تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 143 از 284 اولاول ... 4393133139140141142143144145146147153193243 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,421 به 1,430 از 2840

نام تاپيک: درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

اقا با توجه به اینکه برون و پاناسونیک اصل گیر نمیاد و همشون تحت لیسانس و تولید چین هستند انتخاب کدومشون بهتره؟
    بودجه 200 تا 350.زیاد وسائل جانبی برام مهم نیست فقط موتور و موندگاریش مهمه برام

اگه نباشه جاش خالی می مونه schumi_268's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    سرزمین کوروش

پيش فرض

اقا با توجه به اینکه برون و پاناسونیک اصل گیر نمیاد و همشون تحت لیسانس و تولید چین هستند انتخاب کدومشون بهتره؟
    بودجه 200 تا 350.زیاد وسائل جانبی برام مهم نیست فقط موتور و موندگاریش مهمه برام
    كي ميگه براون و پاناسونيك اصل گير نمياد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    از دوستان و صاحب نظران کسی با ریش تراشای پرنسلی کار کرده؟ کیفیتشون در چه حده؟ در مورد اتو مو و سشوار که من خودم دیدم کیفیت کاراش خیلی عالیه اما داستان ریش تراش یه چیز دیگس. کسی در مورد کیفیت کارای پرنسلی نسبت به قیمتشون اطلاع داره؟

مورد دوم ممنون میشم دوستان یه مورد ریش تراش خوب تا 200 تومن (ترجیحا فویلی) و یه مورد بادی گروم تا 150 تومن معرفی کنند
    با تشکر
    موفق باشید
    ممنون میشم راهنماییم کنید، فوریه!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid_306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

شما چقد ميخوايد هزينه كنيد؟
    سقف هزینه زیاد مهم نیست. فقط میخوام بعد از خرید پشیمون نشم. چیزی باشه با کیفیت و کارا.

کـاربـر بـاسـابـقـه Ahmad-Ra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    KDE

پيش فرض

سلام دوستان عزیز و گرامی.
    میخوام یک دستگاه خوب و حرفه ای اصلاح موی سر بگیرم. مدل های مختلف رمینگتون و پاناسونیک و فیلیپس رو دیدم.
    مدل هایی که تا الان دیدم بین رنج قیمت 70 تومن تا 250 تومنه. خودم مد نظرم همین 200 تومن تهشه اگر 150 یا 160 باشه بهتر.

این مدل ها بهم پیشنهاد شده :

Remington HC363C
    Remington 5030
    Remington HC 5330 , 5750 , 5550
    Panasonic ER GB50
    Panasonic ER-GB30
    Panasonic ER GY10
    Philips QC5090
    Philips QC5345
    Philips QC5120

البته یه سری از اینها رو قیمت ندارم. ممنون میشم کمک کنید. معیار کم بودن صدا. دقیق کوتاه کردن. مناسب بودن مقدار میلیمتر شونه به خاطر اینکه من خیلی موهام رو کوتاه نمیکنم و متوسط نگه میدارم.
    مرسی از دوستان.

بچه ها کسی کمکی نمیکنه ؟ من فردا میخوام بخرم ! خواهشا شما هم هم فکری کنید من انتخابم بهتر بشه

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    سرزمین کوروش

پيش فرض

سقف هزینه زیاد مهم نیست. فقط میخوام بعد از خرید پشیمون نشم. چیزی باشه با کیفیت و کارا.
    اگه هزينه مهم نيست پاناسونيك es-lv81

7. این کاربر از schumi_268 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid_306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اگه هزينه مهم نيست پاناسونيك es-lv81
    81 آخرین مدل پاناسونیک هست. تفاوتش با مدل 61 چیه؟ مگه نه اینکه سری مخصوص کوتاه کردن موی سر داره؟ آیا از لحاظ کیفیت اصلاح با همدیگه متفاوتند؟ چون مشخصات فنی شون شبیه هم هست.

یک سئوال دیگه مدل 51 که 4 تیغه هست و خیلی تعریفش رو تو این شنیدم با 61 که 5 تیغه هست از لحاظ کیفیت اصلاح تفاوت محسوسی دارند؟
    سئوال آخر: کیفیت اصلاح با این ریش تراش ها در مقایسه با ژیلت در چه حدی هست؟

پیشاپیش ممنون

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    سرزمین کوروش

پيش فرض

81 آخرین مدل پاناسونیک هست. تفاوتش با مدل 61 چیه؟ مگه نه اینکه سری مخصوص کوتاه کردن موی سر داره؟ آیا از لحاظ کیفیت اصلاح با همدیگه متفاوتند؟ چون مشخصات فنی شون شبیه هم هست.

یک سئوال دیگه مدل 51 که 4 تیغه هست و خیلی تعریفش رو تو این شنیدم با 61 که 5 تیغه هست از لحاظ کیفیت اصلاح تفاوت محسوسی دارند؟
    سئوال آخر: کیفیت اصلاح با این ریش تراش ها در مقایسه با ژیلت در چه حدی هست؟

پیشاپیش ممنون
    تنها فرق بين مدل 81 با 61 پايه شستشو هست 81 داره 61 نداره
    من 93 داشتم كه 4 تيغه هستش الان هم 81 دارم بنظر من تفاوت آنچناني ندارن.
    سوال آخر رو با توجه به اصلاح صورت خودم جواب ميدم.از روزي كه صورتم رو با تيغ فيوژن اصلاح ميكردم تا بار ديگه حداقل بايد 4-5روز طول ميكشيد تا بتونم صورتم رو اصلاح كنم بين اين فواصل تيغ زير گلو رو خيلي خيلي اذيت ميكرد حتي با چند مدل ريش تراش فيليپس هم همين مشكل رو داشتم ولي از وقتي كه پاناسونيك گرفتم ميتونم هر روز اصلاح كنم البته من يه روز در ميون اينكارو انجام ميدم و خوشبختانه زير گلو رو براحتي آب خوردن ميزنه بدون اينكه قرمز بشه يا اذيت كنه پس 100% تيغ با اين مدل ريش تراشها فرق داره و از نظر كيفيت اصلاح هم بايد بگم كه در يك سطح هستند

10. این کاربر از schumi_268 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hojjat2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

من تو اين رنج قيمت پاناسونيك lf51 رو پيشنهاد ميدم البته حدود 50تومن بالاتره ولي ارزش خريدن داره
    در حد تیغ فیوژن عمل می کنه ؟ چه فرقی با مدل های بالاتر داره ؟ و اینکه زیر دوش میشه استفاده کرد /؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    سرزمین کوروش

پيش فرض

در حد تیغ فیوژن عمل می کنه ؟ چه فرقی با مدل های بالاتر داره ؟ و اینکه زیر دوش میشه استفاده کرد /؟
    اگه بگم مثل چپ تراش تيغ عمل ميكنه دروغ گفتم ولي خيلي خوب اصلاح ميكنه.منظورتون كدوم مدلهاس؟بله زير دوش هم ميشه استفاده كرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •