تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: نصب دوربین مدار بسته به کامپیوتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه PrimeP30Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    ¤₪-™ Depth of CGVFX-₪¤

پيش فرض

نتيجه كار رو اعلام كن؟!

آخر فروم باز gog2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض نه

نتيجه كار رو اعلام كن؟!
    کیفیت تصویر خیلی پایین و با لرزش و پرش تصویر همراه بود

حالا نمیدونم همه کپچر کارتها این جوری تصویر میدن یا مشکل از تنظیمات و جای دیگه ای است
    من از کپچر کارت usb گالاکسی استفاده می کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه PrimeP30Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    ¤₪-™ Depth of CGVFX-₪¤

11

راستش من با یک کپچر کارت usb و با نرم افزار خود کپچر کارت روی لپ تاب امتحان کردم و از وب کم لپ تاب بلافاصله تصویر داد ولی تصویرش خیلی تاریک و بی کیفیت بود حالا با این نرم افزار امتحان می کنم ببینم یک کیفیت تصویر بالا و با کیفیت میده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزيز معمولا وب كم كه كيفيتش زياد جالب نيست و اگه بخواي با وب كم اينكار رو بكني،انجام ندادنش به صلاحه!!!ولي اگه با يه دوربين مدار بسته داري اينكار رو ميكني و خوب جواب نميده،ميتونه چند علت داشته باشه از جمله:
    1-احتمالا كارت كپچرت قدرت لازم براي انجام اينكار رو نداره؟!
    2-احتمالا دوربينت ،دوربينه جالب و مرغوبي نيست؟!
    3-شايد لپ تاپت جوابگوي انجام چنين كاري نيست؟!
    در موارد ذكر شده بالا،گزينه 1 و 2 رو ميتوني با PC امتحان كني و نتيجه رو بررسي كني و اگه نتيجه ي بهتر و قانع كننده اي حاصل شد،خب احتمالا اشكال از گزينه 3 مي باشد و اگه گزينه هاي 1 و 2 خوب جواب ندادند،بهتره كه اول از اونها رفع اشكال كني(در هر تست،تعويض سخت افزار مورد نظر با نوعي ديگر از همان قطعه) تا سخت افزار مشكل دار مشخص بشه و در نهايت تعويض آن و حل شدن مشكل شما دوست عزيز!!!

*نكته:در مورد نرم افزارWin DVR بايد بگم كه فكر نميكنم مشكل داشته باشه چون امتحانش رو پس داده!*

4. این کاربر از PrimeP30Master بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز gog2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض تمشاهده تصویر دوربین از طریق انتن تی وی کارت

بلاخره تصویر نشون داد البته با دوربین کوچک و ساده و دوربین بزرگتر یک تصویر خیلی سفید و روشن نشون میده که با کم کردن نور به زحمت چیز معلوم میشه ولی در تی وی کارت هر دو شون به خوبی تصویر میدن البته بازم کیفیتش پایینه البته از نرم افزار Win DVR هم استفاده کردم ولی نرم افزار خود تی وی کارت تصویر بهتری میده

1- قوی ترین تی وی کارت یا کپچر کارت برای نمایش با کیفیت بالا و استفاده برای دوربین های قوی مدار بسته چه مارکیه

2-حالا مشکلی که هست اینه که من از نرم افزار H264WebCam 3.71 برای مشاهده وب کم استفاده می کردم ولی برای این دوربین مدار بسته کار نمیده و تصویر نشون نمیده حالا دنبال نرم افزار ی می گردم که امکانات این نرم افزار را داشته باشه و مثل اون بشه چندین تصویر دوربین مختلف را همزمان در ان مشاهده کرد

3-مورد دوم دنبال یک مبدل ساده av به rf می گردم تا دو کابل صوت و تصویر دوربین را به یک پورت تبدیل و از طریق کابل کواکسیال به قسمت انتن تی وی کارت یا کپچر کارت وصل کنم تا تصویر بهتری دریافت کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

لام
    راستش منم دنباشم تنها چیزی هم که فهمیدم اینه ک کارت تی وی های جدید قابلیت این کار رو ندارن و حتما باید از نوع قدیمیش باشه
    بدرود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام بهنظر من اگه مشکل از دوربین نباشه به دنبال یه کارت کپچر خوب باشید قیمتش بالا هست ولی کیفیت رو پایین نمیاره
    این یو اس بی ها زیاد جالب نیست کاراییشون
    در مورد سوالتون باید عرض کنم بستگی به کارت کپچرتون داده من برای مغازه یکی از دوستان خواستم انجام بدم نشد ولی خودم امتحان کردم شدمارک کپچرهامون و دوربین ها متفاوت بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام من دوربین نینیاتوری کوچیک دارم آیا میشه بدون دی وی آر یا کارت کپچر ب لب تاب وصل کرد؟؟؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •