تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 98 از 103 اولاول ... 4888949596979899100101102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 971 به 980 از 1027

نام تاپيک: ✪ بحث و مشاوره انیمه

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

درود
    دوستان چند تا انیمه فلسفی معرفی کنین که قشنگ مغزمون رو منفجر کنه , حداقل اگر منفجر نکرد تا پایان انیمه درگیر کنه .

اگه انیمه پیشنهادی بصورت سریالی باشه خیلی خیلی بهتر و ارزشمندتر میشه

اینم بگم که پیش تر انیمه هایی مثل Ergo Proxy و Texhnolyze رو دیدم که عالی بودن . Death note رو هم دیدم ولی به نظرم در حد اون دوتای دیگه نبود.

راستی میخواستم انیمه berserk رو شروع کنم به دیدن , باید قبلش مانگا رو خوند یا انیمه اون کامله ؟
    انیمه‌های سریالی با تم فلسفی اینا رو هم پیشنهاد می‌کنم:
    Darker than Black
    Serial Experiments Lain
    Kino’s Journey
    Psycho Pass
    Welcome To NHK
    Cowboy Bebop
    Planetes
    Fullmetal Alchemist
    کم و بیش ژانرهای دیگه هم شاملشون می‌شه اما انیمه‌های ارزشمندی هستن...

انیمه‌ی Berserk هم یک سری کلاسیک داره (1997) که داستانش نیمه‌کاره می‌مونه و نسبت به مانگاش حذفیات زیاد داره
    بعد از اون سه تا فیلم تحت عنوان Berserk: The Golden Age Arc ازش ساخته شده که سری قدیمی رو پوشش می‌ده و ادامه‌اش رو در سری 2016 می‌شه دنبال کرد
    از اونجا که احتمال داره این سری 2016 ادامه پیدا کنه بهتره با همون سه تا فیلم و بعد سریال شروع کنی

2. 4 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    چنتا انیمه شبیه Akame Ga Kill معرفی کنید
    هفت گناه کبیره رو هم گذاشتم بگیرم
    چیزاییم که دیدم و خوشم اومده bleach - claymor-akame ga kill-berserk

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

سلام دوستان
    چنتا انیمه شبیه Akame Ga Kill معرفی کنید
    هفت گناه کبیره رو هم گذاشتم بگیرم
    چیزاییم که دیدم و خوشم اومده bleach - claymor-akame ga kill-berserk
    از استودیوی سازنده‌ی آکامه انیمه‌ی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم می‌شه پیشنهاد کرد
    ولی با توجه به ارتباطی که بین این چند انیمه که گفتی می‌بینم:
    Attack on Titan
    Hellsing Ultimate
    Mirai Nikki
    Fate/Zero
    Fullmetal Alchemist:Brotherhood
    Naruto
    Tokyo Ghoul
    Angel Beats

5. 2 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

از استودیوی سازنده‌ی آکامه انیمه‌ی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم می‌شه پیشنهاد کرد
    ولی با توجه به ارتباطی که بین این چند انیمه که گفتی می‌بینم:
    Attack on Titan
    Hellsing Ultimate
    Mirai Nikki
    Fate/Zero
    Naruto
    Tokyo Ghoul
    Angel Beats
    ممنون
    از اینا هم چنتاییش رو دیدم خوب بودن

Attack on Titan
    Fate/Zero
    Tokyo Ghoul

بقیش رو تست میکنم به غیر از naruto فکر نمیکنم خوشم بیاد یه چند قسمتیش رو قبلا دیدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام چطور میتونم قسمت های یک تا100 انیمه وان پیسو دانلود کنم

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

انیمه‌ی Berserk هم یک سری کلاسیک داره (1997) که داستانش نیمه‌کاره می‌مونه و نسبت به مانگاش حذفیات زیاد داره
    بعد از اون سه تا فیلم تحت عنوان Berserk: The Golden Age Arc ازش ساخته شده که سری قدیمی رو پوشش می‌ده و ادامه‌اش رو در سری 2016 می‌شه دنبال کرد
    از اونجا که احتمال داره این سری 2016 ادامه پیدا کنه بهتره با همون سه تا فیلم و بعد سریال شروع کنی
    ممنون بابت توضیحات و راهنمایی.
    الان من قصد دارم از سری 1997 شروع به دانلود کنم . ولی میخوام بدونم انیمه سریالی اون که در سال 2016 و 2017 منتشر شده داستانش با سری 1997 یکیه یا جداست [منظورم اینه که سری جدید بازسازی نسخه 1997 ـه یا داستان دیگه ای داره یا ادامه همون داستان قبلی است]؟
    اگه جداست که از سری 1997 شروع کنم و بیام جلو اگر نه که همون سری جدید رو دانلود کنم.
    Last edited by B3HZ@D; 13-04-2017 at 20:53.

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

ممنون بابت توضیحات و راهنمایی.
    الان من قصد دارم از سری 1997 شروع به دانلود کنم . ولی میخوام بدونم انیمه سریالی اون که در سال 2016 و 2017 منتشر شده داستانش با سری 1997 یکیه یا جداست [منظورم اینه که سری جدید بازسازی نسخه 1997 ـه یا داستان دیگه ای داره یا ادامه همون داستان قبلی است]؟
    اگه جداست که از سری 1997 شروع کنم و بیام جلو اگر نه که همون سری جدید رو دانلود کنم.
    خواهش می‌کنم.
    اگه از سری 1997 شروع به دیدن کردی می‌تونی با سری 2016 و 2017 ادامه بدی
    اما به جای سری 1997 می‌شه سه تا فیلم The Golden Age Arc رو دید چون که این فیلم‌ها بازسازی سری 1997 محسوب می‌شه و همخوانی بیشتری با ادامه‌اش در سری 2016 و 2017 داره

10. 3 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

خواهش می‌کنم.
    اگه از سری 1997 شروع به دیدن کردی می‌تونی با سری 2016 و 2017 ادامه بدی
    اما به جای سری 1997 می‌شه سه تا فیلم The Golden Age Arc رو دید چون که این فیلم‌ها بازسازی سری 1997 محسوب می‌شه و همخوانی بیشتری با ادامه‌اش در سری 2016 و 2017 داره
    تشکر بابت راهنمایی .
    هر سه نسخه سینمایی بعلاوه نسخه سریالی 2016 و 2017 رو دانلود و مشاهده کردم و به شدت راضیم . هنوز توی شوک قرار دارم که چطور همچین چیزی رو از دست داده بودم !
    بخصوص نسخه های سینمایی که از نظر طراحی فوق العاده بود و صحنه های نبرد رو فوق العاده کار کرده بودن که تا به الان توی هیچ انیمه دیگه ای با این کیفیت ندیده بودم .

فکر کنم این پرسش آخرم در مورد این انیمه باشه خبری از ساخت نسخه سینمایی چهارم هست ؟ البته یک مقدار جستجو کردم ولی خبر و تاریخ خاصی برای سری سینمایی بعدی پیدا نکردم.
    یک سری سایت گفته بودن بخاطر کمبود بودجه و فروش کمتر از انتظار ممکنه دیگه تولید نشه . در کل امیدوارم منتفی نشده باشه.

اگر بخوام مانگا رو شروع به خوندن بکنم باید از کدوم چپتر شروع کنم ؟ [با توجه به اینکه انیمه سریالی 2017 رو تا اپیزود اخیری که پخش شده مشاهده کردم]
    Last edited by B3HZ@D; 28-04-2017 at 10:13.

12. این کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

چرا هر چی مورد نوستالژیک خاص که به فراموشی یا به بعدی دیگر رفته رو می بینم بعدش یک بلا سر من میاد؟؟؟؟
    دسترسی ام بعد از دیدن اینها به فنا رفت که رفت
    نمی دونم چند نفر اینجا هنوز تو خاطرات دوران کودکیشون Robotech یا روبوت های فضایی رو یادشون هست....
    تو recommand های یوتوب دیدم داره از نسخه live action Robotech داره خبر می ده...( البته بگذریم که من تمام این live action هارو کلا محل نمی زارم چون ضد حال تمام دوران گذشته ام میشن) البته مال 2015 بوده و من ندیدم ان دوره:

محتوای مخفی: خبری که نظرم رو جلب کرد 
    https://www.youtube.com/watch?v=cm3eRmtg3mI

در کنارش یک چیزی دیدم که برام جالب بود :

و من این چی بود من دیدم؟!؟!؟

از انجایی که من عمقی تو این مورد کار می کنم نسخه اصلی ژاپنی رو رفتم پیدا کردم ببینم قضیه این چی است:

نسلی mecha که با F-14 متولد شد ....

و با متوقف و کنار گذاشتن طرح های توسعه اش، به بعدی دیگر رفتن و تنها خاطرات و حسرت به دل ماندگانش باقی ماند....

و در انتها هم که کلا دسترسی من قطع شد از همه جا زخم دل را کامل کرد......

14. 3 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

تشکر بابت راهنمایی .
    هر سه نسخه سینمایی بعلاوه نسخه سریالی 2016 و 2017 رو دانلود و مشاهده کردم و به شدت راضیم . هنوز توی شوک قرار دارم که چطور همچین چیزی رو از دست داده بودم !
    بخصوص نسخه های سینمایی که از نظر طراحی فوق العاده بود و صحنه های نبرد رو فوق العاده کار کرده بودن که تا به الان توی هیچ انیمه دیگه ای با این کیفیت ندیده بودم .

فکر کنم این پرسش آخرم در مورد این انیمه باشه خبری از ساخت نسخه سینمایی چهارم هست ؟ البته یک مقدار جستجو کردم ولی خبر و تاریخ خاصی برای سری سینمایی بعدی پیدا نکردم.
    یک سری سایت گفته بودن بخاطر کمبود بودجه و فروش کمتر از انتظار ممکنه دیگه تولید نشه . در کل امیدوارم منتفی نشده باشه.

اگر بخوام مانگا رو شروع به خوندن بکنم باید از کدوم چپتر شروع کنم ؟ [با توجه به اینکه انیمه سریالی 2017 رو تا اپیزود اخیری که پخش شده مشاهده کردم]
    می شه گفت اون سه تا فیلم سینمایی هم به خاطر وقفه ی طولانی از ساخت سری قدیمی ساخته شد و احتمال ساخت فیلم جدیدش خیلی کمه.
    کیفیت فیلم ها عالی که نه ولی قابل قبول بود، در مقایسه با کیفیت افتضاح سری جدید که بهلیت بگرید :(
    داستان سری 2017 مربوط به Falcon of the Millennium Empire Arc می شه که شامل قسمت های 177 تا 307 مانگاست (چپتر 22 تا 35 مانگا). اینو هنوز ندیدم که دقیق مشخص کنم ولی از همون اول آرک شروع کنی بهتره.
    دیر جواب داده شد که بیشتر سر بزنی دیگه همچین چیزی رو از دست ندی

چرا هر چی مورد نوستالژیک خاص که به فراموشی یا به بعدی دیگر رفته رو می بینم بعدش یک بلا سر من میاد؟؟؟؟
    دسترسی ام بعد از دیدن اینها به فنا رفت که رفت
    نمی دونم چند نفر اینجا هنوز تو خاطرات دوران کودکیشون Robotech یا روبوت های فضایی رو یادشون هست....
    تو recommand های یوتوب دیدم داره از نسخه live action Robotech داره خبر می ده...( البته بگذریم که من تمام این live action هارو کلا محل نمی زارم چون ضد حال تمام دوران گذشته ام میشن) البته مال 2015 بوده و من ندیدم ان دوره:
    این رو قدیم به اسم دژ فضایی از تی.وی خودمون پخش کردن. چرا با اولین انیمه ی سبک مکا که دیدیم خاطره نداشته باشیم
    خب الان این سبک تا حدودی از دور افتاده. لایو اکشن هم همیشه یه چیز سطحی و غیرقابل تحمل از آب درمیاد.
    و با متوقف و کنار گذاشتن طرح های توسعه اش، به بعدی دیگر رفتن و تنها خاطرات و حسرت به دل ماندگانش باقی ماند....

و در انتها هم که کلا دسترسی من قطع شد از همه جا زخم دل را کامل کرد......
    والا این همه مانگای ساخته نشده و انیمه نیمه کاره مونده که نفرین شون هر چی دسترسیه قطع می کنه

16. 3 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •