تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترين ورزشكار ايران در المپيك گوانگژو»»دارندگان طلا

راي دهنده
67. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • حميدرضا قلي‌‌پور در ووشو

5 7.46%
  • خديجه آزادپور در ووشو

43 64.18%
  • محسن محمد سيفي در ووشو

4 5.97%
  • عليرضا نصرآزاداني در تكواندو

10 14.93%
  • يوسف كرمي در تكواندو

10 14.93%
  • محسن شادي در قايقراني

13 19.40%
  • محمد باقري معتمد در تكواندو

5 7.46%
  • بهداد سليمي در دسته +105 كيلوگرم وزنه‌برداري

9 13.43%
  • سعيد عبدولي در كشتي فرنگي

8 11.94%
  • اميد نوروزي در كشتي فرنگي

11 16.42%
  • بابك قرباني در كشتي فرنگي

7 10.45%
  • طالب‌ نعمت‌پور در كشتي فرنگي

8 11.94%
  • ذبيح‌الله پورشيب در كاراته

7 10.45%
  • جمال ميرزايي در كشتي آزاد

5 7.46%
  • صادق گودرزي در كشتي آزاد

6 8.96%
  • احسان حدادي در پرتاب ديسك

13 19.40%
  • احمدرضا طالبيان در قايقراني

12 17.91%
  • سجاد مرادي در دوي 800 متر

21 31.34%
  • رضا يزداني در كشتي آزاد

17 25.37%
  • جاسم ويشگاهي در كاراته

11 16.42%
Multiple Choice Poll.
صفحه 5 از 101 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1010

نام تاپيک: آرشیو / بازی‌های آسیایی (Asian Games - Asiad) | چین، گوانگژو 2010

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

چرا جودو اینقدر خراب کرد؟میر اسماعیلی یه بار رسید با یه اسرائیلی بازی نکرد و اومد ایران کلی گندش کردن بعد از اون یکی در میون رفت و اومد یه روز شد مربی دوباره برگشت.
    آخه کلی هم ادعاشون میشه.
    حسابشو بکنید کلی پول بیت المال رو میریزن پای اینها اونوقت اینجوری باید برن نتیجه بگیرن.
    جودوی ایران که دیگه رسما تعطیله . خیلی وقته متاسفانه کار شاخصی ازش ندیدیم...

48 طلا توی شنا و شیرجه -47 طلا مدال دومیدانی - 44 طلا تیر اندازی
    من می گم برای مدال کلا رشته های دیگه رو تعطیل کنیم بچسبیم به اینا..

داره خودمونی میشه p30v0rd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

بــــــــــابــــــــــــ ا برو بچ چه پیگیرن !!!
    من که نه دنبال میکنم نه دلم میخواد نتیجه بگیریم هر چی رتبه پایینتر بهتر
    چیمون درسته که این درست باشه
    حیف که قوانین اجازه نمیده و گرنه ...

پروفشنال davidjoker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جایی که فقط دو نفر هست...

پيش فرض

بــــــــــابــــــــــــ ا برو بچ چه پیگیرن !!!
    من که نه دنبال میکنم نه دلم میخواد نتیجه بگیریم هر چی رتبه پایینتر بهتر
    چیمون درسته که این درست باشه
    حیف که قوانین اجازه نمیده و گرنه ...
    هر چیزی که بد باشه ولی تیم فوتسال خیلی خوبی داریم. فقط بهش بها نمیدن

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

جودوی ایران که دیگه رسما تعطیله . خیلی وقته متاسفانه کار شاخصی ازش ندیدیم...

48 طلا توی شنا و شیرجه -47 طلا مدال دومیدانی - 44 طلا تیر اندازی
    من می گم برای مدال کلا رشته های دیگه رو تعطیل کنیم بچسبیم به اینا..
    خب دوست عزیز ما که تو قسمت شنا و شیرجه و دومیدانی رسما بخش زنان نداریم در ضمن نصف مدال های که تا حالا چین گرفته تو بخش زنان بوده که متاسفانه ما . . .

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خب دوستان فعلا در چه رتبه ای به سر می بریم؟

من فکر می کنم والیبال و بسکتبال بتونن مدال خوش رنگ بگیرن کلا از زیر سنگ هم که شده یک طلا رو میگیریم که عقده ای نشیم !

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

خب دوستان فعلا در چه رتبه ای به سر می بریم؟

من فکر می کنم والیبال و بسکتبال بتونن مدال خوش رنگ بگیرن کلا از زیر سنگ هم که شده یک طلا رو میگیریم که عقده ای نشیم !
    کلا چقدر دوستان خوشبین

راستی دومیدانی هم یک خانم داریم که شانس مدال داره . اسمشو الان یادم نیست ولی می دونم در واقع ایرانی نیست و با یکی از ورزشکارای مرد تیم ملی دومیدانی هم ازدواج کرده . اینم یه مدال به سبک قطری ها

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    آبیه آسمون

پيش فرض

اینم برنامه امروز :

روئينگ :
    حضور در 2 ماده دور رپه شاژ كه احتمالا هر دو ماده به فينال صعود ميكنند.

تيراندازي :
    برگزاري ماده تپانچه 25 متر مردان كه نتايج در دو بخش تيمي و انفرادي محسوب ميشه و ايران 3 نفر داره كه شانس خاصي ندارن.

كانو اسلالوم :
    مراحل نيمه نهايي و نهايي ماده كانوي دوبل ،‌ تيم دو نفره ايران در راند اول چهارم و در راند دوم پنجم شد و با توجه به حضور دو تيم چيني و يك تيم ژاپني ، شايد تيم ايران حدود 10 درصد درصورت اينكه يكي از اين تيمها در دور فينال اشتباه بزرگ بكنن ، شانس مدال داشته باشه وگرنه احتمالا چهارم يا پنجم ميشه.

جودو :
    در روز آخر جودو محسن غفار در 60 كيلو دور اول استراحت داره و دور دوم هم مسابقه راحتي با هند يا هنگ كنگ داره ولي در يك چهارم با رشيد سوبيروف ازبك نفر سوم المپيك مسابقه ميده و اگر ببره در نيمه نهايي حريف چوي مين هو قهرمان المپيك و ستاره مسابقات المپيك از كره جنوبي ميشه. در كل غفار براحتي ميتونه تا مسابقه رده بندي بالا بياد و اگر كمي همت كنه ميتونه براحتي حداقل برنز بگيره.
    محمدرضا رودكي هم در وزن اوپن در يك هشتم با حريف عربستاني مسابقه راحتي داره ولي در يك چهارم به كيم سو وان كره جنوبي ميخوره (در اين مورد مطمئن نيستم چون سايت مسابقات جدول كامل رو نگذاشته) رودكي در مسابقات وزن +100 به همين كره اي باخت و برنز گرفت. اگر من اشتباه كرده باشم ، يك ازبك بجاي اين كره اي حريف رودكي در يك چهارم نهايي خواهد بود. در كل رودكي احتمال اينكه برنز بگيره خيلي زياده.

بسكتبال :
    تيم ايران در ساعت 17:00 در اولين بازي به مصاف فيليپين و رايكو تورومن ميره. صمد نيكخواه علي رغم مصدوميت در ليست تيم ايران هست و بعيد هم نيست بازي كنه !

واليبال :
    ايران در يك بازي نچندان مهم ساعت 13:30 با اندونزي بازي داره كه آخرين بازي دور مقدماتي هستش و صعود ايران از قبل تقريبا قطعيه.

ژيمناستيك :
    در فينال وسايل ، هادي خناري نژاد در فينال دارحلقه مسابقه ميده. خناري نژاد كه به فينال مجموع هم رفته بود امروز انصراف داد و امير اعظمي بجاش در فينال مسابقه داد تا براي فينال فردا آماده باشه. روي كاغذ امتياز دور مقدماتي خناري نژاد فاصله زيادي تا مدال برنز نداشت ولي در واقع كسب مدال در ژيمناستيك براي ايران بسيار بسيار بعيده.

بوكس :
    مسابقات بوكس از فردا آغاز ميشه و در روز اول ايران فقط يك نماينده داره كه عمران اكبري در 56 كيلو مسابقه راحتي با حريف ماكائو داره.

هندبال :
    ايران در ساعت 11:15 در مسابقه مرگ و زندگي به مصاف بحريني ميره كه بحرين كويت رو برده و به كره باخته. ايران در صورت باخت اين بازي با احتمال بالا حذف شده ولي اگر ببره شانس صعودش خيلي زياد ميشه.

شطرنج :
    دورهاي هشتم و نهم مسابقات انفرادي سريع برگزار ميشه و هر 4 نفر ايران تا پايان دور هفتم نتايج خوبي ندارن و در واقع هيچ شانسي براي مدال ندارن و بايد بيشتر توجهشون رو به مسابقات بخش تيمي كلاسيك بدن كه مسبقاتش بعدا شروع ميشه.

دوچرخه سواري پيست :
    دور مقدماتي ماده دور امتيازي برگزار ميشه كه هر دو نفر ايران حتما به فينال 24 نفره صعود ميكنن ، در ماده اسپرينت هم هر دو نفر ايران كه امروز باختن براي مقام 5 تا 8 مسابقه ميدن. در 4 كيلومتر تعقيبي تيمي هم ايران با چين براي مدال برنز مسابقه ميده كه اگر اتفاق خاصي نيفته (و مثلا تيم چين زمين نخوره) ايران قطعا به چين ميبازه و چهارم ميشه.
    دورهاي اول و دوم ماده كايرين (از مواد سرعتي) هم برگزار ميشه و برادران پراش (محمود و محمد) بايد مسابقه بدن. احتمال اينكه حداقل يكي از اين دو نفر (مخصوصا محمود پراش) به فينال صعود كنند بسيار زياده كه فينال روز بعد برگزار ميشه.

شنا :
    در شنا دور مقدماتي ماده 100 متر كرال پشت براي جمال چاووشي فر برگزار ميشه كه البته شانسي نداره. در ماده 4 در 100 آزاد امدادي هم تيم ايران مسابقه ميده كه ممكنه بتونه به فينال بياد ،‌ البته مسلم هستش كه در فينال شانسي براي مدال نداره.

تنيس روي ميز :
    تيم دوبل اخلاق پسند و عالميان در دور 1/16 با سيد 1 مسابقات از چين بازي ميكنند كه اگر معجزه نشه ، شانسي ندارن.

قايقراني بادباني :
    در اين ورزش مسابقات در 12 دور برگزار ميشه كه فردا دورهاي 5 و 6 مواد مختلف هستش. با نتايجي كه در 4 دور اول بدست اومده ، نفرات ايران هيچ شانسي براي مدال ندارن ،‌ البته از اول هم نداشتن و فقط براي كسب تجربه شركت كرده بودن. اين ورزش فقط چند ماهه كه در ايران راه اندازي شده ولي بنظر مياد كه آينده روشني داشته باشه.

ووشو :
    در ووشو همونطور كه ، 5 نماينده ايران فردا در مرحله نيمه نهايي مسابقه ميدن كه اگر هم ببازن ،‌مدال برنز ميگيرن. از اين بين محسن محمدسيفي كار راحتي با حريف چيني داره. دو نماينده زن ايران هم شانس بسيار خوبي مقابل حريفان ويتنامي و تايواني دارن و احتمالا ميبرن. اما دو نماينده ديگر ايران در فينالهايي زودرس با حريفان چيني مسابقه ميدن.

---------- Post added at 07:58 AM ---------- Previous post was at 07:57 AM ----------

اما يك اتفاق خيلي جالب !
    قرعه كشي مسابقات تكواندو هم انجام شد و از همين الان يك مدال برنز در تكواندو زنان حتمي شد !!! در وزن 67 كيلو زنان 7 نفر حاضر بودن كه پريسا فرشيدي در يك چهارم به قرعه استراحت خورد و مستقيما راهي نيمه نهايي شد !!!! سارا خوش جمال فكري هم قرعه بسيار بسيار بسيار آسوني تا نيمه نهايي داره و من فكر ميكنم اگر خودش دستي هم قرعه ميچيد از اين بهتر نميشد.

---------- Post added at 08:01 AM ---------- Previous post was at 07:58 AM ----------

تيم دوچرخه سواري ايران مطابق انتظار به راحتي به چين باخت و چهارم شد.

جودو :
    رودكي تونست حريف ازبك رو ببره و به نيمه نهايي صعود كنه و اونجا بايد چند ساعت ديگه با حريف چيني مسابقه بده. اما در وزن 60 كيلو محسن غفار كار بزرگي كرد و به حريف هندي باخت !!!!!!!!! فكر ميكنم در تاريخ جودو باخت به هند سابقه نداشته كه غفار اين افتخار رو هم به كارنامه جودو ايران اضافه كرد !! ايران در اين وزن وحيد سرلك رو هم داشت كه فعلا مقيم هلند هستش و چون ميخواست اقامت هلند رو بگيره قيد حضور در ايران و تيم ملي و بازيهاي آسيايي رو زد !

در روئينگ هم هر دو تيم ايران به فينال صعود كردن

تيم تنيس روي ميز دوبل ايران هم 3-0 به تيم قهرمان جهان از چين باخت و حذف شد.

در شنا هم ايران در 100 متر كرال پشت بيست و يكم شد !!! در 4 در 100 تيمي هم ايران نهم شد و نتونست به فينال بره.

تيم كانو دوبل ايران هم فرصت طلايي رو براي كسب مدال از دست داد !! در اين ماده تيم ژاپني خطاي عمده كرد و چهارم شد ولي تيم ايران هم خودش خطاي عمده كرد و 50 ثانيه جريمه شد و بهمين دليل بين 7 تيم هفتم شد. اگر اين خطا انجام نميشد ايران ميتونست يك برنز تاريخي در اين ورزش بگيره !

آخر فروم باز fery joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اگه باردار نبود چی میشد بهتره اسم پسرشو آرش کمانگیر بزاره
    جومونگه کمانگیر بزاره بیشتر بهش میاد

پروفشنال pouya_99999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رودکی هم ایپون شد و نقره گرفت ....

امروز مسابقات نیمه نهایی ووشو هم هستش

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

رودکی هم ایپون شد و نقره گرفت ....

امروز مسابقات نیمه نهایی ووشو هم هستش
    رودكي تو فينال باخت؟؟!
    حيف ..
    ديروز هم ارش مير اسماعيلي واقعا گند زد...خيلي بي تفاوت بود!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •