تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 257 از 284 اولاول ... 157207247253254255256257258259260261267 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,561 به 2,570 از 2840

نام تاپيک: درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

اگه نباشه جاش خالی می مونه joibari2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا ریش تراش موزر اصل از کجا میشه تهیه کرد یا یه ریش تراش خوب مثه موزر باشه چه مدلیه؟
    Last edited by joibari2; 11-07-2015 at 15:42.

داره خودمونی میشه oregon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    من یه ماشین اصلاح خط زن خوب میخواستم . دیدم تو کامنتهای قبلی هرکس این درخواست رو مطرح کرده بهش پیشنهاد موزر رو دادین ولی من یه ماشین اصلاح که مکنده و خط لیزر و شارژ سریع و قابلیت شستشو و استفاده زیر دوش رو داشته باشه رو ترجیح میدم تو گوگل که سرچ کردم تو اکثر تاپ 10 و مطرحترینها این مدل شماره 1 بود QT4070 فیلیپس که مدل معادلش تو ایران میشه Philips BT7085 که تو سایت تهران کالا براش قیمت 305 تومن تعین کرده . من اپتدا میخواستم مدل QS6160 یا tt2040 رو بگیرم که تو جواباتون گفته بودید توریش یک سال بیشتر دوام نمیاره و به همینخاطر از خریدنشون منصرف شدم ریش من متاسفانه از زبر ترین ریشهایه که تو دنیا هست وقطی اندازش به چند میل برسه دیگه هیچ ریشتراشی قدرت تراشیدنشو نداره و به علت پوست خیلی حساس هفته ای 2 بار نمیتونم صفر اصلاحش کنم به همین علت همیشه قبل اصلاح مجبور میشم که با ماشین اصلا ح اول واملا کوتاش کنم و بعد اصلاح کامل رو انجام بدم خلاصه ریش تراشیدن برام مکافاتیه میخواستم اگه امکانش هست یک راهنمایی کامل کنید لطفا
    مننون
    راستش واسه کوتاه کردن صورت لازم نیست هزینه بالایی صرف کنی، با موزر و یا ۴۰۱۵ فیلیپس هم میشه کار کرد. اما اگه ته ریش واست مهمه میتونی ۹۲۹۰ فیلیپس یا ۱۵۱۱ پاناسونیک و حتی فیلیپس ۵۲۷۰ (تو وبسایت های خارجی نظر مثبت خریداران رو با قیمت و قابلیتهاش به همراه داره) بررسی کنی.
    در آخر توصیه میکنم که سری هم به سری لمدش پاناسونیک بزن، شاید کلا بیخیال تریمر شدی!
    Last edited by oregon; 15-07-2015 at 22:09. دليل: سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza4024's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان یه سوال
    چون ریش تراش قبلیم فیلیپس بود و کاملا راضی بودم اینم فیلیپس میخوام باشه
    اما سوالم اینه که محصولات فیلیپس یه سریشون دستگاه شست و شو(جت کلین) همراهشونه و یه سری یه سر قابل تعویض برای ته ریش (هر دو با هم نیس جز مدل بالای یک میلیونیش که مد نظرم نیس)
    به نظر شما کدوم بهتره؟ اون نمونه هایی که جت کلین دارن یا سر قابل تویض واسه ته ریش؟
    بدون جت کلین نمیشه کامل ریش تراشو تمیز کرد؟ آخه موزر هم ندارم
    کسی نیس راهنمایی کنه؟

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

دوستان سلام. ته ریشی که بعد از حدودا دو روز بیرون میاد چند میلی متر حساب میشه؟
    دنبال ماشین ریش تراش هستم مخصوص ته ریش.قیمتش برام مهم نیست. کیفیت برام مهمه. پست های قبلی رو هم خوندم بازم نتونستم انتخابمو بکنم.
    ترجیحا مخزن داشته باشه و با اداپتور برق کار کنه.

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

راستش واسه کوتاه کردن صورت لازم نیست هزینه بالایی صرف کنی، با موزر و یا ۴۰۱۵ فیلیپس هم میشه کار کرد. اما اگه ته ریش واست مهمه میتونی ۹۲۹۰ فیلیپس یا ۱۵۱۱ پاناسونیک و حتی فیلیپس ۵۲۷۰ (تو وبسایت های خارجی نظر مثبت خریداران رو با قیمت و قابلیتهاش به همراه داره) بررسی کنی.
    در آخر توصیه میکنم که سری هم به سری لمدش پاناسونیک بزن، شاید کلا بیخیال تریمر شدی!
    نظر شما در مورد رمینگتون ۳۲۰c چیه؟ توی امازون ریویوهای عالی دریافت کرده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من خودم موزر دارم و منطق پیشمهادتون رو قبول دارم و نظرم به خریدن یه ریشتراش لمدش پاناسونیک تغیر کرد . ولی اونطور که متوجه شدم سری لمدش مدلهای زیاد و قیمتهای متفاوتی داره ظاهرا آخرین ریشتراش این مدل
    ریش تراش LAMDASH مدل ES-ST25 که سه تیغه ودو متره و قیمتش هم حول وحوش 400 تومنه تو رنج قیمتهای زیر 600 تا 700 تومن اگه شما گزینه بهتری رو پیشنهاد دارین بگید ممنون میشم .
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza4024's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من خودم موزر دارم و منطق پیشمهادتون رو قبول دارم و نظرم به خریدن یه ریشتراش لمدش پاناسونیک تغیر کرد . ولی اونطور که متوجه شدم سری لمدش مدلهای زیاد و قیمتهای متفاوتی داره ظاهرا آخرین ریشتراش این مدل
    ریش تراش LAMDASH مدل ES-ST25 که سه تیغه ودو متره و قیمتش هم حول وحوش 400 تومنه تو رنج قیمتهای زیر 600 تا 700 تومن اگه شما گزینه بهتری رو پیشنهاد دارین بگید ممنون میشم .
    ممنون
    من فیلیپس خریدم مدل rq1275 و زیر گردن رو به شدت متورم و قرمز میکنه با اینکه اصلاح تر انجام دادم و افتر شیو هم زدم
    طرف که نمایندگی بود بهم گفت فیلیپس برندار زیر گردنتو اذیت میکنه اما چون ریش تراش قبلیم فیلیپس بود قبول نکردم
    اما واقعا اذیت کرد
    همین پاناسونیک رو بردارین بهتره

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

سلام
    دوستان نظرتون راجع به philips QC5580 چیه ؟
    اینکه بتونه 0 بزنه و ته ریش بذاره ...
    تو همین رنج قیمتی یعنی حدود 300-330 مدل بهتری هم هست ؟!

داره خودمونی میشه oregon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

دوست عزیز مدل st25 و مدل ga20 و سایر مدلهای حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ دارای تعداد و جنس تیغ و توری و دور موتور( ۱۳۰۰۰) یکسانی هستند. اما امکانات آنها تفاوت دارد. پس در صورت امکان افزایش سقف بودجه میتوانی از مدلهای ۵ تیغ با دور موتور ۱۴۰۰۰ استفاده کنی که زمان و کیفیت اصلاح مناسبتری دارند. هرچند معمولا در همین رنج قیمت نیز کیفیت قابل قبولی در اصلاح بدست می آید.
    Last edited by oregon; 01-08-2015 at 16:41.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام
    میشه زیر 300 تومن یه ریش تراش خوب معرفی کنید؟
    خودم به sl41 و rt30 پاناسونیک رسیدم اما نمیدونم کدوم بهتره
    شما نظرتون چیه؟ مدل بهتری هم هست؟
    ممنون
    ویرایش. : rt53 هم به گزینه ها اضافه شد
    Last edited by Konkuri 95 R; 08-08-2015 at 14:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •