تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 39

نام تاپيک: شرایـط گرفتن اقامت آمریکا

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض شرایـط گرفتن اقامت آمریکا

سلام دوستان ...

چند سالی هست که تصمیم رو گرفتم از ایــــن کــشور برم ... !

حالا میخوام تو این یکی ، دو سال تصمیم رو قطعی کنم !

کشور مورد علاقه هم آمریکاست ... !

از شما میخوام شرایط رفتن به آمریکا رو بهم بگید ... !

مثلا چقدر هزینه لازمه ، چه مدارکی لازمه و .... !

ممنون میشم راهنمایی کنید ... تا این یکی دو سال من بتونم کل شرایط رو فراهم کنم !

* خواهشا در مورد اینکه چرا ایران نــمیمونی ، اونجا هیچی نداره و .... هیچ حرفی نزنید !
    * خواهشا وارد بحث 3000 یا 3000 نشید !

2. 2 کاربر از M i L @ D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال matin_vv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز ميدوني كه الان ما در شرايط تحريم هستيم و اصولاً به كسي اقامت دائم نميدند. مگر اين كه در لاتاري گرين كارد شركت كني و برنده شي و بتوني اقامت دائم بگيري.

راه دوم اينه كه درسات رو خوب بخوني، بتوني براي ادامه تحصيل از دانشگاههاي آمريكا پذيرش بگيري بري چند سالي اونجا دانشجو باشي، بعد از فارغ التحصيلي اونجا كار پيدا كني كه ويزاي كار بگيري، بعد از 10-15 سال گرين كارت ميدن بهت و به قول معروف سيتيزن اونجا ميشي.
    راه سوم اينه كه براي كانادا، سه سال بموني، اقامت كانادا بگيري. بعد اقدام كني براي رفتن به آمريكا و از طريق اقامت كانادات بتوني اقامت كانادا بگيري.
    البته الان كه شرايط اقتصاديشون خيلي خرابه و همه اين گزينه ها، به جز گزينه اول قطعيت نداره
    موفق باشي.

4. 7 کاربر از matin_vv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض

دوست عزيز ميدوني كه الان ما در شرايط تحريم هستيم و اصولاً به كسي اقامت دائم نميدند. مگر اين كه در لاتاري گرين كارد شركت كني و برنده شي و بتوني اقامت دائم بگيري.

راه دوم اينه كه درسات رو خوب بخوني، بتوني براي ادامه تحصيل از دانشگاههاي آمريكا پذيرش بگيري بري چند سالي اونجا دانشجو باشي، بعد از فارغ التحصيلي اونجا كار پيدا كني كه ويزاي كار بگيري، بعد از 10-15 سال گرين كارت ميدن بهت و به قول معروف سيتيزن اونجا ميشي.
    راه سوم اينه كه براي كانادا، سه سال بموني، اقامت كانادا بگيري. بعد اقدام كني براي رفتن به آمريكا و از طريق اقامت كانادات بتوني اقامت كانادا بگيري.
    البته الان كه شرايط اقتصاديشون خيلي خرابه و همه اين گزينه ها، به جز گزينه اول قطعيت نداره
    موفق باشي.
    دوست عزیز خیلی ممنون از جوابتون ... !

پس من دو راه بیشتر ندارم که اونم یکیش ریسک محسوب میشه ... !

میشه در مورد شرایط تحصیل یکم توضیح بدید ؟

من میخوام برای گرفتن لیسانس اونجا برم ... تو این مدت چکارهایی باید بکنم ؟

مثلا سطح زبان ( تافل یا ایلس ؟ ) ، چگونگی گرفتن بورسیه ی تحصیلی و .... ؟

مــمنون ... !

6. این کاربر از M i L @ D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست عزیز خیلی ممنون از جوابتون ... !

پس من دو راه بیشتر ندارم که اونم یکیش ریسک محسوب میشه ... !

میشه در مورد شرایط تحصیل یکم توضیح بدید ؟

من میخوام برای گرفتن لیسانس اونجا برم ... تو این مدت چکارهایی باید بکنم ؟

مثلا سطح زبان ( تافل یا ایلس ؟ ) ، چگونگی گرفتن بورسیه ی تحصیلی و .... ؟

مــمنون ... !
    واسه لیسانس بورس نمی دن
    سطح زبان بسته به دانشگاهی که می خوای بری داره (بعضی دانشگاه هاشون تافل 55 رو هم قبول می کنن) البته اگه سطح زبانتون پایین باشه اول کالج زبان میرید اونجا
    هزینه تحصیل هم باز بسته به دانشگاهتون داره اما شما حدودا ترمی 10.000 دلار حساب کن
    هزینه زندگی هم که خیلی متفاوته (امریکا رو یه قاره باید در نظر بگیری) تو ایالات مختلف خیلی متفاوته اما اونم حداقل 1000 دلار ماهی حساب کن

8. 2 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

از طریق سرمایه گذاری و این جور چیزا حالا که یکم مشکل اقتصادی هم دارن راه جدیدی نیومده ؟
    مثل کانادا که قبلا 110 هزار دلار میدادیم رسما اقامت داشتیم ! (یا 400 هزار تا برای 5 سال که بهمون پس میدادن)
    امریکا در حال حاضر چنین شرایطی نداره ؟

10. 2 کاربر از vahid_civil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Petros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    سوال بسیار جالب و بجایی بود

پيش فرض

ما یه یوزر خیلی اینکاره داریم به نام piremard

یه پیغام بده این تاپیکو ببینه.[COLOR="Silver"]
    Last edited by Petros; 23-11-2010 at 20:06.

12. 2 کاربر از Petros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز .:HAMED:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

بروبكس من يه سر رفتم شيكاگ اما سفر كوچولو و با بهونه ي امتحانه تافل تو هارولد واشنگتن .حالا جربياتو باس از اين آشنا ماشناها و فك و فاميلا بپرسيم كه اونا ميگن واسه يه مرده تنها خوبه يه سربره كانادا اونجا يكم بچرخه بزنه با يه دخمل آمريك ازدواج كنه بشه سي تي زن و بقيشو نقطه

اكنون به استحضار ميرسه كه با توجه به تحقیقاتی که من توسط آشنایان و دوستانی که در آمریکا زندگی میکنند بدست آوردم به این نتیجه رسیدم که یکی از گزینه های عالی برای شروع تجربه زندگی در آمریکا از نظر هزینه-کار-امنیت نسبی-آب و هوای مناسب-جمعیت مناسب-موقیت جغرافیایی خوب و... شهر بیرمینگهام در ایالت آلاباما هستش.
    توجه داشته باشید که این شهر خوش آب و هوا یکی از مهمترین شهرهای این ایالت است و در 400 کیلومتری خلیج زیبای مکزیک و بندر نیواورلئان که مهمتری بندر جنوب آمریکاست واقع شده و از شرق در 200 کیلومتری شهر زیبای آتلانتا قرار داره و از غرب هم تقریبا نزدیک به می سی سی پی هستش.
    یکی از بستگان ما که در آمریکا زندگی میکنه پس از مدت 17 سال زندگی در آمریکا شهر زیبای بیرمینگهام رو برای ادامه زندگی و کار انتخاب کرد.
    ببینید دوستان در اینکه شهرهایی مثل نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو، بزرگ و از امکانات شهری بسیاری برخوردار هستند هیچ شکی نیست ولی برای کسانی که با دارایی متوسط و یا پایین تر وارد آمریکا میشن برای شروع مناسب نیستند. حتی از لحاظ عقلانی هم که فکر کنیم برای شروع باید از جای کوچکتر شروع کرد و تمام موقیت ها رو سنجید و به وضعیت جدید عادت کرد و بعد از بدست آوردن قدرت کافی مانور بیشتری داد. و برای این موضوع من فکر میکنم بهترین انتخاب، شهر بیرمینگهام هستش.
    البت خوبه از بروبچ ديگه هم بپرسيم ببينيم نظر اونا چيه

14. 7 کاربر از .:HAMED:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

لاتاری که قبول شدنش با خداست
    مطمئن ترین راه اینه پذیرش از یه دانشگاه بگیری
    برای فوق لیسانس میتونی بری . قبلش باید آزمون تافل و GRE بدی (ممکنه چیز دیگم بخوان) هر چقدر نمرت بالاتر شد تو اولویتی دیگه !
    دیگه اینکه برا MIT اپلای کنی یا کالج ریچموند به خودت و تواناییت و نمره ی آزمونات بستگی داره .

16. 3 کاربر از ALt3rnA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز .:HAMED:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

دمت گرم ممد جون شارژمون كردي
    ميگم ميلاد جونم يه پيشنهاد ميدم دربارش فيكر بكني بدك ني
    خاله من همراه همسرش تو لندن استان آنتاريو كانادا زندگي ميكنن بورسيه ي دندان پزشكي هستن كه دعوت نامشون گريبان گير ما شده يه هوا پيچيديم اونطرفا جايي بسي دلباز هستش و پل گلدنگيتس كاملا و به وضوح ديده ميشه يعني يه چن كيلومتر بري جنوب تر منطقه ي صفر مرزيه با يو اس .يعني ميشه اونجا سكنا بگزيني .هر چند كل (بيشتر)محله ايرونيه اما مثله اينكه همه با هم دشمنن جواب سلامو به زور ميدن
    به اونجا هم فكر كن ببين انتظاراتتو برطرف ميكنه
    بعده يه چن مدت زندگي ، ميتوني بپري بري آمريك و
    ...
    خيلي موخامت

18. 3 کاربر از .:HAMED:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

کجا رفتنش زیاد مسئله مهمی نیست ! به شخصه هر جایی رو تو کانادا و امریکا به ایران عزیز ترجیح میدم ! !
    مسئله چطوری رفتنشه !
    من لیسانس عمران دارم ولی اصلا دلم نمیخاد واسه درس خوندن برم ! چون دیگه نمیکشم واسه فوق لیسانس و ... بخام درس بخونم
    دنبال روشهای سرمایه گذاری هستم که اگه راهی میدونید به ما هم بگید
    ممنون

20. 4 کاربر از vahid_civil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •