تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 42 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 415

نام تاپيک: کلوپ تخصصی نوکیا ا C5-03 ا

آخر فروم باز maziarzar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران ....... ... ..... بهترین تیم دنیا: CHELSEA FC

پيش فرض

برنامه های دیگه هستند که میتونید نصب کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

می خوام بعد از مدت ها برم گوشی بخرم.بعد از تحقیقات فراوان به Nokia C5-03 رسیدم.به نظر شما انتخاب خوبیه یا انتخاب های بهتری هم در این رنج قیمت وجود داره؟

تنها قابلیتی که برای من مهم است داشتن سیستم عامل برای ساپورت نرم افزاری به نحو احسنت هست.

ممنون از حسن توجهتان

يك مشكل ديگه غير از جي پي اس اينكه در منوهاي ان گزينه حذف يا delet مگر در نصب نرم افزارها يعني اگه بخواهي فايلي پاك كني مثلا در پوشه ها هيچي

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام ؛

عزیز، شما چه زود پشیمون میشی!

دوستای گل من امروز زنگ زدم مرکز پاسخگویی نوکیا، تا اسم مدل رو بردم ، یارو گفت در باره ی Maps حتماً سوال داری؟!
    خلاصه قضیه ی این GPS رو ازش پرسیدم ، بهم گفت چندماه قبل از ورود گوشی به بازار نمونش رو میدن به اینا تا تست کنن ، اون نمونه ها سخت افزار جی پی اس رو داشتن ( میگفت دست خودم هم چند وقت بوده ) خلاصه اینکه ایشون گفتن مشکل از برنامه ی روی گوشیه وگرنه همشون این سخت افزار رو دارن و قراره نوکیا این مشکلو با آپدیت حلّش کنه.... راست و دروغش پا خودشون ولی عزیزایی که خریدن یه چند وقت واسه آپدیت صبر کنن.

موفّق باشید
    نخريد به خدا راست مي گم

نومنه كلاه برداري

حتي نوكيا هم توش مونده

gps رو ميگم

در منو ها گيرنده داخلي ندلره در صورتي كه در دفترچه گفته داره و gps اون الكي
    من 2 روز كه خريدم پشيمونم
    این مشکل من هم بوده ... امروز گوشی رو از نمایندگی تحویل گرفتم ...

اونها هم گفتند که باید گوشی اپدیت بشه تا مشکل حل بشه و هنوز اپدیت نیومده ...

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

يك مشكل ديگه غير از جي پي اس اينكه در منوهاي ان گزينه حذف يا delet مگر در نصب نرم افزارها يعني اگه بخواهي فايلي پاك كني مثلا در پوشه ها هيچي
    سلام ؛

دوست عزیز هر آیتمی رو که میخوای علامت بزنی یا پاک کنی ، انتخابش کن و انگشتت رو روش نگه دار ، یه منو برات واز میشه که میتونی اون کارا رو انجام بدی ( خودم از نوکیا خوشم نمیاد ولی دیگه انقدر هم ضایع نیست که! )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان، این که میگن تاچ خازنی بهتر از مقاومتیه یعنی چی؟ چطوری بهتره؟ مشکل مقاومتی چی هست؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان، این که میگن تاچ خازنی بهتر از مقاومتیه یعنی چی؟ چطوری بهتره؟ مشکل مقاومتی چی هست؟
    سلام ؛

دوست عزیز به زبون ساده ، برای کار با تاچ مقاومتی باید با انگشتت روی صفحه کمی فشار وارد کنی ولی توی تاچ خازنی همون لمس صفحه کافی هستش ( به خازنی ، فکر کنم حرارتی هم میگن )
      محتوای مخفی: توضیح بیشتر 

مقاومتی
    در این فناوری صفحه لمسی از چند لایه تشكیل شده‌است كه مهم‌ترین‌شان، دو لایه فلزی‌ست. لایه‌های مقاومتی با فاصله كمی از هم جدا شده‌اند. وقتی این صفحه در نقطه خاصی توسط شیئ، لمس شود، صفحات مقاومتی در آن نقطه به یكدیگر متصل می‌گردند. در این حالت صفحه به صورت مقاومت عمل كرده و جریان الكتریكی صفحه تغییر می‌كند كه توسط یك كنترلر، پردازش می‌شود. تغییر جریان به این نحو است كه برحسب تعداد سیم‌های استفاده شده و مكان اتصال، مقاومت بین صفحات متفاوت خواهد بود. خروجی تخته لمسی معمولاً چهار تا هشت‌سیمه‌است و مكان لایه‌های مقاومتی برحسب تعداد خروجی مورد استفاده متفاوت خواهد بود.

در حالت چهارسیمه، شیء می‌تواند در چپ، راست، بالا و پایین قرار گیرد. در حالت پنج سیمه، نقطه‌های قابل تشخیص شامل پنج گوشه و نقطه وسط خواهد بود. صفحات لمسی مقاومتی معمولاً قیمت مناسبی دارند ولی دارای قدرت تفكیك ۷۵ درصد هستند (كه با اضافه كردن فیلم‌های پلاستیكی و شیشه‌ای تا ۸۵ درصد قابل افزایش است) و در مقابل اشیاء تیز مقاومت كمی دارند و صدمه می‌بینند. در مقابل اینگونه صفحات از عوامل بیرونی مانند، آب و گرد و خاك تأثیر نمی‌پذیرند و امروزه بیشترین استفاده را دارند.

خازنی
    صفحه لمسی خازنی، صفحه‌ایست كه با موادی همچون اكسید نازك ایندیم پوشانده شده ‌است كه جریان ثابتی را از حسگر عبور می‌دهد. بنابراین حسگر باعث میدان دقیقاً كنترل ‌شده‌ای از الكترون‌های ذخیره‌ شده در هر دو محور افقی و عمودی می‌شود كه دارای ظرفیت خازنی خواهد بود. وقتی میدان خازنی نرمال حسگر (در حالت پایه) توسط میدان خازنی دیگری (مثلاً انگشت انسان) تغییر كند، مدارات الكترونیكی كه در گوشه‌های صفحه قرار دارند، برآیند تغییرات موج سینوسی میدان مرجع را اندازه‌گیری می‌كند و این اطلاعات را برای محاسبات ریاضی به كنترلر می‌فرستند. صفحات لمسی خازنی، می‌توانند توسط انگشت بدون پوشش یا با ابزاری رسانا كه با دست گرفته شده باشد، لمس شوند. این‌گونه صفحات لمسی از عوامل بیرونی تأثیر نمی‌پذیرند و قدرت تفكیك بالایی دارند. ولی مدارات آنالیز سیگنال آنها قیمت آنها را افزایش می‌دهند. جالب است بدانید كه گوشی آیفون اپل از همین تكنولوژی استفاده می‌كند.

موفّق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

قابل توجه دوستانى كه ميگن اين گوشى جى پى اسش مشكل داره:
    همه گوشى ها برنامه جى پى اسشون چرته و بايد بلوتوثى و يا بايد اينترنتى وصل شد. اما اصلا واسه چى از برنامه خود گوشى استفاده ميكنيد؟ من الان روى گوشيم يه برنامه ريختم، توپ، قشنگ جى پى اسش كار ميكنه بدون اينكه به اينترنت وصل بشه (اصلا اينترنت خط من فعال نيست). ضمنا، اصلا هم برنامه گوشيمو آپديت نكردم چون همونطور كه گفتم من اصلا از برنامه خود گوشى استفاده نميكنم، پس نيازى به آپديت كردن ندارم.
    با برنامه اى كه خودم ريختم مستقيم وصلم به ماهواره و هرجا كه ميرم قشنگ جامو ميگه كجا هستم. همه چيزش كار ميكنه، مسيرياب، جستجوى مكانهاى عمومى، فرهنگى، پارك، پمپ بنزين و...
    اصلا مشكلى با جى پى اسش ندارم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ضمنا، اينم يادم رفت بگم كه من اصلا اينترنت وايرلس هم ندارم. اينو گفتم تا يه وقت فكر نكنيد شايد دارم از وايرلس استفاده ميكنم.
    به دوستان پيشنهاد ميكنم اين برنامه اى كه من ريختم رو بريزن و حالشو ببرن. امكانات اين برنامه خيلى بيشتر از اون چيزيه كه برنامه خود گوشى داره.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

قابل توجه دوستانى كه ميگن اين گوشى جى پى اسش مشكل داره:
    همه گوشى ها برنامه جى پى اسشون چرته و بايد بلوتوثى و يا بايد اينترنتى وصل شد. اما اصلا واسه چى از برنامه خود گوشى استفاده ميكنيد؟ من الان روى گوشيم يه برنامه ريختم، توپ، قشنگ جى پى اسش كار ميكنه بدون اينكه به اينترنت وصل بشه (اصلا اينترنت خط من فعال نيست). ضمنا، اصلا هم برنامه گوشيمو آپديت نكردم چون همونطور كه گفتم من اصلا از برنامه خود گوشى استفاده نميكنم، پس نيازى به آپديت كردن ندارم.
    با برنامه اى كه خودم ريختم مستقيم وصلم به ماهواره و هرجا كه ميرم قشنگ جامو ميگه كجا هستم. همه چيزش كار ميكنه، مسيرياب، جستجوى مكانهاى عمومى، فرهنگى، پارك، پمپ بنزين و...
    اصلا مشكلى با جى پى اسش ندارم.
    ضمنا، اينم يادم رفت بگم كه من اصلا اينترنت وايرلس هم ندارم. اينو گفتم تا يه وقت فكر نكنيد شايد دارم از وايرلس استفاده ميكنم.
    به دوستان پيشنهاد ميكنم اين برنامه اى كه من ريختم رو بريزن و حالشو ببرن. امكانات اين برنامه خيلى بيشتر از اون چيزيه كه برنامه خود گوشى داره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خنده نداشت. حد خودتونو بدونيد. مشكل شما كجاست؟ بعضيها عادت دارن وقتى از چيزى سر درنميارن الكى اينو
    اونو مسخره كنن. اگه بلد نيستى بگو يادت بدم دادا.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •