تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 49

نام تاپيک: لوسیون های موثر برای تقویت مو ؟

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض لوسیون های موثر برای تقویت مو ؟

سلام

به دو دلیل من باید از تونیک یا لوسیون بعنوان مکملی برای درمان ریزش مو استفاده کنم

1- دکتر گفت ماینوکسیدیل 2% به بالا برای سرم خوب نیست و باید از همون ماینوکسیدیل 2% استفاده کنم

البته چنانچه احساس ریزش دارم دکتر گفت از تونیک های موجود بعنوان مکمل استفاده کنم

2- ماینوکسیدیل بیشتر بر روی بخش بالای سر تاثیر داره و تاثیر بر روی بخش جلوی سر کمتره

بهمین خاطر برای پوشش جلوی سرم میخوام از تونیک های مناسب استفاده کنم

در حال حاضر تونیک های مختلفی وجود داره که لیستی از معروفترین لوسیون های ضدریزش مو :
    لوسیون سینره
    لوسیون فولیکا
    لوسیون آلپسین
    تونیک سریتا
    لوسیون پروتکسان
    لوسیون هگور

میخواستم بدونم دوستان بهترین تجربه و یا بیشترین صحبت رو پیرامون کدوم تونیک یا لوسیون شنیدند؟

البته من فعلا از لوسیون سینره شروع کردم تا ببینم چی میشه و نظر دوستان در مود سایر لوسیون ها چیه

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

یعنی اینجا من تنها کسیم که از تونیک برای تقویت مو استفاده میکنه !

حـــــرفـه ای eMer@lD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام

بیشترین پیشنهاد لوسیون سینره بوده
    اما خودم مصرف نکردم
    بهترین عملکرد برای تقویت مو رو براتون اینجا قرار میدم
    امیدوارم که بهرهمند شوید:

تغذیه موها
    موهای شما به هر رنگ و از هر جنس که باشد نیاز به تغذیه و مراقبت دارد.یک برنامه درست غذایی که به اندازه کافی ویتامینهای گروه B ,A,C و همینطور کلسیم و آهن و مس و ید داشته باشد سبب می شود که موها در وضع سالم و متعادلی بمانند و با مشکلی روبرو نشوند.از املاحی که در سالم سازی و رشد موها موثر است ، ید از اهمیت بیشتری برخوردار است و کمبود آن بیش از دیگران آسیب می رساند . ید ، افزون بر ارزشی که برای غده تیروئید دارد ، در گردش خون سر نیز نقش اساسی دارد و اگر به اندازه لازم به بدن نرسد ، موها کدر ، مرده و دچار ریزش می شوند.

دوستان موهایتان را بشناسید
    میوه ها ، سبزیها ی تازه و خام ، ماهی تازه ، جگر ، روغنهای گیاهی مانند روغن زیتون و روغن آفتابگردان و روغن ذرت از غذاهای بسیار مفیدی هستند که به رشد و سلامت موها کمک می کنند.

ورزش و ماساژ سر
    بهترین راه برای سرعت بخشیدن به گردش خون سر ، انجام یکی از تمرینهای یوگاست .
    در این تمرین ، بدن بلند می شود و بالای سر قرار می گیرد ، در نتیجه خون در پوست سر جریان سریعتری پیدا می کند. اما این تمرین چندان آسان نیست و نیاز به نرمش بدن و آماده سازی دارد.
    تمرین بسیار ساده و در عین حال موثر برای تسریع گردش خون در پوست سر این است که به پشت بخوابید و روی شانه ها و آرنجها تکیه کنید و سر روی زمین قرار بگیرد.هنگام انجام این تمرین پاها را راست نگهدارید و زانوها را خم نکنید.
    ماساژ سر نیز در افزایش سرعت جریان خون نقش مهمی دارد .برای این کار از هر فرصتی می توانید استفاده کنید.
    حرکات ماساژ را به این شکل انجام دهید :
    با انگشتان دو دست سر را ماساژ دهید به شکلی که انگشتان به طور دورانی حرکت داده شود تا زمانیکه حس کنید سرتان گرم شده و خون در زیر پوست جریان دارد.این حرکت را در همه نقاط پوست سر انجام دهید تا به این ترتیب خون در تمام قسمتهای سر به جریان بیفتد.
    استفاده از برسهای مناسب هم برای سرعت بخشیدن به گردش خون موثر است .برای این کار برس را از جهات مختلف روی پوست سر بکشید تا خون را در زیر پوست به جریان بیندازد.

شستن موها

برای تمیز کردن موها ، از شامپوی متناسب با جنس موهایتان استفاده کنید.می توانید به این شامپو بر حسب نوع موها مقداری مواد تقویت کننده گیاهی یا حیوانی بیفزایید.
    اگر موهای خشک و تغذیه نشده ای دارید ، از روغن نارگیل و یا زرده تخم مرغ استفاده کنید و به کمک این مواد به موها مواد غذایی لازم را برسانید.
    اگر موهایتان چرب است از سفیده تخم مرغ استفاده کنید و به کمک آن چربی اضافی پوست سر را بگیرید و مواد غذایی لازم را در اختیارش بگذارید.
    اگر می خواهید موهای روشن و خوشرنگی داشته باشبد از گل بابونه یا عصاره آن استفاده کنید. اگر موهایتان تیره است از اکلیل کوهی برای جلوه بیشترش کمک بگیرید.

تقویت کننده ها

اگر موهای خوب و سالمی ندارید باید از مواد تقویت کننده مو استفاده کنید.
    برای بهره گیری از این مواد ابتدا موها را با شامپو بشویید و سپس به مدت 15 دقیقه تا چند ساعت تقویت کننده مو را روی سر قرار دهید و بعد موها را بشویید.
    برای تقویت موها می توانید از روغن زیتون ، روغن نارگیل ، روغن بادام و یا روغن ذرت استفاده کنید.به این ترتیب که ابتدا روغن مورد نظر را گرم کنید و پوست سر و موها را با آن چرب کنید ، سپس با یک ورقه کاغذ روغنی موها را بپوشانید و روی آن کلاه نایلونی بگذارید و سرانجام با حوله ضخیمی سر را بپوشانی.

4. 4 کاربر از eMer@lD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned kiarash3500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تو قلب خداي مهربون

پيش فرض

تنها چیزی که واقعا اثر میکنه مایکنوسیدیل اونم 5 درصده...

6. این کاربر از kiarash3500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

من از سینره استفاده میکنم تقریبا 8 ماه هست (ولی 3 4 ماهی استفاده نکردم بینش) برای من خیلی تاثیر نداشت فقط رنگ مو هام را یک درجه روشن تر کرد ولی در کل بد نیست

8. این کاربر از khaiyam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

تنها چیزی که واقعا اثر میکنه مایکنوسیدیل اونم 5 درصده...
    برخی دکترها میگن ماینوکسیدیل 2% در بلند مدت بهتر از 5% عمل میکنه و از طرف دیگه عوارض و حساسیت کمتری ایجاد میکنه

در حالیکه FDA اعلام کرده ماینوکسیدیل 5% در حدود 50% موثرتر از ماینوکسیدل 2% هستش

حال شاید به نوعی حق باطرفین باشه یعنی تحقیقات و تجربیات Fda بر اساس ماینوکسیدیل و روگین اصل خارجی صورت گرفته

در حالیکه تجربیات آن دسته از پزشکان ایرانی بیشتر برپایه ماینوکسیدل وطنی ساخت شرکت پاکدارو بوده

البته در کل بیشتر پزشکان هم معتقدند 5% موثرتر هستش

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

لوسیون سینره که کلا نقدهای مثبتی داشته و محصول خوبیه ،

لوسیون هگور هم بسیار معتبره و برخی پزشکان چنانچه ماینوکسیدل اثر نکنه و یا سر به ماینوکسیدل حساس باشه ، لوسیون هگور رو پیشنهاد میدن

البته برای تاثیر بیشتر لوسیون هگور ، شامپو آلوئه ورا توصیه میشه

(شامپو آلوئه ورای هگور مسکن و آرام بخش مو هستش و از طرف دیگه خود گیاه آلوئه ورا در کاهش ریزش مو تاثیر داره

بهرحال اگه آلوئه واری هگور پیدا نکردید شامپو آلوئه وار شرکتهای دیگه پیدا میشه)

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

لوسيون آلپسين هم زياد درموردش شنيدم

ولى بايد بدونيد کسانى از محصولا آلپسين خوب جواب گرفتند که از شامپو آلپسين بهمراه لوسيونش استفاده کردند

البته شامپو آلپسين 12 هزار تومانه و درعوض ميتونيد از شامپو ضد ريزش موى فوليکا که مشابه شامپو آلپسين C1 هستش استفاده کنيد

در ضمن اين نکته رو بايد بدونيد که تونيک آلپسين حاوى Hydrogenated Castor Oil هستش که ماينوکسيديل رو حل ميکنه

يعنى کارى که برخى ها انجام ميدند و ماينوکسيديل رو با تونيک آلپسين ترکيب ميکنند و يا با فاصله زمانى کم استفاده ميکنند اشتباهه

بايد بعد از 4 ساعت از مصرف ماينوکسيدل ايرانى (نوع خارجى فقط 1 ساعت و نيم بعد) حمام کرد و يا از تونيک استفاده کنيد

اگه از تونيک استفاده کرديد مجددا بايد فاصله بديد تا از ماينوکسيدل مصرف کنيد (تا تونيک جذب پوست بشه)

در خارج که برخي ها صبح ها از شامپو و تونيک آلپسين استفاده ميکنند و شب ها از محلول ماينوکسيدل

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

لوسیون گیاهی سریتا که محصول ایران هستش از طرف برخی پزشکان تجویز میشه

خوبی تونیک سریتا اینه که با ماینوکسیدیل کاملا سازگاره و به نوعی نقش مکمل رو برای ماینوکسیدیل عمل میکنه

بهمین خاطر برای راحتی کار ، میشه ماینوکسیدیل و تونیک سریتا رو با هم ترکیب کرد (بهتره بدید داروخانه اینکار رو کنند)

آخر فروم باز shabeashegha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

شما کاش عنوان میکردین وضعیت مالی شما در چه حده.
    دایی منم ریزش مو داشت یه پک کامل (ریوایوژن) استفاده میکرد . لوسیون/ شامپو و چندتا چیز دیگه بود قیمت پکشم اون موقع 120 بود. تاثیرش رو به چشم میدیدم مدام میزنه و الان موهاش واقعا خوب شده .
    در مورد ماینوکسیدیل هم 5درصد تاثیرشو توی 6ماه میده ولی اونقدری نیست که به وجد بیای بقیشم راستش اطرافیانم استفاده نکردن

14. این کاربر از shabeashegha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •