تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 284 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 2840

نام تاپيک: درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام و خوشامد گویی بابت ورود به انجمن های P30world

ضمن اینکه شما رو دعوت میکنم ! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو مطالعه فرمایید ؛ بد نیست دو بخش از قوانین رو هم یادآوری کنم :

- زبان فارسی :

-زبان اصلی این انجمن فارسی است ، لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان پینگلیش استفاده نکنید .

......................................

- برای تشکر از مطالب ارسالی کاربران ، از کلید تشکر استفاده نمایید .

موفق باشید .

2. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام دوستان منم یه پاناسونیک lv61 گرفتم عالیه
    اگر میخواین با قیمت مناسب بخرین فروشگاه صدف سر کوچه برلن من 530 گرفتم
    میدان امام خمینی سر کوچه برلن نماینگی اصلی اژند سرویس هست

4. 2 کاربر از adelant2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 22arash's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام دوستان منم یه پاناسونیک lv61 گرفتم عالیه
    اگر میخواین با قیمت مناسب بخرین فروشگاه صدف سر کوچه برلن من 530 گرفتم
    میدان امام خمینی سر کوچه برلن نماینگی اصلی اژند سرویس هست
    سلام
    مبارک باشه ، چون این مدل ریشتراش گرون ترین در حال حاضر است لطفا بعد از یه مدت استفاده بیایید و نظر دقیق بدید تا کمکی باشه برای انتخاب دوستان دیگه ، به عنوان مثال شاید لازم نباشه اینهمه هزینه کرد و مدل قبلی یعنی la63 یا la62 هم تقریبا کارایی همین رو داشته باشه و نیازی به هزینه کردن اضافه نباشه .

داره خودمونی میشه 22arash's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من خودم پوست صورتم حساسه.بهتر از فیلیپس 1280cc که نداریم داریم؟من باهاش اصلاح کردم کامل نمیزد.از براون هم 550 و سری 7 رو استفاده کردم براون سری 7 بهتر بود.پاناسونیک هم la93 استفاده کردم و الان هم دارم lv81 استفاده میکنم.بنظر من پاناسونیک خیلی خیلی بهتر از براون و فیلیپسه.
    یادمه تو همین انجمن یکی از دوستان چند ماه پیش بهم زنگ زد برای خرید ریش تراش هرچی بهش گفتم فیلیپس نخر آخرش 1280 رو خرید بعد از 1ماه گفت میخوام بفروشمش گفتم چرا اصلاً ازش راضی نبود.حالا خود دانید
    برای خرید از آمریکا هم باید یکیو اونور داشته باشی به آدرسش خرید میکنی و اون با پست usps برات ارسال میکنه.خواستی خودم در خدمتت هستم

آره فرقش همینه.بنظر من زیاد فرقی در اصلاح ندارن اما من از این 81 خیلی راضیم
    سلام
    شما که قبلا la93 داشتین و الان lv81 دارین به نظر شما چقدر تفاوت اصلاح دارن آیا واقعا ارزش داره این همه هزینه کرد یا همون مدل قبلی که چهار تیغه اس کفایت میکنه ؟
    زمانی که la93 داشتین اصلاح با کف ریش رو امتحان کرده بودین در واقع با کف ریش یا فوم راحت اصلاح میکنه ؟
    Last edited by 22arash; 05-06-2012 at 06:10.

7. این کاربر از 22arash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام من قبلا براون داشتم اما یک بار بیشتر از این پاناسونیک استفاده نکردم برای بار اول حرف نداره من ریشمم خیلی بلند بود اما واقعا خوب زد فقط چون زیر گلوم موهاش خیلی بلند بود چند بار بیشتر کشیدم اما صورت رو با یه بار کشیدن میزنه اصلا هم لازم نیست فشار به صورت بیاری در کل باید بگم اگر 1 میلیون هم باشه ارزششو داره من خودم که خریدم الان پول لازم شدم اما راضی ام تازه فهمیدم چه ظلمی در حق صورتم میشده البته من مدل های قبلی رو نداشتم اما دامادمون LT 50 داره اون هم خیلی راضیه

9. 3 کاربر از adelant2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

در مورد اون دوستمون هم باید بگم LA62 فکر کنم دیگه وارد نمیشه LA 63 هم که سفارش امریکا هست اونم تو ایران پیدا نمیشه
    فکر کنم LF51 از این دو مدل بهتر هست حالا که داریم هزینه میکنیم با گارانتی بگیریم خیلی بهتره حداقل دو سال خیالت راحته من که از فروشگاه صدف گرفتم گفت هر موردی پیدا کرد بیار همین جا یکی نو بگیر لازم نیست ببری شرکت

11. این کاربر از adelant2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا ما میخواستیم یه ریش تراش بگیریم که دلار اونجوری شدو قیمت ریش تراشای خوب اینجوری
    اصن پشیمونمون کزد این قیمتای کذایی 500 600 تومن
    حالا تصمیم گرفتم ماشین اصلاح QC5550 بگیرم،هم میشه مورو کوتاه کرد و هم به گمونم میشه صورتو شیو کنی
    واقعا میتونه مثه تیغ بزنه؟(تو یکی از سایتا یه کاربری گفت مثه ژیلت فیوژن میزنه)
    تو بقیه برندا مدلی واسه رقابت بااین یا بهتر هست؟تو براونو پاناسونیک مخصوصا؟
    دوستان مارم دریابین
    داره خودمونی میشه ARSENAL.COM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام به همه

دوستان نظرتون درمورد این مدل چیه ؟ ارزش خرید داره ؟ ماشین اصلاح پاناسونیک(Panasonic) مدل: ER - GB50

اگه نباشه جاش خالی می مونه schumi_268's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    سرزمین کوروش

پيش فرض

سلام
    شما که قبلا la93 داشتین و الان lv81 دارین به نظر شما چقدر تفاوت اصلاح دارن آیا واقعا ارزش داره این همه هزینه کرد یا همون مدل قبلی که چهار تیغه اس کفایت میکنه ؟
    زمانی که la93 داشتین اصلاح با کف ریش رو امتحان کرده بودین در واقع با کف ریش یا فوم راحت اصلاح میکنه ؟
    زیاد تفاوت ندارن ولی خوب چون وسواس داشتم این مدلو خریدم خیلی هم ازش راضیم ولی اگه یکی بخواد ریش تراش بخره پیشنهاد میکنم همون مدلهای قبلیو بخره.
    خیر من با کف ریش اصلاح نکردم

دوستان مارم دریابین
    بنظر من میتونید بهتر از این مدل رو خرید کنید البته باید یه کم هزینه رو ببرید بالا.در ضمن شما فقط برای اصلاح صورت میخواید استفاده کنید یا کوتاه کردن سر؟

15. 2 کاربر از schumi_268 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوستان تو رنج فیمت 200-250 تومان چیزی که خوب باشه معرفی کنید و اصلاح خوبی داشته باشه...زیر گردن خوب برنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •