تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل ریستارت شدن سیستم به صورت رندوم...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض مشکل ریستارت شدن سیستم به صورت رندوم...

سلام من یک سالی هست که این سیستم رو دارم و اوایل سیستم به خوبی کار میکرد و بعد به خاطر مشکلات رم به مشکل خوردم و بعد از عوض کردن رم مشکلم حل شد... حدودا 2 ماه قبل باتری مادربردم مشکل پیدا کرد و زمان ویندوز به صورت رندومی عوض میشد اما باتری رو عوض نکردم و بعد از چند وقت هر دفعه بازی های سنگین رو اجرا میکردم سیستم بعد از شاید نیم ساعت ریستارت میشد... اما الان کار به جایی رسیده که حتی بعضی وقتا با باز کردن گوگل کروم یا یه عکس یا ویدئو ریستارت میشه... روی بازی های سنگین مثل دوتا 2 یا Shadow Of Mordor یا هر چیز ِ دیگه ای ریستارت میشه... من رم و کارت گرافیک رو روی سیستم دیگه تست کردم و بدون مشکل کار میکرد و حتی مادربرد و رم رو بردم گارانتی و اونا هم گفتن که مشکلی نداره... ویندوز رو چندین بار عوض کردم و کیس و خاک گیری کردم و هر کاری که بگین کردم اما هنوز هم مشکل داره، لطفا کمکم کنید !:(

My pc config :
    MB : Asus Z87c
    Cpu : Intel Corei5 4430 3.00GHz 3.00GHz
    Ram : Corsair 4GB 1600
    VGA : Asus Nvidia GeForce GTX 650 Ti Boost
    Power : Green 530

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام من یک سالی هست که این سیستم رو دارم و اوایل سیستم به خوبی کار میکرد و بعد به خاطر مشکلات رم به مشکل خوردم و بعد از عوض کردن رم مشکلم حل شد... حدودا 2 ماه قبل باتری مادربردم مشکل پیدا کرد و زمان ویندوز به صورت رندومی عوض میشد اما باتری رو عوض نکردم و بعد از چند وقت هر دفعه بازی های سنگین رو اجرا میکردم سیستم بعد از شاید نیم ساعت ریستارت میشد... اما الان کار به جایی رسیده که حتی بعضی وقتا با باز کردن گوگل کروم یا یه عکس یا ویدئو ریستارت میشه... روی بازی های سنگین مثل دوتا 2 یا Shadow Of Mordor یا هر چیز ِ دیگه ای ریستارت میشه... من رم و کارت گرافیک رو روی سیستم دیگه تست کردم و بدون مشکل کار میکرد و حتی مادربرد و رم رو بردم گارانتی و اونا هم گفتن که مشکلی نداره... ویندوز رو چندین بار عوض کردم و کیس و خاک گیری کردم و هر کاری که بگین کردم اما هنوز هم مشکل داره، لطفا کمکم کنید !:(

My pc config :
    MB : Asus Z87c
    Cpu : Intel Corei5 4430 3.00GHz 3.00GHz
    Ram : Corsair 4GB 1600
    VGA : Asus Nvidia GeForce GTX 650 Ti Boost
    Power : Green 530
    با یک باتری مین و پاور دیگه هم سیستم رو چک کنید

دمای قطعات رو هم حتما بررسی کنید..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •