تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 430 اولاول ... 91516171819202122232969119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 4293

نام تاپيک: Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

این فکر کنم کلوب داره.
    se x12 هست که قراره اسمش عوض بشه.
    اوپس ، آره ، حق با شماست

تقصیر از من نبود ها ، من تاپیک ها رو چک کردم ، نبود

مدیران بی زحمت دیلیت کنند

مرسی دوست من از لطفت .

2. این کاربر از akhoond بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

راستش من سونی رو به شدت قبول دارم و اکثرا وسایلش رو با وجود قیمت گرونترشون میخرم!!

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

1000% گوشی بعدیم اینه عاشقش شدم بعد مدتها دوباره می خوام سونی بگیرم

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

درسته كه نسبت به x10 چند قدم جلوتره اما به نظر من نسبت به نوآوري هايي كه شركت هاي ديگه تو گوشيهاي جديدشون تو ces معرفي كردن چيز تازه اي واسه گفتن نداره در ضمن رقباي تازه ي اين گوشي تو mwc معرفي ميشن مثل گالكسي اس 2
    Last edited by PersiAndroid; 28-01-2011 at 23:54.

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

رويو gsmarena:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد صفحه نمايش نسبت به ال سي دي ها بهتر عمل كرده اما به خوبي super amoled ها نيست تازه با سري پلاس هم مقايسه نشده

The display is a step forward

The front is almost entirely taken by the 4.2” 16M color LCD screen of FWVGA resolution (854 x 480 pixels). It uses capacitive technology for its touchscreen so as you could imagine there were no issues with its sensitivity. As we already mentioned this time multi-touch input is enabled too so as far as touch control is concerned, there’s nothing to worry about.
    Dubbed Reality display, the most interesting thing about the the Arc’s screen, is its Sony Bravia Mobile Engine, which is expected to improve the image quality by increasing contrast and sharpness. We were pleased to find out that it’s actually doing a good job, rather than just being another fancy term to place on a press release. You have to keep in mind that this only works with photos and videos, but after all it’s where it matters most.
    In fact when looked at it from the best angle the XPERIA Arc display is certainly among the best screens on the market. It’s got more vibrant reds and greens than the iPhone 4 Retina display and in case you aren’t into much saturation you will probably prefer it over the Samsung SuperAMOLED screens too (though we still find Nokia’s ClearBlack screens to be the champion in color reproduction).
    [[/URL] [[/URL] [[/URL]
    The Bravia Enging Mobile is doing a pretty decent job on the 4.2” FWVGA display
    Of course, an LCD unit is unable to match the natural contrast of an AMOLED screen, but given that limitation Sony Ericsson have done an excellent job of things. The difference here is by far not as pronounced as it used to be with the X10 screen and most other LCD units out there. We’d get the Arc Bravia-enabled screen over a Samsung’s Super Clear LCD, for example.
    However the Reality screen does have a problem with its viewing angles. The advantage it holds against competition when looked from the best possible angle quickly disappears as you go wider. The writings of the screen might remain visible but contrast degrades very quickly and colors get vastly distorted. It’s an unpleasant effect that you cannot see with the IPS matrix of the iPhone 4 or the two current best AMOLED technologies (ClearBlack and SuperAMOLED).
    [[/URL] [URL[/][/URL]
    Viewing angles aren’t spectacular

To get a better idea of what we are talking about check out the following video comparing the XPERIA Arc display to the Galaxy S and iPhone 4 units. Notice how quickly the Arc screen contrast degrades as the viewing angle widens.
    In general we see the Sony Ericsson XPERIA Arc display as a significant update over its X10 predecessor and all upgraders will certainly be happy with it. Yet, depending on whether you look at your phone from a wide angle often and whether you like a bit of extra saturation, it might fall short from the best on the market.
    Last edited by PersiAndroid; 29-01-2011 at 00:22.

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

درسته كه نسبت به x10 چند قدم جلوتره اما به نظر من نسبت به نوآوري هايي كه شركت هاي ديگه تو گوشيهاي جديدشون تو ces معرفي كردن چيز تازه اي واسه گفتن نداره در ضمن رقباي تازه ي اين گوشي تو mwc معرفي ميشن مثل گالكسي اس 2

قبلا جواب شما رو داديم :

اين گوشي بالاترين گشودگي دهانه لنز رو داره. حتي از نوكيا N8 هم قويتره.

کد:
    http://forum.p30world.com/showpost.php?p=5754108&postcount=4663
    اين گوشي از سنسور Exmor R استفاده ميكنه كه عملكرد بسيار بالايي در تاريكي داره.

کد:
    http://forum.p30world.com/showpost.php?p=5754177&postcount=4665
    اين گوشي از Bravia Engine استفاده ميكنه كه كيفيت بسيار بالايي رو در صفحه نمايش به ارمغان مياره.

کد:
    http://www.youtube.com/watch?v=KiB4wUBAyCI

اين گوشي از شيشه مقاوم در برابر ضربه استفاده ميكنه.

هنوز هم تعداد گوشيهايي كه پورت HDMI داشته باشن ، بسيار كمه و اين گوشي داره.

طراحي بسيار زيبا و نازك.ضخامتش فقظ 8.7 ميلي متر هستش !

البته امكانات كوچيك زيادي داره مثلا Noise suppression داره كه در حين مكالمه صداي نويز محيط رو حذف ميكنه....

راستي اينم بگم كه اين گوشي تنها گوشي دنياست كه مي تونه 32 نقطه رو در صفحه نمايش لمسي خودش دنبال كنه.

9. 2 کاربر از outpost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

در مورد صفحه نمایش عکس ها گویا هست ال سی دی هر کاری که بکنه به s amoled نمیرسه
    an LCD unit is unable to match the natural contrast of an AMOLED screen

بعدشم این براویا انجین که همه جا فعال نیست فقط تو عکس و فیلم فعاله

Dubbed Reality display, the most interesting thing about the the Arc’s screen, is its Sony Bravia Mobile Engine, which is expected to improve the image quality by increasing contrast and sharpness. We were pleased to find out that it’s actually doing a good job, rather than just being another fancy term to place on a press release. You have to keep in mind that this only works with photos and videos, but after all it’s where it matters most.
    در ضمن هنوز با سری پلاس سوپر امولد ها مقایسه نشده

32 نقطه تاچ که به نظر من چیز بدرد نخوریه آدم کلا با انگشت های پا هم 20 تا انگشت بیشتر نداره
    یه روش هست که میشه رو خود گالکسی اس هم 32 نقطه رو فعال کرد

دیگه کم کم استاندارد کمرافون هاداره فول اچ دی رکورد میشه که در مورد این گوشی هم اینطور نیست
    Last edited by PersiAndroid; 30-01-2011 at 13:34.

11. 2 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

میدونی....
    دارم به لحظه ای فکر میکنم که تو تخت،زیر پتو وقتی دارم سایت دنباله و ازادگی رو چک میکنم و رای میدم به لینک ها،همیشه مجبورم گوشی رو کلی ببرم عقب یا اینکه باید برایتنس رو کم کنم که نور چشم رو نزنه!!
    عکس هایی که مربوط به تاریکی هستن،در یه سطح هستن،و برایتنس یا روشنایی بیشتر صفحه،متضمن کیفیت بالاتر نیست!!
    من نمیدونم چرا 32 نقطه ی تاچ باید یک مزیت حساب بشه؟!
    من نمیدونم چرا اگه دنبال یه دوربین با کیفیت خیلی بالا هستیم،گوشی میخریم؟!!
    گوشی برای این دوربین داره که شما تو برخی صحنه ها که دوربین دم دست نیست بتونی استفاده کنی یا برای اینکه سریع عکس بگیری و بفرستی تو وبلاگ یا سایت خبریت!!نه برای اینکه خاطرات مثلا کوه رفتنت رو با دوستانی که بعد از 8 سال دیدی باهاش ثبت کنی!!!(مضحک ترین استفاده ی دوربین یه گوشی!!!)

در نهایت،به نظر من که الان گلکسی دارم،طبق رویو ها،گلکسی باید بره بوق بزنه!!چون اکس پریا داره میاد....

13. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

در نهایت،به نظر من که الان گلکسی دارم،طبق رویو ها،گلکسی باید بره بوق بزنه!!چون اکس پریا داره میاد....
    خيلي گوشياي ديگه داره مياد كه اكسپريا از همين الان بايد بره بوق بزنه

15. 2 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •