تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 49 از 49

نام تاپيک: لوسیون های موثر برای تقویت مو ؟

در آغاز فعالیت sokeran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خوردن قرص فینستراید برای کسانی که بدن سازی کارمی کنند مشکلی ایجاد می کنه؟
    آیا این قرص تاثیری در ریش درآوردن مردان میزاره و مانع آن می شود؟
    Last edited by sokeran; 27-12-2010 at 22:46.

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خوردن قرص فینستراید برای کسانی که بدن سازی کارمی کنند مشکلی ایجاد می کنه؟
    آیا این قرص تاثیری در ریش درآوردن مردان میزاره و مانع آن می شود؟
    فیناستراید داروی محبوبی در بین بدنسازان (چه ایران و چه خارج کشور) هستش و تاثیر منفی در روند کاری شما ایجاد نخواهد کرد

در زمینه تاثیر قرص فیناستراید بر روی موی ریش اول باید گفت آنچه سبب ریزش مو ی سر و رویش موی صورت میشه هورمون مردانه هستش

اما چرا هورمون مردانه تاثیر متفاوت در موی سر و موی صورت میذاره بخاطر نوع گیرنده های مو هستش که در موی سر و پوست صورت فرق داره

فیناستراید هم در واقع در گیرنده های موی پوست سر تاثیرگذاره نه موی صورت

بهرحال برخی پزشکان میگن ممکنه در برخی افراد تاثیر عکس بر روی ریش بگذاره و سبب کاهش ریش بشه

3. این کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من از شامپو الپسين c1 و A2 استفاده كردم به همراه تونيك هاش كه بد نبود ولي وقتي تونيك رو استفاده ميكني كمي ريزش داره . چون از كنار ريشه ي سرم دونه هاي گرد و جامد چربي كه به انتهاي ريشه چسبيده بود در ميومد و الپسين نتونسته بود اونا رو در مان كنه شامپوم رو عوض كردم و هد شولدر مركبات گرفتم(چرب + ضد شوره) كه افتضاح بود و ريزشم رو بيشتر كرد.هگور رو هم استفاده كردم (ضد چربي) اشغال بود الانم رفتم كلوران خريدم . هم ضد ريزشش هم ضد چربي و هم سرم ضد ريزشش محصولات خوبيه.
    اگه بتونيد folli cleanse رو پيدا كني (كميابه) ميگن خيلي عاليه
    کلوران شامپوی خیلی خوبیه

این رو هم باید اضافه کنم که شامپو فولیکا در واقع کپی ایرانی شامپو کلوران فرانسه هستش (حالا تحت لیسانس کلورانه یا نه نمیدونم)

شامپو های فولیکا هم بسیار خوب هستند بالاخص شامپو ضد ریزش موی فولیکا که ترکیبی ار شامپو کنین کلوران و شامپو کافئین کلوران هستش

بهرحال دوستانی که نمی تونند شامپوی کلوران تهیه کنند ، شامپو فولیکا با توجه به قیمتش (4000 تومان) گزینه خوبیه

در آغاز فعالیت mahdi afshar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته هر شامپویی به هر کسی نمی سازه مثلا همین کلوران که گفتید من گرفتم دو نوعشم گرفتم ولی موام کلی باهاش می ریخت
    بهم natur vital معرفی کردن که فقط تو یه دارو خانه تو ونک پیداش کردم
    قیمتش 17000 تومن به مو های من که خیلی خوب میسازه

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بابا دیگه خسته شدم سینره پنتین آلپسین امتحان کردم یکی یه چیز خوب پیشنهاد بده

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بابا دیگه خسته شدم سینره پنتین آلپسین امتحان کردم یکی یه چیز خوب پیشنهاد بده
    شما دو اشتباه میکنید :
    1- ابتدا دلیل ریزش و به همراه آن درمان دارویی باید شروع بشه ... سایر روش ها مثل شامپو و ویتامین ها صرفا مکمل درمانی دارویی هستند
    2- در مان ریزش مو پروسه ای زمانبر هستش یعنی بسته به نوع و شدت ریزش مو مدت خاصی را باید طی کنید (حداقل 2 تا 4 ماه) ... پس باید صبر و حوصله داشته باشید

شما همین یکی دو هفته پیش میخواستید برای ریزش مو اقدام کنید
    هیچ دارویی نمیتونه در عرض چند هفته سریع مشکل رو حل کنه
    اصلا در هفته های اول شروع درمان افزایش ریزش مو طبیعیه چون بدن به داروها واکنش نشون داده و به مرور زمان کاملا سازگار میشه

پیشنهاد من اینه که ابتدا پیش یه متخصص خوب مو برید ...
    چنانچه از مکمل خاصی استفاده میکنید به دکتر بگید چون برخی استروئید ها خودشون می تونند سبب ریزش مو بشند
    حداقل یک روز در میان حمام کنید و هیچوقت مو ها رو چنگ نزنید و به آرامی ماساژ دهید (در ضمن آب نباید داغ باشد)

بنظرم تاثیر تونیک از شامپو بیشتره بهمین خاطر نیازی نیست برای خرید یک شامپو هزینه زیادی کرد
    شما یک شامپوی سازگار خوب با موهاتون پیدا کنید که قیمت مناسبی داشته باشه مثل : ضدریزش سریتا ، فولیکا ، جوانه گندم سینره و ...
    بعد یه تونیک خوب هم بعد از حمام استعمال کن (اگه ماینوکسیدل مصرف نمی کنی از هر تونیکی می تونی استفاده کنی
    اما اگه ماینوکسیدل مصرف میکنی منهای تونیک های گیاهی سینره و سریتا برای سایر انواع با پزشکت مشورت کن)

8. 2 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام می خواستم بدونم مصرف هم زمان قرص فینستراید با آرژنین مشکلی داره و یا اینکه نباید همزمان مصرف بشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوستان ، آقای دکتر صداقت پیشه محلول Haire Care b&v که اسپری به شکل نارنجی که معمولا در داروخانه مرکز تخصصی پوست به سیما عرضه میشود تجویز میکنند ، حاوی ماینیکسیدول بالاترین فناوری در ریزش مو ارثی هستش و محصول جدید ، امیدوارم کمکی کرده باشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

فیناستراید داروی محبوبی در بین بدنسازان (چه ایران و چه خارج کشور) هستش و تاثیر منفی در روند کاری شما ایجاد نخواهد کرد

در زمینه تاثیر قرص فیناستراید بر روی موی ریش اول باید گفت آنچه سبب ریزش مو ی سر و رویش موی صورت میشه هورمون مردانه هستش

اما چرا هورمون مردانه تاثیر متفاوت در موی سر و موی صورت میذاره بخاطر نوع گیرنده های مو هستش که در موی سر و پوست صورت فرق داره

فیناستراید هم در واقع در گیرنده های موی پوست سر تاثیرگذاره نه موی صورت

بهرحال برخی پزشکان میگن ممکنه در برخی افراد تاثیر عکس بر روی ریش بگذاره و سبب کاهش ریش بشه
    نوک سینه میاره باید پرویون مصرف کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •