تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 430 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 4293

نام تاپيک: Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اکی مثل .... پشیمون شدم!!!!
    البته الان هم زیاد دیر نشده!!!
    به محض بازاری شدن این گوشی،میتونید گلکسی یه هفته کار کرده ی منو بخرید!!
    کاش تبلت هم میداد...
    واقعیت اینه که من ادم کار کردن با چیزی که روش نوشته نشده سونی نیستم!!

2. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

(البته تا قبل بارسلون 2011)!باید دید برندهای دیگه چه جوابی دارن
    یه سوال بی ربط :
    این نمایشگاه بارسلون کی برگزار میشه ؟

آخر فروم باز offlineinternet's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ایالت کاتالونیا

پيش فرض

یه سوال بی ربط :
    این نمایشگاه بارسلون کی برگزار میشه ؟

13 فوریه میشه 24 بهمن

آخر فروم باز hamed1297's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

اوایل ماه فوریه.

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

کلا محصول جالبه ... دیگه به جای 20 قدم فقط 5 قدم توی آفسایده با اینکه Gingerbread هست ولی یک محصول نسل قبلی به حساب میاد.

صفحه نمایشش هم پیشرفت خوبی داشته نسبت به قبلی ها ولی در حد Super AMOLED گالاکسی و نکسوس نیست. این براویا انجین هم بیشتر از اینکه توی عمل نقش داشته باشه یک حرکت تبلیغاتیه. خیلی جدی نگیرید خبری نیست.
    +

HDMI هم حرکت قشنگیه، خوشمان می آید!
    The phone is very pleasant in terms of design and the speed is impressive too. What I didn't like was cheap plastic. I wonder
    if a camera module is really worth its Exmor R label, or it is another PR trick like Mobile Bravia Engine

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مخلصیم .

7. 4 کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

اصلا زیبا نیست.موندم این همه فاصله از صفحه تا بالای گوشی برای چیه؟؟میتونن این قسمت رو هم به صفحه اضافه کنن.

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

The phone is very pleasant in terms of design and the speed is impressive too. What I didn't like was cheap plastic. I wonder
    if a camera module is really worth its Exmor R label, or it is another PR trick like Mobile Bravia Engine

کد:
    مخلصیم .
    اول از همه اينكه منبع اين پست شما ، يه انجمنه . پس اصلا منبع حساب نميشه !

من رفتم ببينم اين آدم بي سواد كي بوده كه اين پست رو داه ، ولي انجمنشون باز نشد.

ببين طرف چي نوشته
    I wonderif a camera module is really worth its Exmor R label, or it is another PR trick like Mobile Bravia Engine
    ميگه كه باورم نميشه كه از سنسور Exmor R استفاده شده باشه.

طرف خبر نداره كه سوني سنسور Exmor R با قدرت 16 مگاپيكسل هم (براي موبايل) توليد كرده.ديگه اين 8 مگاپيكسل Exmor R كه چيز تعجب آوري نيست.

Sony commercializes world's first 16.41 Megapixel "Exmor R™" back-illuminated CMOS image sensors for mobile phones
    کد:
    =======

اما مساله بعدي :

طرف گفته كه Barvia Engin فقط يه حركت تبليغاتيه !

والله تا اينجا كه ما هر چي تو سايتهاي مختلف در مورد كيفيت صفحه اين گوشي خونديم ، همه مثبت بوده.

مثلا Cnet بببنيد چي نوشته :

Sony Ericsson says that the Bravia system processes videos for optimal colour, contrast, noise and sharpness on the Arc's small screen. We've seen it in action and it looks impressive, particularly when it smoothed out streaming video from YouTube.

کد:

Cnet گفته كه صفحه نمايش اين گوشي خيلي عالي به نظر ميرسه.

حالا بريم ببينيم كه Phone Arena چي نوشته :

Almost the whole front is dominated by the 4.2” display with 854x480 pixels resolution. This is actually one of the best looking displays we’ve seen.
    کد:
    Phone Arena گفته كه يكي از بهترين صفحه نمايشهايي هستش كه تا حالا ديدن.

خب جناب S A M S U N G ، حالا من حرف سايتهاي معتبري مثل Cnet و Phone Arena رو قبول كنم يا پست شما رو كه نقل قولي از يه انجمنه !

10. 4 کاربر از outpost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

اما مساله بعدي :

طرف گفته كه Barvia Engin فقط يه حركت تبليغاتيه !

والله تا اينجا كه ما هر چي تو سايتهاي مختلف در مورد كيفيت صفحه اين گوشي خونديم ، همه مثبت بوده.

مثلا Cnet بببنيد چي نوشته :

کد:

Cnet گفته كه صفحه نمايش اين گوشي خيلي عالي به نظر ميرسه.

حالا بريم ببينيم كه Phone Arena چي نوشته :

کد:
    Phone Arena گفته كه يكي از بهترين صفحه نمايشهايي هستش كه تا حالا ديدن.

خب جناب S A M S U N G ، حالا من حرف سايتهاي معتبري مثل Cnet و Phone Arena رو قبول كنم يا پست شما رو كه نقل قولي از يه انجمنه !

دوست عزیز صحبت این نیست که بگیم کیفیت صفحه این گوشی پایینه (جناب S A M S U N G هم نگفت صفحه کیفیت پایینی داره!) ، ولی Bravia Engine یه حرکت تبلیغاتیه ... حالا کیفیت صفحه عالی به نظر می رسه، بسیار خوب! از LCD خوبی استفاده کردن... ولی ربطی به این براویا انجین نداره.

یه مشت Signal Processing روی تصویر که به قول خودشون همه چیز تصویر رو بهتر می کنه (و در عمل فقط Dithering است ) رو همه برندها در همه وسایل دارن انجام میدن (بعضی ها در یک چیپ جدا، بعضی ها هم نرم افزاری توسط خود GPU) ، حالا سونی اسمش رو گذاشته Bravia Engine و داره روش تبلیغ می کنه... همونطور که قبلا هم گفتم بیشتر از اینکه در عمل چیزی داشته باشه یه کار تبلیغاتیه.
    +

اگه سامسونگ یا اپل یا HTC هم روی همچین چیزی تبلیغ می کردن، بازم یه حرکت تبلیغاتی بود!
    +

مطمئن هستید نقل قول Cnet رو درست ترجمه کردید؟

12. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بچه ها يه چيز جالب در مورد اين گوشي فهميدم.....

اين گوشي داراي فناوري Bravia Link هم هست....

حتما ميپرسيد كه Bravia Link چيه ؟

Bravia Link همون HDMI CEC هستش و امكان تبادل اطلاعات دستگاها با همديگرو فراهم ميكنه.

اگه تلويزيون شما سوني باشه ، دستگاهايي ديگه اي كه از مارك سوني داشته باشيد ، ميتونن از طريق كابل HDMI با تلويزيون شما تبادل اطلاعات كنن.

مثلا تلويزيون شما ميتونه اون دستگاه جانبي رو خاموش يا روشن كنه ، يا بره توي اون دستگاه و فايلهاشو پخش كنه.
    حالا Cnet هم به نقل از سوني اريكسون گفته كه با كنترل تلويزويون ميتونيد وارد فايلهاي گوشي بشيد و اونا رو پخش كنيد.
    Sony Ericsson also tells us that it's working on a way to control the phone with your Sony TV's remote control.
    يعني گوشيتونو به تلويزويون وصل كنيد و بريد لم بديد و با كنترل تلويزون بريد توي فايلهاي اين گوشي
    ========
    در ضمن سوني اريكسون گفته كه كابل HDMI رو هم در جعبه اين گوشي قرار ميده.
    Sony Ericsson tells us that the phone will come with an HDMI cable in the box.
    منبع :
    کد:
    =======

داشتن فناوري Bravia Link رو سايت PCmag هم تاييد كرد.

I plugged the phone into an HDMI out and started controlling it with the TV remote. This feature, called Bravia Link, actually works with any HDMI TV, Sony Ericsson reps told me
    کد:

14. 3 کاربر از outpost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوست عزیز صحبت این نیست که بگیم کیفیت صفحه این گوشی پایینه (جناب S A M S U N G هم نگفت صفحه کیفیت پایینی داره!) ، ولی Bravia Engine یه حرکت تبلیغاتیه ... حالا کیفیت صفحه عالی به نظر می رسه، بسیار خوب! از LCD خوبی استفاده کردن... ولی ربطی به این براویا انجین نداره.
    دوست عزيز
    درسته كه از LCD خوبي استفاده كردن ، اما يادتون باشه كه براي داشتن تصوير خوب ، هم احتياج به يه پنل خوب داريد و همه يه پردازشگر تصويري خوب.
    سوني هم اومده پردازشگري كه در تلويزونهاي خودش استفاده ميكنه رو بهينه كرده و گذاشته روي اين گوشي.حتي توي منوهاي گوشي هم شما ميتونيد اين پردازشگر رو خاموش كنيد.
    حالا شما با چه دليلي ميگي كه اين پردازشگر وجود نداره ، من نميدونم !

مطمئن هستید نقل قول Cnet رو درست ترجمه کردید؟
    آره درسته داداش...من قبلا خودم عضو تيم ترجمه سايتهاي موبايل بودم...از ترجمه لغت به لغت خوشم نمياد. impressive يعني برانگيزنده احساسات...ولي توي ترجمه روان من اونو به "عالي" ترجمه كردم

16. 2 کاربر از outpost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •