تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: تعیین شماره چشم (شماره عینک)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

خوب تو تا چند متری خوب میبینی ؟ اگه تا 50 سانتی واضح میبینی شماره چشمت 2 هست !

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من بیناییم یکم ضعیفه اما تو تست معاینه ی چشم واسه رانندگی همه جهت های e رو درست تشخیص دادم و عینک برام تجویز نشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

با سلام سوالی داشتم من به بیمارستان رفتم جهت بینایی سنجی در اونجا با دستگاهی شماره چشم من رو گرفت که یکی از چشمام 3 و دیگری 2.75 بود بعد تست E دادم و دکتر در چشم من قطر ریخت و بعد 20 دقیق باز با دستگاه شماره چشم من رو گرفت این بار شماره تغییر کرد و دوی چشمای من رو 2.25 نشون داد ولی دکتر در نسخه شماره 1.75 و 1.25 را برای چشمای من تجویز کرد دلیل این که دستگاه این شماره ها رو نشون داد و چرا دکتر در اخر این شماره رو نوشت چیه ؟؟؟؟؟؟؟ سری قبل هم که دکتر رفتم کم نوشت گفت چون بار اول میخوای عینک بزنی این رو مینویسم ولی این بار چرا کمتر نوشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام وعرض احترام . بنده شیمیایی هستم و چندین قطره و دارو استفاده میکنم امکان داره بفرمایید چه قطره یا دارویی میتواند اختلال در کار
    اپتومتریست که با دستگاه چشم را نگاه میکند ایجاد نماید که نمره عینک را بالاتر نشان میدهد . بنده همیشه گرفتار این قضیه هستم متشکرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام وعرض احترام . بنده شیمیایی هستم و چندین قطره و دارو استفاده میکنم امکان داره بفرمایید چه قطره یا دارویی میتواند اختلال در کار
    اپتومتریست که با دستگاه چشم را نگاه میکند ایجاد نماید که نمره عینک را بالاتر نشان میدهد . بنده همیشه گرفتار این قضیه هستم متشکرم
    سلام

مشکل شبکیه هم دارید؟

اسم داروها رو بنویسید سعی می کنم بپرسم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •