تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: پیدا کردن دلیل هنگ کردن ویندوز 7

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض پیدا کردن دلیل هنگ کردن ویندوز 7

سلام
    مدتی است ویندوز بعد از مدتی هنگ میکنه و راهی جز ریست کردن برای ادم نمیزاره!
    دلیل های زیادی میشه اورد اما یه موضوعی که بهش مشکوک هستم مودم USB هست!
    دوستانی که مثل من دچار هنگ میشن لطفا اینجا پست بزنن تا به یه دلیل قابل توجهی دست یابیم!

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

هنگ هایی که به ریست ختم میشن (یعنی دیگه با زدن کلیدهای Num Lock یا Caps Lock چراغهای کیبرد خاموش روشن نمیشه) معمولا دلیل سخت افزاری دارند.
    اگر سیستم مناسبی برای اجرای ویندوز 7 دارید و از ویروسی نبودن سیستم مطمئن هستید اول اتصالات برق و Data هارد دیسک رو چک کنید.
    بعدش گرمای سیستم رو بررسی کنید که زیاد نباشه.
    یک بار در حالت هنگ سیستم رو بزارید تا اگر ادامه داشت به یک Blue Screen ختم بشه و ببینید صفحه آبی با چه مضمونی نمایش داده میشه. شاید مشکل از Ram یا Conflict سخت افزاری باشه.

3. 4 کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

منم دقیقا همین مشکلو دارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض پیدا کردن دلیل هنگ کردن ویندوز 7

سلام.سیستم منم خوب کار میکنه.ممکن 4 روز هم روشن باشه ولی هنگ نکنه.بعضی وقت ها که سیستم 10 دقیقه که روشنه هنگ میکنه که باید ریست کنم.نمیدونم چشه؟همه چیزش سالمه.امروز بعد یه سال خمیر سیلیکون رو عوض کردم تا ببینیم چی میشه.راستی با ویندوز XP اینجوری نبود. با 7 مشکل داره. تمام سخت افزارم هم با 7 سازگاره.
    Last edited by saveh_eyval; 09-01-2012 at 17:29.

داره خودمونی میشه afshin6105's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    احتمالا مشکل از به روز نبودن درایورهای سخت افزارت شاید باشه. حتما درایورهای جدیدشونو دانلود کن.

7. این کاربر از afshin6105 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

بعضی از هنگ ها میتونه از قابلیت S3 مادربرد که در Sleep کردن ویندوز نقش داره باشه ، این مشکل باگ نرم افزاری مادربرد هست که فقط از طریق آپدیت بایوس قابل حله . برای نمونه بعضی از سیستم ها بعد از Stand By یا Sleep شدن هنگ میکنن و چاره ای جز ریست نیست .
    بعضی از هنگ ها همانطور که دوست خوبم اشاره کرد ، سخت افزاریه و منبع مشکل باید با آزمون پیدا بشه ، یکی از اشکالات شایع سخت افزاری هم داغ شدن بیش از حد CPU هست که اونم فنش یا خراب شده یا دورکند میچرخه و باید تعویض بشه .
    بعض از هنگ ها مربوط به نرم افزار و درایور سخت افزارها هم میشه . مثلا کارت انویدیا با درایو قدیم ممکنه این مشکل رو داشته باشند . باید جدیدترین آپدیت کارت گرافیک در این حالت نصب بشه .
    و هنگ بعدی مربوط به ویروس و اثار اون میشه که اونم باید با آنتی ویروس آپدیت شده اسکن بشه .

9. 3 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت alinajafian81's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام دوستان این کامپیوتر قدیمی من دوباره منو به چالش کشیده لطفا کمکم کنید
    سیستم من هنگام کار با ویندوز و گاهی هنگام بوت شدن گیر میکنه و موس یو اس بی از کار می افته (البته از دو نوع موس پی اس 2 هم استفاده کردم درست نشد) کیبرد هم هیچ کاری نمیکنه
    خواستم ویندوز رو عوض کنم اون موقع هم گیر کرد البته اون موقع که هنوز ویندوز باز نشده و دیسک فرمت میشه گیر نمیکنه...
    موقع ای که ویندوز هنگام بوت برای بالا اومدن خودشو آماده میکنه، گیر کردنش شروع میشه و دیگه کار نمی کنه همزمان موقع فریز شدن کامپیوترم دکمه ریست هم از کار میفته یعنی هنگام زدن اون دکمه کامپیوتر فقط صفحش خاموش میشه (مثل حالت استند بای)
    لطفا کمک کنید کارم گییییره[emoji24]

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام سیستم منم دقیقا همین مشکل رو داره
    با ویندوز ایک پی مشکل نداشت از وقتی سون نصب کردم بعضی وقتها ممکنه ده دقیقه بعضی وقتا یه ساعت بعد هنگ میکنه و فقط مجبورم خاموش کنم حتی تسک منجر هم نمیاد
    فقط باید ریست کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    من تابستون کارت گرافیک کامپیوترم سوخت بعد از اینکه عوض کردم و یه مقدار ارتقا دادم کامپیوترم یه حالت هنگ مانند داره.
    علاوه بر اون یه حالتی شده مثلا وقتی دو سه تا پنجره باز میکنم موقع حرکت دادن پنجره یه حالت تیکه تیکه ای حرکت میکنه یا وقتی ویندوز مدیا پلیر اجرا میشه این حالت بیشتر میشه.
    بردم سیستمو همونجا ک گرافیکشو عوض کردم. با گرافیگ جدید امتحان کرد همون مشکلو داشت.رمشو عوض کرد پاور کامپیوترو عوض کرد و با این وجود بازم همون مشکل رو داره.با عوض کردن ویندوز هم درست نشد.کسی ایده ای داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    من تابستون کارت گرافیک کامپیوترم سوخت بعد از اینکه عوض کردم و یه مقدار ارتقا دادم کامپیوترم یه حالت هنگ مانند داره.
    علاوه بر اون یه حالتی شده مثلا وقتی دو سه تا پنجره باز میکنم موقع حرکت دادن پنجره یه حالت تیکه تیکه ای حرکت میکنه یا وقتی ویندوز مدیا پلیر اجرا میشه این حالت بیشتر میشه.
    بردم سیستمو همونجا ک گرافیکشو عوض کردم. با گرافیگ جدید امتحان کرد همون مشکلو داشت.رمشو عوض کرد پاور کامپیوترو عوض کرد و با این وجود بازم همون مشکل رو داره.با عوض کردن ویندوز هم درست نشد.کسی ایده ای داره؟
    این موضوع وقتی پیش میاد که درایور کارت گرافیکتونو نصب نکرده باشین.آخرین نسخه درایور کارت گرافیکتون رو نصب کنین اگه حل نشد ببینیم چیکار میشه کرد

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •