تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 445 از 506 اولاول ... 345395435441442443444445446447448449455495 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,441 به 4,450 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

اگه نباشه جاش خالی می مونه alipencia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

هر بدی کردید...هر اشتباهی کردید...هر کوتاهی کردید...خودتون رو ببخشید دوستان ..با این کار ارامشی رو حس میکنید که حتی فکرش هم نمیکنید...اینقدر با خودتون کلنجار نرید...

2. 4 کاربر از alipencia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

حد و حدودتون رو با ادمها چه طوری تعیین میکنید؟
    چه طوری بهشون میفهمونین که دارن روی مرز شما وارد میشن؟

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

همیشه موقع خرید هر چیزی که حافظه دارد . با توجه به بودجتون بیشترین ظرفیتش رو بخرید حتی اگر فکر میکنید نیازی ندارید = انتخاب ظرفیت حافظه کم همیشه 100% پشیمونی میاورد /.
    مثلا برای فلش مموری ، یا گوشی ، یا رم و هارد اکسترنال و ......
    Last edited by mojt90; 27-12-2017 at 15:45.

5. 4 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    حد و مرزهای هر نفر با دیگران فرق داره
    حد و مرزهای هر نفر و خطِ قرمزهاش بستگی به عقیده اش داره و ارزشهاش و اولویتهاش و علم و دانشش و معنویاتش و تربیتش و ادب و اخلاقش
    • بعضیها فهم و هوش و اخلاقشون و تربیتشون و علم و دانششون در سطح بالا هست و حد و مرزها رو به خوبی رعایت میکنند در نگاه کردن و گوش کردن و لمس کردن و حرف زدن و دخالت در امور و زندگی دیگران و حفظ ادب و اخلاق و شرم و حیا و رعایتِ قوانین و مقررات
    • بعضیها با یک نگاهِ بی لبخند متوجه میشند که حد و مرز رو رعایت نکردند
    • به بعضیها باید با اشاره فهموند و متوجه میشند
    • به بعضیها باید تذکر کوچکی داد با حفظ ادب و احترام و در تنهایی و همین کافی هست تا متوجه بشند

• به بعضیها باید با لهجه ی خشک فهموند
    • بعضیها تا تهدید نشند حالیشون نمیشه که پاش رو از گلیمش درازتر کرده
    • بعضیها رو تا به کلانتری و دادگاه نکشید حالیشون نمیشه
    • بعضیها تا جریمه نشند یا بازداشت نشند یا حبس نشند یا کتک نخورند حالیشون نمیشه
    • بعضیها هم هیچکدوم اینها براشون بازدارنده نیست و ممکنه حتی جانش رو هم از دست بده به خاطر رعایت نکردنِ حد و مرزها
    ==============================
    بعضیها اگه توی روشون بخندین یا یه شوخی معمولی ببینه دیگه پررو میشه و حد و مرزها رو رد میکنه پس باید بهش رو نداد یا بعدش بهش تذکر تند داد تا حالیش بشه

=================================
    کلاً وقتی کسی کار خطا انجام میده چند علت داره :
    1- نمیدونه این کار خطا هست . اگر یادش بدین دیگه انجام نمیده
    2- فراموش کرده که خطا هست . با یادآوری متوجه میشه
    3- عمداً و از روی لجبازی انجام میده . باید باهاش برخورد بشه . بهتره برخورد قانونی باشه با رعایت ادب و احترام .
    4- از روی اجبار هست و با اِکراه داره انجام میده یعنی خودش تمایلی به انجامش نداره و اگر علتِ اجبار از بین بره دیگه انجام نمیده .
    5- عقلش سالم نیست .

================================
    یادتون باشه اگر دیدین کسی کار خطا انجام میده , اول بنا رو بر این بذارید که نمیدونه و بهش یاد بدین با ادب و احترام و حتی الامکان در تنهایی
    اگر مطمئنید که میدونسته که خطا هست پس بنا رو بر این بذارید که یادش رفته
    اگر مطمئنید که یادش نرفته اونوقت دیگه یا از روی لجبازی هست یا عقلش مشکل داره یا از روی اجبار هست . باید برخورد مناسب رو انتخاب کنین و انجام بدین اما در هر صورت رعایت ادب و احترام مهم هست
    حتی قاتلی که مرتکب قتلِ عمد با اِصرار و نقشه ی قبلی شده (قتل عمدِ درجه یک) کسی حق نداره بهش فحش بده . فقط باید باهاش برخورد بشه طبق قانون .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 27-12-2017 at 17:52.

7. 8 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان

کارهای مهم و معجزه آسا برای کسی که سرما خورده :
    اینها تجربه های بنده هست و تاثیر معجزه آسا داشته بدون دکتر رفتن و دارو .
    1- همون موقع که تمام بدنتون درد میکنه و احساس میکنین کتک خوردین , باید بدنتون رو ماساژ بدین
    این ماساژ سمهای توی عضلات رو میفرسته توی خون .
    هر عضله ای رو که میخواین ماشاژ بدین باید کاملاً شل باشه مثلا در حالت درازکش عضلات شکم شل میشه
    در حالت نیم رکوع عضلات سینه و زیر بغل و جلو ران و بازو شل میشه
    در حالت عمودی ایستادن عضبات باسن شل میشه
    باید حداقل 30 ثانیه ماساژ بدین و هر چه بیشتر بهتر . (با کفِ دست و پنجه های باز ) و لرزاندنش با کمی فشار

2- همزمان باید آبِ زیاد نبوشید (دمای محیط داشته باشه )مثلاً 1 لیتر یا 2 تا نیم لیتر به فاصله نیم ساعت (2 ساعت بعد از غذا یا 45 دقیقه قبل از غذا ) . با غذا آب نخورید یا فقط یک استکان کوچک .
    این آبِ زیاد باعث میشه (معذرت میخوام ) ادرار زیاد بشه و سمها و میکروبها و ویروسها از بدن دفع بشه
    3- اگر از اتوبوس و مترو و تاکسی و مونورسیکلت و دوچرخه و پیاده روری استفاده میکنید , همیشه بعد از برگشتن به خانه و یا رسیدن به حمل کار , 20 ثانیه دستهاتون رو با صابون بشورید و با آب کاملاً تمیز بینی رو بشورید . اما بالا نکشید چون برای شستسوی بالای بینی باید آب استریل باشه (جوشیده و سپس ولرم شده )
    4- با دستهای کاملاً تمیز و آب تمیز چشمهاتون رو هم بشورین (چشم و دهان و بینی مهمترین راههای سرایت آنفولانزا هست )
    5- یک لیوان کوچک ربع لیتری بیارید یک قاشق سرخالی نمک خوراکی بهداشتی بریزین توش و با آبِ گرم مخلوطش کنین و دهان رو خوب باهاش بشورید این آبنمک باید نفوذ کنه بین دندانها و زیر لثه ها . بعد از شستن دهان , غرغره هم انجام بدین (با آب نمکِ تازه) تا حلق هم تمیز بشه .
    اثر اینها معجزه آسا هست . هم در درمان و هم در پیشگیری . میکروبها بسیار سرسختند و با کوچکترین غفلتی میتونند دردسر ساز بشند
    ==============================
    شستن دهان با آب نمک یک کار مهم دیگه هم انجام میده . از رشد میکروبها و تولید مواد بد بو در دهان جلوگیری میکنه به شرطی که خوب انجامش بدین تا آب نمک بین دندانها و زیر لثه ها هم بره . بعدش یا چای یا غذا نخورید تا 20 دقیقه
    اگر میخواین مسواک بزنین پس نیم ساعت بعد از مسواک از آب نمک استفاده کنین نه فوری بعد از مسواک .
    اگر بعد از هر وعده غذا , دندانهاتون رو با آب خالی بشورین (بدون مسواک) تا خرده های غذا که به دندانها چسبیده برداشته بشه و بعدش با آب نمک دهان رو بشورید اثر معجزه آساش در کم شدنِ بوی بد دهان رو میبینید اما مسواک و خمیردندان و نخ هم بسیار مهم هست .
    میکروبها قند و اسید رو خیلی دوست دارند . وقتی غذاهای شیرین یا ترش میخورید میکروبها پارتی میگیرند در دهانتون و لابلای دندانها و زیر لثه ها . آب نمک تا حد زیادی نمیذاره این پارتی انجام بشه
    ==================================
    چند روز پیش هم یک برنامه پزشکی دیدم در یک کانال برون مرزی که یک دکتر متخصص گوش و حلق و بینی میگفت عده ی زیادی از مردم که موقع نفس کشیدن در دماغشون بوی معذرت میخوام مدفوع احساس میکردند , بعد از چند روز شستشوی بینی با مخلوطِ آب جوشیده ی ولرم و نمک (محلول یک دهم درصدی آب نمک) و همزمان نوشیدنِ آب زیاد در طول روز , این مشکلشون حل شده
    علتش اینه که اگر بو از سینوسهای گونه باشه , آب نمک باعث توقف رشد و تکثیر باکتریها میشه و آب زیاد خوردن هم باعث رقیق شدنِ ترشحاتِ سینوسها و خروج باکتریها و رفتنش به معده و کشته شدنش با اسید معده میشه . خودِ آب نمک هم دخل خیلیهاشون رو میاره
    غلظتِ آب نمک نباید زیاد باشه و نباید برای روزهای طولانی انجام بشه . مثلاً روزی یک بار و برای دو هفته . بعدش یک هفته نباید انجام بشه و نتیجه رو ببینید و بعداشت رو هم رعایت کنین تا دوباره سینوسها آلوده نشه
    اگر بوی بد مُزمن هست باید با رادیولوژی از سر مکانش مشخص بشه (اگر عفونت در سر باشه ) و درمان بشه با آنتی بیوتیکِ مناسب توسط دکتر متخصص

=================================

6- اگر اهل میوه خوردن نیستین پس بهتره 3 روز یک بار یک قرص جوشان مولتی ویتامین بخورید طبق دستورش . ویتامینها در تقویتِ سیستم دفاعی بدن تاثیر بسیار زیاد داره .
    7- هله هوله و کالباس و سوسیس و کنسرو نخورید مگر مجبور بشین .
    همین دو سه روز پیش توی تلوزیون ایران یک دکتر گفت اگر مردم میدونستند اینها با چی چی درست میشه دیگه هرگز نمیخورند (آشغال گوشت , پستان گاو , روده و طحال غیره )
    8- از دست دادن و روبوسی تا میتونین دوری کنین و با فاصله 60 یا 70 سانتی با مردم صحبت کنین
    9- پول , دکمه های خودپردازها و کارتخوانها و آسانسورها بسیار آلوده هست . فقط با انگشت کوچیکتون دکمه ها رو بزنید
    دستگیره ها و صندلیهای اتوبوسها و مترو و تاکسی ها هم آلوده هست . تا میتونین لمس نکنین و تا میتونین بعدش به چشم و دماغ و دهنتون دست نزنید تا برسید به جائی و بتونین دستهاتون رو بشورید
    10 - استفاده از ماسک و دستکش هم که دیگه همه خبر دارند ازش

11- چیزهایی که باعث ضعف سیستم ایمنی و زود بیمار شدن میشه :
    دخانیات , الکل , مواد مخدر , خودسرانه دارو خوری , هله هوله (نوشابه , پفک , چیپس , پیتزا و ساندویچ و کباب کوبیده مغازه ها و غیره ), ناامیدی , غم و اندوه و افسردگی , بدخوری , بی بند و باری جنسی , هوای آلوده و غیره
    ===========================
    هر چه بیشتر این چیزها رو رعایت کنین , به نفع خودتون و دیگران هست
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 16-01-2018 at 13:31. دليل: تصحیح

9. 15 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

بذون پول سمت ازدواج نرید که بدبخت میشید این دنیا فقط پول و پول و پول مهمه نه چیز دیگه فقط پول

11. 6 کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

تجربه من از روانشناسی رفتن...

میدونید که هر آدمی هفته ای 1 بار به مشاوره روانشناسی نیاز داره برای حمام روانی..یعنی تمام اتفاقات بد و خوبی که طی هفته افتاده و روانمون رو کثیف کرده بریم پیش اون تخلیه کنیم و اون روانشناس کمکمون کنه و تمیز بشیم..

من 2 تا روانشناس رفتم 1 آقا 40 ساله که خیلی ادعا داشت 20 ساله تجربه دارم..ولی جلسه اول که آشنایی سن و سواد میپرسن و ...از جلسه دوم..بلد نبود حال من رو خوب کنه...میومد ریلکسیشن کار میکرد..مشکل من اعتماد به نفس منفی بود

ریلکسیشن کار میکرد و الکی پول و وقت و انرژی همه چیرو هدر میداد...بعد 4 جلسه پیش اون آقا رفتم دیدم نرم بهتره هیچ چیزی فرقی نکرد...

2 سالی گذشت دیگه نا امید شده بودم از زندگی..گفتم ای بابا این چه وضع روانشناسی میشینه ریلکسیشن کا رمیکنه ریشه مشکل رو چرا پیدا نمیکنه و فکر کردم دیگه کل روانشناسای ایرانی همینطورین و نمیتونن به من کمک کنن.

بعد یهویی داداشم اومد که من یه روانشناس پیدا کردم خیلی خوبه جواب گرفتم...گفتم نه بابا؟ آدرسش چیه ؟ شماره منشیش روبده

خلاصه وقت گرفتم و رفتم هزینشم 50 دقیقه 65 هزار تومن بود سال 1396 حالا تعرفه سال 97 رو نمیدونم کارشناسی ارشد 65 هزار تومن 50 دقیقه ...یه خانم 40 ساله

خلاصه رفتم جلسه اول مثل همون آقا بود اسمت چیه چند سالته میزان تحصیلات و خاطره خوب و خاطره بد از کودکی و....و رسید جلسه دوم که درمان شروع شد..

گفت بشین راحت تکیه بده چشماتو ببند..( گفتم اه دوباره مثل اون آقاهه می خواد ریلکسیشن کار کنه فاییده نداره این کار) بعد دیدم یهویی گفت یه کودک رو ببین باهاش سلام کن ( گفتم ازم میترسه ) بعد روانشناسه گفت کوچولو نترس کاریت ندارم شکلات میخوای؟ به کودکی که من میدیدم گفت ..بعد دیدم چه قدر جالبه اون آقاهه ریلکسیشن کا رمیکرد حال آدم بهم میخورد این خانمه چه کارای جالبی میکنه..بعد جلسه دوم کودک بزرگتر شد...جلسه سوم کودک پسر دیدم .جلسه چهارم یه مرد 30 ساله و تا جلسه دهم یه مرد 70 ساله...اینارو میرفتیم باهاشون زندگی میکردیم و کشکلاتشون رو حل می کردیم موقع ترسیدناشون کمکشون می کردیم..بعد جلسه 11 رسیدیم به اعتماد به نفس خیلی خیلی خوب و جالب هر جلسه جلو میرفتیم و من لذت می بردم..

همین فقط میخواستم تجربمو باهاتون در میون بزارم که روانشناس خوبی پیدا کنید...این روانشناسه که من پیدا کردم اینقدر سرش شلوغه که به خودم 2 هفته 1 بار وقت میده...وقتاش همش پره...یعنی الان بعد عید زنگ زدم واسه 26 وقت داد..

بعد یه بدی که داره اعتیاد شدید پیدا کردم به روانشناس و الان که نوبتم نرسیده همش انگار یه چیزی رو گم کردم....اعتیاد شدید داره...مواظب باشید مثل من نشید اگر رفتید زیاد نچسبید به رواندرمانگرتون وگرنه بعد مثل اعتیاد به سیگار ترکش سخت میشه...

همین موفق باشید

یه چیزی رو یادم رفت بگم که خیلی مهمه هر جلسه بعد که چشمامو باز میکردم احساس آرامش عمیق و سنگینی میکردم..همین اعتیاد داره
    Last edited by راشبل; 06-04-2018 at 14:41.

13. 10 کاربر از راشبل بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

پر حرف نباشید و هر حرفی رو در جا و مکانش بازگو کنید / با آدم خبیس همکاری و کار نکنید / سحرخیز باشید / همیشه یک هدف داشته باشید / دوستان اندک بهتر از دوست نماهای بیشمارن /

15. 3 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

خشکی جشم !
    فکر کنم برخی از دوستان مبتلا به خشکی چشم شده باشند و این موضوع اونارو آزار میده . من مدتی خشکی چشم داشتم , برای درمان چند تا دکتر خوب هم رفتم . هر کدوم تعدادی پماد و ویتامین و قطره اشک مصنوعی تجویز میکردن . اما درمانها موقت بود و هزینه ها بالا . من چشمام ضعیف بود و دکتر عینک هم تجویز کرده بود . گاهی عینک میزدم و گاهی هم نه ...

بطور اتفاقی یه مدت از صبح که از خواب پامیشدن تا وقتی که شب بخوابم عینک رو چشمام بود . این موضوع یک ماهی ادامه داشت و بعد از یک ماه متوجه شدم خشکی چشمم برطرف شده !!!!
    بعد از یک ماه باز عینک رو کم و بیش استفاده میکردم و دوباره چشمم دچار خشکی شد . متوجه شدم استفاده مداوم از عینک میتونه خشکی چشم رو از بین ببره ...

البنه برای پیشگیری از خشکی چشم راه حلهایی هم وجود داره . مثلا پلک زدن مداوم و استفاده از قانون 20 20 20 . این قانون میگه موقع استفاده از کامپیوتر یا تبلت یا گوشی تلفن همراه هر بیست دقیقه بیست ثانیه به فاصله بیست متری خیره بشید تا هم دچار نزدیک بینی نشید و هم چشمتون استراحت کنه و خشک نشه

17. 7 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

تجربه من از روانشناسی رفتن...

میدونید که هر آدمی هفته ای 1 بار به مشاوره روانشناسی نیاز داره برای حمام روانی..یعنی تمام اتفاقات بد و خوبی که طی هفته افتاده و روانمون رو کثیف کرده بریم پیش اون تخلیه کنیم و اون روانشناس کمکمون کنه و تمیز بشیم..

من 2 تا روانشناس رفتم 1 آقا 40 ساله که خیلی ادعا داشت 20 ساله تجربه دارم..ولی جلسه اول که آشنایی سن و سواد میپرسن و ...از جلسه دوم..بلد نبود حال من رو خوب کنه...میومد ریلکسیشن کار میکرد..مشکل من اعتماد به نفس منفی بود

ریلکسیشن کار میکرد و الکی پول و وقت و انرژی همه چیرو هدر میداد...بعد 4 جلسه پیش اون آقا رفتم دیدم نرم بهتره هیچ چیزی فرقی نکرد...

2 سالی گذشت دیگه نا امید شده بودم از زندگی..گفتم ای بابا این چه وضع روانشناسی میشینه ریلکسیشن کا رمیکنه ریشه مشکل رو چرا پیدا نمیکنه و فکر کردم دیگه کل روانشناسای ایرانی همینطورین و نمیتونن به من کمک کنن.

بعد یهویی داداشم اومد که من یه روانشناس پیدا کردم خیلی خوبه جواب گرفتم...گفتم نه بابا؟ آدرسش چیه ؟ شماره منشیش روبده

خلاصه وقت گرفتم و رفتم هزینشم 50 دقیقه 65 هزار تومن بود سال 1396 حالا تعرفه سال 97 رو نمیدونم کارشناسی ارشد 65 هزار تومن 50 دقیقه ...یه خانم 40 ساله

خلاصه رفتم جلسه اول مثل همون آقا بود اسمت چیه چند سالته میزان تحصیلات و خاطره خوب و خاطره بد از کودکی و....و رسید جلسه دوم که درمان شروع شد..

گفت بشین راحت تکیه بده چشماتو ببند..( گفتم اه دوباره مثل اون آقاهه می خواد ریلکسیشن کار کنه فاییده نداره این کار) بعد دیدم یهویی گفت یه کودک رو ببین باهاش سلام کن ( گفتم ازم میترسه ) بعد روانشناسه گفت کوچولو نترس کاریت ندارم شکلات میخوای؟ به کودکی که من میدیدم گفت ..بعد دیدم چه قدر جالبه اون آقاهه ریلکسیشن کا رمیکرد حال آدم بهم میخورد این خانمه چه کارای جالبی میکنه..بعد جلسه دوم کودک بزرگتر شد...جلسه سوم کودک پسر دیدم .جلسه چهارم یه مرد 30 ساله و تا جلسه دهم یه مرد 70 ساله...اینارو میرفتیم باهاشون زندگی میکردیم و کشکلاتشون رو حل می کردیم موقع ترسیدناشون کمکشون می کردیم..بعد جلسه 11 رسیدیم به اعتماد به نفس خیلی خیلی خوب و جالب هر جلسه جلو میرفتیم و من لذت می بردم..

همین فقط میخواستم تجربمو باهاتون در میون بزارم که روانشناس خوبی پیدا کنید...این روانشناسه که من پیدا کردم اینقدر سرش شلوغه که به خودم 2 هفته 1 بار وقت میده...وقتاش همش پره...یعنی الان بعد عید زنگ زدم واسه 26 وقت داد..

بعد یه بدی که داره اعتیاد شدید پیدا کردم به روانشناس و الان که نوبتم نرسیده همش انگار یه چیزی رو گم کردم....اعتیاد شدید داره...مواظب باشید مثل من نشید اگر رفتید زیاد نچسبید به رواندرمانگرتون وگرنه بعد مثل اعتیاد به سیگار ترکش سخت میشه...

همین موفق باشید

یه چیزی رو یادم رفت بگم که خیلی مهمه هر جلسه بعد که چشمامو باز میکردم احساس آرامش عمیق و سنگینی میکردم..همین اعتیاد داره
    اون روانشناس آقا که رفتید احتمالا روانشناس عمومی بوده!! روانشناس خانم که رفتید روانشناس بالینی بوده و باهاتون روان تحلیل گری کار کرده...
    خیلی مهمه برای درمان افسردگی اضطراب و وسواس روانشناس بالینی بریم چون اونه که درسش رو خونده و آنالیز میکنه و بلده درمان کنه ولی روانشناس عمومی اصلا تحلیل گری بلد نیست کا رکنه چون درسش رو نخونده و بلد نیست

...روانشناس عمومی فقط راهکارهای خیلی کلی میده ولی رواشناس بالینی ریشه ای مشکل رو حل میکنه ...

روانشناس عمومی مثل مشاوره مدرسه میمونه ولی روانشناس بالینی تخصصی روی درمان افسردگی اضطراب وسواس کار میکنه ...

اگر افسردگی وسواس اضطراب یا فوبیا دارید پولتون رو پیش روانشناس عمومی هدر ندید اصلا 1 جلسه برید پش روانشناس بالینی فرقش رو متوجه میشید

19. 2 کاربر از wide-ranging بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •