تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: چرا من احساس میکنم داره زلزله میاد ؟؟؟

آخر فروم باز robert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض چرا من احساس میکنم داره زلزله میاد ؟؟؟

سلام دوستان !!!
    الان چند وقتی میشه که بعضا ناخودآگاه احساس میکنم زمین داره زیر پام میلرزه و تکون میخوره و یه جورایی حالت زلزله اومدن داره!!! حتی بعضی وقتها اینقدر طبیعی احساس میکنم که باید به لوستر خونه نگاه کنم و مطمئن بشم زلزله اومده یا نه !!!(( تکان خوردن لوستر )) !!

بعضی ها میگن این حالت طبیعیه و همچین زلزله های خفیف در اعماق زمین در حال اتفاق افتادن هست !!! و بعضی دیگه هم میگن که من سرگیجه دارم !!!!

نظر شما چیه ؟؟؟

آخر فروم باز ramyar.v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    bavaria

پيش فرض

من دکتر نیستم
    ولی دکتر ها رو دوست دارم
    ببین اولا اینکه ممکنه به خاطر ترس از زلزله باشه که مدام حواست به این معطوف میشه و این احساس رو میکنی
    دوما ممکنه از نزدیکی شما ماشین های زیادی به خصوص ماشین سنگین رفت و امد کنه که باعث لرزش خفیف خونه میشه

پروفشنال Mostafa_Amol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

سلام دوستان !!!
    الان چند وقتی میشه که بعضا ناخودآگاه احساس میکنم زمین داره زیر پام میلرزه و تکون میخوره و یه جورایی حالت زلزله اومدن داره!!! حتی بعضی وقتها اینقدر طبیعی احساس میکنم که باید به لوستر خونه نگاه کنم و مطمئن بشم زلزله اومده یا نه !!!(( تکان خوردن لوستر )) !!

بعضی ها میگن این حالت طبیعیه و همچین زلزله های خفیف در اعماق زمین در حال اتفاق افتادن هست !!! و بعضی دیگه هم میگن که من سرگیجه دارم !!!!

نظر شما چیه ؟؟؟
    شما باید برین یا پیش روان پزشک یا دکتر مغز و اعصاب ....

حـــــرفـه ای Marichka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

لطفا اگر پست شما به غني تر شدن موضوع تاپيك كمكي نمي كنه طبق قوانبن از ارسال اون خودداري بفرماييد.

تاپيك ويرايش شد ...

==============

در مورد احساس لرزه هم ممكنه اختلالي باشه كه در بخش حفظ تعادل گوش يعني گوش داخلي كه وظيفه ي نگهداري حالت تعادل بدن رو به عهده داره به وجود اومده باشه و اين بخش نتونه پيام هاي موقعيت بدن در هر لحظه رو كامل و صحيح به مخچه مخابره كنه يا اين كه اصلا در تشخيص موقعيت بدن اختلالي براش به وجود اومده باشه كه در هر صورت نياز به معاينه توسط متخصص گوش و حلق و بيني همينطور مغز و اعصاب وجود داره.

تندرست و موفق باشيد

5. این کاربر از Marichka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ***Spring***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11

سلام دوستان !!!

نظر شما چیه ؟؟؟
    سلام ...

الآن دیدم آنلاین هستید ... تاپیک قدیمیه و نمیدونم تا الآن به نتیجه و جواب سوال خودتون رسیدید یا هنوز پیگیر هستید ... اگه دنبال جوابید : دلیل های زیادی میتونه داشته باشه ، ولی اگه کمی اضافه وزن دارید ، یا سابقه ناراحتی قلبی یا احتمال شروع به اون و خیلی موارد دیگه برای چکآپ و معاینه اقدام بفرمایید ... حتمآ سعی کنید وزن خودتون رو کم کنید ... البته گفتم دلیلهای زیادی میتونه باشه ، حتا مشاوره با روانکاو هم 100% میتونه مفید باشه ... ولی مهمترین و بهترین راه درمان تمام بیماریها پیدا کردن دلیل اصلی اونهاست ... موفق باشید ...

7. این کاربر از ***Spring*** بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز babak_gww's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    U.Iran

پيش فرض

دوست عزیز بیشترین دلیلش فشار خونه
    مطمئن باش

آخر فروم باز online_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

آره دقیقا, فشار خونه و بس...! برای من هم پیش میومد که به خاطر سر گیجه بود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •