تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 284 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 2840

نام تاپيک: درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

آخر فروم باز AmiRreZA_RAcEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

سلام
    هرچند اینجا انجمن صوتی تصویریه ولی بهترین و نزدیکترین مکان به خواسته من اینجا بود
    من میخوام یه ریش تراش خوب بخرم دیگه داریم پیر میشیم و حوصله اصلاح با تیغ رو ندارم !
    البته دوتا ریش تراش دارم یکیش موزره و اونیکی براونه که مدلشو هم نمیدونم و چند وقتیه خرابه منم کلا دو بار بیشتر طرفش نرفتم
    دو سالی میشه که از فیوژن ژیلت استفاده میکردم ولی نمیدونم چرا دوس دارم با ماشین اصلاح کنم صورتمو ( یدفه ای دیدم دوست دارم )
    میخوام یه 150 تومن بدم بالا پائینش هم طوری نیست ، فقط از ته بزنه این ریشارو و پوستمم خراب نکنه چون پوستم خیلی خیلی حساسه و سریع جوش میزنه
    چی خوبه !؟

2. 8 کاربر از AmiRreZA_RAcEr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب من فکر کنم توی انتخابهای شما یکی CruZer4 از براون قرار میگیره
    و یکی هم 7320 فیلیپس.
    حالا کدوم بهتر هست رو دستان باید بیان بگن.
    ولی من که با Cruzer بیشتر حال کردم. چون زیر دوش هم میشه ازش استفاده کرد و دقیقتر اصلاح میکنه (این مورد دوم رو مطمئن نیستم. اینم دوستان بگن دقت اصلاح کدوم بیشتره)

4. 8 کاربر از yoosef_st بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

تا اونجا که من حضور ذهن دارم سری CruZer برای شکل و شمایل برای ریش و زیبا سازی ساخته شده و عملکرد چندان خوبی در 6 تیغه کردن و از ته زدن نداره .

من با این رنج قیمت activator براون رو پیشنهاد می کنم حساسیتشم پایین هست برای پوست های حساس و زیر چونه و گردن رو اذیت نمیکنه.

یه چیزی که من نجربه کردم از دو مدل رنج متوسط فیلیپس و براون

در کل اگر پوست حساسی داری سراغ فیلیپس نرو که بدجور اذیت میکنه اما اصلاح دقیق تری رو انجام میده نسبت به براون البته با حوصله و وقت بیشتر.

براون حساسیت پایینی داره و پوست رو اذیت نمیکنه و التهاب کمتری ایجاد میکنه به خصوص در زیر گردن و چونه اصلاح راحت تری داره نسبت به فیلیپس.

در کل من باشم براون رو انتخاب می کنم این خصوصیات کلی محصولات هر دو برند هست که بسته به مدل در زمینه موتور با دور چرخش بالاتر و نوع جهت زدن,متفاوت بودن توری ,حساسیت کمتر و.. تفاوت حاصل هست .
    Last edited by Ami R 940; 23-03-2010 at 10:25.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

خیلی ببخشیدا مثل اینکه اینجا بخش مربوط به لوازم صوتی و تصویریه ها نه ریش تراش و کولر گازی!

7. این کاربر از striker1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ببخشیدا مثل اینکه اینجا بخش مربوط به لوازم صوتی و تصویریه ها نه ریش تراش و کولر گازی!
    خب شما که انقدر باهوشی میومدی جایی که باید همچین تاپیکی زد رو هم میگفتی دوست عزیز.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

من شنیدم کروزر ها خوب نیستند ! البته شنیدم
    اکتیویتر چجوریاس ؟ چه مدلی ؟

--------------------
    یه توضیحی در مورد تاپیک بگم !
    اینقد من رفتم توی مغازه های مختلف هزار مدل ریش تراش بود گیج شدم اصلا نفهمیدم کدوم رو بخرم واسه همین کمک خواستم از دوستان
    توی اینتر نت هم سرچ کردم اما تاپیک ها واسه 2 / 3 سال پیش بودن و به درد نمیخوردن
    ممنون از دوستانی که پاسخ دادن و میدن ..

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا منم موندم. یه جا میرم میگه کروزر تیغش یک تیکس خوب نیست، یه جای دیگه میرم میگه چرا خوبه، دقیقتر هم اصلاح میکنه...
    نمیدونم چه کنم.

11. 2 کاربر از yoosef_st بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramincybran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

تا اونجا که من حضور ذهن دارم سری CruZer برای شکل و شمایل برای ریش و زیبا سازی ساخته شده و عملکرد چندان خوبی در 6 تیغه کردن و از ته زدن نداره .

من با این رنج قیمت activator براون رو پیشنهاد می کنم حساسیتشم پایین هست برای پوست های حساس و زیر چونه و گردن رو اذیت نمیکنه.

یه چیزی که من نجربه کردم از دو مدل رنج متوسط فیلیپس و براون

در کل اگر پوست حساسی داری سراغ فیلیپس نرو که بدجور اذیت میکنه اما اصلاح دقیق تری رو انجام میده نسبت به براون البته با حوصله و وقت بیشتر.

براون حساسیت پایینی داره و پوست رو اذیت نمیکنه و التهاب کمتری ایجاد میکنه به خصوص در زیر گردن و چونه اصلاح راحت تری داره نسبت به فیلیپس.

در کل من باشم براون رو انتخاب می کنم این خصوصیات کلی محصولات هر دو برند هست که بسته به مدل در زمینه موتور با دور چرخش بالاتر و نوع جهت زدن,متفاوت بودن توری ,حساسیت کمتر و.. تفاوت حاصل هست .
    امير تو تو همه چيز استادي تو hdtv كه خدايي تو وسايل تصوير برداري كه ديگه رشته تحصيليته و ...

13. 3 کاربر از ramincybran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

والا منم موندم. یه جا میرم میگه کروزر تیغش یک تیکس خوب نیست، یه جای دیگه میرم میگه چرا خوبه، دقیقتر هم اصلاح میکنه...
    نمیدونم چه کنم.
    هدف از تولید و طراحی کروز توسط براون شکل و شمایل به ریش هست به دلیل نوع خط زنی که داره و برای 6 تیغه کردن این سری نیست البته میشه باش ریش رو از ته زد اما 6 تیغ نمیکنه و ته ریش میزاره, تمرکز این سری برای طراحی و شکل شمایل به ریش ساخته شده گذاشتن ریش زیر چونه ریش فراسوی یا پرفسوری ریش ستاری ابی داریوشی و..

اکتیویتر چجوریاس ؟ چه مدلی ؟
    اکتیویتر 3 مدل داره

1-نوع فول آپشن که دارای ال سی دی هست و زمان موندن شارژ و.. رو ال سی دی می نویسه,داشتن شوینده اتوماتیک و مخزن الکل مخصوص و کیف مخصوص

2-نوع نیمه آپشن بدون ال سی دی ,دارای شوینده اتوماتیک و مخزن الکل مخصوص به همراه کیف مخصوص

3-نوع ساده بدون شوینده و ال سی دی و کیف مخصوص

قیمت فول آپشنش حدود 140 تومن هست

قیمت نیمه آپشنش حدود 120 تومن

قیمت ساده اش هم حضور ذهن ندارم فک می کنم حدود 105 باشه .

من مدل نیمه آپشن 8585 رو پیشنهاد می کنم. ال سی دی که در مدل فول آپشن هست بیشتر جنبه دکور و زیبا سازی داره و عملا پولی که واسش پرداخت میشه بیهودس .

*همچنین خود بنده هم این مدل 8585 رو دارم و از راه دور تایید می کنم

موفق باشی

دور چرخش بالاتر و نوع جهت زدن,متفاوت بودن توری ,حساسیت کمتر و.. تفاوت حاصل هست .
    امير تو تو همه چيز استادي تو hdtv كه خدايي تو وسايل تصوير برداري كه ديگه رشته تحصيليته و ...
    آلودتم داداش از هم نشینی با شماس
    Last edited by Ami R 940; 23-03-2010 at 18:52.

15. 7 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

یعنی فیلیپس نخرم !؟

17. این کاربر از AmiRreZA_RAcEr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •