تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 34 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 337

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید گیرنده دیجیتال کامپیوتر

داره خودمونی میشه o.jabbari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

1

آره من از آنتن خودش استفاده میکنم چون منطقه مان نقطه کور نیست و آنتن خود 3100 جواب میده ولی خود مادیران اون اولش که اینو خریدم بهم گفت اگه آنتن دهی خوبی نداشتم میتونم از آنتن تقویتی که خودشون هم داشتن استفاده کنم.
    کلا" خاصیت PCDVB اینه که برای جاهایی که آنتن دهی خوبی داره جواب میده وگرنه باید از آنتن تقویتی استفاده کرد.
    از اون کسی که خریدم گفت اگه در جهت قرار بدی و شبکه سه الی پنج قوی بگیره باید حتی یک درصد با آنت سیگنال داشته باشی ....آنتن تقویتی رو میشه بیشتر بازش کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

از اون کسی که خریدم گفت اگه در جهت قرار بدی و شبکه سه الی پنج قوی بگیره باید حتی یک درصد با آنت سیگنال داشته باشی ....آنتن تقویتی رو میشه بیشتر بازش کنید
    آنتن تقویتی برای تقویت سیگنال دریافتی توسط دستگاه گیرنده دیجیتال هست .
    لینک آنتن تقویتی های پیشنهادی خودشون رو برات میذارم ببینشون :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه kING ANSHAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    AHVAZ

پيش فرض

سلام دوستان.بخدا کلافه شدم تاشماروگیراوردم.بابامن یدونه مارشال مدلME-U1گرفتم.درست سرچ نمیکنه.یعنی موقع سرچ کردن سیگنالش پرمیشه ولی کانالهارونمیاره.بعدچندروز ودبخودخوب شد.وهمه کانالهاروگرفت.تااینکه رفتم اصفهان.بااولین سرچی که کردم تمام کانالهارواورد.ولی بعدکه برگشتم شهرخودمون دوباره همونطورشده وبازنمیگیره.زمان سرچ کردن کانال4تصویرش میاد ولی وقتی تموم میشه باز میزنه0کانال یافت شده.حالابنظرشما من چکارکنم.مشکلم چیه؟راستی هرکاری هم میکنم اپدیت بشه.میزنه یه وقت دیگه اینکاروبکنید.فکرکنم اصلا اپدیت هم نداشته باشه.خودسایت مارشال روهم گشتم اصلا همچین کیسی ندارن.برنامش ازشرکتarcsoftهست.اونجاروهم گشتم باز ازاین مدل دستگاه خبری نبود.بنظر شماچکارکنم؟ممنون

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    AHVAZ

پيش فرض

راستی کسی میدونه این مدل یعنی مارشالME-U1فرکانس دستی هم داره یانه؟اخه منکه هرچی گشتم چیزی ندیدم.ممنون

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    AHVAZ

پيش فرض

رفتم یدونه تقویت کننده انتن گرفتم.مدل ایکس ویژن220.وصلش کردم اصلا فایده ای نداشت.خیلی ضعیفترهم شده.نمیدونم چکارکنم.یکی کمکم کنه.ممنون

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    AHVAZ

پيش فرض

سلام.امروزرفتم بازاربزرگ کامپیوتر.پیش چندتاشون رفتم ومشکلموگفتم.اوناهم گفتن لب تاب و دستگاه دیجیتالتوبیارببینیم.وقتی بردم.گفت باید دوباره برنامه ریزی بشه.ویه برنامه هم احتیاج داری چون برنامه خودش خوب نیست.اوناگفتن برنامهBELAZEخوبه وازهمه کاملتره.همنجاهم تست کردن همچیش درست بود.واقعابرنامش خوبه.الان میفهمم تلویزیون نگاه میکنم.تمام مشکلاتم حل شد.هم میتونم دستی فرکانس بدم وهم میتونم به راحتی رکوردبگیرم.بازم ممنون که برنامهBELAZEIروبهم معرفی کردید.ممنون وبدرود

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    AHVAZ

پيش فرض

سلام.گندبزنن به این مملکتوزندگی.یه مشت بی پدرومادرشدن مسول.پدرمردمودراوردن.همش دروغ همش ریا.من چندروزپیش که گفتم یه تقویت کننده گرفتم.جمعا 3هفته نیست.سیمش اززیر انتن دراومدوقطع شد.20تومن پول بی زبونه داده بودم جاش.بعدمیان وهزارجوردروغ که بهترینیدم واجناس ما اینطورن اونطورن.خودشونومسخره کردن عوضیا.یکی نیست جلواین نامرداروبگیره؟ابروی انقلابو مملکتوبردن.خون داره خونمومیخوره.خدابروزسیاه بنشوندشون.بدرود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان من مدل toosca dt-966 رو دارم ولی فقط دیجیتال رو میگیره و شبکه های 1تا 5 تلوزیون رو نمیگیره چیکار کنم و نرم افزار TotalMedia 3.5 رو استفاده میکنم چیکار کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان من مدل toosca dt-966 رو دارم ولی فقط دیجیتال رو میگیره و شبکه های 1تا 5 تلوزیون رو نمیگیره چیکار کنم و نرم افزار TotalMedia 3.5 رو استفاده میکنم چیکار کنم

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیزم
    من می خواهم یک گیرنده دیجیتال برای رایانه ام بخرم تمام 11 صفحه این تایپیک را خواندم- حالا از بین این سه مدل کدام یک عملکرد بهتری دارد با احتساب به اینکه از انتن هوایی استفاده کنم---

1-ایکس ویژن 3100
    2-گیگا بایتu300
    3-FMA

کدام بهتر است------متشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •