تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 232 از 284 اولاول ... 132182222228229230231232233234235236242282 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,311 به 2,320 از 2840

نام تاپيک: درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

آخر فروم باز djbehnam73's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    یه جایی از همین کره ی خاکی !

پيش فرض

دوست عزیز
    اولا باید بگم طبیعی هست
    دوما برای جوش باید یا دکتر پوست برید و یا از افتر شیو استفاده کنید
    سوما بعد از افتر شیو ( 5 دقیقه که گذشت ) حتما برید حموم و با یه شامپو صورتتون رو بشورید
    در ضمن شما چند وقت یه بار اصلاح می کنید ؟

2. این کاربر از djbehnam73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

13 نیاز به راهنمایی جهت خرید ریش تراش برای پوست بسیار حساس

سلام دوستان...
    میخوام ماشین ریش تراش بگیرم. تا 1.5 هم هزینه می‌کنم. فقط زیر چانه و گردنم به ماشین خیلی حساسه، به طوریکه آخرین بار، چند سال پیش، بعد از چندین روز سوزش و جوش و قرمزی که فکر می‌کردم بر طرف میشه، نه تنها نشد، بلکه ریشِ زیر چانه و گردنم زیر پوست رشد می‌کرد و از پوست خارج نمی‌شد!! اصلاً یه وضعی... آیا ریش تراشی برای من پیدا می‌شه؟
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاس‌گزارم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

[QUOTE=Kalenox;8441479]سلام دوستان...
    میخوام ماشین ریش تراش بگیرم. تا 1.5 هم هزینه می‌کنم. فقط زیر چانه و گردنم به ماشین خیلی حساسه، به طوریکه آخرین بار، چند سال پیش، بعد از چندین روز سوزش و جوش و قرمزی که فکر می‌کردم بر طرف میشه، نه تنها نشد، بلکه ریشِ زیر چانه و گردنم زیر پوست رشد می‌کرد و از پوست خارج نمی‌شد!! اصلاً یه وضعی... آیا ریش تراشی برای من پیدا می‌شه؟
    [/Q

پاناسونیک مدل lv-95 که پایه شستشو هم داره .
    بدون پایه شستشو هم مدل lv-65
    هر کدام رو گرفتی خیالت راحت باشه، با پاناسونیک از جوش و قرمزی و حساسیت پوست خبری نیست .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Aryan007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان یه ریش تراش Braun مدل Series 5 داشتم...اما برای اصلاح کامل (به اصطلاح 6 تیغ) راضیم نمی کنه اصلا.

یعنی این مدل:

کسی با این تجربه داشته یا نظری در موردش دارین؟ اصلا این مدل برای چنین کاری ساخته شده؟

بهترین مدلی که تو بازار هست برای اصلاح در حد تیغ و اصلاح کامل و سفید کردن کامل چیه؟

اصلا چنین چیزی تو بازار هست که فول بزنه و مثل تیغ سفید کنه کامل و از ته بزنه؟

پس دوستان بهترین مدلشو لطفا بهم بگین که بهترین حالت از ته زدن و سفید کردن کامل رو داشته باشه... .

قیمت هم تا 1 تومن مهم نیست..از بس اعصابم با این براونه به هم ریخته...سه ساله گرفتمش ولی همش دارم با تیغ می زنم.

ممنون.
    Last edited by Aryan007; 05-11-2014 at 02:46.

اگه نباشه جاش خالی می مونه joibari2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    اولا باید بگم طبیعی هست
    دوما برای جوش باید یا دکتر پوست برید و یا از افتر شیو استفاده کنید
    سوما بعد از افتر شیو ( 5 دقیقه که گذشت ) حتما برید حموم و با یه شامپو صورتتون رو بشورید
    در ضمن شما چند وقت یه بار اصلاح می کنید ؟
    افتر شیو استفاده میکنم ولی بازم جوش میزنه گردنم
    هر وقت اصلاح میکنم اگه با تیغ یا ریش تراش بزنم که کاملا سفید کنه بعد از چند روز گردنم جوش میزنه و بشدت احساس خارش میکنه(البته با موزر بزنم این مشکلو ندارم) نمیدونم مشکل منه یا همه این مشکلو دارن.

7. این کاربر از joibari2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ramin vao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان یه ریش تراش Braun مدل Series 5 داشتم...اما برای اصلاح کامل (به اصطلاح 6 تیغ) راضیم نمی کنه اصلا.

یعنی این مدل:

کسی با این تجربه داشته یا نظری در موردش دارین؟ اصلا این مدل برای چنین کاری ساخته شده؟

بهترین مدلی که تو بازار هست برای اصلاح در حد تیغ و اصلاح کامل و سفید کردن کامل چیه؟

اصلا چنین چیزی تو بازار هست که فول بزنه و مثل تیغ سفید کنه کامل و از ته بزنه؟

پس دوستان بهترین مدلشو لطفا بهم بگین که بهترین حالت از ته زدن و سفید کردن کامل رو داشته باشه... .

قیمت هم تا 1 تومن مهم نیست..از بس اعصابم با این براونه به هم ریخته...سه ساله گرفتمش ولی همش دارم با تیغ می زنم.

ممنون.

من چند ماه پیش بعد خیلی تحقیق کردن چون میخواستم خیلی از ته بزنه بین مدل پاناسونیک st-25 و braun 790 مونده
    بودم اخر بخاطر قیمت پاناسونیک رو گرفتم اگه صفحه قبل رو ببینی راجبش توضیح دادم در حال حاضر من کاملا باهاش
    صورتم 6 تیغ میکنم. ولی خیلی خیلی تعریف 790 رو شنیدم نه حتی در ایران بلکه اگه وقت بزاری توی سایتای خارجی
    خیلیها تعریف کردن ازش یجورایی تو کل خانواده براون سره! البته من نداشتم ولی اگه تحقیق کنی میبینی چقدر ازش
    خوب گفتن قیمتشم انگار حدوده 700 هست. کلا سری 7 براون خوب در اومد.

9. این کاربر از ramin vao بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

دوستان گرامی سلام. لطف کنید در صورت آگاهی، راهنماییم کنید...
    طبق تحقیقی که انجام دادم؛ برای خرید بهترین ریش تراش برای پوست‌های فوق حساس!! بهترین‌های موجود:
    پاناسونیک‌: LV 65-95 و فیلیپس‌: RQ1280-1285 هستند. از نظر تکنولوژی و امکانات بهترین‌های بازار هستند، قیمتی هم تفاوتی ندارن. ولی واقعاً نمی‌دونم کدوم رو بگیرم؟! پوست زیر چانه و گردنم بی‌نهایت حساسه! (به طوریکه آخرین بار، چند سال پیش، بعد از چندین روز سوزش و جوش و قرمزی که فکر می‌کردم بر طرف میشه، نه تنها نشد، بلکه ریشِ زیر چانه و گردنم زیر پوست رشد می‌کرد و از پوست خارج نمی‌شد!! اصلاً یه وضعی...! ) خواهش می‌کنم، دوستانی که آگاهی دارن یا تجربه دارن یا از اطرافیانشون از این دو ماشین استفاده کردن، راهنماییم کنند. در فروم‌های دیگه دیدم تقریباً همه تعصبی نظر دادن؛ یعنی هرکسی هر دستگاهی رو که دوست داره یا استفاده می‌کنه تعریف می‌کنه و اون یکی رو می‌کوبه! ولی دیدم خوشبختانه اینجا، بیشتر نظرها بی‌طرفانه و صادقانه است. خواهش می‌کنم کارشناسانه راهنماییم کنیید! که آخرشم یک و خرده‌ای پول ندم... بعد دوباره با تیغ اصلاح کنم...!!!
    بازم پیشاپیش ممنونم از کمکتون.

Last edited by Kalenox; 06-11-2014 at 05:58.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

[QUOTE=SUPER 2000;8442388]
    سلام دوستان...
    [/Q

پاناسونیک مدل lv-95 که پایه شستشو هم داره .
    بدون پایه شستشو هم مدل lv-65
    هر کدام رو گرفتی خیالت راحت باشه، با پاناسونیک از جوش و قرمزی و حساسیت پوست خبری نیست .
    ممنونم از راهنماییت. بله طبق تحقیقی که کردم، در پاناسونیک‌ها LV65-95 از همه بهترند، از طرفی هم میگن فیلیپس سری Senso Touch مدل‌های RQ1280-1285 بهتره ... و از قیمت هم آنچنان تفاوتی ندارن... ولی واقعاً نمی‌دونم کدوم رو بگیرم. آخرشم یک و خرده‌ای پول بدم بعد دوباره با تیغ اصلاح کنم...!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام.
    نه، اصلا! الارغم ظاهر این قضیه، این دو مورد ارتباطی به هم ندارند. حتماً باید در امکاناتش ذکر شده باشه. اگر گفته با کف نمیشه، یعنی نمیشه!! قابل شستشو بودنش گولتون نزنه، که کار میده دستتون!
    Last edited by Kalenox; 06-11-2014 at 06:10.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Aryan007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من چند ماه پیش بعد خیلی تحقیق کردن چون میخواستم خیلی از ته بزنه بین مدل پاناسونیک st-25 و braun 790 مونده
    بودم اخر بخاطر قیمت پاناسونیک رو گرفتم اگه صفحه قبل رو ببینی راجبش توضیح دادم در حال حاضر من کاملا باهاش
    صورتم 6 تیغ میکنم. ولی خیلی خیلی تعریف 790 رو شنیدم نه حتی در ایران بلکه اگه وقت بزاری توی سایتای خارجی
    خیلیها تعریف کردن ازش یجورایی تو کل خانواده براون سره! البته من نداشتم ولی اگه تحقیق کنی میبینی چقدر ازش
    خوب گفتن قیمتشم انگار حدوده 700 هست. کلا سری 7 براون خوب در اومد.
    یعنی شما از st-25 پاناسونیک استفاده می کنید دیگه چیزی به نام ریش و ته ریش و نقطه سیاه نمی مونه؟ پوست شفاف مطلق؟

دوستان بهتر این مدل st-25 پاناسونیک چیزی برای 6 تیغ کردن و سفیدی کامل هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •