تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 34 اولاول ... 713141516171819202127 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 337

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید گیرنده دیجیتال کامپیوتر

پروفشنال mehryar1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام
    من این گیرنده رو خریدم با آنتن خودش اولا خوب میگرفت ولی الان هیچی نمیگیره آنتن هوایی بدون تقویت بهش زدم الان بجز شبکه های که توسط
    فرستنده الوند پخش میشن بقیه رو خوب میگیره بنظر من این نرم افزار توتال مدیا یه عیب دیگه هم داره و اونم اینه که درصد سیگنال رو نمایش نمیده

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان
    من یکی از این گیرنده های 3100 ایکس ویژن گرفتم
    بعضی وقتا که وصل می کنم به لپ تاپ یا حتی دسکتاپ چنان هنگ میکنه که باید هارد ریست کنم.
    از بخت بد بردمش نمایندگی و اونجایی که ازش گرفتم عین بنز کار می کرد بی وجدان
    حالا دقیقا نمی دونم مشکل از کجاست.درایورش رو نصب کردم و ویندوز هفت هم دارم .کلی از برنامه هام هم واسه امتحانش پاک کردم مث انتی ویروس ولی باز فایده نداشت
    از دوستان اگه کسی تجربه ای تو این زمینه داره کمک کنه ممنون میشم.هم با توتال مدیا وهم با دی وی بی ویور تست کردم فایده نداره

Sent from my LT22i using Tapatalk 2
    شاید مشکل از ویندوزت باشه . شما هم دستگاهت رو به یه pc یا لپ تاپ دیگه وصل کن ببین اونجا هم هنگ میکنه ؟
    وقتی توی نمایندگی عین بنز کار میکرده لابد مشکل از سیستمت هست ..

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سوال من
    دوستان من یه pcdvb-3100 تازه خریدم ولی 8 تا کانال میاره یعنی 23تا پیدا میکنه ولی 8تاش tv هست بقیه رادیو راستی من از انتن خودش استفاده میکنم اگه از آنتن هوای استفاده کنم ممکنه بگیره؟یا مشکل دیگه داره؟
    ولی درست با تلویزیون 17تا کانال رو میگیرم یعنی اینجا کلیه کانال ها فعاله ---پس چرا من نمیتونم با این 3100 بیشتر از 8 تا کانال بگیرم

راستی کلی گشتم ولی نتونستم جوابی پیدا کنم این دوستمون هم تو یه سایت دیگه همین مشکل را دارن که من میزارم اینجا که بگم فقط من مشکل ندارم میشه بگین چیکار کنم تا بتونم کانال بیشتری بگیرم؟
    ....
    ....
    .....
    یكي از همين گيرنده ها PCDVB-3100 ایکس ویژن دارم ولي چرا ديگه شبكه نمايش - پرس تي وي - آي فيلم - العالم و .... ديگه سيگنالي ندارم؟/

در كل 23 كانال پيدا ميكنه كه 8 تاش شبكه هاي 1 - 2 - 3 - 4 و شبكه تهران - آموزش - قرآن و خبر هست بقيش شبكه راديويي هست

قبلا 32 تا پيدا ميكرد كه 16 تاش صدا و سيما بود ولي تقريبا يك 10 روزي ميشه كه اينجوري شده
    اول كه هيچ شبكه ايي رو نشون نميداد و هر چقدر هم كانال يابي ميكردم هيچي پيدا نميكرد و از يك جا يك درايور پيدا كردم بعد از نصب اون بازم همون طوري بود ولي كامپيوتر رو خاموش كردم و فرداش از دوباره سرچ زدم ديدم 32 كانال رو پيدا كرد ولي به غير اون 8 كانالي كه ذكر كردم بقيه كانالا كه رو اسمشون كليك ميكردم سيگنالي نداشت و انگاري فقط اسمشون رو پيدا كرده بود و از دوباره كه سرچ كردم فقط 23 كانال رو پيدا كرد و اون بقيه ديگه اسمشون رو هم پيدا نكرد

نميدونم چرا اينجوري شده قبلا بدون مشكل همه رو ميگرفت ولي الان چرا اينجوري شده؟
    آيا بايد از نظر نرم افزاري تغييري صورت بدم اگر آره نام يا لينك مورد نظر رو بفرماييد...............

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سوال من
    دوستان من یه pcdvb-3100 تازه خریدم ولی 8 تا کانال میاره یعنی 23تا پیدا میکنه ولی 8تاش tv هست بقیه رادیو راستی من از انتن خودش استفاده میکنم اگه از آنتن هوای استفاده کنم ممکنه بگیره؟یا مشکل دیگه داره؟
    ولی درست با تلویزیون 17تا کانال رو میگیرم یعنی اینجا کلیه کانال ها فعاله ---پس چرا من نمیتونم با این 3100 بیشتر از 8 تا کانال بگیرم

راستی کلی گشتم ولی نتونستم جوابی پیدا کنم این دوستمون هم تو یه سایت دیگه همین مشکل را دارن که من میزارم اینجا که بگم فقط من مشکل ندارم میشه بگین چیکار کنم تا بتونم کانال بیشتری بگیرم؟
    ....
    ....
    .....
    یكي از همين گيرنده ها PCDVB-3100 ایکس ویژن دارم ولي چرا ديگه شبكه نمايش - پرس تي وي - آي فيلم - العالم و .... ديگه سيگنالي ندارم؟/

در كل 23 كانال پيدا ميكنه كه 8 تاش شبكه هاي 1 - 2 - 3 - 4 و شبكه تهران - آموزش - قرآن و خبر هست بقيش شبكه راديويي هست

قبلا 32 تا پيدا ميكرد كه 16 تاش صدا و سيما بود ولي تقريبا يك 10 روزي ميشه كه اينجوري شده
    اول كه هيچ شبكه ايي رو نشون نميداد و هر چقدر هم كانال يابي ميكردم هيچي پيدا نميكرد و از يك جا يك درايور پيدا كردم بعد از نصب اون بازم همون طوري بود ولي كامپيوتر رو خاموش كردم و فرداش از دوباره سرچ زدم ديدم 32 كانال رو پيدا كرد ولي به غير اون 8 كانالي كه ذكر كردم بقيه كانالا كه رو اسمشون كليك ميكردم سيگنالي نداشت و انگاري فقط اسمشون رو پيدا كرده بود و از دوباره كه سرچ كردم فقط 23 كانال رو پيدا كرد و اون بقيه ديگه اسمشون رو هم پيدا نكرد

نميدونم چرا اينجوري شده قبلا بدون مشكل همه رو ميگرفت ولي الان چرا اينجوري شده؟
    آيا بايد از نظر نرم افزاري تغييري صورت بدم اگر آره نام يا لينك مورد نظر رو بفرماييد...............
    سلام.
    شما آنتن هوایی تست کنید. حتما میاد. اگه تلویزیونتون همه کانالها رو میاره. اینم به احتمال زیاد میاد.
    سعی کن در جهات مختلف انتن رو چرخونده و فرکانس یابی کنید.
    Last edited by Ghaioom; 02-02-2013 at 16:25.

5. 2 کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت MOSI1234's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان عزیز سلام من یک گیرنده دیجیتال X-VISION دارم که مخصوص تلویزیون میباشد . این گیرنده را از طریق کارت کپچر به کامپیوترم وصل کردم و تصاویر خیلی خوبی دارم . می خواستم از دوستان سوال کنم که آیا این طوری اصولی میباشد و به سیستمم فشار نمی آید .چون سیستممو تازه عوض کردم و کلی براش خرج کردم به نظر شما اصولی است ؟ ممنونم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه FlashGet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان سلام

میشه لطفا یک گیرنده در حد عالی برای کامپیوتر معرفی کنید که قابلیت ضبط برنامه ها رو با کیفیت بالا داشته و البته با فرمت های رایج /

گیرنده دیجیتالی دارم که برای تی وی هستش اما ضبط برنامه هاش با فرمت مسخره ای که باید برای پخش شدن صداش تبدلیش کنم اونم با نرم افزار خاص که کلی طول میکشه تبدیل بشه و در اخر هم بیشتر اوقات یا تصویر خش داره یا صدا عق ب و جلو شده . دستگاهی که برای تی وی دارم و ازش ناراضی هستم ایکس ویژن هستش .

حالا میخوام یک گیرنده برای کامپیوتر بخرم اما نمیدونم چی بخرم که هم کیفیت بالایی داشته باشه و هم قابلیت ضبط کردن برنامه ها با فرمت رایج مثل mpg یا mpg4 یا avi داشته باشه .

منتظر راهنمایی دوستان هستم .

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

دوستان سلام

میشه لطفا یک گیرنده در حد عالی برای کامپیوتر معرفی کنید که قابلیت ضبط برنامه ها رو با کیفیت بالا داشته و البته با فرمت های رایج /

گیرنده دیجیتالی دارم که برای تی وی هستش اما ضبط برنامه هاش با فرمت مسخره ای که باید برای پخش شدن صداش تبدلیش کنم اونم با نرم افزار خاص که کلی طول میکشه تبدیل بشه و در اخر هم بیشتر اوقات یا تصویر خش داره یا صدا عق ب و جلو شده . دستگاهی که برای تی وی دارم و ازش ناراضی هستم ایکس ویژن هستش .

حالا میخوام یک گیرنده برای کامپیوتر بخرم اما نمیدونم چی بخرم که هم کیفیت بالایی داشته باشه و هم قابلیت ضبط کردن برنامه ها با فرمت رایج مثل mpg یا mpg4 یا avi داشته باشه .

منتظر راهنمایی دوستان هستم .
    برادر همه گیرنده ها با همون فرمت ts می ضبطن.
    در ضمن من این فرمت رو با نرم افزار که تبدیل کردم مشکلی نداشت !

اگه نباشه جاش خالی می مونه FlashGet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

برادر همه گیرنده ها با همون فرمت ts می ضبطن.
    در ضمن من این فرمت رو با نرم افزار که تبدیل کردم مشکلی نداشت !
    پس همون کارت --- رو بچسبیم بهتره ، دیجیتال نخواستیم .

اصلا از قدیم خوب گفتند که : دیجیتالم کجا بود

داره خودمونی میشه parssis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان اگر امکانش هست یه نمونه از فایل رکورد شده ( در حد چند ثانیه کافیه ) رو آپلود کنید

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

دوستان اگر امکانش هست یه نمونه از فایل رکورد شده ( در حد چند ثانیه کافیه ) رو آپلود کنید
    حس آپلود که نیست ولی شما اگه دستگاه گیرنده دیجیتال تلویزیون داری میتونی به عنوان تست، فایل اونو چک کنی
    اگه نداری بگو شاید آپ کردم حالا / دی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •