تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 80

نام تاپيک: آموزش آیفون از صفر

آخر فروم باز HESAM_5700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    North of Hell , Left Side :D

پيش فرض

یه سوال دیگه هم دارم :

میشه هر آهنگ یا ویدئویی که روی PC دارم ، روی آیفون بریزم یا باید حتما از iTunes بخرمشون؟
    راستی من شنیدم تغییر Ringtone آیفون کلی دردسر داره ... حقیقت داره؟

موزیک و فیلم رو میشه ریخت رو آیفون راحت ، اما باید با آیتونز بریزید ! نیازی به خریدش نیست ، ولی اگه فیلمی که دارین فرمتش رو آیتونز ساپورت نکنه نمیشه بریزید رو آیفون و حتماً باید از به نرم افازر پلیر استفاده کنید ( مثل BuzzPlayerوAVPlayer و ... )

درباره رینگ تون هم من نمیدونم ، اما فکر کنم توی ios 5 دیگه مشکل نداشته باشه !!

شــاد بــاشــید !

2. این کاربر از HESAM_5700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

delete
    ........

.

.
    Last edited by noisymind; 02-10-2011 at 22:06.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    رو ویبره

پيش فرض

راستی من شنیدم تغییر Ringtone آیفون کلی دردسر داره ... حقیقت داره؟
    رینگتون آیفون فرمتش m4r هست،واسه همین نمی تونید از فایلهای mp3 برای رینگتون استفاده کنید،اما یه سری نرم افزار هست که mp3 رو به رینگتون آیفون تبدیل می کنه،من خودم از iphone ringtone maker استفاده می کنم و این فایلها رو تو آیتونز می ریزم،وقتی سینک شد،آهنگهایی که تبدیل کردین خود به خود به لیست رینگ تونها اضافه میشه.

5. 2 کاربر از mojtaba_14 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با درود من امروز رفتم ایفون بگیرم مغازه دار به من گفت 900 با برنامه گفتم برنامه نمیخوام گفت من برنامه اورجینال میریزم حدود 14 گیگ گفتم گوشی رو جیلبریک میکند گفت نه برنامه ها رو من خودم اورجینال خریدم حالا من سوالم اینه که مگه برنامه اورجینال فقط برای یک گوشی نیست دوما میشه بدون جیلبریک کردن برنامه ریخت سوما حرف های این فروشنده چقدر درسته و چهارما من خودم اگر با گیفت کارت برنامه بخرم میشه دوباره همون برنامه ها رو نصب کنم مثلا گوشی رو فکتوری ریست کنم یا فریمور گوشی رو عوض کنم (حالا در مورد ایفون نمیدونم با عوض کردن فریمور برنامه ها پاک میشن یا نه؟) و در اخر ایا برنامه ای رو که من خریدم میشه رو ایفون دیگه ای هم نصب کرد

ممنون میشه دقیق به سوالات پاسخ بدید و من رو از سردرگمی دربیارید

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با درود من امروز رفتم ایفون بگیرم مغازه دار به من گفت 900 با برنامه گفتم برنامه نمیخوام گفت من برنامه اورجینال میریزم حدود 14 گیگ گفتم گوشی رو جیلبریک میکند گفت نه برنامه ها رو من خودم اورجینال خریدم حالا من سوالم اینه که مگه برنامه اورجینال فقط برای یک گوشی نیست دوما میشه بدون جیلبریک کردن برنامه ریخت سوما حرف های این فروشنده چقدر درسته و چهارما من خودم اگر با گیفت کارت برنامه بخرم میشه دوباره همون برنامه ها رو نصب کنم مثلا گوشی رو فکتوری ریست کنم یا فریمور گوشی رو عوض کنم (حالا در مورد ایفون نمیدونم با عوض کردن فریمور برنامه ها پاک میشن یا نه؟) و در اخر ایا برنامه ای رو که من خریدم میشه رو ایفون دیگه ای هم نصب کرد

این همه گذشته کسی جواب نمیده

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

با سلام
    چه مدل آیفونی و با چه حافظه ای رو قصد خرید دارید
    این رو بگید.

موفق باشید.

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

ایفون 4 با حافظه 16 چطور مگه؟

آخر فروم باز HESAM_5700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    North of Hell , Left Side :D

پيش فرض

دوست عزیز به نظر من بهتره که آیفون رو جیلبریک نشده بگیری و خودت جیلبریک کنی و بازی و برنامه بزنی چون این فروشنده های چــــیز : دی الکی یه چیزایی میگن و اصلاً ارزش نداره پول زیادی بخاطرش بدی !

در مورد اینکه برنامه خریداری شده رو میشه رو چند تا دستگاه نصب کرد مطمئن نیستم ( اما احتمال خیلی زیاد نمیشه ! ! ) بدون جیلبریک باید برنامه رو بخرید + اگر برنامه رو با گیفت کارت بخرین ( یا حتی کرک شده نصب کنید ) قبل از عوض کردن فریمور دستگاه میتونید یه بک آپ بگیرین که بعد از ریستور کردن فریمور بک آپ خودتون رو ریستور میکنید و میشه همون آیفونی که قبل از ریستور داشتی !

در کـــل آیفون رو آکبند بگیر و خودت تو خونه جیلبریک کن و برنامه بریز هم راحت تره هم پول الکی نمیدی به فروشنده !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

با سلام
    من نمیدونم این چه جور آموزشی؟
    از صفرش خوب بود ولی یه مرتبه رفت رو 50 یا 60 یعنی ما 1 تا 50 رو از دست دادیم.آموزشها فراگیر و با جزئیات نیست و من که هیچی متوجه نشدم یعنی اولشو که قدم به قدم بود فهمیدم ولی بعدا قاطی کردم البته من در کل قاطیم
    لطفا آموزش نصب و راه اندازی کیه مراحل را با تصویر و قدم به قدم یاد بدید تا ما هم بتونیم راه بریم شما دست مارو گرفتید بلند کردید بعد حل میدید میگید بدو خوب معلومه میخوریم زمین تازه ممکنه آسیب هم ببینیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

خسته نباشید
    من چند تا نرم افزار با خود 3gs دانلود کردم! البته نه با appstore.
    فرمتشون ipa هست!
    ولی میزنه unable to read!
    2 اینکه vpm رو درست کردم ولی فیلداشو نمیدونم چجوری پر کنم!
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •