تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: اجرا نشدن فایل های مولتی مدیا از روی فلش مموری بر روی دستگاه های پخش

در آغاز فعالیت ss.mohammad.ss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض اجرا نشدن فایل های مولتی مدیا از روی فلش مموری بر روی دستگاه های پخش

با سلام خدمت همگی کاربران

یه مورد خیلی عجیب برای من پیش اومده که امیدوارم که بتونید کمکم کنید یا لااقل دلایلش رو بگید ببینم چی هست
    یک فایل مولتی مدیا ( مثلا تصویری ) رو من روی دو تا فلش عینا مثل هم ( از یک برند ، از یک مدل و با حجم برابر ... البته مارکش هم Transcend هست! ) ریختم و به دستگاه های چخش وصل کردم از روی یکی از فلش ها اجرا میشه اما از روی یکی دیگه اجرا نمیشه ... چندبار هم فرمتش کردم اما نتیجه نداشته . فلش ها رو به عنوان یک وسیله جانبی که به دستگاه وصل هست میشناسه اما از روی یکیش پخش نمیکنه!!!

نمیدونم مکان مناسبی رو برای مطرح کردن مشکل انتخاب کردم یا نه مرتبط ترین بخش رو اینجا دیدم

2. این کاربر از ss.mohammad.ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

یه مورد خیلی عجیب برای من پیش اومده که امیدوارم که بتونید کمکم کنید یا لااقل دلایلش رو بگید ببینم چی هست
    یک فایل مولتی مدیا ( مثلا تصویری ) رو من روی دو تا فلش عینا مثل هم ( از یک برند ، از یک مدل و با حجم برابر ... البته مارکش هم Transcend هست! ) ریختم و به دستگاه های چخش وصل کردم از روی یکی از فلش ها اجرا میشه اما از روی یکی دیگه اجرا نمیشه ... چندبار هم فرمتش کردم اما نتیجه نداشته . فلش ها رو به عنوان یک وسیله جانبی که به دستگاه وصل هست میشناسه اما از روی یکیش پخش نمیکنه!!!

نمیدونم مکان مناسبی رو برای مطرح کردن مشکل انتخاب کردم یا نه مرتبط ترین بخش رو اینجا دیدم
    اگه خود دستگاه قابلیت فرمت کردن داره ، یکبار با خودش فرمت کن ببین مشکل حل میشه؟!

4. این کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت ss.mohammad.ss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مشکلش رو پیدا کردم!
    وقتی یه فلش رو به دستگاه وصل میکنیم، اولین پالسی رو که ارسال و دریافت میکنه ممکنه متفاوت باشه مثلا فایل تصویری یا صوتی. این اطلاعات دریافتی در همون فضایی که دیده نمیشه در انتهای حافظه ذخیره میشه و با اف دیسک کردن درست میشه. در واقع اگر اون فضای انتهایی رو بتونیم فرمت کنیم مشکل برطرف میشه!

6. این کاربر از ss.mohammad.ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

مشکلش رو پیدا کردم!
    وقتی یه فلش رو به دستگاه وصل میکنیم، اولین پالسی رو که ارسال و دریافت میکنه ممکنه متفاوت باشه مثلا فایل تصویری یا صوتی. این اطلاعات دریافتی در همون فضایی که دیده نمیشه در انتهای حافظه ذخیره میشه و با اف دیسک کردن درست میشه. در واقع اگر اون فضای انتهایی رو بتونیم فرمت کنیم مشکل برطرف میشه!
    حالا مشکل شما حل شد؟

پروفشنال stb2xxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

البته بعد از نوع فرمت نوع پارتیشن هم مهمه که local باشه یا primary فلشی که مشکل داره local هستش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •