تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: گرفتگی رگ پا...

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض گرفتگی رگ پا...

سلام....من چند وقتیه نمیدونم چرا یه دفعه رگ پشت ساق پام میگره.پای راستم فقط......مخصوصا زمانی که دراز میکشم...یازمانی که بخوای خستگی در کنی..خودت رو کش و قوس میدی.......رگ پشت ساقم میگره...که با درد شدید همراهه ....جوری که فقط پامو میگیرم...تا کمی اروم بشه.......مثلا دیشب گرفت....5-6 دقیقه ای پامو ماساژ دادم تا ول کرد..اما هنوز هم وقتی راه میرم درد میکنه...اما یاد شدید نیست...
    البته قبلا رگ کف پام میگرفت....همین پای راست....پنجه ام کامل جمع میشد...اونم درد داشتم اما نه به اندازه ساق پام.....که خیلی وقته نگرفته اما بجاش پشت ساقم میگره....میخواستم بدونم دلیلش چیه....عصبیه../؟فیزیکیه..؟؟......
    ======
    من قبلا شنیده بودم اگه رگتون گرفت یکی از موهای اون قسمتی که گرفته رو بکنید باعث میشه شوک وارد بشه به رگ و خودشو ول کنه......این علمی هست..؟؟من انجام دادم بعضی وقتا میشه بعضی وقتا نه....
    ممنون میشم راهنمایی کنید...
    Last edited by Mahdi/s; 19-11-2010 at 22:24.

2. این کاربر از Mahdi/s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    کنار امام رضا(ع)

پيش فرض

من فکر میکنم شما کمبود ویتامین ب دارید،زیاد آشنایی ندارم اما قبلا شنیدم که یه سری قرص به اسم قرص ماهی هست،زرد رنگه و ریزه متاسفانه اسم اصلیش رو نمیدونم فکر کنم بتونه کمکتون بکنه

4. 2 کاربر از آقا مهندس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه bida's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

این گرفتگی رگ نیست ، گرفتگی ماهیچه هست ، با کوفتگی ماهیچه فرق داره و یه حالتی هست شبیه اینکه ماهیچه جمع میشه و درد شدیدی هم داره. بعضی وقت ها مال نحوه بد قرار گرفتن بدن هست و با ورزش و انجام حرکات کششی خوب میشه به شرطی که واقعا مشکل دیگه ای نباشه که اونجوری ممکنه حرکت ها ی کششی اونو بد تر کنه.

راستش علت های خیلی زیادی ممکنه داشته باشه و اگه زیاد این حالت ها برات تکرار میشه بهتره یه سری بری دکتر.

اینجا نمیشه بیشتر از یه سری توصیه های ساده اونم برای حالت های خیلی خفیف چیز بیشتری گفت چون که هیچ کدوممون متخصص این چیز ها نیستیم.

6. 2 کاربر از bida بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Scary Feelings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    دور از خودم تا جایی که امکان داره

پيش فرض

سلام....من چند وقتیه نمیدونم چرا یه دفعه رگ پشت ساق پام میگره.پای راستم فقط......مخصوصا زمانی که دراز میکشم...یازمانی که بخوای خستگی در کنی..خودت رو کش و قوس میدی.......رگ پشت ساقم میگره...که با درد شدید همراهه ....جوری که فقط پامو میگیرم...تا کمی اروم بشه.......مثلا دیشب گرفت....5-6 دقیقه ای پامو ماساژ دادم تا ول کرد..اما هنوز هم وقتی راه میرم درد میکنه...اما یاد شدید نیست...
    البته قبلا رگ کف پام میگرفت....همین پای راست....پنجه ام کامل جمع میشد...اونم درد داشتم اما نه به اندازه ساق پام.....که خیلی وقته نگرفته اما بجاش پشت ساقم میگره....میخواستم بدونم دلیلش چیه....عصبیه../؟فیزیکیه..؟؟......
    ======
    من قبلا شنیده بودم اگه رگتون گرفت یکی از موهای اون قسمتی که گرفته رو بکنید باعث میشه شوک وارد بشه به رگ و خودشو ول کنه......این علمی هست..؟؟من انجام دادم بعضی وقتا میشه بعضی وقتا نه....
    ممنون میشم راهنمایی کنید...
    اول از همه ببین منم مشکل تورو داشتم , ببین ساق پات بزرگ نیست؟
    دوما نمک یه کم زیاد بخور, منظورم اینه که نزار ید بدنت کم بشه
    سوما اگه میتونی یه باشگاهی برو هفته ای 2روز ساق پا و حرکت های پا تمرین کن,یا حدالق دوچرخه سواری کن
    چهارمن وقتی میخواد بگیره سریع پات رو هرجوری هست بالا بگیر , اصلا رو زمین نباشه , اینطوری بیشتر مواقع دردش میخوابه!

8. 2 کاربر از Scary Feelings بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rosenegarin13's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

موقعی که میگیره داغ هم میشه پاتون؟ بعد سایز این پایی که میگیره را با اون یکی مقایسه کنید ببینید بزرگتره یا نه؟

10. 2 کاربر از rosenegarin13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

سلام ..خیلی ممنون از همه.....
    -------------------------------------
    من فکر میکنم شما کمبود ویتامین ب دارید،زیاد آشنایی ندارم اما قبلا شنیدم که یه سری قرص به اسم قرص ماهی هست،زرد رنگه و ریزه متاسفانه اسم اصلیش رو نمیدونم فکر کنم بتونه کمکتون بکنه
    یعنی میگید کمبود ویتامینه....کسی اسم دقیق اون قرص رو بلده..//؟/
    این گرفتگی رگ نیست ، گرفتگی ماهیچه هست
    اتفاقا میخواستم بپرسم یادم رفت....چطوری آدم باید تشخیص بده ماهیچه گرفته یا رگ../؟

راستش علت های خیلی زیادی ممکنه داشته باشه و اگه زیاد این حالت ها برات تکرار میشه بهتره یه سری بری دکتر.
    چه دکتری باید مراجعه کنم..؟؟
    اول از همه ببین منم مشکل تورو داشتم , ببین ساق پات بزرگ نیست؟
    نمیدونم والا....این شکلی که طبیعی هست..نسبت به اون یکی پام هم تورم نداره.....
    دوما نمک یه کم زیاد بخور, منظورم اینه که نزار ید بدنت کم بشه
    سوما اگه میتونی یه باشگاهی برو هفته ای 2روز ساق پا و حرکت های پا تمرین کن,یا حدالق دوچرخه سواری کن
    چهارمن وقتی میخواد بگیره سریع پات رو هرجوری هست بالا بگیر , اصلا رو زمین نباشه , اینطوری بیشتر مواقع دردش میخوابه!
    اوکی ممنون..
    موقعی که میگیره داغ هم میشه پاتون؟
    نمیدونم والا دقت نکردم....کف پام میگرفت که مطمئنم گرم نمیشد..اما ساقم رو نمیدونم.
    . بعد سایز این پایی که میگیره را با اون یکی مقایسه کنید ببینید بزرگتره یا نه؟
    جفتش پاهای خودمه.....هم سایزه
    Last edited by Mahdi/s; 20-11-2010 at 15:27.

12. این کاربر از Mahdi/s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان من تو خواب این حالت برام اتفاق میوفته واقعا دردش خیلی زیاه برای من هم پای راستم بیشتر اینجوری میشه البته معمولا ماهی یک بار برام اتفاق میفته یه بار توی یک روزنامه دربارش نوشته بود که هنوز دلیل اصلیش مشخص نیست و خیلی هم مهم نیست!!

پروفشنال teza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اره مال من هم زیاد میگره تو ماه معمولا 3یا 4 بار میگره که البته بعضی وقتها خطرناک میشه مخصوصا وقتی تو باشگاه هستم و دارم پرس پا میزنم یهو میگره و کنترل یه پام را از دست میدم و خدا به دادم برسه
    دوستان اگه راهی به نظرشون میرسه بگن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •