تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 94 از 95 اولاول ... 4484909192939495 آخرآخر
نمايش نتايج 931 به 940 از 942

نام تاپيک: راهنمای برای خرید ساعت مچی

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

یکساله میخوام ساعت بخرم .تا حالا ساعت گرون نخریدم .
    دوستان زیر 1 میلیون بهترین ساعتی که میتونم بخرم مردانه چی هست . میشه چند تا از بهترین ساعت ها تا 1 تومن رو معرفی کنید . (صفحه مشکی - عقربه ای)

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

سلام

دوستان یک ساعت مچی میخواستم . اصل باشه و فیک نباشه . شبیه ساعت های رولکس باشه .

ثانیه شمار هم شبیه ساعت های رولکس یعنی یکم سریع تر از حالت معمول تیک تاک میکنه .

بودجه نهایتا 800
    Last edited by mojt90; 13-10-2019 at 10:31.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام

دوستان یک ساعت مچی میخواستم . اصل باشه و فیک نباشه . شبیه ساعت های رولکس باشه .

ثانیه شمار هم شبیه ساعت های رولکس یعنی یکم سریع تر از حالت معمول تیک تاک میکنه .

بودجه نهایتا 800
    سلام

والا من خودم ساعت ژاپنی اصل خریدم خیلی هم راضی هستم از برند Vidox همین 850 تومن هم شد. دقت کنید که تقلبی هم زیاد داره. دو تقویم داره یکی انگلیسی یکی ژاپنی که خودتون انتخاب می کنید که کدومش فعال باشه. هم روز و هم هفته رو نشون می ده. باتری خیلی خوب نگه می داره. من قبل عید خریدم. الان نمی دونم چند شده ولی برای داداشم هم می خرم چون فوق العاده بوده.

به جز اون می تونید فیک یا های کپی رولکس بخرید با همین حدود قیمت (یعنی از 400 شروع می شه تا 6 تومن هم هست) ولی دیگه یه مدل خوبش با 800 جمع می شه.

بهترین جا برای خرید هم بازار تهران هست. چند تا مغازه رو ببینید بعد خرید کنید. در مورد vidox هم مطمئن شید که اصل باشه. نشونه ش هم دو تقویمه بودنش هست. یه سری هم داره که فقط تقویم انگلیسی هست که تقلبی این مارکه. یه جعبه چوبی شیک هم دارن. ممکنه تو دیوار بتونید دسته دو vidox رو پیدا کنید که ارزون تر هم باشه. حداقل باتری تا 2 سال نمی خواد. بندش کیفیت بالاس. خودش هم که فوق العاده شیکه. توشب هم نور می ده و راحت می تونی ساعت رو ببینی. محل کار من شب که بر می گردم زیر یه پل تاریک و ناجوره خیلی کمک می کنه که دیگه گوشی در نیارم که ازم بزنن.

4. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه SINASONY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

یه ساعت مچیه مارک کاسیو حدودا بیست سال پیش گرفتم.اصل ژاپنه.هر بلایی بگید سرش اورم اخ نگفته از وقتیم خریدم سه بار باتریشو تعویض کردم. خداییش محشره.کامپیوتریه عقربه نیست. ضده اب سبک مقاوم.یه بار یه یخچالو داشتیم جابجا میکردیم گیر افتاد بین دره اتاق گفتم خرد شد. اما هیچیش نشد.جنس اصله ژاپن واقعا حرف نداره.

6. این کاربر از SINASONY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان اگر میشه یک چند ساعت زیبا سه موتوره زیر 1 میلیون معرفی کنید .

صفجه مشکی باشه . بند استیل باشه عالیه

اگر امکان داره فروشگاه ساعتی غیر از (گالری کاظمی ، عباسی ، ایران تایمر ، دیجی کالا ، واچ آنلاین ) که معتبر باشه و ساعت های ارزونی داشته باشه معرفی کنید .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

دوستان اگر میشه یک چند ساعت زیبا سه موتوره زیر 1 میلیون معرفی کنید .

صفجه مشکی باشه . بند استیل باشه عالیه

اگر امکان داره فروشگاه ساعتی غیر از (گالری کاظمی ، عباسی ، ایران تایمر ، دیجی کالا ، واچ آنلاین ) که معتبر باشه و ساعت های ارزونی داشته باشه معرفی کنید .
    سلام آقا مجتبی خوب هستید؟

والا الان وضع بازار افتضاحه. جنسای اصلی رو جمع کردن و برندهای اورجینال فروش ندارن. تو این رنج قیمتی به جز Q&Q و کاسیو معمولی چیزی نیست.

کاسیو اصل هم فقط پوزیترون می فروشه که قیمتش خیلی بالاس یعنی فکر نکنم چیزی که شما دنبالشی کمتر از 1.5 باشه.

اون Vidox رو راجع بهش تحقیق کردی؟ من برای داداش و پسرداییم هم خریدم (ماه پیش حدود 950 یه ذره کمتر). هر دو راضی هستن. اگر خواستی شماره بدم بتونی دسته دو از یکی از دوستان بخریش.

سه موتوره فیکم خواستی بهت آدرس بدم تهرانی بری بخری. از 450 شروع می شن. ولی نکن که پشیمون می شی.

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

سلام آقا مجتبی خوب هستید؟

والا الان وضع بازار افتضاحه. جنسای اصلی رو جمع کردن و برندهای اورجینال فروش ندارن. تو این رنج قیمتی به جز Q&Q و کاسیو معمولی چیزی نیست.

کاسیو اصل هم فقط پوزیترون می فروشه که قیمتش خیلی بالاس یعنی فکر نکنم چیزی که شما دنبالشی کمتر از 1.5 باشه.

اون Vidox رو راجع بهش تحقیق کردی؟ من برای داداش و پسرداییم هم خریدم (ماه پیش حدود 950 یه ذره کمتر). هر دو راضی هستن. اگر خواستی شماره بدم بتونی دسته دو از یکی از دوستان بخریش.

سه موتوره فیکم خواستی بهت آدرس بدم تهرانی بری بخری. از 450 شروع می شن. ولی نکن که پشیمون می شی.
    سلام داداش محسن عزیزم

منم سایت ها رو دیدم ، حرف شما کاملا درسته و قیمت ها بالای 1.5 هست . فیک هم که به درد نمیخوره .

اینترنتی میخواستم . دو موردی دیجی کالا انتخاب کردم ولی چه میشه کرد دیگه ...q an q هم خوبه ولی سه موتوره خیلی مورد کم داره
    Last edited by mojt90; 05-01-2020 at 22:48.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام داداش محسن عزیزم

منم سایت ها رو دیدم ، حرف شما کاملا درسته و قیمت ها بالای 1.5 هست . فیک هم که به درد نمیخوره .

اینترنتی میخواستم . دو موردی دیجی کالا انتخاب کردم ولی چه میشه کرد دیگه ...q an q هم خوبه ولی سه موتوره خیلی مورد کم داره
    چاکریم

ببین اسکمی می خوای؟ سه موتوره س. همین قیمتاس.

والا دیجیکالا نخری بهتره. بازم خودتون می دونید. دست دو و ریجکتی می ندازه.

12. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

چاکریم

ببین اسکمی می خوای؟ سه موتوره س. همین قیمتاس.

والا دیجیکالا نخری بهتره. بازم خودتون می دونید. دست دو و ریجکتی می ندازه.
    درسته رفتم دیجی کالا و نظرات رو دیدم حرفتون رو تایید میکنم . حضوری از شهرمون میگیرم خیلی مدل های جالب تری هست نسبت به دیجی کالا .

14. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ساعت مچی کالای به نسبت تخصصی هست و دیجی کالا نمیتونه پاسخگو باشه. با بی ارزش شدن پولمون متاسفانه کالای اورچینال که نمیشه خرید، کمترین فیمت یه ساعت اورجینال با دلار 20 هزار تومنی میشه 30 میلیون تومن. من همیشه ساعت هامو از سایت اشرافی میگیرم. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] های بسیار خوبی داره. بخش زنانه هم قدیما اوکی نبود، اما الان عالی شده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •