تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: اسم علمی این مشکل من چیه ( به روانپزشکم چی بگم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض اسم علمی این مشکل من چیه ( به روانپزشکم چی بگم)

سلام.

من یه مشکلی دارم. که نمیدونم چی بگم به روانپزشکم تا بفهمه.

مشکلم اینه که. مثلا تو اخبار میبینم یه ساختمونی منفجر شده به خاطر نشتی گاز و چند نفر فوت شدن..میترسم ساختمون ما هم منفجر بشه..میگم نکنه همسایه پایینی گازشون رو باز بزاره ساختمون منفجر بشه ما هم بمیریم.

یا اینکه تو اخبار میبینم تو جاده سالی 30 هزار نفر فوت میکنن حالا ما میخوایم مسافرت بریم از تهران به مشهد با ماشین من میترسم تو جاده تصادف کنیم بمیریم.

یا مثلا

از رانندگی کردن میترسم که نکنه یه وقت با یک انسان تصادف کنم و بیچاره بشم..

حالا من 20 روز دیگه میخوام برم روانپزشکم. بهش چی بگم دقیقا تا بفهمه مشکلم چیه و دارویی بده که این مشکل حل بشه؟( اسم علمی این مشکل چیه)

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام نیاز نیس بدونی ک اسمش چیه همینایی ک اینجا گفتی خب؟ به روانپزشک عین همینارو بگو میفمه مشکلت چیه اون درس خونده ک از حرفای تو بفمه مشکلت چیه دیگه.روانپزشک دیگه

3. 6 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

به نظرم پارانويد هستش منم خودم تا حد زيادي اينجوري هستم و دكتر برام ضد سايكوز نوشته

5. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

به نظرم پارانويد هستش منم خودم تا حد زيادي اينجوري هستم و دكتر برام ضد سايكوز نوشته
    پس آنتی سایکوزم رو دوزش رو باید زیاد کنه...الان ریسپریدون 1 میلی گرم داده... واسه من خیلی کمه..باید 2 بخورم تا اثر کنه...

من نمیدونستم واسه سایکوزه فکر میکردم اظطرابه...باید ضد اضطراب بده..نگو واسه روانپریشی و سایکوزه..

پس حالا فهمیدم برم پیشش چیکا رکنم....

والا به قرآن دیوونه شدم..از الان نگرانه اینم که نکنه تو جاده مشهد بمیریم...دیوونه شدم بابا...

آدم اگر تو جاده بمیره اشکالی نداره ولی اینی که مثل من از 1 ماه قبل نگرانه مردن این عذاب آوره!! وگرنه مردن تو جاده در 10 ثانیه اتفاق میفته...ولی من بدبخت دارم هزاران ساعت فکر میکنم بهش و زجر میکشم

من سیگارم میکشم...سیگار اثر آنتی سایکوز رو کم میکنه یعنی همون 1 میلی گرم تبدیل میشه به نیم...واسه همین حالم خرابه...

حالا برم پیشش ببینم چیکار میکنه دوز ریسپریدون رو زیاد میکنه یا داروی دیگه ای میده

ولی نمیشه اینجوری زندگی کرد..همش ترس همش فکر مرگ...بابا بسه دیگه..

از کنار خیابون رد میشم همش میگم الان این ماشینه میزنه بهم ..حالا بگو چرا؟ چون 1 ماه پیش یک کلیپ دیدم یه ماشینه میزنه به 1 عابر منم از اونموقع از کنار خیابون راه رفتن می ترسم.
    Last edited by شروین 4; 27-02-2017 at 01:00.

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

پس آنتی سایکوزم رو دوزش رو باید زیاد کنه...الان ریسپریدون 1 میلی گرم داده... واسه من خیلی کمه..باید 2 بخورم تا اثر کنه...

من نمیدونستم واسه سایکوزه فکر میکردم اظطرابه...باید ضد اضطراب بده..نگو واسه روانپریشی و سایکوزه..

پس حالا فهمیدم برم پیشش چیکا رکنم....

والا به قرآن دیوونه شدم..از الان نگرانه اینم که نکنه تو جاده مشهد بمیریم...دیوونه شدم بابا...

آدم اگر تو جاده بمیره اشکالی نداره ولی اینی که مثل من از 1 ماه قبل نگرانه مردن این عذاب آوره!! وگرنه مردن تو جاده در 10 ثانیه اتفاق میفته...ولی من بدبخت دارم هزاران ساعت فکر میکنم بهش و زجر میکشم

من سیگارم میکشم...سیگار اثر آنتی سایکوز رو کم میکنه یعنی همون 1 میلی گرم تبدیل میشه به نیم...واسه همین حالم خرابه...

حالا برم پیشش ببینم چیکار میکنه دوز ریسپریدون رو زیاد میکنه یا داروی دیگه ای میده

ولی نمیشه اینجوری زندگی کرد..همش ترس همش فکر مرگ...بابا بسه دیگه..

از کنار خیابون رد میشم همش میگم الان این ماشینه میزنه بهم ..حالا بگو چرا؟ چون 1 ماه پیش یک کلیپ دیدم یه ماشینه میزنه به 1 عابر منم از اونموقع از کنار خیابون راه رفتن می ترسم.

دوست عزيز بدون تجويز پزشكتون دوز داروتون رو تغير ندين حتما يه سر برين پيشش و كامل باهاش صحبت كنين

8. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

دوست عزيز بدون تجويز پزشكتون دوز داروتون رو تغير ندين حتما يه سر برين پيشش و كامل باهاش صحبت كنين
    .
    همین الان اومدم خونه از روانپزشک..گفتم برای چیه این افکار..گفت وسواس

کلومیپرامین 10 رو اضافه کرد به داروهای قبلی
    Last edited by شروین 4; 27-02-2017 at 18:13.

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

.
    همین الان اومدم خونه از روانپزشک..گفتم برای چیه این افکار..گفت وسواس

کلومیپرامین 10 رو اضافه کرد به داروهای قبلی
    داروهاي قبليتون چيا بدون دوست عزيز؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

داروهاي قبليتون چيا بدون دوست عزيز؟
    .
    فلوکسامین 300 میلی گرم. ریسپریدون 1 میلی گرم.

فلوکسامین 100 1 دونه صبح 2 تا شب در مجموع میشه 300 میلی گرم.ریسپریدون 1 هم 1 دونه شب موقع خواب.کلومیپرامین 10 هم موقع خواب گفت بخور.

اگه نباشه جاش خالی می مونه CHAPTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    -_-

پيش فرض

دوست عزیز سعی کنید با تغذیه مناسب و تغییر سبک زندگی، سطح سروتونین مغز خود را افزایش دهید.

موادغذایی غنی از اسید آمینه تریپتوفان، اسیدهای چرب اُمگا 3، ویتامین های گروه B (مخصوصاً B6، B3 و B12) و همچنین ویتامین D مصرف کنید.

در ضمن به این نکته هم توجه داشته باشید که تقریباً 90 درصد از سروتونین موجود در بدن انسان در غشای دستگاه گوارش و مخصوصاً روده متمرکز است، بنابراین سلامت دستگاه گوارش بسیار اهمیت دارد.

با آرزوی سلامتی برایتان

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام.

من یه مشکلی دارم. که نمیدونم چی بگم به روانپزشکم تا بفهمه.

مشکلم اینه که. مثلا تو اخبار میبینم یه ساختمونی منفجر شده به خاطر نشتی گاز و چند نفر فوت شدن..میترسم ساختمون ما هم منفجر بشه..میگم نکنه همسایه پایینی گازشون رو باز بزاره ساختمون منفجر بشه ما هم بمیریم.

یا اینکه تو اخبار میبینم تو جاده سالی 30 هزار نفر فوت میکنن حالا ما میخوایم مسافرت بریم از تهران به مشهد با ماشین من میترسم تو جاده تصادف کنیم بمیریم.

یا مثلا

از رانندگی کردن میترسم که نکنه یه وقت با یک انسان تصادف کنم و بیچاره بشم..

حالا من 20 روز دیگه میخوام برم روانپزشکم. بهش چی بگم دقیقا تا بفهمه مشکلم چیه و دارویی بده که این مشکل حل بشه؟( اسم علمی این مشکل چیه)
    بیشتر شبیه وسواس فکری هست. باید نزد روانپزشک معاینه بشین و در صورت لزوم معاینات و تست های روانشناسی هم انجام بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •