تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 655 از 860 اولاول ... 155555605645651652653654655656657658659665705755 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,541 به 6,550 از 8593

نام تاپيک: Harvest Moon

در آغاز فعالیت max-speed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

عزیز من شهری وجود نداره
    اون آقایی هم که خودش داره میگه من نمیخوام تو بحثا شرکت کنم دلیلش اینه که خودش خوب میدونه چیزی که داره میگه از اساس یک دروغه
    من عکس برای شما میارم که با اولین دوربینی که ساخته شده گرفته شده هنوز هست تو همین اینترنتم هست
    ما میگیم سیو هیچی چرا هیج عکسی وجود نداره؟
    این بازی لذتش به همینه که خودشو بازی کنی نه اینکه هی دنبال شهر خیالی باشی
    کسایی هم که با قاطعیت میگن وجود داره فقط و فقط مشکل آزار دادن دیگران و به قولی عقده ی سرکار گذاشتن دارن
    یه سری فقط شنیدن و نقل قول میکنن اونا که هیچی
    دیدی که تا من اومدم کسی نیومد از اون فلسفه ی غیر واقعیش دفاع کنه غیر از کسی که فقط دربارش شنیده بود !
    شاید ایمان-رضا من رو یادش بیاد من یوزر های متعددی داشتم یکیش Zende بود
    ما تو این تاپیک بیش از 400 صفحه بحث کردیم برای شهر و هیچ نتیجه ای ندیدیم
    خیلی ها اومدن گفتن ما رفتیم ما رفتیم عکسم بخواید میزاریم براتون بعدم دیگه پیداشون نشد
    خیلی ها میخواستن بفروشن سیو شهر رو اونم گرون ! =))
    پس بهتره شما هم برید از خود بازی لذت ببرید
    دوست خوب من.
    از اون لحظه ای که این بازی وارد بازار شد من دارم بازی می کنم تا الان.
    تا به حال به شهر نرسیدم اما 100% مطمئنم که شهر وجود داره.
    همه می دونند که برای رسیدن به شهر یه سری کار هارو باید انجام داد .
    اگه همه ی کار هارو خوب انجام داده باشید در یکی از روز های سال دوم وقتی که به فستیوال برید(فرق نمیکنه چه فستیوالی باشه) شهردار پیش شما میاد و یه قرار ملاقات تو منطقه حمام میزاره .
    وقتی که به قرار میرید شهردار در مورد شهر با شما صحبت میکنه . اون به شما میگه : تا اینجا خوب کار کردید و باید همینطور ادامه دهید. و یه سری توضیحات هم در مورد اینکه چه چیز هایی شما رو از رفتن به شهر باز میداره میده. و در اخر هم میگه: اگه تا سال بعد همه کار هارو درست انجام بدید سال بعد شما رو همین جا در همین روز میبینه.
    این متنی که الان من نوشتم رو تو هیچ راهنمایی پیدا نمیکنید . چون الان خودم نوشتم.
    یه سری صحبت هایه دیگه ای هم داخل دهکده در مورد شهر میشه.
    من به وبسایت شرکت سازنده این بازی رفتم . هرکی در اونجا سوالی راجع به شهر رفتن به پرسه جوابی نمیگیره .
    اما یک نفر پرسیده بود :
    آیا واقعا شهری وجود داره یا فقط برای این که بازی خود را جذاب نشان دهید این شایعه را راه انداختید.؟
    و جوابی که دریافت کرده بود :
    ما برای درست کردن این بازی کلا 10 ماه وقت صرف کردیم . اما برای درست کردن داستان بازی بیش از 2 سال وقت صرف کردیم . با کلی داستان نویس همکاری کردیم و کلی هم هزینه کردیم. ما نمیگوییم که شهری هست یا نیست فقط میگوییم که این بازی بیهوده ساخته نشده.

آخر فروم باز Crawling In MySkin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

من حاضرم یک عکس از شهر بزارم . ولی ازم نخواهید که در بارش توضیح بدم .

اگه همه قبول می کنید بگید تا اینجا بزارم.
    =))
    بزار
    اگه خیلی خوبی به صورت عکس توی خود تاپیک بزار نه لینکا یا اینکه دانلود کنید عکس رو بعد بری ببینی تروجان بوده ویروس بوده و غیره
    خیلی ها از این کرما داشتن

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

=))
    بزار
    اگه خیلی خوبی به صورت عکس توی خود تاپیک بزار نه لینکا یا اینکه دانلود کنید عکس رو بعد بری ببینی تروجان بوده ویروس بوده و غیره
    خیلی ها از این کرما داشتن
    نه داداش . این حرفا چیه !!!!!!
    الان میزارم.

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بابت کیفیت پایین معذرت می خوام . با دوربین گوشی بوده . چندین سال پیش

(هیچ توضیحی نمیدم)
    Last edited by max-speed; 01-04-2012 at 21:46.

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

عکس رو دیدم. قبول کردیم توضیح ندین. ولی به چه دلیل نمی خواین توضیح بدین؟

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

عکس رو دیدم. قبول کردیم توضیح ندین. ولی به چه دلیل نمی خواین توضیح بدین؟
    اینجا هیچ توضیحی نمیدم.
    دارم یه سایت میزنم در باره این بازی . همه توضیحات و عکس هارو اونجا قرار میدم

آخر فروم باز Crawling In MySkin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

اینجا هیچ توضیحی نمیدم.
    ما پیش خودمون گرفتیم که این عکس واقعی
    منتظر سایت شما هستیم
    ببینیم احیانا شما هم نرید مثل بقیه خدا بیامرزا که قرار شد مدرک بیارن بگم بگم بعد دیگه پیداشون نشد

داره خودمونی میشه melisa.343's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    جزیره

پيش فرض

من تو خیلی از سایتا خوندم فقط زمانی میشه رفت شهر که فقط با کارن ازدواج کنی و 1روز مریض میشه و مجبور میشی بخاطر پیدا کردن دارو بری شهر,اونم فقط 4 روز نه بیشتر.بعد از پیدا کردن دارو دوباره برمیگردی تو همون ده.همه هم بخاطر همین 4 روز که از ده برن شهر به زور همه کارارو انجام میدن و به زور با کارن ازدواج میکنن و خدا خدا میکنن زودتر مریض شه.
    هیچ شهری وجود نداره وگرنه بخاطر ثابت کردن این قضیه هم شده بود یا عکس دقیقتر یا توضیح واقعی تری گذاشته میشد.
    من فکر میکردم بعد از اینهمه تلاش میشه رفت شهر ولی همش دروغ بوده.من حتی این عکسم دیدم باور نمیکنم شهری وجود داشته باشه.بقیرو نمیدونم.
    دروغ گفتن راحته ثابت کردنش سخته
    وگرنه بهانه سایت زدن و تو سایت خودم حرف زدن دیگه چیه.

9. 2 کاربر از melisa.343 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ببینید دوستان نوشتن چند سال پیش خب درسته؟منم گفتم چند سال پیش.
    خب این عکسو که من میبینم شبیه به بیمارستانه ولی تاحالا همچین جایی ندیدم تو بازی خب من از ایشون خواهش میکنم که فقط بگن خودشون بازی کردن ورفتن شهر واین عکسو گرفتن؟
    اگه اینطور باشه که دوستمون باید لطف کنن توضیح بدن وگرنه درج هر مدرکی از شهر تو این بازی وداخل این تایپیک بدون توضیح و دلیل ومدرک ومخصوصاً عکسای بیشتر وحتی ویدیو کاملا رد میشه مگر اینکه سی دی بازی حجم بالای 500مگ داشته باشه من نمیدونم این عکس از کجا اومده ولی چون توضیحی وجود نداره هیچ کس باور نمیکنه که این عکس دلیلی برای وجود شهر وشهر رفتن هست.
    من تو خیلی از سایتا خوندم فقط زمانی میشه رفت شهر که فقط با کارن ازدواج کنی و 1روز مریض میشه
    من با کارن14 سال بازی کردم مریض نشد نکنه باید پیرش کنی که مریض بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اینجا هیچ توضیحی نمیدم.
    امیدوارم بتونید دوستان رو توجیه کنید واقعاًخیلی علاقه مندم بدونم چطوری واز کجا این عکس اومده از ظاهر عکس مشخصه از گوشی های قدیمی گرفته شده.
    حالا امیدوارم راهی برای شهر رفتن تو این بازی با سیدی اصل بازی وجود داشته باه.
    ممنون.
    Last edited by Advanced Ali-001; 02-04-2012 at 09:57.

داره خودمونی میشه melisa.343's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    جزیره

پيش فرض

درضمن سیو 100 درصدم واسه این بازی وجود نداره.اگه بود معلوم میشد رفتن شهر واقعیه یا الکی.
    همه جا گفتن یکی از روشهای رفتن شهر اینه که تو تمامی فستیوال ها برنده شی ولی من هرکار میکنم تو مسابقه شنا برنده نمیشم.پس نمیتونم هیچوقت برم شهر.
    هه,چه دروغایی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •