تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 279 از 284 اولاول ... 179229269275276277278279280281282283 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,781 به 2,790 از 2840

نام تاپيک: درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

داره خودمونی میشه oregon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام تفاوت بین مدلهایphilips s9031 و philips s75/30 توچیه؟ remington xf8700 چطوره؟من می خوان روزانه اصلاح کنم با ژیلت حتما باید ۴ روز صبر کنم تا بتونم بدون جوش،التهاب پوست و بریدگی مجدد اصلاح کنم آیا ماشین اصلاح این مشکل رو برطرف می کنه؟
    با سپاس

فرستاده شده از Redmi Note 2ِ من با Tapatalk
    دوست نازنین، با توضیحات داده شده پوست صورت شما حساس است و لذا توصیه میشود از ماشینهای شانه ای و یا فویلی برای این کار استفاده کنید. خرید ماشینهای چرخشی یا روتیتی پوست را تحریک میکند. حتی شاید در کل اصلاح روزانه با ماشینهای فویلی نیز امکان پذیر نباشد و کاربر مجبور باشد دو روز یکبار اقدام به این کار نماید (مانند خودم). در صورتی که وضعیت پوست شما چنین است و اصراری به شیو کردن نداشته باشید، بهترین گزینه ماشینهای شانه ای که مکانیزمی مانند موزر دارند، است که پوست را اذیت نمی‌کنند. پیشنهاد من در ارتباط با ماشینهای فویلی هم سری لمدش پاناسونیک و براون است.
    Last edited by oregon; 17-03-2017 at 23:38.

2. این کاربر از oregon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behzad20000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوست نازنین، با توضیحات داده شده پوست صورت شما حساس است و لذا توصیه میشود از ماشینهای شانه ای و یا فویلی برای این کار استفاده کنید. خرید ماشینهای چرخشی یا روتیتی پوست را تحریک میکند. حتی شاید در کل اصلاح روزانه با ماشینهای فویلی نیز امکان پذیر نباشد و کاربر مجبور باشد دو روز یکبار اقدام به این کار نماید (مانند خودم). در صورتی که وضعیت پوست شما چنین است و اصراری به شیو کردن نداشته باشید، بهترین گزینه ماشینهای شانه ای که مکانیزمی مانند موزر دارند، است که پوست را اذیت نمی‌کنند. پیشنهاد من در ارتباط با ماشینهای فویلی هم سری لمدش پاناسونیک و براون است.
    ممنون از توجهتون،بعد کلی تحقیق و اینکه فقط اصلاح روزانه صفر مد نظرم بود پرینسلی با قیمت ۱۸۸ تومان خریدم که با توجه به دو هفته ای که دارم اصلاحش در مقایسه با ژیلت کمی زمانبرتر هست در مورد موهای زیر گردن اگه ژیلت بیست باشه این ۱۷ ۱۸ هست جوش بازم هست ولی اصلا به چشم نمیاد و اذیت نمی کنه و صورت پس از اصلاح نرم تره نسبت به ژیلت و جاهای آسون صورت مثل شقیقه مثل اصلاح با ژیلته.فقط از لحاظ استهلاک نمی دونم چطور باشه

داره خودمونی میشه oregon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

ممنون از توجهتون،بعد کلی تحقیق و اینکه فقط اصلاح روزانه صفر مد نظرم بود پرینسلی با قیمت ۱۸۸ تومان خریدم که با توجه به دو هفته ای که دارم اصلاحش در مقایسه با ژیلت کمی زمانبرتر هست در مورد موهای زیر گردن اگه ژیلت بیست باشه این ۱۷ ۱۸ هست جوش بازم هست ولی اصلا به چشم نمیاد و اذیت نمی کنه و صورت پس از اصلاح نرم تره نسبت به ژیلت و جاهای آسون صورت مثل شقیقه مثل اصلاح با ژیلته.فقط از لحاظ استهلاک نمی دونم چطور باشه

امیدوارم از خرید راضی باشی، در صورتی که از نوع فویلی انتخاب کرده ای، نکات لازم در نگهداری مانند استفاده از روغن که در پستهای قبلی پاسخ داده شده اند، می‌توانند در نگهداری آن به تو کمک نمایند.

5. این کاربر از oregon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Khazuk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    شیراز - زرهی

پيش فرض

سلام
    ریش تراش فیلیپس at 890 چجور ریش تراشی هست مثل قدیمی ها هست ؟ چون من یه قدیمی دارم باهاش مشکلی ندارم الان یه آگهی دیدم ازش به قیمت 150 هزار تومان (نو ) مگه 270 قیمتش نیست یعنی همون جنس هست لینک آگهی میذارم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان

اگر ریش تراشتون توری دار هست روغن زدن رو 3 بار در میان انجام بدین چون در طول عمر توری و تیغه خیلی مؤثر هست
    2 بار در میان دیگه بهتر
    دو هفته یک بار هم به روشی که در دو سه صفحه قبل گفتم بشورید .
    برای روغن زدن کافیه با گوش پاک کن یا کمی دستمال کاغذی پیچیده شده دور چوب کبریت یا پیچ گوشتی کوچک , توری رو از داخل چرب کنین .
    بهترین روغن , روغن زیتون هست . از روغنهای صنعتی استفاده نکنین

8. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

سلام
    طبق تحقیقاتی که داشتم بالاخره دلو ب دریا زدم و ES-LV95s رو خریدیم و خواستم تجربمو با شما به اشتراک بزارم .
    تو دیجی و سایتهای مشابه قیمتشو ۱۳۵۰ ولی تو بانه با آشنایی که داشتم هماهنگ کردم ۹۱۵ تومان خرید کردم و ۲روز بعدم رسید دستمو .
    بعدشم‌ اولین اصلاح با ژل اصلاح داشتم برای اولین بار بدک نبود هر چند منم ریشم بلند شده بود اولش با خط زنش یکم کوتاه کردم که عالی زد بعد که با دستگاه زدم نیاز به شستشو داشت چند باری تا خمیر ریشا پاک بشه از توری البته انگار صورت من همون خشک بهتره چون یکم اذیت داشت ... و در نهایت انگار ۶ تیغ کردم صاف و نرم ، کرم و افتر شیو زدم ولی صورتم ملتهب شده بود جوش های ریز سر سفید که بعد ۲روز اوکی شد ....
    بعد از اصلاح رو پایه گذاشتم بهتر از همه چی با هوشمندیش حال کردم خودش خشک کنو استند بای کرد تا دستگاه و شروع کنه خشک کردن .
    برای اولین بار تجربه خوبی بود . دوستان اگه توصیه ای یا مطلب مهمی درباره نحوه استفاده و مصرف دارند بفرمایید استفاده کنیم .

10. این کاربر از Alijo0on بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام

می خوام یک Moser 1400-0050 بخرم. اما نمی دونم اصل بودنش رو چطوری تشخیص بدم. آیا اینی که دیجی گذاشته اصله؟ چهار راه استانبول و منوچهری یه سری مغازه است که می فروشن اما نمی دونم فروشنده اصل داره یا نه و نمی خوام برم صد تومن بدم بعد معلوم بشه قلابیه.

ممنون

داره خودمونی میشه par_haam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

سلام

می خوام یک Moser 1400-0050 بخرم. اما نمی دونم اصل بودنش رو چطوری تشخیص بدم. آیا اینی که دیجی گذاشته اصله؟ چهار راه استانبول و منوچهری یه سری مغازه است که می فروشن اما نمی دونم فروشنده اصل داره یا نه و نمی خوام برم صد تومن بدم بعد معلوم بشه قلابیه.

ممنون
    فروشگاه هایی که در خیابان فردوسی هستند اکثرا اصل هستند و با گارانتی ۲ سال موتور.
    کالای دیجی کالا هم اصل است.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. این کاربر از par_haam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

فروشگاه هایی که در خیابان فردوسی هستند اکثرا اصل هستند و با گارانتی ۲ سال موتور.
    کالای دیجی کالا هم اصل است.

منظورتون اصل کجاست؟
    مطمئنا اصل چین هست اینایی که گفتین.

قیمت موزر آلمان در سایت آمازون 60 دلاره که با دلار حداقل سه تومنی میشه 180 هزار تومن و همون مدل با شونه و بقیه وسایلش 99 دلاره که میشه حدود 300 هزار تومن.

داره خودمونی میشه par_haam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

منظورتون اصل کجاست؟
    مطمئنا اصل چین هست اینایی که گفتین.

قیمت موزر آلمان در سایت آمازون 60 دلاره که با دلار حداقل سه تومنی میشه 180 هزار تومن و همون مدل با شونه و بقیه وسایلش 99 دلاره که میشه حدود 300 هزار تومن.
    آلمانی هستند و قیمت هم ۱۲۰ الی ۱۴۰. به هر حال چیزی که در بازار است همین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •