تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678
نمايش نتايج 71 به 74 از 74

نام تاپيک: بررسی آنتی ویروس "کسپر" "اویرا" "پاندا" (وجود نقص)

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

8

دوست عزیز مثل این که شما مشکل مغزی داری نه؟ شما یه پستی دادی و من از دیدگاه خودم و دلایلی که شما غیر مستند دادید تناقضاتی رو مشاهده کردم که قصد بیان ان را در صورت لوزوم داشتم
    بعد هم کسایی که با چند هزار دلار میخواد کشورش رو ول کنه بره جزو همان دانش دارانی می شود که بمب اتم می سازند
    شما فکر میکنید که با پیدا کردن چند تا حفره امنیتی ذوق زده میشن نمی دونن که کسایی هستند تو همین کشور ما برای امنیت و اسایش و موارد دیگر دستاورد هایی رو ایجاد می کنند که در فکر شما نمیگنجه؟
    وبعد هم شما بهتره که یکم بهتر تحقیق کنی تا متوجه بشی که کسانی که بورسیه شدند و به خارج از کشور رفتند تنها کمتر از یک سوم انها برنگشتند
    الکی موضوع رو به بورسیه و بمب اتم ربط نده بورسیه قضیش فرق میکنه واسه ایشون یه شرکتی پیشنهاد کار داده حالا تصمیم با خودشه که بره یا نه
    بمب اتم... چه ربطی داره

2. این کاربر از moh72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vista7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ذهنم...

پيش فرض

من الان اویرا دارم
    فیلم گرفته شده رو هم دیدم
    علاوه بر نکاتی که آقا مهران اشاره کردند ؛ ورژنی از اویرا که ایشون ویروس رو روش تست کردن یکبار هم آپدیت نشده بود.
    یه نکته دیگه: ( من از کجا باید مطمئن باشم که شورتکاتی که ایشون در قسمت دوم تست اویرا روش کلیک کردن ، شورنکات ایجاد شده توسط خود اویرا در مرحله نصب بوده؟ ؛ از کجا معلوم که ایشون یه شورتکات الکی درست نکرده باشن و اون رو به برنامه ی نوشته شده توسط خودشون لینک نکرده باشن - وقتی هم که روش کلیک میکنند اون با کلیک روی گزینه هایی که توسط خودشون درست شده ، اویرا رو اجرا کردند؟ )

این نکات رو باید توی فیلم نشون بدن
    یا سورس ویروس نوشته شده رو برای تست قرار بدن

4. 3 کاربر از vista7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من الان اویرا دارم
    فیلم گرفته شده رو هم دیدم
    علاوه بر نکاتی که آقا مهران اشاره کردند ؛ ورژنی از اویرا که ایشون ویروس رو روش تست کردن یکبار هم آپدیت نشده بود.
    یه نکته دیگه: ( من از کجا باید مطمئن باشم که شورتکاتی که ایشون در قسمت دوم تست اویرا روش کلیک کردن ، شورنکات ایجاد شده توسط خود اویرا در مرحله نصب بوده؟ ؛ از کجا معلوم که ایشون یه شورتکات الکی درست نکرده باشن و اون رو به برنامه ی نوشته شده توسط خودشون لینک نکرده باشن - وقتی هم که روش کلیک میکنند اون با کلیک روی گزینه هایی که توسط خودشون درست شده ، اویرا رو اجرا کردند؟ )

این نکات رو باید توی فیلم نشون بدن
    یا سورس ویروس نوشته شده رو برای تست قرار بدن
    بابا اینا رو بیخیال
    آپدیت لازم نیست. آپدیت فقط واسه اینه مثلاً ویروس کسپر 2009 ویروس autorun.inf رو نمیشناسه. با آپدیت اطلاعات ویروس به دیتابیس آنتی ویروس اضافه شده و آنتی ویروس میتونه اونو شناسایی کنه

اون نکاتی رو هم که گفتی بیخیال. بابا کارشناسای کسپرسکی فیلم رو دیدن به اینا گیر ندادن حالا شما داری گیر میدی. اونا فقط روش کار واسشون مهم بود. گفته بودن فکر نمیکردیم روش کار به این سادگی باشه.

به زور هم شده برنامه رو ازش میگیرم و خودم تست میکنم و ازش فیلم میگیرم اینجا میزارم تا اینقدر گیر ندید

پروفشنال vista7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ذهنم...

پيش فرض

مثل اینکه خبری از سورس ویروس نیست ...

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •