تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 17 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 166

نام تاپيک: حقوق حیوانات

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

یادم یه جایی بال این کوسه ها رو هم میبریدن و مینداختن تو اب خیلی دلم براشون سوخت !

پروفشنال Shadow-Man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    سووه

پيش فرض

سلام
    من این پست رو میدم با این که می دونم اکثریت قریب به اتفاق شما عزیزان بر علیه من جبه میگیرید و شاید هم تهمت انسان نبودن بهم بزنید. برای همین هم احتمالا این بحث رو ادامه نمیدم
    من هم مثل همه شما از آزار حیوانات متنفر هستم. خودم ماهی نگه می دارم و تمام سعیم بر اینه که هیچ وقت گرسنه نمونن دمای آب و بقیه فاکتور های آب مطلوب حیواناتم باشه و حتما جای کافی برای شنا و پنهان شدن داشته باشن تو تاپیک مشاوره برای آکواریوم هم یکی از دوستان گفت تانکم خیلی خالیه.

دلیلی هم برای گیاه خوار بودن انسان نمی بینم ادعا نمی کنم در این مورد تحقیق کردم ولی چند بار که از زبون دکترها در این مورد شنیدم همه اشون میگفتن کسایی که می خوان گیاه خوار باشن حتما باید مطمئن بشن که بدنشون تمام مواد مورد نیازش رو دریافت می کنه من این برداشت رو کردم که حتما بدن انسان به چیزهایی احتیاج داره که تو گیاهان کمتر پیدا میشه (برعکسش هم مطمئنا صادقه). احساس کردم که بامماشات دارن صحبت میکنن
    البته برداشت شخص من از صحبت چند تا دکتر ممکنه همراه اشتباه باشه حتی دانش خود اون دکتر هم قطعا اشتباهاتی داره و کسی نمیتونه منکرش بشه پس من به این استدلال نمیکنم
    نمی دونم شما اعتقاد دارین یا نه یا اگه دارین به چه دینی. ولی من مسلمان هستم و اعتقاد دارم بدنم رو خدا آفریده و خودش بهتر از هر کسی بدنم رو میشناسه پس به گفته خدا عمل میکنم خدا هم خوردن گوشت رو حرام نکرده
    من به واسطه همین دستورات خدا با کشتار صنعتی مخالف هستم تو همین تاپیک خوندم که تو کشتار گاه حیوانات به خاطر ترسی که دارن مواد سمی تو بدنشون ترشح میکنن. فکر میکنم به خاطر همین هست که اسلام گفته هیچ حیوانی رو جلوی چشم حیوان دیگه ذبح نکنید.

یکی از دوستان مثال رفتار بچه انسان در مقابل سیب و خرگوش رو آورده بود. به نظر من اگه یه سیب همراه یه پرس کباب کوبیده جلوی یه بچه بذاریم از کباب نمی گذره.
    دوستانی که کشته شدن حیوانات رو دلیل بر گیاه خواری می دونن و ذبح حیوانات رو محکوم میکنن چطور تربچه میخورن وقتی میدونن اون گیاه حتی قبل از تولید مثل از ریشه کنده شده. یا چطور قبول میکنن که با اصلاح نژاد توانایی تولید هسته رو از درخت انگور میگیرن یا بهتره بگم عقیمش میکنن؟ قطعا گیاهان هم موجود زنده هستن و به اندازه ما حق زندگی کردن دارن.

3. 5 کاربر از Shadow-Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه darkdream2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستانی که کشته شدن حیوانات رو دلیل بر گیاه خواری می دونن و ذبح حیوانات رو محکوم میکنن چطور تربچه میخورن وقتی میدونن اون گیاه حتی قبل از تولید مثل از ریشه کنده شده. یا چطور قبول میکنن که با اصلاح نژاد توانایی تولید هسته رو از درخت انگور میگیرن یا بهتره بگم عقیمش میکنن؟ قطعا گیاهان هم موجود زنده هستن و به اندازه ما حق زندگی کردن دارن.
    دوست عزیز گیاهان سیستم عصبی ندارن در ثانی گیاهخوارها بین بد و بدتر,بد رو انتخاب کردند
    Last edited by darkdream2012; 14-05-2011 at 16:44.

5. این کاربر از darkdream2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

ما نمیگیم هممون پاشیم گیاه خوار بشیم یه دفعه دوست من.
    ما با وحشی گری مخالفیم.
    ما میگیم توی کوچه گربه ها رو با تفنگ ساچمه ای نزنیم. (ایران).
    ما میگیم گاو رو برای مراسم گاوبازی نیزه توی بدنش نزنید به خاطر خنده حیوان گونه خودتون. (اسپانیا - مکزیک...)
    ما میگیم بچه سیلها رو به هوا بلند کرده جلوی چشم مادرش روی یخ های قطب نکوبید. حیوانیت و وحشی بودن خودتون رو نمایش ندید. (کانادا).
    ما میگیم فله ای نهنگ ها رو واسه کنسرو شکار نکن. داری نسلشون رو منقرض میکنی به فکر تجدید حیاتشون هم باش (ژاپن).

ما میگیم جای پرنده توی قفس نیست.

آزادی حیوانات را ازش نگیر .
    غم را در چشمان پرنده ای که توی قفس هست حس کن.
    Last edited by shabe.saket; 14-05-2011 at 19:15.

7. 12 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

11

حیوانات و گیاهان هم همانند انسان مخلوقات خداوند هستند
    و دارای حقوقی میباشند پس نباید آن را زیر پا گذاشت

9. 3 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    نمی دونم!!!

پيش فرض

بیایید قوانین زندگی حیوانات را زیر پا نگذاریم
    آن ها را به خاطر خوردن قطعه گوشتی کوچک نزنیم ویا نکشیم
    من یک همسایه داشتم گربه هارو اذیت کرد آخرش خودش از این دنیا رفت

11. 3 کاربر از amir h1999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyanide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

درباره حقوق حیوانات، اسلام خیلی قشنگ و واضح همه چیز رو بیان کرده،کلی حدیث درباره حقوق حیوانات وجود داره
    برای مثال قبل از قربانی کردن به حیوون باید آب بدیم و...

13. این کاربر از Cyanide بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای MasterGeek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

کشتن در نفس کشتن هست.
    من فکر میکنم فناوری های زیستی روزی به ما کمک میکنن که منابع غنی پروتئینی (گوشت) که برای بدن هم لازمه بدون تولید یک حیوان با سیستم عصبی و به کمک فناوری های زیستی کشت بدن. از ویتامین ها و ... هم غنیش کنن
    اولا یه سری مخالفت های به جا شکل میگیره که باعث میشه این فناوری ها رشد کنند و در نهایت کم کم با توسعه ی این فناوری ها (که نمونه های اولیه اش الانم هست) مزارع پرورش منابع پروتئینی مختلف و متنوع رو خواهیم داشت
    اونوقت دیگه توجیهی واسه کشتن حیوانات نیست.

ضمنا من اعتقاد دارم انسان ها مثل گونه ی نخستی ها و همینطور خرس ها به لحاظ تغذیه از رسته ی همه چیزخواران هست.

ضمنا اگه ما کم کم این تفکر رو در جامعه بسط بدیم که حیوانات هم مثل انسان صاحب احساس، هوش و حتی شعور هستند دیگه این بحث ها اینقدر عجیب نیست. خوشبختانه امروزه فیلم ها و کیلیپ های زیادی از اثبات این مسئله تولید میشه ولی متاسفانه چون جامعه ی ما گرفتار مسائل حادتری هست این جور کلیپ ها کمتر نمود پیدا میکنند.

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

راستی یاد یه نمونه افتادم که همین چند هفته پیش رخ داد:
    ما قرار بود خونه ای که هستیم رو بکوبیم یه درخت از درختهای حیاطمون رو باید قطع میکردیم. مادربزرگ من چندین بار توصیه میکرد که حالا که این درخت رو قطع می کنین خون مرغی چیزی رو پاش بریزین (قربانی کردن) که درخته گناه داره....
    حالا ممکنه یکی بیاد اشک تو چشاش جمع شه بگه چه رحم و شفقتی ولی غافل از مرغ بیچاره!

15. 2 کاربر از MasterGeek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

حقوق حیوانات رو رعایت کردن معنیش این نیست که انها را نخوریم.معنیش اینه که انها را شکنجه نکنیم.ازار و اذیت نرسونیم بهشون
    نه مثل نعنا سگ کوچولویی که 2پسر افتاده بودند به جونش و دست و پاشو شکستند و ریه اش رو پاره کردند و اب رو ازش دریغ کردن و دامپزشک بجای غذا توی معده اش سنگ و چوب پیدا کرد.این حیوانات چه گناهی دارند که امثال ما ادم ها اینجوری شکنجه شان میکنیم

17. 6 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

لطفا همه امضا کنید
    برای توقف کشتار سگ ها توسط شهرداری

http://www.petitionbuzz.com/petitions/killingdogsiniran

19. 3 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •