تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 95 اولاول ... 64652535455565758596066 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 942

نام تاپيک: راهنمای برای خرید ساعت مچی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام بر دوستام لطفا راهنمایی نمایید و کمک بنده 1 هفتس ساعت کاسیو EF-550RBSP کاسیو ردبول خریدم به قیمت 240000تومان که هم قوطی و بالشتک کاغذ مدل راهنماش و بندش با جلد پلاستیکی و شیشش و پشتش جلد محافظ داشت و پیچاش جلد ابی کیپ شده هم کامل بود و مارک رد بول صفحشه ارم و نوشته کاسیو قاب پشتشه کدش5147 موتور زاپن کیس چین 100 متر ضد اب و هولوگرام بیضی شکل کاسیو داره موندم اصله یا بدله همهچیزشو چک کردم 4 موتورش فعاله تواب داغ سرد گرم ولرممدت 20 دقیقه گذاشتم خوب عادی کار میکنه فروشندشم گفتم بدله؟؟ یا اصل؟ گفتش اصله خرید قدیمه 25 تومن کشیده روش گفتش خواهشن راهنمایی کنید دودلم خریدم خوب بوده اصله ؟؟؟؟؟؟ کمک کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام بر دوستام لطفا راهنمایی نمایید و کمک بنده 1 هفتس ساعت کاسیو EF-550RBSP کاسیو ردبول خریدم به قیمت 240000تومان که هم قوطی و بالشتک کاغذ مدل راهنماش و بندش با جلد پلاستیکی و شیشش و پشتش جلد محافظ داشت و پیچاش جلد ابی کیپ شده هم کامل بود و مارک رد بول صفحشه ارم و نوشته کاسیو قاب پشتشه کدش5147 موتور زاپن کیس چین 100 متر ضد اب و هولوگرام بیضی شکل کاسیو داره موندم اصله یا بدله همهچیزشو چک کردم 4 موتورش فعاله تواب داغ سرد گرم ولرممدت 20 دقیقه گذاشتم خوب عادی کار میکنه فروشندشم گفتم بدله؟؟ یا اصل؟ گفتش اصله خرید قدیمه 25 تومن کشیده روش گفتش خواهشن راهنمایی کنید دودلم خریدم خوب بوده اصله ؟؟؟؟؟؟ کمک کنید
    گارانتی دایازمان سنج داره؟
    دوستان اینجا می گن هولوگرام باید مستطیلی باشه. البته من جی شاک خریدم با گارانتی و اصلا هولوگرام نداره و هر جوری تونستم تست کردم و درست بوده. شما یه جست و جو بکن چندتا عکس و فیلم ازش تو اینترنت هم ببین (نه عکس و فیلم تبلیغاتی). بارکدشم سرچ کنی باید همون ساعت بیاد. البته منم قبلا که تازه گرون شده بود از یه فروشنده پرسیدم همین جوری قیمت می داد می گفت لیست جدید قیمت شرکت اینه نشون هم می داد بعد می گفت خرید قدیمه اینقدر میدم.
    اگر ممکن هست یه عکس هم از هولگرامش بذار ببینم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه pedromi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام
    دوستان یه عکسی میذارم. کسی میدونه چه مدلی از ساعت اسپریته؟
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

گارانتی نداره . هولوگرامش بیضوی شکلهنوشته کاسیو 3 بار طلاییه عکساشم دیدم برا من صفحه اصلی ارم ردبوله کاسیو نیستش پشتش توضیحاتش مثل بقیس درستههمهجوره چک کردم نوشته هاشو شکلاشو عقربه هاشو جزییاتشو باز موندم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

با سلام
    دوستان یه عکسی میذارم. کسی میدونه چه مدلی از ساعت اسپریته؟
    با تشکر
    Esprit Chronograph Watch EW07997

گارانتی نداره . هولوگرامش بیضوی شکلهنوشته کاسیو 3 بار طلاییه عکساشم دیدم برا من صفحه اصلی ارم ردبوله کاسیو نیستش پشتش توضیحاتش مثل بقیس درستههمهجوره چک کردم نوشته هاشو شکلاشو عقربه هاشو جزییاتشو باز موندم
    آرم ردبول در بالا و وسط زیر عقربه ها باید آرم edifice باشه جزییات در این عکس تا حدودی مشخصه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه pedromi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

[QUOTE=amin_g_p;7510229]Esprit Chronograph Watch EW07997

مرسی.
    قیمت این ساعتEsprit Chronograph Watch EW07997

حدود چند تومنه؟
    متشکرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

ارمادیفایس و کاسیو صفحه اصلی نیستش چکار کنم همه جوره درسته خوب کار میکنه کمک

عکس که دادی همش چک کردم مثل خودمه همش درسته فقط اسم کاسیو صفحه نیستش همین ارم برجسته ادیفایس روی پیچشه اوکیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    Last edited by V E S T A; 01-03-2013 at 00:17. دليل: پست پشت سر هم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

عکس که دادی همش چک کردم مثل خودمه همش درسته فقط اسم کاسیو صفحه نیستش همین ارم برجسته ادیفایس روی پیچشه اوکیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من دقیق اطلاع ندارم این عکس کاتالوگ هست ولی توی سایت aliexpress.com که اجناس چینی می فروشه مدل بدون آرم ادیفایس حدود 46 دلاره! یه سری هم هست آرم ردبول نداره

به دوستان پیشنهاد می کنم ساعت از مغازه های معتبر و با گارانتی دایا زمان سنج بگیرید که نماینده چند شرکت از جمله کاسیو و سیکو در ایران هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

پس چطوره ریختش موتوراش کیفیتش ضد ابیش حتی عقربه هاش کاملا میزان رو درجه هان قلابی هر چقدر خوب تا این حد مثل شرکت مادرش تولید نمتونه که

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

پس چطوره ریختش موتوراش کیفیتش ضد ابیش حتی عقربه هاش کاملا میزان رو درجه هان قلابی هر چقدر خوب تا این حد مثل شرکت مادرش تولید نمتونه که
    خیلی می خواهید مطمئن بشید می تونید به خود پشتیبانی کاسیو هم ایمیل بزنید ولی به نظر "replica" هست یعنی کپی با کیفیت ولی ارزونتر از اصل چون قیمت اصل این ساعت بالای 250 دلاره ولی رپلیکاش 150 دلاره و چینیش 50 دلاره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •