تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: ایجاد محدودیت حجمی اینترنت در work group

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض ایجاد محدودیت حجمی اینترنت در work group

سلام به همه مهندسای گل
    آقا من یه مشکلی دارم ممنون میشم کمک کنید.تو یه شبکه یه dvr داریم که از اینترنت واسه انتقال تصویر استفاده میکنه.حالا میخوام واسش محدودیت حجمی بذارم که تا یه حجم مشخص بتونه از اینترنت استفاده کنه و یهو به خودم بیام ببینم کل حجمم تموم شده.در ضمن من یه مودم ای دی اس ال دارم که dvr و دو تا سیستم بهش وصلن تمام.از روتر خبری نیست.مودم هم فقط وقتی سیستما روشن هستند روشنه.اینو گفتم که اگه بشه با نصب یه نرم افزار رو یکی از سیستما اینکارو کرد راهنماییم کنید.

کاربر فعال ویندوز smss.exe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

یکی از برنامه ها واسه این کار Net Limiter هست؛ باید این برنامه رو روی همه ی سیستم ها نصب کنید و یک Rule تعریف کنید که از اینترنت تا چه میزان استفاده کنه.

ولی خب این برای سیستم ها هستش فقط؛ یعنی نمیشه با اون دستگاه DVR رو مدیریت کرد.

برای اینکه اون دستگاه رو مدیریت کنید باید یه ویندوز سرور داشته باشی؛ برنامه مدیریت اینترنت روی اون نصب کنی و از طریق اون به همه ی دستگاه ها اینترنت بدی؛ البته میشه یه سخت افزار هم به جای ویندوز سرور خرید و با اون این کار رو کرد مثل Mikrotik.

3. 2 کاربر از smss.exe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون.(نمیدونم چرا هرچی گشتم دکمه تشکر رو پیدا نکردم.)پس راهی نیست که بدون ویندوز سرور یا میکروتیک و به صورت نرم افزاری اینکارو کرد؟لااقل میشه یه نرم افزار خوب واسه مانیتور کردن حجم مصرفی اینترنتمون معرفی کنید؟

کاربر فعال ویندوز smss.exe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون.(نمیدونم چرا هرچی گشتم دکمه تشکر رو پیدا نکردم.)پس راهی نیست که بدون ویندوز سرور یا میکروتیک و به صورت نرم افزاری اینکارو کرد؟لااقل میشه یه نرم افزار خوب واسه مانیتور کردن حجم مصرفی اینترنتمون معرفی کنید؟
    سلام

برنامه های DU Meter و همین Net limiter این کار رو انجام میده؛ برنامه ی BWMeter هم هست.
    البته این ها هم همه فقط برای یه سیستم کار میکنند و گزارش ها رو مربوط به همون سیستم میدند و کاری به باقی سیستم های شبکه ندارند.

6. 2 کاربر از smss.exe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •