تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 35 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 343

نام تاپيک: آموزش فعال سازی ----t(تلویزیون دیجیتال) در سامسونگ b650

اگه نباشه جاش خالی می مونه koh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

آره من lA40b650 دارم پشتشم زده made by samsung امتحان كردم گزينه اضافه شد ولي كانالي پيدا نميكنه :
    اينم عكساش كه توي تصوير آخري ميتوني درگاه هاي مختلف پنل رو فعال يا غير فعال كني
    براي اضافه شدن گزينه digital channel به منو ها بايد رقم مقابل Num of DTV رو از 0 به 1 تغير بدي. البته بايد مراقب بود چيزي رو كه نميدوني چيه تغير ندي
    سلام
    در صورت امکان با عکس نشان دهید در کدام قسمت ساعت کارکرد تلویزیون را می شود دید؟
    آیا می توان به طریقی این ساعت کارکرد را تغییر داد و آن را کم کرد؟
    ممنون

2. این کاربر از koh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    من از بانه مدل 40 اینچ LA40C650 رو خریدم و تو منو مخفی region روی EA-Iran ثابت مونده و نمیشه تغییرش داد. چجوری میشه عوضش کرد؟
    راهی هست که منم ----T رو فعال کنم؟

4. این کاربر از amuhasan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

سلام
    در صورت امکان با عکس نشان دهید در کدام قسمت ساعت کارکرد تلویزیون را می شود دید؟
    آیا می توان به طریقی این ساعت کارکرد را تغییر داد و آن را کم کرد؟
    ممنون
    توي اين تاپيك به سوالتون جواب داده شده :
    تاپیک مربوط به راهنمایی و مشکلات LCD B690 سامسونگ
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    طبق معمول وقتي پنل استندباي هست با دكمه هاي info>menu>mout>power پنل رو روشن ميكنيم بعد طبق عكساي زير پيش ميريم:
    (توجه كنيد وقتي وارد منو مخفي ميشيد و دوباره پنلو به حالت عادي روشن ميكنيد تمام تنظيمات تصوير و صدا ديفالت ميشه و بايد دوباره اين تنظيماتو انجام بديد.)

در قسمت Panel display time زمان كاركرد به ساعت نوشته شده.
    طريقه صفر كردنشو نميدونم شايد با ريست فكتوري بشه ولي فكر نميكنم

سلام
    من از بانه مدل 40 اینچ LA40C650 رو خریدم و تو منو مخفی region روی EA-Iran ثابت مونده و نمیشه تغییرش داد. چجوری میشه عوضش کرد؟
    راهی هست که منم ----T رو فعال کنم؟
    دوست من اين مدلهايي كه ما داريم گويا ----t ندارن شما هم بهتره بي خيالش بشي .
    پست 27 صفحه قبل هم ببين شايد واسه c650 هم موارد گفته شده رو داشته باشه
    Last edited by starpars; 21-11-2010 at 16:28.

6. 3 کاربر از starpars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

افتتاح فرستنده دیجیتال مشهد: دهم آذر
    بنا بر اعلام بخش خبری شبکه استانی سیمای خراسان رضوی، فرستنده دیجیتال مشهد چهارشنبه دهم آذر ماه ۸۹ و همزمان با روز مباهله راه اندازی خواهد شد.

گفتنی است فرستنده دیجیتال مشهد از تاریخ ۲۵/۰۸/۸۹ به طور آزمایشی برنامه های چهارده شبکه تلویزیونی و ده شبکه رادیویی را به این شرح پخش می کند:
    شبکه های تلویزیونی یک، دو، سه، چهار، خبر، آموزش، قرآن و استانی خراسان رضوی (مشهد)، مستند، جام جم۱، الکوثر، العالم، Press TV و یک کانال که هر روز برنامه های یکی از شبکه های استانی از آن پخش می شود.
    شبکه های رادیویی ایران، جوان، پیام، فرهنگ، ورزش، قرآن، معارف، تهران، سلامت + گفتگو، تجارت + آوا + نوا.
    فرکانس هشت شبکه اول در فرستنده دیجیتال مشهد برابر با 482 و فرکانس سایر شبکه ها 506 مگاهرتز می باشد.

هم اکنون دوستان مشهدی می توانند امتحان کنند که تلویزیونی را که خریداری کردند قابلیت گرفتن تصاویر دیجیتال را دارد یا خیر و به بقیه هم اطلاع رسانی کنند
    ممنون

8. 3 کاربر از koh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان من روی UA46B6000 تست کردم گزینه ی جستوجوی کانال های دیجیتال اضافه شد ولی کانالی رو پیدا نمی کنه .
    البته من یه آموزش جالب تر هم در همین زمینه پیدا کردم که بد نیست برای بقیه ی دوستان هم بگذارم . اون هم آپگرید مدل تلوزیون از فریمور 6000 به 7000 هس . مدل های Ua46B6000 و ua46B7000 از لحاظ سخت افزاری فقط در داشتن پورت شبکه متفاوت هتند و در بقیه موارد از سخت افزار یکسانی استفاده می کنند . اما مدل 7000 منوی کامل تر و سیستم مولتی مدیای پیشرفته تری داره که از موارد قوتش وجود امکان پخش فیلم از USB است که در 6000 این امکان وجود نداره .
    خوب حالا برای اینکه بتوانبد پخش فیلم رو به منوی USB خودتون در 6000 اضافه کنید می بایست این روند رو طی کنید:
    1- تلوزیون را خاموش کنید .
    2- با فشار به ترتیب کلید های info -->menu --> mute-->power وارد منوی سرویس تلوزیون شوید ( لازم نیست همه ی کلید ها را با هم بفشارید بلکه آنها را یک به یک و به ترتیب بالا فشرده و دقت کنید در انجام این عمل سریع باشید )
    3- گزینه ی option ر انتخاب کنید .
    4- در منوی باز شده جایی در اوایل منو نوشته شده UB6000 روی آن کلید ورود را فشار داده و با کلید های چپ و راست مدل را به UB7000 تغییر دهید .
    5- با کلید return به منوی اصلی برگشته و با استفاده از کلید Power دستگاه خود را خاموش کنید
    6- سپس دوباره دستگاه را روشن کنید و با اتصال یک USB به آن از تغییر بوجود آمده در منوی مالتی مدیا را مشاهده کنید.
    ----------------------
    هشدار :
    *- این عمل در تلوزیون LED سامسونگ مدل UA46B6000 تست شده و به راحتی جواب داده است.
    *- این مدل تنمها قادر به پخش فیلم های Divx )Xvid) و H.264 یا همان Mkv در حداکثر رزولوشن 720p می باشد.
    *- دقت کنید انتخاب مدل های دیگر بغییر از UB7000 برای دستگاه به احتمال زیاد به تلوزیون شما آسیب خواهد رساند که البته این نوع از آسیب دیدگی از شریط گارانتی خارج بوده و مشمول گارانتی نمی گردد.
    ---------------------
    منبع :
    کد:

10. 3 کاربر از Mastermind2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

افتتاح فرستنده دیجیتال مشهد: دهم آذر
    بنا بر اعلام بخش خبری شبکه استانی سیمای خراسان رضوی، فرستنده دیجیتال مشهد چهارشنبه دهم آذر ماه ۸۹ و همزمان با روز مباهله راه اندازی خواهد شد.

گفتنی است فرستنده دیجیتال مشهد از تاریخ ۲۵/۰۸/۸۹ به طور آزمایشی برنامه های چهارده شبکه تلویزیونی و ده شبکه رادیویی را به این شرح پخش می کند:
    شبکه های تلویزیونی یک، دو، سه، چهار، خبر، آموزش، قرآن و استانی خراسان رضوی (مشهد)، مستند، جام جم۱، الکوثر، العالم، Press TV و یک کانال که هر روز برنامه های یکی از شبکه های استانی از آن پخش می شود.
    شبکه های رادیویی ایران، جوان، پیام، فرهنگ، ورزش، قرآن، معارف، تهران، سلامت + گفتگو، تجارت + آوا + نوا.
    فرکانس هشت شبکه اول در فرستنده دیجیتال مشهد برابر با 482 و فرکانس سایر شبکه ها 506 مگاهرتز می باشد.

هم اکنون دوستان مشهدی می توانند امتحان کنند که تلویزیونی را که خریداری کردند قابلیت گرفتن تصاویر دیجیتال را دارد یا خیر و به بقیه هم اطلاع رسانی کنند
    ممنون
    من روی b7000 با روشی که دوستان گفتن امتحان کردم فعال شد، ولی کانالی رو دریافت نکرد.
    چه کار باید بکنم؟

12. این کاربر از mbehnamrad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    بالاخره کسی کانالی رو گرفت؟

14. این کاربر از bd1350 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    بالاخره کسی کانالی رو گرفت؟
    سلام
    من دیشب فروشگاه محصولات سامسونگ بودم و فروشنده می گفت c7000 & c8000 &6960 & 6260 & c690 توانایی گیرندگی کانالهای دیجیتال را دارد و مسئول نصب دستگاه که برای نصب تلویزیون به منزلتان مراجعه می کند این قسمت را روی تلویزیون فعال می کند
    خوش باشید

16. 2 کاربر از koh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Turquois City

پيش فرض

دوست عزيز، نمايندگي سامسونگ راست گفته. اگه يه سر به تاپيك زير بزنيد ، تصاويري رو كه من از 40c6960 خودم گذاشتم مشاهده مي كنيد:

کد:
    Last edited by ghoghnous55; 10-12-2010 at 20:40. دليل: اصلاح آدرس

18. 2 کاربر از ghoghnous55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    Local settings برای ال سی دی من روی EA-Iran قفل شده چطوری میشه به ED-Iran تغییرش بدم.
    آیا نمایندگی میتونه؟

20. این کاربر از amuhasan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •