تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 430 اولاول ... 111718192021222324253171121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 4293

نام تاپيک: Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

آخر فروم باز ^^ HAMID ^^'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

يا مثلا دوربينش فول اچدي نيست در صورتي كه واسه كمرافون هاي 2011 اين داره يه استاندارد ميشه
    به خاطر سی پی یوش نمیتونه فول بگیره . انتظار من از یه گوشی موبایل اگه 720p با کیفیت بده کافیه ! من همین الانشم یه ویدئوی 720p توی hdtv چهل اینچم نگاه میکنم کلی حال میکنم ! خیلی شارپ و جزییات خوب ! دیگه فکر نکنم 1080p چیزه لازمی باشه برای یه گوشی ! البته این نظره منه .

در مورد صفحه نمایش که سایت ها نظرهای مختلفی دارند و چون خودم دیدم این amoled ها رو که خیلی پر رنگ هستند و به فرض یه عکس رو اگه از توی پی سی انتقال بدین به گوشی تفادت رنگ رو میفهمید و این برای عکسهای کم رنگ بد نیست ولی وقتی عکس رنگش خوب باشه بره توی گوشی خیلی پر رنگ و سوخته به نظره میاد ! البته هر کی یکجور میپسنده !

به نظره من این گوشی یک گوشی کامل هست و با قیمت گزاری مناسب میتونه جزء پرفروشها باشه هرچند که شاید مشخصات خیلی به روزی نداشته باشه .

2. 2 کاربر از ^^ HAMID ^^ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

منم در مورد آينده ي اين گوشي مثل شما خوشبينم.
    در مورد s amoled ها كه به نظر من واقعا فوق العادن چون وقتي با مانيتور ال اي دي و تلوزيون ال اي دي كه دارم مقايسه مي كنم واقعا كيفيت برتري دارن و اينم به خاطر تكنلوژي پيشرفتشونه چون مانيتور هاي led توي بازار از تكنلوژي wled استفاده مي كنن يا خود تلوزيون هايي كه led هم هستن oled نيستن و oled هاي بيشتر از 24 اينچ توليد نشده
    تو يكي از نمايشگاه ها هم همين سوني يه نمايشگر 24 اينچ oled رو رونمايي كرده بود كه كيفيت خارق العاده اي داشت اما هنوز اين نمايشگر ها به توليد انبوه نرسيدن چون قيمت بسيار بالايي دارن
    البته در مورد سري پلاس سوپر امولدها هم ميگن كه كارايي بهتري نسبت به سري قبل دارن

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

به خاطر سی پی یوش نمیتونه فول بگیره . انتظار من از یه گوشی موبایل اگه 720p با کیفیت بده کافیه ! من همین الانشم یه ویدئوی 720p توی hdtv چهل اینچم نگاه میکنم کلی حال میکنم ! خیلی شارپ و جزییات خوب ! دیگه فکر نکنم 1080p چیزه لازمی باشه برای یه گوشی ! البته این نظره منه .

در مورد صفحه نمایش که سایت ها نظرهای مختلفی دارند و چون خودم دیدم این amoled ها رو که خیلی پر رنگ هستند و به فرض یه عکس رو اگه از توی پی سی انتقال بدین به گوشی تفادت رنگ رو میفهمید و این برای عکسهای کم رنگ بد نیست ولی وقتی عکس رنگش خوب باشه بره توی گوشی خیلی پر رنگ و سوخته به نظره میاد ! البته هر کی یکجور میپسنده !

به نظره من این گوشی یک گوشی کامل هست و با قیمت گزاری مناسب میتونه جزء پرفروشها باشه هرچند که شاید مشخصات خیلی به روزی نداشته باشه .
    درسته كه نبايد از يه موبايل توقع يه دوربين فيلمبرداري رو داشته باشيم
    اما موبايل ها دارن تبديل ميشن به ابزارهايي كه بايد همه ي پيشرفت هاي روز دنيا و نهايت امكانات رو توي يه دستگاه قابل حمل جا بدن (كه به دليل تلفن بودنشون ما بايد اونارو با خودمون همه جا ببريم)
    درسته كه شايد يه فيلمبرداري vga در مورد يه موبايل كافي باشه اما همه ي ما داريم به يه تلفني فكر مي كنيم كه نهايت امكانات روز دنيا رو تو خودش داشته باشه
    مسلما اين گوشي از خيلي از گوشيهاي بازار بهتره اما ما به اونايي اشاره مي كنيم كه قدرت و سرعت بهتري دارن چون اين يه موبايله و خيلي فناوري هارو تو خودش جا داده دوربين خالي نيست كه فقط عكسشونو مقايسه كنيمو خلاص. كلي ملاك ديگه هست
    در مورد مشخصات اين گوشي بايد بگم كه نكات قابل توجهي داره.امكانات اين گوشي تقريبا كلكسيون كامليه از امكاناتي كه ما از يه موبايل 2010 انتظار داشتيم
    منظور كلي من در مورد اين گوشي اين نبود كه گوشي بديه نه!
    من فقط در مورد اينكه نسبت به تكنولوژي هايي كه توي 2011 براي گوشي هاي موبايل اومده اين گوشي حرفي واسه گفتن نداره مثل فيلمبرداري فول اچدي يا پردازنده ي دو هسته اي يا چيپست ها ي گرافيكي جديد و...
    و گفتم كه نمايشگر اين گوشي نسبت به ال سي دي ها يه قدم به جلو اما نميتونه با سوپر امولد ها كه به طور كلي يه مقوله ي ديگس رقابت كنه ولي در كل از نمايشگراي فوق العاده ي بازار موبايله و از نمايشگر رتيناي اپل خيلي بهتر بوده
    Last edited by PersiAndroid; 01-02-2011 at 00:28.

اگه نباشه جاش خالی می مونه kissyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شمال کشور

پيش فرض

درسته كه نبايد از يه موبايل توقع يه دوربين فيلمبرداري رو داشته باشيم
    اما موبايل ها دارن تبديل ميشن به ابزارهايي كه بايد همه ي پيشرفت هاي روز دنيا و نهايت امكانات رو توي يه دستگاه قابل حمل جا بدن (كه به دليل تلفن بودنشون ما بايد اونارو با خودمون همه جا ببريم)
    درسته كه شايد يه فيلمبرداري vga در مورد يه موبايل كافي باشه اما همه ي ما داريم به يه تلفني فكر مي كنيم كه نهايت امكانات روز دنيا رو تو خودش داشته باشه
    مسلما اين گوشي از خيلي از گوشيهاي بازار بهتره اما ما به اونايي اشاره مي كنيم كه قدرت و سرعت بهتري دارن چون اين يه موبايله و خيلي فناوري هارو تو خودش جا داده دوربين خالي نيست كه فقط عكسشونو مقايسه كنيمو خلاص. كلي ملاك ديگه هست
    در مورد مشخصات اين گوشي بايد بگم كه نكات قابل توجهي داره.امكانات اين گوشي تقريبا كلكسيون كامليه از امكاناتي كه ما از يه موبايل 2010 انتظار داشتيم
    من فقط در مورد اينكه نسبت به تكنولوژي هايي كه توي 2011 براي گوشي هاي موبايل اومده اين گوشي حرفي واسه گفتن نداره مثل فيلمبرداري فول اچدي يا پردازنده ي دو هسته اي يا چيپست ها ي گرافيكي جديد و...
    و گفتم كه نمايشگر اين گوشي نسبت به ال سي دي ها يه قدم به جلو اما نميتونه با سوپر امولد ها كه به طور كلي يه مقوله ي ديگس رقابت كنه ولي در كل از نمايشگراي فوق العاده ي بازار موبايله و از نمايشگر رتيناي اپل خيلي بهتر بوده

سلام به دوستان عزیز

به نظر من سونی تو دیزاین گوشی بسیار زیبا عمل کرده و هیچ گوشی به زیبایی arc نیست

ولی خوب همه چی زیبایی نیست ولی تو گوشی دیزاین خیلی مهمه مثلا من دوست دارم گوشیم زیباتر باشه ولی امکاناتش کمتر ...ممکنه کسایی باشن که قدرت گوشی براشون بیشتر مهم باشه تا دیزاین.هر کسی نظری داره و نمیشه رو این چیزا بحث کرد چون هر کسی حرف خودشو میزنه

سونی همیشه روی قیافه گوشی بیشتر کار میکنه تا کاراییش نمیدونم چرا؟

باید صبر کنیم گوشیهای جدید همه بیان و review ردیف هم برا همشون بیاد یه سبک سنگین بکنیم ببینیم چی میشه من که عجله نمیکنم تو گرفتن گوشی

صفحه های super amoled کیفیت خیلی خوبی دارن ولی رنگها رو واقعی نشون نمیدن.

یکی از دوستام samsung galaxy گرفته بود رفتم خونشون دیدم کیفیت صفحه عالی بود ولی رنگها غیر واقعی بود و اینکه رنگها رو خیلی پر رنگ نشون میده چشمو میزنه البته دوستم که خیلی داشت کیف میکرد تو پوست خودش نمیگنجید

البته بگم من هیچ کدوم از این گوشیها رو ندارم که بخوام طرفداری کنم
    باید منتظر بود و دید
    Last edited by kissyou; 01-02-2011 at 01:02.

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

صفحه های super amoled کیفیت خیلی خوبی دارن ولی رنگها رو واقعی نشون نمیدن.
    اتفاقا از لحاظ natural contrast سوپر امولد ها بهترینن

آخر فروم باز Lord007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

مهم اینه که همون HD رو هم خوب فیلمبرداری بکنه.من یه ساله امنیا اچ دی دارم.هر فرموری روش ریختنم مشکل عدم انطباق صدا با تصویر حین فیلمبرداریش حل نشد.تازه روی فرموز اصلی خودش که حتی فریم ها زیر 24 تا در ثانیه میشدند.
    به همین خاطر من اصلا مطمئن نیستم که galaxy s2 هم به سرنوشت امنیا اچ دی دچار نشه.منتها این بار در مورد فیملبرداری full HD...

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

مهم اینه که همون HD رو هم خوب فیلمبرداری بکنه.من یه ساله امنیا اچ دی دارم.هر فرموری روش ریختنم مشکل عدم انطباق صدا با تصویر حین فیلمبرداریش حل نشد.تازه روی فرموز اصلی خودش که حتی فریم ها زیر 24 تا در ثانیه میشدند.
    به همین خاطر من اصلا مطمئن نیستم که galaxy s2 هم به سرنوشت امنیا اچ دی دچار نشه.منتها این بار در مورد فیملبرداری full HD...
    چرا به فيلمبرداري بي نقص گالكسي اس اشاره نمي كني كه 30 فريم در ثانيه هست و عاليه
    ميري به امينا اچ دي اشاره ميكني؟
    تازه گالكسي اس 2 كه سي پي يوش دو هسته ايه

آخر فروم باز ^^ HAMID ^^'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

در مورد پر رنگ بودن amoled ها این نظره gsmarena :

the XPERIA Arc display is certainly among the best screens on the market. It’s got more vibrant reds and greens than the iPhone 4 Retina display and in case you aren’t into much saturation you will probably prefer it over the Samsung SuperAMOLED screens too

نظره فون آرنا و یک سایت دیگه هم همینه تو صفحات قبل هست . حالا اینا به کنار خودم دیدم از نزدیک ! نمیخوام سره خودمو شیره بمالم که

و در مورد فیلم برداری 1080p با سی پی یو دوهسته . نظره آرنا این بوده که حتی به 24 فریم هم نرسیده و مثل 720p روان نیستش هرچند که شک داشت فورویو 2 هسته رو ساپورت کنه . حتما ساپورت میکنه که ال جی این رو گزاشته روش . به هر حال گوشی پروتوتایپ هست و نظره قطعی نمیشه داد :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. این کاربر از ^^ HAMID ^^ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

اگه سوپر امولد رنگ هارو خيلي پر رنگ هم نشون بده من فكر نمي كنم كه عامل منفي باشه
    چون من خودم براي با كيفيت تر شدن تصوير مانيتور هم اينجور دستكاري هارو انجام ميدم كه واقعا هم تاثير داره در ضمن رو موبايل كه كار گرافيكي نمي خوام انجام بدم وگرنه فكر كنم مانيتورهاي crt واقعي ترين تصوير هارو ارائه ميدن
    مثلا تو اين عكس كه اگه به خاطر پر رنگ بودن گالكسي با كيفيت تر هست بذار باشه:

علاوه بر اين تو ديد در زاويه اصلا خوب عمل نمي كنه نمايشگر آرك جي اس ام آرنا هم گفته: Viewing angles aren’t spectacular

Viewing angles aren’t spectacular

درسته كه gsmarena گفته كه شايد بتونين به سوپر امولد ها هم تر جيحش بدين اما اينكه يه حرف كلي و تمام شده نيست منظورش به كسايي هست كه تنها مشكلشون شايد شك در مورد صفحه ي اين گوشيه و گرنه سه خط بالاترش نوشته :
    an LCD unit is unable to match the natural contrast of an AMOLED screen
    بعدم شما چطور ميگي كه كيفيتش بيشتر از سوپر امولد هاست در صورتي كه عكسايي كه تو صفحات قبل گذاشتم تابلوئه كه سوپر امولدها كيفيت بهتري دارن!!!

اينم زيرش نوشته: The Super AMOLED units are simply gorgeous (اين به اون در) :دي

در ضمن براويا انجين همه جا كار نميكنه فقط تو عكس و فيلم:

Dubbed Reality display, the most interesting thing about the the Arc’s screen, is its Sony Bravia Mobile Engine, which is expected to improve the image quality by increasing contrast and sharpness. We were pleased to find out that it’s actually doing a good job, rather than just being another fancy term to place on a press release. You have to keep in mind that this only works with photos and videos, but after all it’s where it matters most.
    در ضمن هنوز با سری پلاس سوپر امولد ها مقایسه نشده

در هر صورت oled جديد ترين تكنولوژي صفحه نمايشه و فكر نمي كنم يه lcd بتونه ازش باكيفيت تر باشه درسته كه نمايشگر آرك يه قدم به جلوئه ولي كلا جور در نمياد و درموردش هم به نظرم بهتره صبر كنيم تا بياد و از نزديك مقايسه كنيم و گرنه خودمم كم كم دارم قانع ميشه كه آرك بخرم

اينم يه مقاله در مورد نمايشگر هاي موبايل :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينچيزايي رو هم كه گفتم در مورد صفحه نماش بود اما قبلا هم گفتم:

Last edited by PersiAndroid; 02-02-2011 at 00:31.

آخر فروم باز Original Titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

اگه سوپر امولد رنگ هارو خيلي پر رنگ هم نشون بده من فكر نمي كنم كه عامل منفي باشه
    چون من خودم براي با كيفيت تر شدن تصوير مانيتور هم اينجور دستكاري هارو انجام ميدم كه واقعا هم تاثير داره
    آقا شما دوست داري هر چيزي رو اونطوري كه هست ببيني يا پررنگ ترش رو ببني؟ اگه كيفيت از ديد شما اينه كه خيلي ميتونه جالب باشه.

تكليف خودتونو روشن كنيد... تصوير واقعي يا آبرنگي؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •