تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 95 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 942

نام تاپيک: راهنمای برای خرید ساعت مچی

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من تا رنج 140 میخوام بخرم
    در مورد کاسیو هم عزض کنم خدمت تون هم دوستم کاسیو داره از سری ادی فیه مدلش قشنگ هست اما خیلی سنگینه 200 گرم وزنش هس بعدیشم بهترین مدل های کاسیو فقط سری ادیفیه هست که بیشتر مدل ها شبیه هم هستن و تنوع مدل به اون صورت نداره .
    نظرمو بیشتر اون اورینت مدل اولی قهوهای جذب کرده
    خوب در اینصورت سه گزینه دیگه میمونه. به نظر من سعی کن سراغ یه برند بری که صرفاً ساعت تولید کنه. با این پول کلاً ساعت سوئیسی نمیتونی بگیری و اگه بتونی هم چیز جالبی از آب درنمیاد (فقط سواچ میشه گرفت که اونم توی این رنج قیمت ساعتای متنوعی نداره)
    اما توی برندای ژاپنی تنوع بیشتره و به غیر از سیکو (که بالای 200 تومنه) برندای دیگه هستن که من Citizen رو پیشنهاد میکنم، چون توی ایران گارانتی خوبی داره (ساختمون آلمینیوم خیابون جمهوری) و تا سه سال هر مشکلی پیش بیاد مجانی رفع میکنه (که البته تا من تا الان چهار بار Citizen گرفتم هیچ مشکلی براشون پیش نیومده) Orient هم خیلی خوبه اما اگه من باشم اون رو میذارم برای ساعتای زنونه (چون مدلای زنونه خوبی داره) Espirit هم یک مارک فشن هست که استثنائاً خودش ساعتهاش رو میزنه و به نظرم اون رو میتونی بذاری برای گزینه آخر.
    من بیشتر در مورد برندا صحبت کردم و نهایتاً Citizen رو پیشنهاد میکنم، اما در مورد مدلش خوشبختانه با 140 انتخابای خیلی زیادی داری و چون یک چیز سلیقه ایه بهتره خودت انتخاب کنی.
    امیدوارم توضییحاتم کامل بوده باشه!

2. 3 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

منم با مهران موافقم...خودم چند ماه پيش تو همين رنج خيلي گشتم و اخر به citizen رسيدم...البته كاسيو هم مدل هاي خوبي تو اين رنج قيمت داره!!
    من سري eco-drive گرفتم حدوده 150 تومن..با 1(يا 2سال) گارانتي و كيفيت خيلي خوب.
    تقريبا شبيه اينه ....عكس خودشو پيدا نكردم:

4. 2 کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه DaRyUsH AkRaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام
    بچه ها میخوام یه ساعت مچی بخرم تو رنج 80تا140 .به نظرتون از کدوم برند و چی بخرم؟؟؟؟
    fossil بخر
    هم شیکه هم کمتر کسی دستش میبینی

6. این کاربر از DaRyUsH AkRaMi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خوب در اینصورت سه گزینه دیگه میمونه. به نظر من سعی کن سراغ یه برند بری که صرفاً ساعت تولید کنه. با این پول کلاً ساعت سوئیسی نمیتونی بگیری و اگه بتونی هم چیز جالبی از آب درنمیاد (فقط سواچ میشه گرفت که اونم توی این رنج قیمت ساعتای متنوعی نداره)
    اما توی برندای ژاپنی تنوع بیشتره و به غیر از سیکو (که بالای 200 تومنه) برندای دیگه هستن که من Citizen رو پیشنهاد میکنم، چون توی ایران گارانتی خوبی داره (ساختمون آلمینیوم خیابون جمهوری) و تا سه سال هر مشکلی پیش بیاد مجانی رفع میکنه (که البته تا من تا الان چهار بار Citizen گرفتم هیچ مشکلی براشون پیش نیومده) Orient هم خیلی خوبه اما اگه من باشم اون رو میذارم برای ساعتای زنونه (چون مدلای زنونه خوبی داره) Espirit هم یک مارک فشن هست که استثنائاً خودش ساعتهاش رو میزنه و به نظرم اون رو میتونی بذاری برای گزینه آخر.
    من بیشتر در مورد برندا صحبت کردم و نهایتاً Citizen رو پیشنهاد میکنم، اما در مورد مدلش خوشبختانه با 140 انتخابای خیلی زیادی داری و چون یک چیز سلیقه ایه بهتره خودت انتخاب کنی.
    امیدوارم توضییحاتم کامل بوده باشه!
    راستش نمی فهمم چرا میگید مارک های مد رو انتخاب نکنن ! اینکه یک مارک فشن ساعن میزنه باعث نمیشه که ساعت خوبی از کار در نیاد !!! البته باید دید تعریف از خوبی چیه ! به عنوان مثال من ساعت اسپریتی که دارم اگه اشتباه نکنم 3-4 ساله دارمش ! نه خطی رو شیشش افتاده نه مشکلی براش پیش اومده و واقعا عالی هست
    یا یه ساعت گوچی برای دوستم گرفتم که اونم 2 ساله داره کار میکشه ازش و مشکلی نداره باهاش

اینکه یه برند فشن هست دلیل بر کیفیت بد اون برند نمیشه ! اتفاقا برخی برند های فشن که کیفیت خوبی هم دارند چون بر اساس مد کار میکنن ساعت های جذاب تری دارن (که البته سلیقه ای هست)

fossil بخر
    هم شیکه هم کمتر کسی دستش میبینی
    تو رنج 140 تومن چیز خوبی داره ؟ من خیلی ندیدم ازش اما برند خوبیه کلا (در مورد ساعت هاش اطلاعی ندارم)

8. این کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

راستش نمی فهمم چرا میگید مارک های مد رو انتخاب نکنن ! اینکه یک مارک فشن ساعن میزنه باعث نمیشه که ساعت خوبی از کار در نیاد !!! البته باید دید تعریف از خوبی چیه ! به عنوان مثال من ساعت اسپریتی که دارم اگه اشتباه نکنم 3-4 ساله دارمش ! نه خطی رو شیشش افتاده نه مشکلی براش پیش اومده و واقعا عالی هست
    یا یه ساعت گوچی برای دوستم گرفتم که اونم 2 ساله داره کار میکشه ازش و مشکلی نداره باهاش

اینکه یه برند فشن هست دلیل بر کیفیت بد اون برند نمیشه ! اتفاقا برخی برند های فشن که کیفیت خوبی هم دارند چون بر اساس مد کار میکنن ساعت های جذاب تری دارن (که البته سلیقه ای هست)
    اسپریت رو که گفتم استثنائاً خودش ساعت های رو میزنه و مدلاش رو هم من واقعاً قبول دارم و خیلی محکم و عالی هستن. ولی در مقایسه با برندایی که گفتم، در رده پائینتری قرار میگیره و شخصاً بین Espirit هنگ کنگی و سیتیزن و اورینت ژاپنی، دومی رو انتخاب میکنم! البته اینو از یه ساعت فروش هم بپرسی میگه که اینا مارکای در کلاس بالاتری هستن.

اما کلاً در مورد ساعتای فشن، به این دلیل مخالفم که اکثرشون رو خودشون نمیسازن (تقریباً 90 درصدشون از جمله گوچی و cK و خیلی از برندای فرانسوی و ایتالیایی) ساعتهاشون رو سواچ سوئیس میزنه، اما چون یه مارک فشن میاد روش قیمتش بالاتر میره. جدای اینکه ساعتای تقلبی چینی همه مارکای فشن هستن. خوب عقلانی به نظر میرسه که آدم بجای اینکه 300 تومن بده یه ساعت گوچی ساخت سواچ بگیره، بره یه تیسوت بگیره که کیفیتش به مراتب بالاتره!
    البته این نظر من بود، بازم همه چی به سلیقه خودتون بر میگرده!

اما چند تا چیز در مورد تفاوت کیفیت ساعتا بگم شاید به دردتون بخوره:
    1. نگاه کنید ببینید ساعتی که میخرین حتماً ضد آب باشه. دیگه ساعتایی که الان تولید میشه ضدآب بودن براشون مطرح نیست و مهم اینه تا چه عمقی ضد آب باشن. مثلاً روی ساعت مینویسه WR 100 یا 200 یا 8 BAR و ... یعنی به ترتیب در 100 یا 200 متر یا فشار 8 بار براش مشکلی پیش نمیاد.
    2. شیشه ساعت رو با انگشت بزنین نباید صدا بپیچه، اینطوری میفهمین که شیشه کرسیتال هست یا نه، در اینصورت هیچ وقت خش برنمیداره و نمیشکنه. پشت بعضی ساعتا مینویسه که کریستاله یا نه.
    3. در ساعتای 3 موتوره اکثراً عقربه ثانیه شمار نباید حرکت کنه، مگر موقعی که کورنومتر رو کار انداختید. ثانیه شمار یکی از عقربه های کوچیک هست.
    4. به بند دقت کنین، یا استیل باشه یا چرم، چون بعضی از ساعت فروشا بند رو عوض میکنن، بجاش حلب توخالی میذارن یا پلاستیک به جای چرم!

10. 6 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اسپریت رو که گفتم استثنائاً خودش ساعت های رو میزنه و مدلاش رو هم من واقعاً قبول دارم و خیلی محکم و عالی هستن. ولی در مقایسه با برندایی که گفتم، در رده پائینتری قرار میگیره و شخصاً بین Espirit هنگ کنگی و سیتیزن و اورینت ژاپنی، دومی رو انتخاب میکنم! البته اینو از یه ساعت فروش هم بپرسی میگه که اینا مارکای در کلاس بالاتری هستن.

اما کلاً در مورد ساعتای فشن، به این دلیل مخالفم که اکثرشون رو خودشون نمیسازن (تقریباً 90 درصدشون از جمله گوچی و cK و خیلی از برندای فرانسوی و ایتالیایی) ساعتهاشون رو سواچ سوئیس میزنه، اما چون یه مارک فشن میاد روش قیمتش بالاتر میره. جدای اینکه ساعتای تقلبی چینی همه مارکای فشن هستن. خوب عقلانی به نظر میرسه که آدم بجای اینکه 300 تومن بده یه ساعت گوچی ساخت سواچ بگیره، بره یه تیسوت بگیره که کیفیتش به مراتب بالاتره!
    البته این نظر من بود، بازم همه چی به سلیقه خودتون بر میگرده!

اما چند تا چیز در مورد تفاوت کیفیت ساعتا بگم شاید به دردتون بخوره:
    1. نگاه کنید ببینید ساعتی که میخرین حتماً ضد آب باشه. دیگه ساعتایی که الان تولید میشه ضدآب بودن براشون مطرح نیست و مهم اینه تا چه عمقی ضد آب باشن. مثلاً روی ساعت مینویسه WR 100 یا 200 یا 8 BAR و ... یعنی به ترتیب در 100 یا 200 متر یا فشار 8 بار براش مشکلی پیش نمیاد.
    2. شیشه ساعت رو با انگشت بزنین نباید صدا بپیچه، اینطوری میفهمین که شیشه کرسیتال هست یا نه، در اینصورت هیچ وقت خش برنمیداره و نمیشکنه. پشت بعضی ساعتا مینویسه که کریستاله یا نه.
    3. در ساعتای 3 موتوره اکثراً عقربه ثانیه شمار نباید حرکت کنه، مگر موقعی که کورنومتر رو کار انداختید. ثانیه شمار یکی از عقربه های کوچیک هست.
    4. به بند دقت کنین، یا استیل باشه یا چرم، چون بعضی از ساعت فروشا بند رو عوض میکنن، بجاش حلب توخالی میذارن یا پلاستیک به جای چرم!

راستش من به شخصه از سیتیزن و سیکو بدم میاد واسه همینم اسپریت رو به اونا ترجیح میدم
    (کلا تو رنج 100-200 تومن اسپریت و سواچ رو خوشم میاد و 200-400 تی سات
    تا حالا هم بیشتر از 320 پول ساعت ندادم که برم ببینم گرونتر از چی خوشم میاد )

اما اینکه بگیم کلا برند سیکو بهتر از اسپریت هست یا برند سیتیزن بهتر از گوچی هست رو مخالفم (شاید این دید به واسطه جنس های بی کیفیت چینی که تو بازار زیاد شده به وجود اومده)

نکاتتون هم خوب و مفید بود که باید توجه کنن در زمان خرید (البته فکر کنم زد اب بودن کافی اخه کی ساعتو میبره تو فشار 8 اتمسفر )
    گزینه 4 هم یه چیز دیگه بهش اضافه کنید بندهای سبک تیتانیومی (که البته من خودم اصلا دوسشون ندارم) اما خوب جدیدا زیاد کاربرد دارن

12. این کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بچه ها لطفا نظر بدین من دنبال ساعت led10یا 20 هزار تومنی نیستم

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 03:00 PM ----------

بچه ها اینا مدل های هستن که از اورینت پسند کردم نظرتون چی هست؟

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 03:03 PM ----------

اینم چند تا مدل از اسپریت

ببخشید دوست عزیز میشه بگی این ساعتای اورینت که عکساشو گذاشتی قیمتشون دقیقا چند هست؟ درضمن آدرس مغازه یا نمایندگیش کجاست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه DaRyUsH AkRaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

تو رنج 140 تومن چیز خوبی داره ؟ من خیلی ندیدم ازش اما برند خوبیه کلا (در مورد ساعت هاش اطلاعی ندارم)
    بله دوست عزیز داره..
    اگر تهران باشی که معدن ساعتش بازار بزرگه...
    اینم سایت فسیل
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه troy200489's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستانه گرامی از تک تک تون سپاس گذارم که نظر دادین خیلی ممنونم واقعا تاپیکی مفیدی شد امیدوارم به درد دوستانه دیگه هم بخوره

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بچه ها کسی درباره این Tachymeter که روی بعضی از ساعت ها هست چیزی میدونه ؟ این که چیه و چه جوری باید ازش استفاده کرد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •