تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 284 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 2840

نام تاپيک: درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

پروفشنال ahmad72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

مثل اینکه کلا" کسی به این تاپیک سر نمیزنه ...
    حداقل اگه کسی گذرش به اینجا افتاد ، یه جایی رو برای مشاوره معرفی کنه ...
    من روزی 3-4 بار میام این تاپیک ولی هیچ پستی ارسال نشده ...

2. این کاربر از ahmad72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

خب من تا چند ماه پیش بشدت دنبال همچین تاپیک هایی بودم ولی
    قبل از عید رفتم به دونه ریشتراش مورد علاقم رو که 8040 نیوئا فیلیپس باشه گرفتم با قیمت 140
    یه دونه ژل همراه این دستگاه هست که در یه محفظه که کاملا متصل به دستگاه هست قرار میگیره و موقع اصلاح فقط با یه فشار شاسی یه مایع که یه چیزی بین خمیر ریش و افتر شیو هست رو تیغه(اون سه حلقه) پخش میکنه و عمل اصلاح رو خوشایندتر میکنه.
    به طور کامل زیر اب میشه اصلاح کرد حتی میشه درون اب گرفت تا ریش های اصلاح شده تمیز گردد.
    من همون موقع که خریدم یه دونه خمیر ریش نیوئا (nivea گرفتم و مثل اصلاح با تیغ اول خمیر میزنم بعد اصلا ح مینمایم.
    کارش خوبه و تقریبا در حد ژیلت(البته من همیشه از ژیلت دو تیغ همون شرکت سازنده match3,fashion که اسمش یادم رفته)استفاده مبکردم.
    ولی در عرض این چند ماه صورتم خیلی جوش زده که البته صورت من یه چند ماهی به هر دستگاه اصلاحی حساسیت نشان میدهد.زیر گردن هم یه کم سخت میزنه ولی با خمیر ریشدر کار یه کم راحت تر هست.یه دونه شقیقه زن هم داره که خوب کار می کنه.
    امیدوارم که این مطالب کمکتون کرده باشه برای خرید.

4. این کاربر از yashgin128 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

فقط بروان من 360 دارم البته اگه مدلهای جدید تر بخری که بهتره

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:20 PM ----------

حواسم نبود lcdداره و بدرد شما نمیخوره چون از نظر شما قرتی بازی محسوب میشه

6. این کاربر از aftab_azad20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    من میخواستم کروز بران بگیرم کروز4
    از ته نمیزنه؟کارش درست نیست؟

8. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

کسی نبود

ددددد

10. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان من صورتم رو با يكي از مدل هاي قديمي فيليپس ميزنم و البته گردن رو با ژيلت مي زنم. اما چند وقتي هست جوش هاي سفيد رنگ كوچيكي بعد از يك روز روي صورتم ميزنه و خلاصه خيلي حساس شده. مي خواستم ببينم مشكل از ماشن هست؟ چون 4 5 سالي ميشه خريدم. يعني كند شده؟ ديگه هم مثل اويل اصلاح نمي كنه.
    اگه بايد عوض كنم، چه ماشيني بگيرم بهتره؟ همين فيليپس يا اينكه برم سراغ پاناسونيك؟

12. این کاربر از hadi totti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

نظر همه دوستان رو خوندم، تا حدي با همه نظرات به خصوص در مورد كروزر 4 موافقم.
    ولي حالا ميخوام با بهترين و گرونترين ريشتراش جهان آشناتون كنم، اينو براي اون دسته از دوستان كه در انتخاب يه ريشتراش حرفه اي دچار شك شدن، ميزارم. اميدوارم كمكي به انتخاب بهتر شما كرده باشم.

Philips Arcitec RQ 1095

با سه تیغه قابل انعطاف مستقل با قابلیت چرخش در انواع جهات:
    اصلاحی کاملا دقیق، حتی در ناحیه اطراف گردن، اصلاح دقیق و تمیز موهای گردن واقع در انحنای آن همیشه سخت ترین قسمت اصلاح با ریش تراش بوده است.

تیغه های اصلاح سه لبه برای اصلاح بهتر و سریعتر:
    برای اصلاح سریعتر، نرمتر و کاملتر بمیزان 50% بیش از حد معمول پوست صورت را پوشش می دهد.

سیستم مخصوص بلند کردن و سپس برش مو:
    اصلاحی فوق العاده دقیق، تیغه های استین لس استیل (فولاد ضد زنگ) با تکنولوژی پیشرفته دو گانه بلند کردن و قطع مو، موهای کوتاه را از پوست بیرون کشیده و قطع می کند.

ریش تراش قابل شستشو:
    به سادگی و در عرض چند ثانیه آبکشی و تمیز می شود.

خط زن دقیق تیوپی، برای اصلاح کامل خط ریش و سیبل

با ضمانتنامه شکوفا الکتریک سرویس (نمایندگی انحصاری محصولات فیلیپس)

این ریش تراش جدیدترین و کامل ترین ریش تراش فیلیپس ساخت هلند است که دارای تیغه های فولادی ضد زنگ (استین لس استیل) هستند که هر گونه نگرانی از زنگ زدگی، کندی و تعویض قسمت تیغه را از بین می برد. حرکت مستقل و جداگانه هر تیغه بلند کردن و قطع کردن موهای کوتاه از زیر پوست را آسان کرده است. نکته قابل توجه در این ریش تراش مدت زمان شارژ این دستگاه است، این دستگاه یک ساعت شارژ می شود ولی 21 روز قابل استفاده است. انعکاسی بودن و تطابق تیغه ها با انحنای صورت اصلاح دقیق زیر گردن را امکان پذیر و آسان کرده است.

مشخصات كلي:
    - نمایشگر LED چند منظوره
    - نمایش عددی مدت زمان باقیمانده برای اصلاح
    - قفل مخصوص سفر
    - نمایشگر حالت تمیز شدن
    - نمایشگر حالت شارژ شدن
    - کلید روشن و خاموش الکترونیکی
    - نشانگر زمان تعویض تیغه های اصلاح
    - نمایشگر با روکش آینه ای
    - بدنه جانبی از جنس فیبر کربن حقیقی
    - پایه شارژ دستگاه از جنس استیل ضد زنگ صیقلی
    - بدنه مخصوص محافظت از دستگاه در حین شارژ
    - سیستم تمیز، خشک و مرطوب کننده دستگاه در حین شارژ
    - درپوش محافظ
    - برس مخصوص نظافت دستگاه

مشخصات فنی :
    - سیستم اصلاح
    - با سه تیغه مستقل قابل انعطاف با قابلیت چرخش در انواع جهات
    - تیغه های اصلاح سه لبه
    - سیستم اصلاح دقیق
    - سیستم دو تیغه، یکی برای بلند کردن مو و دیگری برای برش آن
    - تیغه مخصوص پیرایش دقیق سبیل و خط ریش
    - قابل شستشو
    - تیغه های ضد زنگ
    - بدون لرزش
    - مدل تیغه های دستگاه: RQ 10
    - واحد اصلاح چرخشی
    - سیستم برق
    - قابل شارژ
    - یک ساعت شارژ برای 21 روز
    - شارژ سریع
    - تنظیم اتوماتیک ولتاژ 100 تا 240 ولت

Last edited by test3250; 23-07-2010 at 21:43.

14. 2 کاربر از test3250 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوستان من صورتم رو با يكي از مدل هاي قديمي فيليپس ميزنم و البته گردن رو با ژيلت مي زنم. اما چند وقتي هست جوش هاي سفيد رنگ كوچيكي بعد از يك روز روي صورتم ميزنه و خلاصه خيلي حساس شده. مي خواستم ببينم مشكل از ماشن هست؟ چون 4 5 سالي ميشه خريدم. يعني كند شده؟ ديگه هم مثل اويل اصلاح نمي كنه.
    اگه بايد عوض كنم، چه ماشيني بگيرم بهتره؟ همين فيليپس يا اينكه برم سراغ پاناسونيك؟
    دوستاني كه صورتشون بعد از اصلاح جوش ميزنه:
    حتماً با صورت تميز و شسته اصلاح كنيد - بعد از اصلاح صورتتون رو بشوريد - مهمتر از همه بعد از اصلاح از آفترشيو ضد جوش مايع استفاده كنيد، آفتر شيو الكلي هم بهش ميگن! صورت رو بد جور ميسوزونه ولي ديگه از جوش خبري نيست، چون همه باكتريهاي رو ي صورت كه باعث جوش ميشه رو از بين ميبره!! تا يكي دو روز بعد اصلاح هم هم غذاي چرب نخوريد! با رعايت اين موارد خواهيد ديد كه حتي يه جوش ريز هم روي صورت يا بدنتون به وجود نمياد.
    موفق باشيد.

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

دوستاني كه صورتشون بعد از اصلاح جوش ميزنه:
    حتماً با صورت تميز و شسته اصلاح كنيد - بعد از اصلاح صورتتون رو بشوريد - مهمتر از همه بعد از اصلاح از آفترشيو ضد جوش مايع استفاده كنيد، آفتر شيو الكلي هم بهش ميگن! صورت رو بد جور ميسوزونه ولي ديگه از جوش خبري نيست، چون همه باكتريهاي رو ي صورت كه باعث جوش ميشه رو از بين ميبره!! تا يكي دو روز بعد اصلاح هم هم غذاي چرب نخوريد! با رعايت اين موارد خواهيد ديد كه حتي يه جوش ريز هم روي صورت يا بدنتون به وجود نمياد.
    موفق باشيد.
    دوست عزیز مگه قراره چند وقت یکبار اصلاح کنیم که تا دو روز بعدش غذای چرب نخوریم.من هر روز صورتم رو اصلاح می کنم.
    یه مدل ریش تراش از شرکت براون هم دارم،البته چندسال پیشا خریدم ولی اصلا از جوش خبری نیست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوست عزیز مگه قراره چند وقت یکبار اصلاح کنیم که تا دو روز بعدش غذای چرب نخوریم.من هر روز صورتم رو اصلاح می کنم.
    یه مدل ریش تراش از شرکت براون هم دارم،البته چندسال پیشا خریدم ولی اصلا از جوش خبری نیست.
    معروفيت ماشين ريش تراش براون بيشتر به خاطر ضد جوش بودنشه!! علتشم اينه كه زياد از ته نميزنه و به پوست فشار نمياره!
    و اما در مورد اينكه فرموديد مگه چند و قت يه بار اصلاح ميكنيم كه تا دو روز بعدش غذاي چرب نخوريم!! بايد بگم، چه بخوايي و چه نخوايي غذاي چرب يا هر نوع خوراكي چرب باعث به وجود اومدن جوش در قسمتي كه اصلاح كري ميشه1 علتشم انباشته شدن چربي به صورت اشباح نشده در زير پوست هست، اين چربي بيشتر خودشو در ناحيه حساسترين قسمت پوست نشون ميده، بعد از اصلاح لايه بسيار ضعيفي از سطح خارجي پوست به همراه اصلاح، لايه برداري يا پيلينگ مسشه، و شرايط براي تجمع چربي در اون قسمت به خوبي فراهم ميشه، نتيجش زدن جوش و هست. وجود ياكتريها هم علت دوم زدن جوش هست كه روش مبارزه با اين نوع مشكل رو هم در پست قبلي توضيح دادم.
    و اما براي اينكه مطمان بشيد كه اين جوشها از چربي به وجود اومدن، يكي از جوشها رو به آرومي فشار دهيد و بعد با دست تميز اطراف جوش رو لمس كنيد، خواهيد ديد كه دستتون چرب ميشه. در اين شكي نيست.
    راهشم هموني هست كه گفتم، البته اين براي افرادي هست كه صورتشونو به هفته اي يه بار عادت دادن!! ولي افرادي كه هر روز اصلاح ميكنن بهتره كمتر از غذاهاي چرب استفاده كنن تا كمتر جوش بزنن.

موفق باشيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •