تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 86 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 856

نام تاپيک: سوالات و مشکلات مبتدیان

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

13 سوالات و مشکلات مبتدیان

برای جلوگیری از شلوغ شدن بی مورد انجمن و ارسال تاپیکهای مکرر ، افرادی که مبتدی هستند و اطلاعات چندانی در مورد آیفون یا آیپاد تاچ ندارد میتوانند سوالات و مشکلات خود را در این تاپیک مطرح کنند.

تاپیکهایی با موضوع مشابه حذف خواهند شد.

با تشکر

2. 6 کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام نمیدونم این سوال مبتدیانه است لا نه اما یه دفعه گوشیم هیچ چیزی رو باز نکرد حتی ماشین حساب و setting رو باز نمیکنه همه برنامه ها روی صفحه ی اولشون گیر میکنن
    2بار هم reset کردم درست نشد

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام نمیدونم این سوال مبتدیانه است لا نه اما یه دفعه گوشیم هیچ چیزی رو باز نکرد حتی ماشین حساب و setting رو باز نمیکنه همه برنامه ها روی صفحه ی اولشون گیر میکنن
    اگر بعد از نصب یک برنامه به خصوص اینطور شد بهتره اون برنامه رو پاک کنید. اگر هم با برنامه iPhone PC Suite گوشیتون رو مدیریت میکنید بهتره آنرا عوض کرده و از iTunes استفاده کنید.
    اگر درست نشد همینجا دوباره بپرسید

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

اگر بعد از نصب یک برنامه به خصوص اینطور شد بهتره اون برنامه رو پاک کنید. اگر هم با برنامه iPhone PC Suite گوشیتون رو مدیریت میکنید بهتره آنرا عوض کرده و از iTunes استفاده کنید.

داره خودمونی میشه prince3-love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    نمیدونم اینجا جاش هست یا نه
    من میخواستم یاهو آیفون رو آپدیت کنم اما موقع آپدیت ازم پسورد میخواد و بالاش هم یوزر جی میل هست (ناگفته نماند که من دسته دو خریدم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

نه یه دفعه اینجوری شد اما امروز درست شده خود به خود
    اما یه مشکل دیگه هست من 4.0.1 هستم و با ultrasn0w آنلاک کردم اما وقتی گوشیم خاموش میشه دوباره no service میشه و باید ultrasn0w رو پاک کنم دوباره بریزم اونم باید چند باری اینکارو بکنم تا درست شه
    و اینکه وقتی respring میکنم گوشی کلا ریست میشه و میره رو safemode و میگه باید respring یا reset بشه نمیرونید از چیه؟

البته اضافه کنم این 2تا اتفاق از زمانی افتاد که چندتا app ـه جدید ریختم رو گوشیم که نمیدونم مشکل از کدومه چون حدود 150تا بود همش رو هم که نمیشه پاک کرد؟
    کمک کنید

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

سلام
    نمیدونم اینجا جاش هست یا نه
    من میخواستم یاهو آیفون رو آپدیت کنم اما موقع آپدیت ازم پسورد میخواد و بالاش هم یوزر جی میل هست (ناگفته نماند که من دسته دو خریدم)
    با سلام
    خوب پسورد رو حتما دقت كنيد كه درست وارد ميكنيد

موفق باشيد.

9. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

ماشالله!
    چیکار میکنید این 150 تا برنامه رو؟
    اگر این app ها از iTunes ریخته شده باشه معمولا نباید مشکلی پیش بیاد، ولی اگر از Cydia ریخته باشید، شاید به علت support نکردن تعدادی از برنامه ها، از فرم ور مذکور هست.
    یک علت دیگه هم می تونه داشته باشه، بعضی از برنامه ها ( برنامه های که درون Cydia قرار دارن ) هنگام نصب از فایلهای سیستمی پشتیبان تهیه نمی کنن، و وقتی که شما بخواید برنامه مورد نظر رو حذف کنید، فایلهای سیستمی که ویرایش شده بودن به همراه برنامه پاک میشه! و تنها راه برای برگشن به حالت اولیه ( البته اگر کامل به مشکل بر نخورده باشید ) اینه که همون برنامه رو دوباره نصب کنید.
    از اونجا که 150 تا برنامه هست و عیب یابی کاری بس طاقت فرسا است، به نظر من خودتون رو زیاد درگیر نکنید، و گوشی تون رو Restore کنید. چون هرکاری هم بکنید باز هم یک جای کار میلنگه و یا شاید افت شدید سرعت پیدا کنید.

وقتی برنامه Parsi 3.0 رو در حالت پکیج Deb در می آوردم، 1-2 سال پیش ( حالا بعلت نداشتن اطلاعات کافی در اون زمان ) اقدام به پشتیبان گیری از فایلهای سیستمی نمی کردم و نتیجه ش این شده بود که بعضی از دوستان نتونن بعد از حذف برنامه به Setting آیفون دسترسی داشته باشن که من همینجا از همشون عذر میخوام.

مشکلاتی از این موارد برای من چندین بار پیش اومده و گاهی اوقات مجبور به restore شدم، چون هیچکاریش نمی شد کرد! برای مثال یکبار تو فرم ور 3xx وقتی برنامه ی lighttpd رو نصب کردم دیگه گوشی بالا نیامد، با سینا ( Elvis Presley ) هم گفتگو کردیم و چندین برنامه هم ازش گرفتم ولی درست نشد که نشد، بدشانسی اطلاعات کاری خیلی مهمی هم داشتم که همشون هم پرید! از اون به بعد پشت دستم رو داغ کردم تا اول از همه یک بک آپ بگیرم، بعد مطمئن بشم از فرم ور مورد نظر پشتیبانی میکنه یا نه، بعد اقدام به نصب برنامه کنم
    ببخشید که از تجربیاتم گفتم و سرتون رو بدرد آوردم

موفق باشید.

11. 3 کاربر از eAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام-اگه ایفون ماله کشور هنگ کونک باشه چه جوری میشه اکانت ماله us باشه-ممنون میشم راهنمایی کنید -اخه اول هم که میخواستی بسازی قبول نمیکرد اما بعضی از بچه ها گوشی ماله یک کشور هست و اکانت ماله یک کشور دیگه-

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ماشالله!
    چیکار میکنید این 150 تا برنامه رو؟
    اگر این app ها از iTunes ریخته شده باشه معمولا نباید مشکلی پیش بیاد، ولی اگر از Cydia ریخته باشید، شاید به علت support نکردن تعدادی از برنامه ها، از فرم ور مذکور هست.
    یک علت دیگه هم می تونه داشته باشه، بعضی از برنامه ها ( برنامه های که درون Cydia قرار دارن ) هنگام نصب از فایلهای سیستمی پشتیبان تهیه نمی کنن، و وقتی که شما بخواید برنامه مورد نظر رو حذف کنید، فایلهای سیستمی که ویرایش شده بودن به همراه برنامه پاک میشه! و تنها راه برای برگشن به حالت اولیه ( البته اگر کامل به مشکل بر نخورده باشید ) اینه که همون برنامه رو دوباره نصب کنید.
    از اونجا که 150 تا برنامه هست و عیب یابی کاری بس طاقت فرسا است، به نظر من خودتون رو زیاد درگیر نکنید، و گوشی تون رو Restore کنید. چون هرکاری هم بکنید باز هم یک جای کار میلنگه و یا شاید افت شدید سرعت پیدا کنید.

وقتی برنامه Parsi 3.0 رو در حالت پکیج Deb در می آوردم، 1-2 سال پیش ( حالا بعلت نداشتن اطلاعات کافی در اون زمان ) اقدام به پشتیبان گیری از فایلهای سیستمی نمی کردم و نتیجه ش این شده بود که بعضی از دوستان نتونن بعد از حذف برنامه به Setting آیفون دسترسی داشته باشن که من همینجا از همشون عذر میخوام.

مشکلاتی از این موارد برای من چندین بار پیش اومده و گاهی اوقات مجبور به restore شدم، چون هیچکاریش نمی شد کرد! برای مثال یکبار تو فرم ور 3xx وقتی برنامه ی lighttpd رو نصب کردم دیگه گوشی بالا نیامد، با سینا ( Elvis Presley ) هم گفتگو کردیم و چندین برنامه هم ازش گرفتم ولی درست نشد که نشد، بدشانسی اطلاعات کاری خیلی مهمی هم داشتم که همشون هم پرید! از اون به بعد پشت دستم رو داغ کردم تا اول از همه یک بک آپ بگیرم، بعد مطمئن بشم از فرم ور مورد نظر پشتیبانی میکنه یا نه، بعد اقدام به نصب برنامه کنم
    ببخشید که از تجربیاتم گفتم و سرتون رو بدرد آوردم

موفق باشید.
    آها پس که اینطور...
    آخه داداش گوشی لاک رو به 4.1 ریستور کنم که آنلاک نمیشه که؟

14. این کاربر از dragon2410 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 86 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •