تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 430 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 4293

نام تاپيک: Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

پروفشنال pandora tomorro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اخه کلا سلیقه ی عجیب قریبی داری شما ! این طور بخوایم حساب کنیم همین خودتون نباید تو این تاپیک پیداتون بشه چون k800 تون میتونه هر کاری بخواین انجام بده غیر اینه ؟!
    بعدشم شما حال حاضرتون رو میبینین وقتی یه مدت گزشت و همه چیز پیشرفت کرد و یه سری برنامه یا بازی یا هر چیز دیگه ای که احتیاج به cpu قوی داشت قدر گوشیتون رو میدونین! حداقل واسه من این طور نیست که هر سال گوشیم رو عوض کنم شما رو نمیدونم....
    بعدشم قیمت گلکسی 500 هست و arc قیمتش 600 اینا با اینکه هیچ برتری خاصی نسبت به هم ندارن پس منطقیه ادم بره گلکسی اس بگیره نه ؟!

2. 5 کاربر از pandora tomorro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

این مدتی که میگی گذشت منظورت چه مدته؟
    مگه انتظار داری یه گوشی چقدر برات در سطح اولیش کار کنه!
    مگه اینکه بخوای یه گوشی بخری که 5 سال نگهش داری اگه اینطوریه آره آرک مناسب شما نیست!
    فکر کنم باید بری تری دی الجی رو بخری چون تا اون مدتی که میگی احتمالا تری دی رو دور میفته!

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اخه کلا سلیقه ی عجیب قریبی داری شما ! این طور بخوایم حساب کنیم همین خودتون نباید تو این تاپیک پیداتون بشه چون k800 تون میتونه هر کاری بخواین انجام بده غیر اینه ؟!
    من از وقتی k800 گرفتم تا حالا،100 تا گوشی خریدم و فروختمش باز!! بعضی ها مثل گلکسی یه هفته هم دستم نبود و ردش کردم،یکی مثل ایکس پریا دو سه ماه!! k800 همیشه همراهم هست،ولی به یه اسمارت فون هم احتیاج دارم!

بعدشم شما حال حاضرتون رو میبینین وقتی یه مدت گزشت و همه چیز پیشرفت کرد و یه سری برنامه یا بازی یا هر چیز دیگه ای که احتیاج به cpu قوی داشت قدر گوشیتون رو میدونین!
    گفتم که،روی حرفای من،بیشتر با ادماییه که مثل خودم هر سال عوض میکنن گوشی رو!!

بعدشم قیمت گلکسی 500 هست و arc قیمتش 600 اینا با اینکه هیچ برتری خاصی نسبت به هم ندارن پس منطقیه ادم بره گلکسی اس بگیره نه ؟!
    بحث من راجع به امروز،گلکسی 2 و ارک هستش!! ارک و گلکسی با هم تفاوت چندانی ندارن، و به نظرم خرید گلکسی 1 به صرفه تره!! من میگم،برای خرید،امروز،ارک از گلکسی 2 مناسب تره!!(برا کسانی که گوشی رو سالانه عوض میکنن!!)
    دلایلش رو هم پست قبلی کامل توضیح دادم!!

و طبیعی هم هست که بچه هایی که این گوشی رو دارن روش تعصب دارن
    بعد از رویو هایی،اصلا این گوشی رو ازش خوشم نمیاد و نخواهم خرید!! منتظر واکمن سونی میشم!!(8 نه!!)

مگه انتظار داری یه گوشی چقدر برات در سطح اولیش کار کنه!
    بستگی داره!! مثلا،من لپ تاپی که دو سال پیش خریده بودم رو دیگه نیگاش هم نمیکنم!!اخر سر هم ردش کردم رفت...چون واقعا از لپ تاپ زیاد استفاده میکنم!! ولی k800،هنوز همون قابلیت ها و استفاده هایی که براشون خریدمش رو داره،و هیچ گوشی دیگه ای برای من اونها رو انجام نمیده!!
    فک کنم با توجه به استفاده های اشخاص خیلی فرق میکنه...مخصوصا که این دوستمون میگه اهل عوض کردن گوشی،اونم هر ساله نیست!!
    اگه ارک،اون مشکل احمقانه ی جای جک رو نداشت،بعد از این همه سال k800 رو میذاشتم تو جعبش!! ولی هر چی فکر میکنم،میبینم باید منظتر بشینم که واکمن بعدی سونی با اندروید بیاد بیرون!!

5. 2 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pandora tomorro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

خب با توضیحات الانتون موافقم و قبول دارم حرفتون رو ! گلکسی 2 مطمئنا با قیمتی که وارد ایران میشه به هیچ وجه خریدش عاقلانه نیست ! قیمتش دور وره 500 بشه به نظرم خوبه ولی خب باید دید اون موقع چه گوشی های جدیدی با چه قابلیت هایی وارد بازار شدن روز به روز همه چیز در حال تغییره...
    در مورد خودم خرید یه اسمارت فون رو ضروری میدونم چون P1i ام بعد 4-5 سال دیگه احتیاجاتم رو براورده نمیکنه
    همون طور که متوجه شدی اون طور ادمی نیستم که سریع به سریع گوشی عوض کنم

7. 2 کاربر از pandora tomorro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sabzefosfori's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

از اون حرف ها که سالی يک بار شايد به چشم بخوره ( فلان گوشی دوهسته آی هستش و اين 1 هسته آی چه فرقی دارن مهم اينه که همون استفاده که طرف داره از گوشی ميکنه منم دارم با يک هسته آی ميکنم )

مثال من هم گوش کنيد چه فرقی داره شما يک bmw z4 سوار بشی يا يک سمند هردو شما رو ميرسونن مقصد .

آخه عزيز من اين چه حرفی بود cpu حتی تو تاچ هم تأثير داره وقتی شما چند تا برنامه بازی بريزی رو گوشيت و گوشيت نسبتاً سنگين شد و رفتی سر گالری که عکساتو مرور کنی ميبينی که چه زمانی رو صرف ميکنه تا عکسا رو بلا بياره ما کاربران چرا هميشه برامون قدرت گوشی مهم هستش

بخاطر همين چيزا وقتی کلی فيلم و عکس با کيفيت رو گوشييت 3 سوته برات باز کنه خودت لذت ميبری از پولی که بابت گوشی دادی .

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

از اون حرف ها که سالی يک بار شايد به چشم بخوره ( فلان گوشی دوهسته آی هستش و اين 1 هسته آی چه فرقی دارن مهم اينه که همون استفاده که طرف داره از گوشی ميکنه منم دارم با يک هسته آی ميکنم )
    عزیز،من هنوز خواستار معرفی شدن چند تا برنامه هستم که فقط با پردازنده ی 2 هسته ای کار میکنه!!
    حرف من اینه که پردازنده های 2 هسته ای برای موبایل،برا امسال نیستن!!چون برنامه ای براشون نیست!!
    اصلن کسی این گوشی رو با به ابرکامپیوتر هم اگه مقایسه کنه اشتباه بزرگی کرده چون آرک مسلمن خیلی خیلی بهتره!
    و دلیل مثالم با ابر کامپیوتر این بودش که بگم وقتی چیزایی که به هم ربط دارن،مثل سخت افزار و نرم افزار با هم پیش نرن،و فقط یکی خیلی جلو بره،هیچ تفاوتی کارکردی ایجاد نمیشه!!!

ما تا صد سال دیگه بحث بکنیم،اندروید هیچ برنامه ای نداره که فقط بشه با پردازنده ی 2 هسته ای ازش استفاده کرد!!(تا اخر امسال حداقل!!)

شاید شما دوستان پولتون از زمین و اسمون بالا بره،ولی همه اینجوری نیستن،و به فکر یه چیز متوسط هستن!! بین ارک و گلکسی اس 2،ارک گوشی متوسط و بهتریه!! چون سال اینده که می فروشمش،حسرت نمیخورم که این همه پول اضافه رو برا چی دادم!!

بخاطر همين چيزا وقتی کلی فيلم و عکس با کيفيت رو گوشييت 3 سوته برات باز کنه خودت لذت ميبری از پولی که بابت گوشی دادی .
    خوب این استفاده ی سایر دوستانه!! بالاترین کیفیت فیلمی که تا حالا روی گوشی هام داشتم،فیلم های 720 پی بودن که با دوربین گوشی فیلم برداری کردم از مثلا با دوستان رفتیم اردو و داریم می رقصیم و مسخره بازی در میاریم که بهترین خاطره ی شاید کل اون فصل بودش...و خوشبختانه،اون فیلم،بدون هیچ مشکلی تو سه سوت اجرا میشه....شاید شما احتیاج داشته باشی که فیلم 1080 ببینی،ولی من ندارم پس تو نظراتم،میگم که تا همین حد 720 به درد میخوره!! و شما هم میگی که نه خوب نیست!! چون به کیفیت بالا تر احتیاج داری!! اینجا جاییه که یکی از ی نوشت هام به درد میخوره که گفتم من سعی در قانع کردن کسی ندارم و فقط نظرات خودم رو میگم!!

همونطور هم که دیدید چیز خاصی نگفتم و حرفشون رو اگه قشنگ بود به خودشون برگردوندم!
    بنده اینجچا مدیر نیستم که بخوام دخالت بکنم عزیز،فقط خواستم بگم که بحثمون از مسیر دوستانه،به جاهای دیگه کشیده نشه!! برا همین هم حرف های دوتاتون رو کوتو کردم!!

مثال من هم گوش کنيد چه فرقی داره شما يک bmw z4 سوار بشی يا يک سمند هردو شما رو ميرسونن مقصد .
    خوب،البته تفاوت هایی از لحاظ ایمنی هست،که خوشحال میشم شما اونها رو در بحث ارک و گلکسی 2 یاد اوری بکنید! خوشحال میشم.... تا جایی که من میدونم و احتمالا سایر علاقه مندان به تکنولوژی میدونن،امنیت و خر کاری دستگاه ها،در محصولات سونی معروف تره تا هر کس دیگه ای!!
    دوربین آرک با دوربین های 20مگاپیکسلی حرفه ای برابری میکنه و همچنین انقدر زیباس که دل منو برده :|
    در زیبا بودنش شک نکنین!! ولی دوربینش،واقعا کیفیت خارق العاده ای داره که فکر نکنم کسی بخواد بگه یه 8 مگاپیکسلی بهتر از اون دیده!! و میدونی چیه؟ منتظرم که یکی از رفقام،مقایسه ی عکس ارک رو با یه دوربین 8 مگاپیکسلی دیجیتال کامپکت سونی برام بذاره که بذارم اینجا!!!

و گلکسی اس 2 هم مثله اسباب بازی بچه ها میمونه و اصلن بدرد نمیخوره همچنین گوشیهای دیگه!
    تو همین انجمن،یه ماه قبل از اینکه نکسوس اس بیاد تو بازار،گفتم واسه من یه پاره اجره!! بحث خیلی بالا گرفت سر اون حرف من،یه ماه بعد،دیدیم که گوشی عرضه شد و من فکر میکنم که بدترین شکست رو خورد نکسوس اس!! من پیشگو نیستم،ولی گوشی فروشی دارم و میدونم ملت دنبال چین!!گوشی های زیادی رو تست کردم،و واسه همین میتونم تشخیص بدم برا من،ارک در مقابل گلکسی اس 2 مثل لمبورگینی در مقابل سمند میمونه....شاید از نظر شما که مشخصا اوستایی که بحث میکنی،چیزایی مد نظرت هست که معادله از نظر تو برعکسه!!

10. 3 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام بر دوستان عزیز!
    ببخشید وسط دعواتون مزاحم میشم...واقعا انقدر برام حیاتی هست جواب این سوال که نمیشد نپرسم
    من شنیدم توی مشخصات گوشی که اروپا و امریکا ریلیس میشه با اونی که میاد آسیا، تفاوت هست!
    دوستم داره از آلمان میاد ایران به زودی! میخواستم ببینم اشکالی پیش میاد اگه بگم یه آرک از اونجا برام بیاره؟ (جز تفاوت دز طبان پیش فرض که خب میتونم خودم عوضش کنم!)
    بازم سوال حیاتیمو تکرار میکنم: اگه بگم کسی از آلمان وسام آرک بیاره، تو ایران میشه ازش به راحتی استفاده کنم؟ کسی در این زمینه چیزی میدونه؟

آقا یه سوال دیگه! الان تو امازون این گوشیو زده 639 دلار! ای بی هم زده 660 دلار (آنلاک شده).... با قیمت سایت مثقال (دلاری 1148 تومن)، گوشی آمازون میشه طرفای 733 تومن، تازه بدون گمرک! اون وقت اینجا 630 هم گیر میاد؟ مشکوک نیس به نظرتون؟!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by pesal2ak; 02-05-2011 at 22:40.

آخر فروم باز Original Titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

آقا یه سوال دیگه! الان تو امازون این گوشیو زده 639 دلار! ای بی هم زده 660 دلار (آنلاک شده).... با قیمت سایت مثقال (دلاری 1148 تومن)، گوشی آمازون میشه طرفای 733 تومن، تازه بدون گمرک! اون وقت اینجا 630 هم گیر میاد؟ مشکوک نیس به نظرتون؟!
    شما دلار رو 100 تومن گرون تر نزدي داداش؟

اين سايتا گرون فروش هم هستن تازه ملت كه از اين سايتا نميخرن بيان اينجا بفروشن!!
    بازم سوال حیاتیمو تکرار میکنم: اگه بگم کسی از آلمان وسام آرک بیاره، تو ایران میشه ازش به راحتی استفاده کنم؟ کسی در این زمینه چیزی میدونه؟
    اگه گوشي آنلاك باشه كه نه ...مشكلي نداره
    ببين اگه دبي هم پياده ميشن از اونجا بگيره كه ارزون تره....
    Last edited by Original Titan; 02-05-2011 at 23:03.

13. 2 کاربر از Original Titan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sabzefosfori's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

عزیز،من هنوز خواستار معرفی شدن چند تا برنامه هستم که فقط با پردازنده ی 2 هسته ای کار میکنه!!
    حرف من اینه که پردازنده های 2 هسته ای برای موبایل،برا امسال نیستن!!چون برنامه ای براشون نیست!!

و دلیل مثالم با ابر کامپیوتر این بودش که بگم وقتی چیزایی که به هم ربط دارن،مثل سخت افزار و نرم افزار با هم پیش نرن،و فقط یکی خیلی جلو بره،هیچ تفاوتی کارکردی ایجاد نمیشه!!!

ما تا صد سال دیگه بحث بکنیم،اندروید هیچ برنامه ای نداره که فقط بشه با پردازنده ی 2 هسته ای ازش استفاده کرد!!(تا اخر امسال حداقل!!)

شاید شما دوستان پولتون از زمین و اسمون بالا بره،ولی همه اینجوری نیستن،و به فکر یه چیز متوسط هستن!! بین ارک و گلکسی اس 2،ارک گوشی متوسط و بهتریه!! چون سال اینده که می فروشمش،حسرت نمیخورم که این همه پول اضافه رو برا چی دادم!!

خوب این استفاده ی سایر دوستانه!! بالاترین کیفیت فیلمی که تا حالا روی گوشی هام داشتم،فیلم های 720 پی بودن که با دوربین گوشی فیلم برداری کردم از مثلا با دوستان رفتیم اردو و داریم می رقصیم و مسخره بازی در میاریم که بهترین خاطره ی شاید کل اون فصل بودش...و خوشبختانه،اون فیلم،بدون هیچ مشکلی تو سه سوت اجرا میشه....شاید شما احتیاج داشته باشی که فیلم 1080 ببینی،ولی من ندارم پس تو نظراتم،میگم که تا همین حد 720 به درد میخوره!! و شما هم میگی که نه خوب نیست!! چون به کیفیت بالا تر احتیاج داری!! اینجا جاییه که یکی از ی نوشت هام به درد میخوره که گفتم من سعی در قانع کردن کسی ندارم و فقط نظرات خودم رو میگم!!

بنده اینجچا مدیر نیستم که بخوام دخالت بکنم عزیز،فقط خواستم بگم که بحثمون از مسیر دوستانه،به جاهای دیگه کشیده نشه!! برا همین هم حرف های دوتاتون رو کوتو کردم!!

خوب،البته تفاوت هایی از لحاظ ایمنی هست،که خوشحال میشم شما اونها رو در بحث ارک و گلکسی 2 یاد اوری بکنید! خوشحال میشم.... تا جایی که من میدونم و احتمالا سایر علاقه مندان به تکنولوژی میدونن،امنیت و خر کاری دستگاه ها،در محصولات سونی معروف تره تا هر کس دیگه ای!!

در زیبا بودنش شک نکنین!! ولی دوربینش،واقعا کیفیت خارق العاده ای داره که فکر نکنم کسی بخواد بگه یه 8 مگاپیکسلی بهتر از اون دیده!! و میدونی چیه؟ منتظرم که یکی از رفقام،مقایسه ی عکس ارک رو با یه دوربین 8 مگاپیکسلی دیجیتال کامپکت سونی برام بذاره که بذارم اینجا!!!

تو همین انجمن،یه ماه قبل از اینکه نکسوس اس بیاد تو بازار،گفتم واسه من یه پاره اجره!! بحث خیلی بالا گرفت سر اون حرف من،یه ماه بعد،دیدیم که گوشی عرضه شد و من فکر میکنم که بدترین شکست رو خورد نکسوس اس!! من پیشگو نیستم،ولی گوشی فروشی دارم و میدونم ملت دنبال چین!!گوشی های زیادی رو تست کردم،و واسه همین میتونم تشخیص بدم برا من،ارک در مقابل گلکسی اس 2 مثل لمبورگینی در مقابل سمند میمونه....شاید از نظر شما که مشخصا اوستایی که بحث میکنی،چیزایی مد نظرت هست که معادله از نظر تو برعکسه!!
    من رو ببخشين ولی شما يکم به جواب هايی که ميديد دقت کنيد اصلاً نميدونم چی بگم مثلاً گفتی 2 هسته آی اصلاً برنامه براش نيست اگه ارگ زمانی که 1 هسته آی به بازار امد اومده بود من همين جواب شما رو ميدادم به من نميخنديدی هر چيزی اولش برنامه براش نيست و انگشت شمار هستش ولی بعد ميبينيد که وای چی چيزا ساخته شده برای دوقلوها ,مسئله بعد شما يعنی فقط بخاطر برنامه مثلاً ميری گوشی 2 هسته آی ميخری
    عزيزم هرچی cpu گوشی شما قويتر باشه لذت شما از گوشی بيشتر
    بازی باز ميکنی بگير تا تاچ صفحه و . . .

حالا شما خوبه ميگی پردازنده های 2 هسته آی برای امسال نيستن gs2 که از همه گوشی های 2 هسته آی بازار يک سال جلوتر هستش مخصوصاً با موتور گرافيکی mali-400mp پس با برداشتی که شما داريد gs2 مال سال 2012 هم نيست

راستی گفتين که پردازنده های 2 هسته آی مال امسال نيستن ، خوب ميگفتين زدتر که اين عزيزان 2 هسته آی رو سال 2012 بدن بيرون وای سال ديگه که ميخواد 4 هسته آا بياد اون رو چيکار کنيم

آخرين مورد من گفتم که شما اگه گوشی قدرتمندی داشته باشی تو فيلم ديدن مخصوصاً گالری بازی و برنامه لذت بيشتری از گوشيتون ميبريد يادم نيمياد راجب فيلم برداری بالاترين کيفيت حرفی زده باشم
    دوست من راجب مثالی که زدم چرا به يه چيز ديگه ربط ميدين قبول کن که حرفتون اصلاً منطقی نبود که گوشی 2 هسته آی با يک هسته آی فرقی نداره
    راجب sony ericson من اصلاً مشکلی باهاش ندارم شما تعسب داری روش اگه دقت کنی من اصلاً صحبتم راجب برندی نبود از اين حرف 2،1 مثل هم، هستن شروع شد به هر حال دوست من اين خصوصيت آدم هستش که چيزی که خوشش ميياد بدی و زشتيش به چشش نمياد
    شاد و پيروز باشی

15. 4 کاربر از sabzefosfori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه kissyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شمال کشور

10

سلام دوستان

ببینید بچه ها بحث در مورد یک گوشی هیچ وقت پایانی نداره چون نظرات متفاوته وتا این نظرات با هم یکی نشه این بحث به پایان نمیرسه

هر کس تو هر چیزی {حالا گوشی رو مثال نزدم کلی گفتم}یه سلیقه و تفکری داره و بر طبق اون پیش میره و اگر کسی خلاف اونو بهش بگه سعی میکنه که از خودش دفاع کنه حالا ممکنه که اون عقیده درست یا اشتباه باشه.

مهم اینه که تو این فرم ها که بچه ها دور هم جمع میشن و نظراتشونو بیان میکنن در مورد یه چیز واحد صحبت کنند مثلا اگه اینجا کلوپ ارکه در مورد ارک تبادل نظر کنند و اگه کلوپ سامسونگه در مورد سامسونگ تبادل نظر کنند.

این کار باعث میشه که اختلافات به حداقل برسه چون در مورد موضوع یکسانی داره بحث میشه و دوستان عزیز هم سعی کنند که بحث های خارج از موضوع رو پیش نکشند که باعث کدورت و ناراحتی بین دوستان نشه .هر کس نظر و سلیقه خودشو داره و نمیشه چیزی رو بهش تحمیل کرد.

گوشی های موبایل کمبود ها و خوبی های خودشونو دارن و اینها همه سیاست کاری هستش که گوشی های مختلف با کارایی های مختلف بوجود بیارن تا مردم در موردشون اختلاف نظر پیدا کنند.دعوا و اختلاف نظر های شدیدی که بین مردم به وجود میاد به نفعشون هست چون باعث فروش بیشتر محصولاتشون میشه.

مردم از این بحث ها و پز دادن ها خوششون میاد و سازندگان گوشی هم از این مورد به نفع خودشون استفاده میکنند.

اونها از ما به عنوان وسیله ای برای رسیدن به هدف هاشون استفاده میکنند.وگرنه عاشق چشم و ابروی ما که نیستن

خلاصه اینکه این بحثا رو بزارید کنار که هیچ سودی نداره جز کدورت و ناراحتی بین دوستان.

روزهای خوبی رو پر از موفقیت پیش رو داشته باشید

17. 5 کاربر از kissyou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •