تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 49

نام تاپيک: لوسیون های موثر برای تقویت مو ؟

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

ماینوکسیدیل و اگه روزی یه بار هم بزنیم فایده ای داره یا حتما باید روزی 2بار مصرف بشه؟آخه 2 بار زدنش در روز که واقعا یه کار نشدنیه

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ماینوکسیدیل و اگه روزی یه بار هم بزنیم فایده ای داره یا حتما باید روزی 2بار مصرف بشه؟آخه 2 بار زدنش در روز که واقعا یه کار نشدنیه
    اگه بخوای به رشد مجدد مو کمک کنی باید روزی دو بار بزنی

هر چند کیفیت ماینوکسیدیل ایرانی قایل قبوله ولی ضعف دیگرش نسبت به ماینوکسیدیل خارجی ، مدت زمان لازم برای جذب هستش
    در ماینوکسیدیل اصل شما 1 تا 1/5 ساعت بعد از استعمال میتونی راحت حمام کنی و یا بخوابی و سرت رو روی بالش بزاری
    ولی در ماینوکسیدیل ایرانی 3-4 ساعت بعد از استعمال نباید حمام کنی و نه سرت رو روی بالش بزاری و نه کلاه بزاری
    (زمان جذب ماینوکسیدبل ایرانی حداقل 2 ساعت ، استاندارد 3 ساعت و بیشترین جذب تا 4 ساعت طول میکشه)

اگه این زمان جذب شما رو اذیت میکنه میتونی صبح ها و یا شب هایی که وقت داری از ماینوکسیدیل ایرانی استفاده کنی
    و همچنین یه ماینوکسییدل اصل بخری و شب ها و یا زمانهایی که نمی تونی صبر کنی استفاده کنی

3. این کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

شما کاش عنوان میکردین وضعیت مالی شما در چه حده.
    دایی منم ریزش مو داشت یه پک کامل (ریوایوژن) استفاده میکرد . لوسیون/ شامپو و چندتا چیز دیگه بود قیمت پکشم اون موقع 120 بود. تاثیرش رو به چشم میدیدم مدام میزنه و الان موهاش واقعا خوب شده .
    در مورد ماینوکسیدیل هم 5درصد تاثیرشو توی 6ماه میده ولی اونقدری نیست که به وجد بیای بقیشم راستش اطرافیانم استفاده نکردن
    مشکل عمده ریوایوژن قیمتش هستش در ضمن آیا همواره باید استفاده بشه؟
    چون اگه قرار باشه همیشه استعمال بشه کم کم 120 هزار تومان جمع میشه می بینی هزینه یه کاشت مو رو پرداخت کردی

5. این کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shabeashegha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

مشکل عمده ریوایوژن قیمتش هستش در ضمن آیا همواره باید استفاده بشه؟
    چون اگه قرار باشه همیشه استعمال بشه کم کم 120 هزار تومان جمع میشه می بینی هزینه یه کاشت مو رو پرداخت کردی
    آره راستش تا جایی که میدونم قطع که میشه ریزش بر میگرده
    من خودم به شخصه با کاشت مو موافقترم (هرچند ریوایوژن بعضی مشکلات کاشت مورو نداره) مثلا توی کاشت مو مثل اینکه مو رشد نداره (مثلا اگه یه بار از ته موهاتو بزنی دیگه رشد نمیکنه)

7. این کاربر از shabeashegha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه freemason's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    همه جا

پيش فرض

بالاخره کدوم بهتره؟؟ منم ریزش مو دارم، فعلا از پک کامل سینره استفاده میکنم، ولی به نظرم تاثیر نداره

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بالاخره کدوم بهتره؟؟ منم ریزش مو دارم، فعلا از پک کامل سینره استفاده میکنم، ولی به نظرم تاثیر نداره
    یه دکتر پوست به من گفت شامپوها و تونیک ها بیشتر مکملی برای درمان دارویی جهت ریزش مو کاربرد دارند
    یعنی برای درمان ریزش مو ابتدا باید داروهای مناسب استعمال بشه و در موازات اون از شامپوها و تونیک های خوب استفاده کرد

منظورت از پک کامل سینره ؛ شامپوی ضد ریزش سینره + تونیک تقویت موی سینره هستش ؟ یا سرم تخصصی سینره هم استفاده کردید ؟

در زمینه شامپو خودم شامپوی ضد ریزش سینره رو امتحان کردم ولی به سرم نساخت در عوض از شامپو ضد ریزش فولیکا نتیجه خوبی گرفتم
    در زمینه تونیک گه چنانچه از محلول ماینوکسیدیل استفاده نمیکنید تونیک های قوی مثل Hegor ، پپروتکسان، فولیکا و آلپسین گزینه مناسبیند
    ولی اگه از محلول ماینوکسیدیل استفاده میکنید تونیک های گیاهی سینره و سریتا سازگارتر هستند
    برای استفاده از تونیک های قوی و تخصصی در کنار ماینوکسیدل از متخصص پوست مشورت بگیرید چون برخی تونیک ها با ماینوکسیدل ناسازگار هستند مثل لوسیون فولیکا

10. این کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه freemason's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    همه جا

پيش فرض

یه دکتر پوست به من گفت شامپوها و تونیک ها بیشتر مکملی برای درمان دارویی جهت ریزش مو کاربرد دارند
    یعنی برای درمان ریزش مو ابتدا باید داروهای مناسب استعمال بشه و در موازات اون از شامپوها و تونیک های خوب استفاده کرد

منظورت از پک کامل سینره ؛ شامپوی ضد ریزش سینره + تونیک تقویت موی سینره هستش ؟ یا سرم تخصصی سینره هم استفاده کردید ؟

در زمینه شامپو خودم شامپوی ضد ریزش سینره رو امتحان کردم ولی به سرم نساخت در عوض از شامپو ضد ریزش فولیکا نتیجه خوبی گرفتم
    در زمینه تونیک گه چنانچه از محلول ماینوکسیدیل استفاده نمیکنید تونیک های قوی مثل Hegor ، پپروتکسان، فولیکا و آلپسین گزینه مناسبیند
    ولی اگه از محلول ماینوکسیدیل استفاده میکنید تونیک های گیاهی سینره و سریتا سازگارتر هستند
    برای استفاده از تونیک های قوی و تخصصی در کنار ماینوکسیدل از متخصص پوست مشورت بگیرید چون برخی تونیک ها با ماینوکسیدل ناسازگار هستند مثل لوسیون فولیکا

بله منظورم از پک کامل همونایی هستن که گفتین

شامپو+لوسیون تقویت موی سینره ( که 4 تا مرحله داره )+کپسول Pharma Zink ( ویتامین )

پروفشنال surena_iran2564's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من است

پيش فرض

سلام
    اخیرآ مقاله ای خوندم راجع به مزوتراپی و درمان ریزش مو...
    آیا شما اطلاعاتی تو این زمینه دارید؟
    اونجور که من تحقیق کردم در موارد ریزشی که غیر هرمونی و ارثی هست مو به طور کامل بر میگرده و ریزش قطع میشه
    ولی در مورد موارد هرمونی ریزش متوقف میشه ولی امکان ریزش مجدد هست.
    برای ما مرد ها که احتما لا هرمونی و ارثی هست آیا میشه ازین روش استفاده کرد و بازگشت موها رو مشا هده کرد؟یا که خیر
    طبق تحقیقاتی که من کردم دوره درمانش حدود 500 هزار تومان هزینه داره....
    اگه کسی اطلاعات بیشتری داره لطفآ راهنمایی کنه
    ممنون
    Last edited by surena_iran2564; 03-12-2010 at 10:40.

در آغاز فعالیت sokeran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان من ریزش موم متوقف شده حالا برای دراومدن موهای ریخته شده ازچه دارویی استفاده کنم در ضمن سرم به ماینوکسیدیل حساسیت داره آیا لوسیون های هگور فولیکا و آلپسین باعث رشد مو میشه

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان من ریزش موم متوقف شده حالا برای دراومدن موهای ریخته شده ازچه دارویی استفاده کنم در ضمن سرم به ماینوکسیدیل حساسیت داره آیا لوسیون های هگور فولیکا و آلپسین باعث رشد مو میشه
    بله تاحدودی ... یعنی صرفا قادرند در قسمت هایی که ریشه مو آسیب دیده ، به رشد مو کمک میکنند
    اما در قسمتهایی که ریشه مو به کلی نابود شده یا اساسا سر در ان منطقه طاس شده کاری نمیشه کرد
    بهرحال چنانچه نمیتونید از ماینوکسیدل استفاده کنی بعنوان جایگزین :

استفاده از شامپو ضدریزش آلپسین بهمراه تونیک آلپسین برای ریزش مو نتیجه خوبی داده
    البته لوسیون هگور هم از لحاظ تجربی گزینه خوبی میتونه باشه که بهمراه شامپو آلوئه ورای هگور توصیه میشه

اما اگه دنبال راه های ارزان تری هستید و یا محصولا ایرانی رو ترجیح میدید
    لوسیون فولیکا بهمراه شامپو ضدریزش موی فولیکا از گزینه های مناسب هستش
    البته تونیک سینره از لحاظ شهرت بالاتر از لوسیون فولیکا قرار داره (از لحاظ نتیجه نمیتوان بطور قطع گفت)
    Last edited by T I G E R; 09-12-2010 at 23:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •