تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 284 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 2840

نام تاپيک: درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

داره خودمونی میشه leopard7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

تا چقد میخواید هزینه کنید؟
    هر چی کمتر بهتر. چون استفاده م هم همونطور که گفتم به نسبت دیگران کم هست. فقط به شرطی که بی ارزه، نه اینکه بدرد نخور باشه..
    از همین سایت چاره میگیرم. ارزون قیمتهاش سه تاست. دو مدل مذکور هست ، و یه مدل 1-130 براون که در حال حاضر نوشته موجود نیست.
    نگفتید وجود خط زن واجبه یا نه؟..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت سرزمین پارس

پيش فرض

سلام عزیزان. حدود 1 هفته پیش پاناسونیک LA92 رو خریدم. 430 تومن. از کوچه مروی خریدم.فقط میتونم بگم عالی تر از این نمیشه.حتی برای اولین بار که استفاده کردم صورتم قرمز نشد. واقعا عالیه. امکاناتشم که حرف نداره. به شدت پیشنهاد میکنم.

3. این کاربر از behiDO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا به جز موزر ما شین دیگه ای هست که ته ریش بزاره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه schumi_268's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    سرزمین کوروش

پيش فرض

سلام عزیزان. حدود 1 هفته پیش پاناسونیک LA92 رو خریدم. 430 تومن. از کوچه مروی خریدم.فقط میتونم بگم عالی تر از این نمیشه.حتی برای اولین بار که استفاده کردم صورتم قرمز نشد. واقعا عالیه. امکاناتشم که حرف نداره. به شدت پیشنهاد میکنم.
    ای ول یکی هم اومد در مورد این ریش تراش نظر مثبت گذاشت. من 93 رو داشتم 2 هفته قبل فروختمش 390 خریدار هم چند وقت پیش زنگ زد و کلی تشکر کرد

اقا به جز موزر ما شین دیگه ای هست که ته ریش بزاره؟
    من اینو 1 ماه پیش خریدم.

فقط میخوام بگم عالیه البته یه مقدار گرونه ولی ارزشش رو داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ای ول یکی هم اومد در مورد این ریش تراش نظر مثبت گذاشت. من 93 رو داشتم 2 هفته قبل فروختمش 390 خریدار هم چند وقت پیش زنگ زد و کلی تشکر کرد

من اینو 1 ماه پیش خریدم.

فقط میخوام بگم عالیه البته یه مقدار گرونه ولی ارزشش رو داره
    خوب داداش این چنده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

پاناسونیک بهتره یا فیلیپس؟

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

ریش تراش چه مزیتهاییش مهمه برای خرید ؟!!!
    من چند سال پیش یهدونه پاناسونیک شارژی داشتم از این ریلیا که از ژاپن اومده بود که چون موقع شارژ فک کنم زیاد میموند به مرور خراب شد و 1 ساعتم تو برق میموند 30 ثانیه روشن نمیموند :|

الان با چه مبلغی میشه یه ریش تراش مناسب و درست و خوب و در عین حال جدید خرید ...؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه joibari2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    من پوست خیلی حساسی دارم طوریکه حتی با ریش تراش موزر هم که اصلاح میکنم صورتم جوش میزنه با تیغ هم خیلی کم اطلاح میکنم طوریکه اکثر مواقع ته ریش دارم فقط هم یه دونه از این ریش تراش های موزر عادی دارم و با ماشین دیگه تا حالا اصلاح نکردم هیچ آشنایی با این مدلای جدید ندارم حالا دنبال یه ماشینی میگردم که بشه باهاش از ته زد(سفید کرد) و قیمتشم مناسب باشه اگه ته ریشم بشه گذاشت و خط ریشو ردیف کرد خوبه بازم تاکید میکنم پوستم خیلی حساسه.

داره خودمونی میشه leopard7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام.
    من پوست خیلی حساسی دارم طوریکه حتی با ریش تراش موزر هم که اصلاح میکنم صورتم جوش میزنه با تیغ هم خیلی کم اطلاح میکنم طوریکه اکثر مواقع ته ریش دارم فقط هم یه دونه از این ریش تراش های موزر عادی دارم و با ماشین دیگه تا حالا اصلاح نکردم هیچ آشنایی با این مدلای جدید ندارم حالا دنبال یه ماشینی میگردم که بشه باهاش از ته زد(سفید کرد) و قیمتشم مناسب باشه اگه ته ریشم بشه گذاشت و خط ریشو ردیف کرد خوبه بازم تاکید میکنم پوستم خیلی حساسه.
    خب اگه خیلی حساسه و اگه با ته ریش مشکلی ندارید ماشین اصلاح بهتره. این طور که تو مشخصاتشون تو اینترنت میزنن بلندی مو قابل تنظیمه و تا 1 میلیمتر میتونه کوتاه کنه و بعضی مدلها هم نیم میلیمتر..

اگه نباشه جاش خالی می مونه schumi_268's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    سرزمین کوروش

پيش فرض

حدود 90 تومن

پاناسونیک بهتره یا فیلیپس؟
    من که هم پاناسونیک داشتم هم فیلیپس میگم پاناسونیک

سلام.
    همون که من بالا معرفی کردم چطوره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •