تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 430 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 4293

نام تاپيک: Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوست عزيز
    درسته كه از LCD خوبي استفاده كردن ، اما يادتون باشه كه براي داشتن تصوير خوب ، هم احتياج به يه پنل خوب داريد و همه يه پردازشگر تصويري خوب.
    سوني هم اومده پردازشگري كه در تلويزونهاي خودش استفاده ميكنه رو بهينه كرده و گذاشته روي اين گوشي.حتي توي منوهاي گوشي هم شما ميتونيد اين پردازشگر رو خاموش كنيد.
    حالا شما با چه دليلي ميگي كه اين پردازشگر وجود نداره ، من نميدونم !
    دوست عزیز من هیچ جا نگفتم "این پردازشگر وجود نداره" (گفتم؟)

پست قبلی من رو دوباره مطالعه کنید:
    یه مشت Signal Processing روی تصویر که به قول خودشون همه چیز تصویر رو بهتر می کنه (و در عمل فقط Dithering است ) رو همه برندها در همه وسایل دارن انجام میدن (بعضی ها در یک چیپ جدا، بعضی ها هم نرم افزاری توسط خود GPU) ، حالا سونی اسمش رو گذاشته Bravia Engine و داره روش تبلیغ می کنه... همونطور که قبلا هم گفتم بیشتر از اینکه در عمل چیزی داشته باشه یه کار تبلیغاتیه.
    منظور این نیست که این براویا انجین وجود نداره، منظور اینه که کار خاصی که بقیه برندها نتونن انجام بدن رو انجام نمیده. یعنی همه همچین چیزی رو دارن (روی تلویزیون هم همه دارن، روی موبایل هاشون هم دارن) ، و سونی اسم مال خودشو گذاشته Bravia Engine و داره براش تبلیغ می کنه. همین! اگه کیفیت صفحه این LCD نسبت به بقیه رقبا خوب هست (که هست و کلا صفحه با کیفیتی داره) ، ربطی به براویا انجین نداره.

اگه به جای این براویا انجین روی نوع پنل صفحه در تبلیغاتشون مانور می دادن اون موقع حرکتشون تبلیغاتی نبود!

آره درسته داداش...من قبلا خودم عضو تيم ترجمه سايتهاي موبايل بودم...از ترجمه لغت به لغت خوشم نمياد. impressive يعني برانگيزنده احساسات...ولي توي ترجمه روان من اونو به "عالي" ترجمه كردم
    بسیار عالی!
    ولی ترجمه روان Impressive هیچ وقت "خیلی عالی" نیست حالا با یکم ارفاق بشه خیلی خوب یا بالاتر از حد انتظار

==========

در کل این Art توی امکانات جانبی حرفهای زیادی برای گفتن داره ...

ویرایش: اون Art اشتباه تایپی بود، Arc صحیحه!
    (ممنون از دوستان نکته سنج!)

2. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

تا این گوشی وارد بازار بشه سایر برندها مثل سامسونگ و اچ تی سی و موتورولا و ال جی که تازه گوشیهای با سی پی یو دوال کور تولید میکنن و با امکانات بهتر از آرک تولید میشن.
    امکاناتش برام زیاد جالب نیومد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه metallica is me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

خیلی جالبه هنوز یه تصویر درست از مقیسه ندیدیبن ای طور بحث کارشناسی میکنید
    بزارید بیاد بعد
    چقدر عجول هستید

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

خیلی جالبه هنوز یه تصویر درست از مقیسه ندیدیبن ای طور بحث کارشناسی میکنید
    اتفاقا من دارم one رو از متالیکا گوش میکنم و این حرف های این دو تا رو میخونم...خیلی جالبه!

آخر فروم باز ^^ HAMID ^^'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

در کل این Art توی امکانات جانبی حرفهای زیادی برای گفتن داره ...
    مدیر محترم اسم گوشی arc هست .
    ------

این S A M S U N G رفته گشته گشته یه پست کاربر توی فروم پیدا کرده که بیاد اینجا کل کل کنه و نوشته چند تا سایت معتبر رو نادیده میگیره . کاملا مشخصا قصدش کل کل و تخریب هست .

پست ها باید در جهت آگاهی دادن , اطلاعات دادن باشه . یه مقدار به پست ها توجه بشه مشخص میشه کی دنباله چیه !

===

مدیران لطفا نام تاپیک رو تغییر بدن .

7. 2 کاربر از ^^ HAMID ^^ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت BAGGIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

((((((((((((((((((((((((( کاشکی سونی اریکسون این گوشی رو معرفی نمیکرد تا من یه x10 میگرفتم ))))))))))))))))))
    خیلی عالیه ---- البته بعضی ها خیلی حسودیشون میشه <<< بترکه چشم حسود >>> من که به شخصه به جز se نمیتونم گوشی دیگهای بگیرم روشم تعصب دارم اما مشکلاتشم قبول میکنم پس بهتره منتظر بمونیم که بیاد

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

شما جوش نزن . باشه الان به کل بچه های فروم پیغام میدم بیان اینجا یه مشت تعریف کنن از گوشی تا شما ذوق کنی !

تا دیروز PhoneArena یه سایت بیخود بود که فقط تبلیغات سامسونگ و ... میکرد حالا شده سایت موثق این دوستان .

تمام جملات سایتها رو ترجمه میکنن به انتقاد که میرسه نه بابا دروغ میگن ، اینطوری نیست ! سنسورش فلانه ! صفحش اینطوره !

اینم از PhoneArena تون :
    SE claims this is due to the Bravia software engine borrowed from Sony. No matter what the reason is, the fact is this is one gorgeous screen with very vibrant colors, but not the over-saturated ones we see in the AMOLED screens.

در ضمن من شما یکی رو در حدی نمیبینم که بحوام باهات کل کل کنم عزیز . و اینکه باز هم شما در جایگاهی نیستی که بخوای قوانین فروم رو به کسی یادآوری کنی .

حالا تا آخر بشین ذوق مشخصات یک سال پیش این گوشی کنین و البته خوبه که جنبه انتقاد هم داشته باشین !

10. این کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

مدیران لطفا نام تاپیک رو تغییر بدن .
    اینجا مدیر نداره!!!
    صد بار بهتون گفتم پتیشنی کوفتی چیزی امضا کنید،یکی از بچه های فعال مثل سامسونگ یا گرافیکار و اینا بشن مدیر قبول نکرد کسی!!!
    تنها راه فعلا اینه که گزارش رد کنی که اونم میان تاپیک رو میقفلونن!!

اینجا رو هم ببینی،مشخص میشه که اینجا چقد مدیر داره و چقد سریع به گزراش های کاربران میرسن!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    انجمن اندو مورد بی لطفی مدیران سایته...ارالند هم که زیاد دست به کار نمیشه تو انجمن گرنه همیشه سر میزنه....
    Last edited by senaps; 10-01-2011 at 23:07.

آخر فروم باز Original Titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

خبر هايي جديد از آرك به نقل از جي اسم آرنا :

1- اكولايز دارد (مرسي سوني)
    2- نويز كنسليشن دارد
    3-دوربين جلو براي مكالمه تصويري ندارد
    4- Media pane جاي Media Scape ‌رو گرفته
    5-واي فاي از نوع n دارد
    6- مولتي تاچ با قابليت شناسايي 4 نقطه همزمان
    7- pinch-to-overview دارد ( صفحه رو پيك ميگيرد كل ويجتا رو نشون ميده ) جي اسم آرنا خيلي خوشش اومده از اين

يه فيلمي هم گذاشته ميتوني بريد ببنيد

13. 3 کاربر از Original Titan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اهم ... اهم

این همه سامسونگ تبلیغات الکی کرد یه بار هم سونی بکنه مگه ایراد داره ...
    کیفیت صفحش هم نسبت به ایکس10 خیلی بهتر شده پس همچین هم الکی نبوده اگر هم در حال حاضر آیفون4 بهترین صفحه داشته باشه میشه گفت که ARC خیلی خوبه و این میشه از عکس هایی که آرنا گذاشته فهمید

نمونه عکس هاش هم تا چند وقت دیگه میاد و همه چی مشخص میشه
    راستی دوستان اگه این گوشی چند وقت دیگه خریدن سعی کنن عکس هایی که خودشون میگیرن بزارن و عکس های یه سایت و یه نفر دیگه نزارن تا بعدا گندش در نیاد چون از این اتفاقات اینجا افتاده و خب....

15. 2 کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •