تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 91 از 403 اولاول ... 4181878889909192939495101141191 ... آخرآخر
نمايش نتايج 901 به 910 از 4027

نام تاپيک: XPERIA™ X8 | گوشی خوب قیمت خوبتر

پروفشنال nihilnigritude's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    North

پيش فرض

درود

چرا نمیتونه ویدئو HD پخش کنه؟! یکمی انتضارم زیاده نه ؟

چنتا پلیرنصب کردم بهتراز همشون VitalPlayer بود تقریبا تمام فرمتارو پخش میکنه، اگه پلیربهتری میشناسید لطفاقرار بدید...

کیف لپتاپی برای X8 وجود نداره؟

یه سوالم در مورد رام هایی که قرار میدید دارم، گوشیو که گرفتم روش 2.1 بود تغییرشم ندادم اگه نسخه هایی که شما قرار میدید نصب کنم برنامه هایی که دارم و اس ام اس ها و بقیه چیزا پاک میشه؟ برای کیبردفارسی مشکلی پیش میاد؟

ممنون از دوستان
    Last edited by nihilnigritude; 17-04-2011 at 12:42.

آخر فروم باز Punisher_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستانی که از اورکلاک میترسند..
    نگران نباشید من پرسیدم گفتند cpu x8 از نوعی هست که اورکلاک کنید نه زیاد صدمه میبینه و نه زیادم تو سرعتش تاثیر داره..
    در کل اورکلاک تا یک حدی میتونید مناسب و موثر باشه.... به نظر من که تا 710 مشکلی خاصی پیش نیاد..
    البته در رام nexsus به دلیل اورکلاک و مصرف باطری بیشتر شده نسبت به rc1 باطری کمتر نگه میداره..

در کل زیاد تفاوتی نداره که rc1 رو نصب کنید یا nexus...
    x8 با همون cpu خودش که 600mhz هست 90% بازی هارو اجرا میکنه.. مهمه اینه که تو عمل قویه..

3. این کاربر از Punisher_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Farshid9920062006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تو آسمون ها

پيش فرض

من نمی دونم شما از کی پرسیدید اما درسته که cpu این گوشی قابلیت عمل در 800 مگاهرتز رو داره اما اگه کمی از اور کردن اطلاع داشته باشید باید بدونید که موقع اور کردن علاوه بر فرکانس ,ولتاژ ورودی به پردازنده هم باید افزایش داد که به نظرم بورد این گوشی این قابلیت رو نداره (تامین ولتاژ اضافی) یا هنوز نتونستن این بخشش رو دستکاری کنن(شواهدشم این که با اور کردن از پر فورمنس بقیه بخش ها کم میشه چون cpu ولتاژ بیشتری طلب میکنه اما بقیه اجزا پاسخگو نیستند)
    از بحث خنکی قطعات هم که بگذریم دور از انتظار نیست که اور کلاک حداقل باشرایط فعلیش خطرناک باشه
    البته این فقط نظر منه
    ضمنا 1 مورد دیگه که باید اشاره کنم همه ی کسایی که تو کار بازی باشن میدونن که کلا cpu تاثیر چندانی در بازی نداره
    و مهمترین و تاثیر گذار ترین قطعه در بازی همون چیپ گرافیکی هست که اون هم با روش های موجود برای اور کلاک ار قابلیتش
    کم میشه و قابلیت بازی رو پاین هم میاره(منظورم سرعت لود بازیها نیست بلکه سرعت خود بازی و فریم ریتیه که میگیریم)

5. این کاربر از Farshid9920062006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تو آسمون ها

پيش فرض

درود

چرا نمیتونه ویدئو HD پخش کنه؟! یکمی انتضارم زیاده نه ؟

چنتا پلیرنصب کردم بهتراز همشون VitalPlayer بود تقریبا تمام فرمتارو پخش میکنه، اگه پلیربهتری میشناسید لطفاقرار بدید...

کیف لپتاپی برای X8 وجود نداره؟

یه سوالم در مورد رام هایی که قرار میدید دارم، گوشیو که گرفتم روش 2.1 بود تغییرشم ندادم اگه نسخه هایی که شما قرار میدید نصب کنم برنامه هایی که دارم و اس ام اس ها و بقیه چیزا پاک میشه؟ برای کیبردفارسی مشکلی پیش میاد؟

ممنون از دوستان
    شما rock player رو امتحان کردی؟
    برای نصب اکثر رامهای کاستوم برای اینکه مشکل ریست و اینا حل شه باید factory reset کنی که در اینصورت
    پیامک ها و برنامه ها پاک میشن
    در مورد پارسی اگه شما رامی مثل mini cm رو نصب کنید پارسی هم داره
    اما در مورد کی بورد lمیتونید نسخه ای از smart keyboard pro رو نصب کنید (از مال خود گوشی بهتره و کلا چیز خوبیه)

---------- Post added at 01:12 PM ---------- Previous post was at 01:10 PM ----------

rc1برای دور بین و فیلمبرداری هم حتما اون 2 تا فایل ر ومی خواد

7. این کاربر از Farshid9920062006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال nihilnigritude's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    North

پيش فرض

شما rock player رو امتحان کردی؟
    برای نصب اکثر رامهای کاستوم برای اینکه مشکل ریست و اینا حل شه باید factory reset کنی که در اینصورت
    پیامک ها و برنامه ها پاک میشن
    در مورد پارسی اگه شما رامی مثل mini cm رو نصب کنید پارسی هم داره
    اما در مورد کی بورد lمیتونید نسخه ای از smart keyboard pro رو نصب کنید (از مال خود گوشی بهتره و کلا چیز خوبیه)

---------- Post added at 01:12 PM ---------- Previous post was at 01:10 PM ----------

rc1برای دور بین و فیلمبرداری هم حتما اون 2 تا فایل ر ومی خواد
    ممنون دوست عزیز
    ممکنه لینکی برای راک پلیر بدید یکی نصب کردم نمیتونست بعضی ویدئوهارو پخش کنه! یعنی HD هم پخش میکنه؟

اپی نیست چنتا قابلیت به این دوربینش اضافه کنه مثلا پانوراما ؟؟ این دوربینش هیچی نداره!!
    Last edited by nihilnigritude; 17-04-2011 at 13:18.

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

سلام.دو تا سوال:
    زمانی که تو لیست contact ها هستیم و میرسیم به یه کانتکت و مثلا میریم ویرایشش میکنیم بعد که کار ویرایش تموم میشه بک که میزنیم برمیگرده به اول لیست.راهی نداره که بره به همون قسمت لیست که روش بودیم و به اول لیست نره؟
    دوم اینکه در حین تایپ متوجه میشیم یه حرف رو اشتباه تایپ کردیم میخوایم بریم وسط های جمله ،راهی نیست که با انگشت کلیک نکنیم ،آخه خیلی سخته چون نوشته ها ریز هستند و دقیق روش نمیره ممکنه یه حرف این ور و اونور بشه.
    ممنون.

آخر فروم باز Punisher_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من نمی دونم شما از کی پرسیدید اما درسته که cpu این گوشی قابلیت عمل در 800 مگاهرتز رو داره اما اگه کمی از اور کردن اطلاع داشته باشید باید بدونید که موقع اور کردن علاوه بر فرکانس ,ولتاژ ورودی به پردازنده هم باید افزایش داد که به نظرم بورد این گوشی این قابلیت رو نداره (تامین ولتاژ اضافی) یا هنوز نتونستن این بخشش رو دستکاری کنن(شواهدشم این که با اور کردن از پر فورمنس بقیه بخش ها کم میشه چون cpu ولتاژ بیشتری طلب میکنه اما بقیه اجزا پاسخگو نیستند)
    از بحث خنکی قطعات هم که بگذریم دور از انتظار نیست که اور کلاک حداقل باشرایط فعلیش خطرناک باشه
    البته این فقط نظر منه
    ضمنا 1 مورد دیگه که باید اشاره کنم همه ی کسایی که تو کار بازی باشن میدونن که کلا cpu تاثیر چندانی در بازی نداره
    و مهمترین و تاثیر گذار ترین قطعه در بازی همون چیپ گرافیکی هست که اون هم با روش های موجود برای اور کلاک ار قابلیتش
    کم میشه و قابلیت بازی رو پاین هم میاره(منظورم سرعت لود بازیها نیست بلکه سرعت خود بازی و فریم ریتیه که میگیریم)
    سلام..
    در مورد ولتاژ کاملا درسته...
    به خاطر دست رسی نداشتن به bootloader نمیتنند ولتاژ رو دستکاری کنند..انشا الله که bootloader شکسته میشه..و علاوه بر اورکلاک رام های فاقد باگ خواهیم داشت..

در مورد توضح کاملا درسته...
    در بازی همیشه حرف اول رو گرافیک میزنه.. البته بقیه قطعات هم دخیل هستند..
    ولی من داخل nexus 2 بازی gtc racing رو روانتر اجرا میکنه..
    مثلا اول بازی موقع حرکت یکمی خیلی کم گیر می کرد و داخل nexus 2 کمی بهتر شده.. کلا روند بازی روانتر شده..
    البته مصرف باطری هم بیشتر شده که طبیعیه..
    نمیدونم سازنده رام چطور تنظیم کرده که cpu اور هست ولی از ولتاژ بقیه کم نمیکنه
    اما اگه با cpuset فرکانس هارو دست کاری کنی حالا چه بالا و چه پایین کنی به شدت گرافیک پایین میاد و به حالت اول برگردونی هم بازم تاثیر نمیکنه باید رام رو از اول نصب کنید..
    ولی در کل بیچمارک های بین nexus2 ,rc1 خیلی بهم شبیه هستند... و زیاد تفاوت نداره که این رام نصب کنی یا اون. ولی خب nexus2 بروزتر هست..
    هرکاری کردم این uploadfa وسط اپلود یهو گیر میکنه و اپلود نمیکنه...کلا از خیرش گذشتم..
    ولی نکاتی که تو امضام هست رو اعمال کنید و رعایت کنید مشکلی پیش نمیاد خودم در حال حاظر از همین رام استفاده میکنم و کاملا راضی هستم
    صبر کنید تا چند لحظه دیگه رام جدید دانلود میکنم... خبرشو میدم.
    Last edited by Punisher_2008; 17-04-2011 at 13:34.

11. 2 کاربر از Punisher_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تو آسمون ها

پيش فرض

سلام.دو تا سوال:
    زمانی که تو لیست contact ها هستیم و میرسیم به یه کانتکت و مثلا میریم ویرایشش میکنیم بعد که کار ویرایش تموم میشه بک که میزنیم برمیگرده به اول لیست.راهی نداره که بره به همون قسمت لیست که روش بودیم و به اول لیست نره؟
    دوم اینکه در حین تایپ متوجه میشیم یه حرف رو اشتباه تایپ کردیم میخوایم بریم وسط های جمله ،راهی نیست که با انگشت کلیک نکنیم ،آخه خیلی سخته چون نوشته ها ریز هستند و دقیق روش نمیره ممکنه یه حرف این ور و اونور بشه.
    ممنون.
    تا اونجا که بنده اطلاع دارم نخیر راهی نیست

13. این کاربر از Farshid9920062006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

درود

ممنون از دوستان
    دوست عزیز.شما میتونی بک آپ بگیری.مخصوصا برنامهpc suit for android که خیلی عالیه.
    در ضمن آپدیت رسمی کلا همه جا میتونی فارسی داشته باشی(حتی منونها هم فارسی میشه) اما تو رامهای غیررسمی بعضیا ساپورت میکنن و بعضی ها نه که اونایی که ساپورت نمیکنن میشه درستش کرد.

15. 2 کاربر از mehdi_halla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تو آسمون ها

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    ممکنه لینکی برای راک پلیر بدید یکی نصب کردم نمیتونست بعضی ویدئوهارو پخش کنه! یعنی HD هم پخش میکنه؟

اپی نیست چنتا قابلیت به این دوربینش اضافه کنه مثلا پانوراما ؟؟ این دوربینش هیچی نداره!!
    برنامه برای پانوراما
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و اینم لینک راک پلیر
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

17. 2 کاربر از Farshid9920062006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •