تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 134 اولاول ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1333

نام تاپيک: فعال سازی و قانونی کردن ویندوزSeven 7 "کرک ها و توضیحات در پست اول"▒▒ تمامی مسائل در این تاپیک ▒▒

داره خودمونی میشه shetabandeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام دوستان, من رو سیستم ویندوز 7 داشتم که موقع بالا اومدن پیغام میداد ویندوزتون اکتیو نیست وقتی ردش میکردم تقریبا یکساعت بعد دوباره یه پیغام دیگه میداد که ویندوز شما ممکنه غیرقانونی باشه ( چه قدر مایکروسافت احترام گذار هست! تازه میگه ممکنه!!) اگر این دومی رو اوکی میزدم بعدچند دقیقه کامپیوتر ریست میشد. خلاصه یکروز با سی دی سیستم رو بوت کردم و رفتم در مسیر c:\windows\system32 فایل slui.exe پسوندش رو عوض کردم که منبعد اجرا نشه بعد از اون دیگه هیچکدوم از 2 پیغام قبلی رو نمیده اگر چه توی properties میزنه ویندوز اکتیو نیست ولی بی مشکل کارمیکنه. می خواستم نظر شما روهم دراین زمینه بدونم.متشکرم.

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

سلام دوستان, من رو سیستم ویندوز 7 داشتم که موقع بالا اومدن پیغام میداد ویندوزتون اکتیو نیست وقتی ردش میکردم تقریبا یکساعت بعد دوباره یه پیغام دیگه میداد که ویندوز شما ممکنه غیرقانونی باشه ( چه قدر مایکروسافت احترام گذار هست! تازه میگه ممکنه!!) اگر این دومی رو اوکی میزدم بعدچند دقیقه کامپیوتر ریست میشد. خلاصه یکروز با سی دی سیستم رو بوت کردم و رفتم در مسیر c:\windows\system32 فایل slui.exe پسوندش رو عوض کردم که منبعد اجرا نشه بعد از اون دیگه هیچکدوم از 2 پیغام قبلی رو نمیده اگر چه توی properties میزنه ویندوز اکتیو نیست ولی بی مشکل کارمیکنه. می خواستم نظر شما روهم دراین زمینه بدونم.متشکرم.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. 4 کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه K.N.I.G.H.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

کرک واسه نسخه اینترپریس - 32 بیتی میخواستم
    ممنون

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

کرک واسه نسخه اینترپریس - 32 بیتی میخواستم
    ممنون
    ازکرکهای پست پایین استفاده کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه K.N.I.G.H.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

اولی نشد
    دومی هم لینکهاش از کار افتاده

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

اولی نشد
    دومی هم لینکهاش از کار افتاده
    اگرویندوز شما جنیون شده بوده بعدش باطل شده باید اول برنامه MBR Regenerator رو که داخل لینک اول هست دانلود کنید به وسیله این برنامه کرک خودتون پاک کنید طرز کارشم به اینصورت که اجراش کنید بعدشم روی گزینه Start Regeneration system کلیک کنید بعدشم سیستم ریست میشه بالا که لومد از اون کرکی که داخل اون پست معرفی کردم یا که از این یکی که داخل لینک دوم هست استفاده کنید.

9. 3 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Ha-medium's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام

من با نرم افزار remove WAT2.2.6 کرک قبلی رو پاک کردم الان دیگه هیچ چیزی نیس قبلا جینون بود ولی 3 روز وقت داشت

همین جوری باید بشه یا باز باید کرکش کنم؟؟؟ اگه باید کرک کنم چه کرکی رو استفاده کنم؟؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام

من با نرم افزار remove WAT2.2.6 کرک قبلی رو پاک کردم الان دیگه هیچ چیزی نیس قبلا جینون بود ولی 3 روز وقت داشت

همین جوری باید بشه یا باز باید کرکش کنم؟؟؟ اگه باید کرک کنم چه کرکی رو استفاده کنم؟؟؟
    به احتمال زیاد جنیون شده باشخ شما روی my computer کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدش اون قسمت پایین که نوشته windows is activated اگر ویندوز شما جنیون شده باشه نباید بصورت تریال یا همون 30 روزه نمایش بده

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان چرا خودتونو اذیت مکنید؟؟؟ موقع نصب آپدیت ویندوز از نصب آپدیت 971033 خودداری کنید. و از ویندوز سون براحتی لذت ببرید. من خودم اینکارو کردم. نه پچ زدم نه کرک نه هیچی. و تمام آپدیت های ویندوزم میگیرم. جز این یکی . KB971033 یه آپیدت 2 یا 3 مگابایتی که اگه اونو بگیرید و نصب کنید کافیه یه بار سیستم ری استارت شه اون موقع ویندوز پیغام غیر قانونی بودن میده. افکتهای تصویری اش از کار می افته. و شمارش معکوس میاد. خلاصه کنم. قصد تبلیغ برای سایت خاصی رو ندارم. اما از سایت معتبری مثل میهن دانلود آخرین نسخه ویندوز سون رو دانلود کنید. بعد از تمام شدن نصب که معمولا نیازی به کد 25 رقمی هم نداره. برید تو قسمت ویندوز آپدیت و اونو از حالت خودکار خارج کنید. من که مدتها است از این روش استفاده میکنم و حتی یک بار هم ویندوزم دچار مشکل نشده. حالا بازم خودتون می دونید. این روشها خوبن اما موقتیه.

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

دوستان چرا خودتونو اذیت مکنید؟؟؟ موقع نصب آپدیت ویندوز از نصب آپدیت 971033 خودداری کنید. و از ویندوز سون براحتی لذت ببرید. من خودم اینکارو کردم. نه پچ زدم نه کرک نه هیچی. و تمام آپدیت های ویندوزم میگیرم. جز این یکی . KB971033 یه آپیدت 2 یا 3 مگابایتی که اگه اونو بگیرید و نصب کنید کافیه یه بار سیستم ری استارت شه اون موقع ویندوز پیغام غیر قانونی بودن میده. افکتهای تصویری اش از کار می افته. و شمارش معکوس میاد. خلاصه کنم. قصد تبلیغ برای سایت خاصی رو ندارم. اما از سایت معتبری مثل میهن دانلود آخرین نسخه ویندوز سون رو دانلود کنید. بعد از تمام شدن نصب که معمولا نیازی به کد 25 رقمی هم نداره. برید تو قسمت ویندوز آپدیت و اونو از حالت خودکار خارج کنید. من که مدتها است از این روش استفاده میکنم و حتی یک بار هم ویندوزم دچار مشکل نشده. حالا بازم خودتون می دونید. این روشها خوبن اما موقتیه.
    دوست عزیز. از هوا که ویندوز شما قانونی نشده. موقع نصب ویندوز، کرک نصب شده. پس یعنی ویندوز شما هم کرک شدست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •