاربر از Arash-30r7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alfa2amir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان بعد از دیدن این دمو باید چه کار کنم؟
    چند وقت بعدش بچم به دنیا اومد.باید کاری می کردم؟

داداش این دمو رو من تا حالا ندیدم چطوری دیدی

داره خودمونی میشه رندی ا's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

سلام به همه آقایون و خانومها
    راستش من یه چند وقتی هست این بازی رو گزاشتم کنار راستش امسال سرم خیلی شلوغ بود
    چند تا سوال داشتم

1- چند تا قلاب داریم من خودم 2 تا شو گرفته بودم ولی تو هممین سایت دیدم نوشته بود 4ت اگه اطلاع دارین یه توضیحی بدین

2-تو این عکس اونیکه تو کوله پشتی کندو زنبور نیست؟؟؟

3-من شنیدم اگه هر روز سه تا عسل به اون مردی عسلیه تو خانه نجار زنبور های جدید میان تو مزرعت کندو میزنن که قیمت اونا خیلی بیشتره...درسته یا نه؟؟؟

4-اقا مجید شما که شهر رفتی چه جوری مزرعتو 100 کردی...10درصد مزرعه مربوط به توت فرنگی هست که این قسم حذف شه یعنی خودتو بکشی اخرش 90

5 دوباره آقا مجید شهر معمولا چه جوریه یعنی اونجا به چی مشغول مشیم آدماش کین؟؟؟ الان شما مزرعتون چند درصده اگه میتونین یه عکس حتی با گوشی هم شده برامون بزارین

6-----دست شما درد نکنه منتظر جوابم bye

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    قلب مادرم

پيش فرض

داداش این دمو رو من تا حالا ندیدم چطوری دیدی
    این 20 پاییز سال دومه در حالیکه خیلی هم با دکتره دوست شدم.رفته بودم تولدی کارتر رو بهش بدم این دمو رو دیدم .دفعه پیش هم که بازی کرده بودم دیدم.

بچه ها من دموی گری که تو پاییزه و میگید از همه دموها قشنگتره تا حالا ندیدم:1.چی کار کنم که ببینم؟ 2.میشه تعریف کنید بگید چه جوریه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    قلب مادرم

پيش فرض

یکی یه برنامه باسه ساخت اسمایل به من معرفی می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عضو گروههای اسمایل شو (تو پروف من دو تا هست که عضوم) تو این گروهها برنامه هم معرفی کردن و واسه دانلود هم فک کنم گذاشته باشن.

تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    پشت بوم خونه کــــاغذی

پيش فرض

سلام به همه آقایون و خانومها
    راستش من یه چند وقتی هست این بازی رو گزاشتم کنار راستش امسال سرم خیلی شلوغ بود
    چند تا سوال داشتم

1- چند تا قلاب داریم من خودم 2 تا شو گرفته بودم ولی تو هممین سایت دیدم نوشته بود 4ت اگه اطلاع دارین یه توضیحی بدین

2-تو این عکس اونیکه تو کوله پشتی کندو زنبور نیست؟؟؟

3-من شنیدم اگه هر روز سه تا عسل به اون مردی عسلیه تو خانه نجار زنبور های جدید میان تو مزرعت کندو میزنن که قیمت اونا خیلی بیشتره...درسته یا نه؟؟؟

4-اقا مجید شما که شهر رفتی چه جوری مزرعتو 100 کردی...10درصد مزرعه مربوط به توت فرنگی هست که این قسم حذف شه یعنی خودتو بکشی اخرش 90

5 دوباره آقا مجید شهر معمولا چه جوریه یعنی اونجا به چی مشغول مشیم آدماش کین؟؟؟ الان شما مزرعتون چند درصده اگه میتونین یه عکس حتی با گوشی هم شده برامون بزارین

6-----دست شما درد نکنه منتظر جوابم bye
    جواب سوال 1:4 تا قلاب داریم که 2 تاشو خیلی اسون میشه گرفت اما بقیه نه.... وقتی 4 ماهی افسانه ای بگیری با همه ی کار هاش که قبلا تو ضیح دادم یدونه روز تولد گری می گیری که با اون هر 6 تا رو می تونی بگیری.
    جواب 2 :چنین چیزیو دیدم بایستی با گیم شارک بگیری(چیزایی از همین قبیل می شه با گیم شارک گرفت)
    جواب 3 : این کارو امتحان کردم نشد(ولی یه بار شد ... البت با گیم شارک )
    جواب 4:یادش بخیر...تو مشهد تو کلوپ اون قدیما(سال 80-81) وقتی هاروست مون بازی می کردی همه جمع بود تازه sony 1 رو lan استراتجیک بازی می کرد!!!!!! صاحاب کلوپ رفیقم بود اسمش احمد کلوپی اونو با چشمای خودم دیدم 98 درصد شدن مزرعشو تو سال سومو تا اخر سال 100 کرد.چیزای زیادی هست که بگیری 100 درصد بشه:
    10 قلب اسب 10 قلب سگ :20 درصد
    400 درصد شدن ابزار ها :(نمی دونم چن درصد )

10 قلب کامل گاو و گوسفند
    10 فلب مرغ
    100 درصد شدن upgrade خانه و غیره...
    و شهر کاراکتر هاش همونان که تو دختره هست(یه مرد سیاه پوست و یه چینیه و...)
    شهرو زیاد نرفتم الانم یه سیو بالا دارم 3 تابستونه 30 درصده(سال اول سرعت عمل به خرج دادم)
    تو شهر بالای کوه یه گل 4 رنگ هست.
    بعد ناتسومی مرض داره مگه دخترو بزنه بره شهر...پسررو نه؟؟؟؟؟
    بعد ناتسومی مگه عقلش کمه که بیاد بازیو تا 100 درصد بزا رو نشه؟؟؟
    اینارو تو جواب بده

11. این کاربر از Harvest_moon_majid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    پشت بوم خونه کــــاغذی

پيش فرض

عضو گروههای اسمایل شو (تو پروف من دو تا هست که عضوم) تو این گروهها برنامه هم معرفی کردن و واسه دانلود هم فک کنم گذاشته باشن.
    دمت گرم اونجا عضوم ولی با برنامهAnimated GIF Producer
    زیاد نمی تونم کار کنم یه تو ضیح کو چیک می دی دوست عزیز؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    پشت بوم خونه کــــاغذی

پيش فرض

این 20 پاییز سال دومه در حالیکه خیلی هم با دکتره دوست شدم.رفته بودم تولدی کارتر رو بهش بدم این دمو رو دیدم .دفعه پیش هم که بازی کرده بودم دیدم.

بچه ها من دموی گری که تو پاییزه و میگید از همه دموها قشنگتره تا حالا ندیدم:1.چی کار کنم که ببینم؟ 2.میشه تعریف کنید بگید چه جوریه؟
    این دموی رابطه هاست که تو این بازی نقش واسطه ای که این شکست هارو ترمیم کنی و بادوست شدن با اهالی و امید دادن به اونا دموشونو می بینی

گری از دست اهنگر ناراحته که چرا نمی زاره تو کارا دخالت کنه اهنگرم از دست گری ناراحته که چرا منو اقا (mastar) صدا نمی کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!

باید دمو رو دنبال کنید تا بتونید این ناراحتیو و برطرف کنید.
    هیچیشو یادم نیست ولی هر سال می بینمش:(

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •