تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 483 از 506 اولاول ... 383433473479480481482483484485486487493 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,821 به 4,830 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

هر دو عزیز راست مطلب رومیگن 1-1

هم مردم ما مردم خالطوری هستند که بیخود پاچه خوری اسرائیل و امریکا را میکنند بدون اونکه اون ها ارزنی برای ما ارزش قائل باشند .

هم جکومت ما به فکر مردم نیست و مردم را به این روز انداخته وبه خصوص بعد از دوره دکتر مهرورز روزهاشون به شمارش افتاده و فقط به فکر جمع کردن پول و پله برای خودشون هستند که پس فردا اگر در رفتن پول داشته باشن .

مردم ما هم که مردم آگاهی نیستن یکی فقر اقتصادی هست که اجازه نمیده فراتر از دبی و ترکیه سفر کنن ، یکی فقر فرهنگی که مردم ما همه پول شون را صرف ازدواج و بچه دار شدن و دوباره ازدواج مجدد و هوس بازی میکنن ..

اگه اون سوئدی میره دور دنیا را میگرده و تجربیات ش رو تو اینترنت مینویسه . مردم ما به فکر اینن که چجوری زن اول شون را طلاق بدن برن زن دوم بگیرن . خب معلو.مه مقایسه این مردم با کره جنوبی بیهوده است ...

اینو که دیگه جکومت تو پاچه مردم نکرده دوست گرامی // که مردم ما از هر دوکلمه ای که میگن یکی ش یا غیرت هست یا ناموس .
    خودشون صد بار گفتن که دین ما در مورد علم هم حرف زده . ناموس و غیرت فقط باکرگی نیست و زن باید کمالات اخلاقی هم داشته باشه و از این خزبعلات ها (البته همه این ها به دروغ )

تا این مردم به خود بیان یک نسل که نه ، دو سه نسل طول میکشه و به عمر ماها نمیرسه اونم زیر پرچم این حکو.مت ...
    جوونی که موهاشو سیخ میکنه پژو پارس سوار میشه ، بعد وسط خیابون داد میزنه که الان ماه فلان هست .. این یارو داره دم غروب تو خیابون دلستر میخوره ... خب وقتی جوون مملکت این باشه دیگه وای به حال این مملکت .

اروپا اگه پیش رفت کرد اول با فلاسفه و ضد دین ها مثل مارتین لوتر و نیچه و کانت و شیلر و غیره شروع شد . اول دین خودشون را زیر سوال بردن ... بعد پیشرفت کردن . پیشرفت های پزشکی و صنعتی و علمی و غیره

ما میخوایم یه شبه ره صد ساله را طی کنیم و به قول اقا از راه های میان بر برسیم . خب نمیتونیم و مسلما توش میمونیم و یه جکومت دست نشونده اسرائیل میاد سرکار و ما همچنان بدبخت و عقب مونده میمونیم .
    همین که شما ایران (وسط خاورمیانه جایی که جنگ هست و تروریسم هست و دور تا دور پایگاه‌های نظامی آمریکا و تحریم و فشار حداکثری و دشمن‌هایی مثل عربستان و اسرائیل و هزار تا مسئله‌ی دیگه) رو با سوئد (شمال اروپا که نه کسی بهش کار داره نه تو تحریمه نه درگیر تروریسم نه محدودیتی برای تجارت بین‌المللی داره و...) مقایسه می‌کنی و فکر می‌کنی حکومت به فکر مردم نیست نشون می‌ده شما هم برداشت درستی از شرایط فعلی ایران نداری. (هدف توهین نیست چون بلاخره بعضی‌ها توی یه زمینه تخصص دارن و بعضی‌ها ندارن. شما هم تخصص‌هایی داری که من ندارم و طبیعیه.)

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

شما نه چیزی رو تحمیل کردی نه رد اما اینکه فکر میکنی حقایق رو بنا کردی تو خیال خودت کردی!
    بله مشخصه نرود میخ آهنی در سنگ شما هر چقدر برای دیوار حرف بزنی در نهایت برای دیوار حرف زده‌ای جماعتی که شستشوی مغزی شده‌ان پای ماهواره مشخصه با یه پست مغز شستشو شده برنمی‌گرده.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

تشنج کردم انقدر حرف‌های شما از این شاخه به اون شاخه پرید... از حمایت از اپ داخلی پریدی به آزادی بیان به کپی‌رایت به دزدی و به غرب.

تمامی حرف‌های شما بی‌پایه و اساس هست و مشخصه شما صبح تا شب نشسته‌ای پای ماهواره و کل ایدئولوژی و تفکرت رو از بالا پایین کردن پیج‌های ضدایرانی اینستا می‌گیری.

کل ایدئولوژی شما همین ۴ خط هست و بیشتر از این حرف‌ها بلد نیستی من امثال شما رو زیاد دیده‌ام حرفی با شما ندارم.
    بله مشخصه نرود میخ آهنی در سنگ شما هر چقدر برای دیوار حرف بزنی در نهایت برای دیوار حرف زده‌ای جماعتی که شستشوی مغزی شده‌ان پای ماهواره مشخصه با یه پست مغز شستشو شده برنمی‌گرده.

دوست محترم همینکه آمدی به من و بقیه تهمت می‌زنی برام کافیه نیازی به بحث نیست. شخصیت گویاست.

4. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوست محترم همینکه آمدی به من و بقیه تهمت می‌زنی برام کافیه نیازی به بحث نیست. شخصیت گویاست.
    بله چشم حق با شماست. بفرمایید. بفرمایید لطفا.

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

13

سلام مومن خوش برگشتی از غیبت صغری!
    بله، بله دقیقا منم همین حرف رو در مورد تفکر و تعقل و اندیشه پوسیده شما دارم: نرود میخ آهنی در سنگ جناب!

به یکی ننگ نادونی میزنی به یکی دیگه شستشوی مغزی و بقیه هم اراجیف و...
    زیاد نمیخوام برای امثال شما دستانم را خسته و نالان کنم. همین که در جواب هموطنای دیگرت که بیان کردی اراجیف و شر و ور و در جواب من که حتی پستم رو بصورت نقل قول ناقص کردی که زیاد دیده نشه و در جواب خزعبلاتی از جنس بدیهیات نوشتی حساب کار دستم اومد...
    یه ویژگی فضای مجازی اینه که باید خنده هات صدادار باشه تا طرف مقابل بفهمه داری میخندی؛ پس: ها ها ها

***من متولد 1370 هستم از بدو تولد در اختیار تو بوده ام، با نظام آموزشی تو پرورش یافته ام، به صدا و سیمای تو گوش و چشم داده ام، کتاب های ممیزی تو را خوانده ام، به دانشگاهی که تو تاسیس کرده ای رفته ام، خلاصه در اتمسفر تولیدی تو تنفس کرده ام. اگر باب میل تو نیستم خودت را سرزش کم! من محصول توئم!***

-‌‌ براي ضرب‌المثل «هم از توبره مي‌خورد هم از آخور» يك مثال بزن.
    + مثل بعضي از رؤسا و مديران عامل شركتهاي دولتی، كه شركتهاي خصوصي تأسيس كرده‌اند و از امكانات دولتي براي شركت خصوصي استفاده مي‌كنند!

-‌‌ به نظر تو ماشين ايراني بخرم يا خارجي؟
    + من فكر مي‌كنم اگر يك ماشين ايراني مثل: پژو ايران! هيلمن ايران! رنو ايران! کیا ایران! و يا بنز مستضعفان ايران! بخري بهتر است!

- کره نداریم چون واردات نداریم.
    + چرا محتاج واردات بودیم؟
    - چون گاوداری به اندازه کافی نداریم.
    + چرا گاوداری نداریم؟
    - چون دریافت مجوز گاوداری به مراتب سخت تر از هر مجوز دیگری است!
    + لعنت بر خود تحریمی!

درضمن از اعضای بزرگسال اینجا کسی یادشه سال 75 یه برنامه 25 ساله ریختن بنام چشم انداز *ایران 1400*
    قرار بود سال 1400 ایرانی آباد، آزاد، مستقل و پیشرفته و قطب اقتصادی برتر منطقه و... باشیم.
    خواستم بگم دیگه چیزی نمونده، یه کم تحمل کنید 15 روز دیگه همه این اتفاقا میفته

در ضمنِ در ضمن؛ این جمله رو کی یادشه: اقتصاد مال خر است، مردم ما برای اسلام انقلاب کرده اند نه خربزه!!!

7. 3 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

همین که هیوندای کره رو با پراید سایپا یکی میدونی مشخص میشه کجای کاری
    صنعت خودروی کره جنوبی آموزش ش رو در ایران ناسیونال دیده این و که میدونی دیگه همون ایران خودرو
    مردم کره مجبور بودن هیوندا بخرن خوب ماهم مجبور بودیم پراید بخریم
    کره کجای ما کجا

9. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام مومن خوش برگشتی از غیبت صغری!
    بله، بله دقیقا منم همین حرف رو در مورد تفکر و تعقل و اندیشه پوسیده شما دارم: نرود میخ آهنی در سنگ جناب!

به یکی ننگ نادونی میزنی به یکی دیگه شستشوی مغزی و بقیه هم اراجیف و...
    زیاد نمیخوام برای امثال شما دستانم را خسته و نالان کنم. همین که در جواب هموطنای دیگرت که بیان کردی اراجیف و شر و ور و در جواب من که حتی پستم رو بصورت نقل قول ناقص کردی که زیاد دیده نشه و در جواب خزعبلاتی از جنس بدیهیات نوشتی حساب کار دستم اومد...
    یه ویژگی فضای مجازی اینه که باید خنده هات صدادار باشه تا طرف مقابل بفهمه داری میخندی؛ پس: ها ها ها

***من متولد 1370 هستم از بدو تولد در اختیار تو بوده ام، با نظام آموزشی تو پرورش یافته ام، به صدا و سیمای تو گوش و چشم داده ام، کتاب های ممیزی تو را خوانده ام، به دانشگاهی که تو تاسیس کرده ای رفته ام، خلاصه در اتمسفر تولیدی تو تنفس کرده ام. اگر باب میل تو نیستم خودت را سرزش کم! من محصول توئم!***

+ مثل بعضي از رؤسا و مديران عامل شركتهاي دولتی، كه شركتهاي خصوصي تأسيس كرده‌اند و از امكانات دولتي براي شركت خصوصي استفاده مي‌كنند!

+ من فكر مي‌كنم اگر يك ماشين ايراني مثل: پژو ايران! هيلمن ايران! رنو ايران! کیا ایران! و يا بنز مستضعفان ايران! بخري بهتر است!

+ چرا گاوداری نداریم؟
    + لعنت بر خود تحریمی!

درضمن از اعضای بزرگسال اینجا کسی یادشه سال 75 یه برنامه 25 ساله ریختن بنام چشم انداز *ایران 1400*
    قرار بود سال 1400 ایرانی آباد، آزاد، مستقل و پیشرفته و قطب اقتصادی برتر منطقه و... باشیم.
    خواستم بگم دیگه چیزی نمونده، یه کم تحمل کنید 15 روز دیگه همه این اتفاقا میفته

در ضمنِ در ضمن؛ این جمله رو کی یادشه: اقتصاد مال خر است، مردم ما برای اسلام انقلاب کرده اند نه خربزه!!!
    صنعت خودروی کره جنوبی آموزش ش رو در ایران ناسیونال دیده این و که میدونی دیگه همون ایران خودرو
    کره کجای ما کجا
    ملت ما همه متخصص سیاست و تاریخ و ژئوپولیتیک هستن و ما خبر نداشتیم!

چهار تا جمله جهت سیاه‌نمایی می‌ذارین کنار هم خیال کرده‌این خیلی باهوشین؟

به کسی که نادونه باید گفت نادون و به کسی که شستشوی مغزی شده باید گفت شستشوی مغزی و به کسی که اراجیف نوشته باید گفت اراجیف نوشته‌ای.

به کسی هم که خودش رو عقل کل می‌دونه و ایران رو کشور عقب‌افتاده واقعا باید به حالش تاسف خورد...

توی مغز امثال شما چنین می‌گذره: کسی که از ایران حمایت کنه نون به نرخ روزخوره، ولی کسی که ایران رو بکوبه عمرا نفوذی باشه!!!

//

من متولد 1370 هستم
    ترجیح می‌دادی توی کدوم کشور به دنیا بیای؟ ۱) عراق ۲) سوریه ۳) لیبی ۴) فلسطین ۵) ایران / جواب بده این رو وگرنه دیگه حرفی باهات ندارم

از بدو تولد در اختیار تو بوده ام
    مشخصا برده‌ی بدون دستمزد کدوم فرد هستی؟ منظورم مثل دوران برده‌داری سیاه‌پوستانه.

با نظام آموزشی تو پرورش یافته ام
    خداتو شکر کن مدرسه و دانشگاه رفته‌ای مرد حسابی! خیلی جاهای دنیا همین چیزها آرزوشونه!

به صدا و سیمای تو گوش و چشم داده ام
    یعنی این حرف‌های ضدایرانی رو صدا و سیما یادت داده یا ماهواره؟

کتاب های ممیزی تو را خوانده ام
    پس دسترسی به علم و دانش هم داشته‌ای؟

به دانشگاهی که تو تاسیس کرده ای رفته ام
    دانشگاه هم رفته‌ای شما؟ فکر کردم مثل خیلی از مردم دنیا از علم و دانشگاه محرومی!

خلاصه در اتمسفر تولیدی تو تنفس کرده ام
    اتمسفر تولید من بهتر از اتمسفر وارداتی عربستان و هوای بدون اتمسفر خاورمیانه‌است.

اگر باب میل تو نیستم خودت را سرزش کم! من محصول توئم!
    امثال تو بیگانه‌پرست که از امنیت ایران استفاده می‌کنن و آرزوی غرب دارن مایه‌ی ننگ هستن. ایران امثال شما رو نمی‌خواد. ایران فرزندانی می‌خواد که براش بجنگن نه افرادی که دم از کورش و داریوش بزنن و همزمان صحبت از تسلیم شدن.

//

کره نداریم؟ ما هر روز داریم کره می‌خوریم :|
    محتاج واردات؟ بلاخره وارد کنیم یا به خودمون لعنت بفرستیم؟
    خوبه فرمودید مجوز گاوداری صرفا سخته گرفتنش. ممنوع نیست. اگه راحت باشه خود شما می‌گی به هر الاغی مجوز گاوداری می‌دن کیفیت پایین اومده!!! سخته باید هم سخت باشه چون خوراک مردمه! اینجور طرز تفکری دارین شما و امثال شما که شستشوی مغزی شده‌این توسط رسانه‌های غربی.
    خود تحریمی! واردات خوبه یا لعنت فرستادن؟

//

بله خیلی پیشرفت‌ها هم شد. ایران به تکنولوژی هسته‌ای رسید. ایران به ساخت تانک کرار، سامانه‌های پیشرفته‌ی پدافند هوایی رسید و باور-۳۷۳ رو ساخت. ایران راکت به فضا فرستاد. ایران موشک‌های چندهزار کیلومتری ساخت. ایران به منطقه مسلط شد و جلوی ورود گروه‌های تروریستی رو به ایران گرفت. ایران ۹۶٪ داروهاش رو خودش تولید کرد. ایران بسیاری از صنایع خودش رو داخلی کرد و... ولی توی ذهن شما هر چیزی که ایران بسازه کپی از چینی و روسیه و آشغال. صرف این که خودروسازی ما به دلیل مافیا تا حالا کیفیت نداشته دلیل نمی‌شه همه‌جا همین باشه. شما یه نمه مثل ایرانی‌ها فکر کن نه به سبکی که اسرائیل می‌خواد فکر کنی.

//

اون جمله بریده شده. شما تصور کن وسط صحبت هستی یه نفر هی بحث رو می‌پیچونه به اقتصاد اقتصاد. آخر شما اعصابت خرد می‌شه می‌گی: اااه! هی اقتصاد اقتصاد! ***دم تو این اقتصاد! بعد همین رو چاپ می‌کنن می‌گن فلانی اینو گفت!!! بعد امثال شما هم باور می‌کنن...
    Last edited by pro_translator; 08-03-2021 at 01:47.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

کره کجای ما کجا
    همین که موقعیت جغرافیایی کره‌ی جنوبی رو با ایران روی نقشه نمی‌دونی مشخص می‌شه اصلا مدرسه هم نرفته‌ای.

دنیا فرصتی که به کره‌ی جنوبی داد عمرا به ایران نداد چون ایران نفت‌خیز نباید پیشرفت می‌کرد و مستقل می‌شد و جلوی آمریکا می‌ایستاد و ضمنا آمریکا هیچوقت کره‌ی جنوبی رو توی تحریم و فشار حداکثری نذاشت که هبچ، کلی تکنولوژی بهش داد و سرمایه‌گذاری هم کرد و دسترسی به بازار خودش به کره‌ی جنوبی داد. کره‌ی جنوبی از تکنولوژی آمریکا و ژاپن بهره برد و آمریکا و عربستان ما رو درگیر جنگ با داعش و گروه‌های تروریستی کردن... آمریکا زمان شاه هم ما رو توی تحریم گذاشته بود ولی کالاها رو به ما می‌داد ایران همون زمان هم دنبال تکنولوژی بود ولی به ایران چیزی داده نمی‌شد.

شما هم تشریف ببر با کسانی که جغرافیا نخونده‌ان و نمی‌دونن کره‌ی جنوبی روی نقشه کجاست و ایران روی نقشه کجاست بحث کن.

کره‌ی جنوبی هیچوقت تروریسم ندید کره‌ی جنوبی زمان جنگ آمریکا اومد به جاش جنگید و شوروی رو تهدید حمله‌ی اتمی کرد. شما این رو با ایران که همه‌ش درگیر جنگ بوده می‌کنی؟
    Last edited by pro_translator; 11-03-2021 at 01:34.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

+ چرا گاوداری نداریم؟
    + لعنت بر خود تحریمی!
    می‌دونم اینجا جاش نیست، ولی این رو تقدیم می‌کنم به دوستانی که ۴ تا ایراد از ایران گرفتن به خیال باطل بهشت بودن آمریکا.

۱۹.۴ درصد از مردم ایالات متحده در سال ۲۰۱۸ از مواد مخدر استفاده می‌کردند. (تقریبا ۶۴ میلیون نفر)
    از سال ۲۰۰۰ در آمریکا ۷۰۰ هزار نفر از مصرف مواد مخدر جان باخته‌اند.
    حدود ۱۴۰ میلیون نفر در آمریکا مصرف‌کننده‌ی الکل هستند و ۵۳ میلیون نفر مصرف بالای الکل دارند.
    از هر ۸ نفر در آمریکا، یک نفر الکلی است (۴۱ میلیون و ۳۷۵ هزار نفر)در سال ۲۰۱۸ ۷۰ هزار و ۳۶۷ نفر در ایالات متحده اووردوز کرده‌اند.
    از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ ۹۵ هزار نفر در ایالات متحده از مصرف الکل جان باخته‌اند.بیش از ۲۰ درصد از کل زندانی‌های دنیا آمریکایی هستند.۱۰ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۹۶۰ نفر در سال ۲۰۱۸ دستگیر شده‌اند.۱۰۰ میلیون نفر آمریکایی (تقریبا از هر ۳ نفر ۱ نفر) سابقه‌ی نوعی جرم و جنایت دارند (به جز کسانی که دستگیر نشده‌اند)
    در سال ۲۰۱۷ در ایالات متحده ۷۳ درصد قتل‌ها در اثر تیراندازی مستقیم بود و به ازای هر ۱۰۰ نفر در ایالات متحده ۱۲۱ سلاح وجود دارد. (یعنی برخی بیش از یک تفنگ دارند)

از ۳۸ هزار و ۶۵۸ نفری که در سال ۲۰۱۶ مردند، ۲۲ هزار و ۹۳۸ عدد بر اثر خودکشی، ۱۴٬۴۱۵ نفر بر اثر قتل که ۷۱ نفر در کشتارهای جمعی بوند.

قبل از کووید-۱۹، ۱۴۰ میلیون نفر در ایالات متحده در فقر زندگی می‌کردند و روزانه ۷۰۰ نفر از فقر می‌مردند. و این فقط در مورد بی‌خانمان‌ها نیست، فقر ۴۳ درصد از جمعیت آمریکا را فراگرفته و این همه‌گیری را بدتر کرده.
    از سال ۱۹۹۴ تا سال ۲۰۲۰ ۸۹۳ حمله‌ی تروریستی در ایالات متحده انجام شده و ۳٫۴۴۳ قربانی داشته است.
    ایالات متحده سالیانه بالای ۱ تریلیارد و ۲۵۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار هزینه‌ی نظامی می‌کند (بودجه‌ی نظامی ایران در همین سال طبق اعلام رسانه‌های خارجی ۶ میلیارد و ۹۶۰ میلیون دلار برای سپاه و ۲ میلیارد و ۷۳۰ میلیون دلار برای ارتش یعنی 0.772٪ بود / کل نیروهای نظامی ایران + گروه‌های شبه‌نظامی مانند حزب‌الله در برابر نیروهای نظامی مستقر آمریکا / ایران خاورمیانه رو گرفت و این‌ها حریف طالبان نشدند)
    در اوج فقر ۱۴۰ میلیون از نیروی کاری ملت آمریکا ۴۷ میلیارد دلار هم کمک‌های خارجی کرده.ایالات متحده ۶ تریلیارد و ۴۰۰ میلیارد دلار در جنگ‌های خاورمیانه هزینه کرده است
    بیش از ۶۰۰ هزار نفر قبل از کرونا بی‌خانمان بودند و ۶ میلیون خانه‌ی خالی وجود داشت و بسیاری از آمریکایی‌ها در ماشین‌های RV زندگی می‌کنند و خیلی‌ها شبانه در motelها می‌خوابند.۴۰ میلیون آمریکایی در جریان کروناویروس بی‌خانمان شده‌اند (این‌هایی که از خونه‌هاشون بیرون ریخته شدن فقط دستمال توالت با خودشون برداشتن).آمار بیکاری در آمریکا از ۷۰ میلیون نفر به ۸۰ میلیون افزایش پیدا کرده است که ۳۳ میلیون فقط در خلال کرونا بیکار شده‌اند:چک ماهانه‌ی ۶۰۰ دلاری بیکارهای آمریکا قطع شده است
    بیش از نیمی از خانواده‌های آمریکایی پول اجاره و غذا ندارند (غذاهای آمریکایی مانند فست‌فود به نسبت غذاهای ایرانی که سرشار از برنج و گوشت هستند ارزانتر است)با این که دولت آمریکا ۲ تریلیارد دلار به رفاه مردم پول اختصاص داده، هنوز هیچ مشکلی از مردم حل نشده
    ایالات متحده از زمان پیدایش اسرائیل از جیب مالیات‌دهندگان آمریکا ۱۴۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار و علاوه بر کمک‌های مالی و نظامی سالانه، سال ۲۰۱۶ ۳۸ میلیارد دلار به اسرائیل کمک مالی کرده است
    آمریکا به شرکت چینی ByteDance توسعه‌دهنده‌ی شبکه‌ی اجتماعی Tik Tok که بالاترین آمار دانلود در App Store و Google Play را دارد هشدار داد که در صورتی که Tik Tok را به شرکت مایکروسافت آمریکایی نفروشد (و آمریکا کنترل کامل شبکه‌های اجتماعی و اطلاعات کاربران را به دست بگیرد) و تمام اطلاعات کاربران را به آمریکا منتقل نکند این اپ را تحریم (=فیلتر) خواهد کرد. (آمریکا تجارت با کشور ایران را با عنوان تحریم برای کشورهای دنیا تحریم (=فیلتر برای شرکت‌هایی مانند Boeing و Airbus) کرده است) / فرقش با فیلتر چیه؟!
    هزینه‌ی دریافت مدرک لیسانس در آمریکا ۱۳۲ هزار و ۸۶۰ دلار (۳ میلیارد و ۵۸۷ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان) و فوق‌لیسانس تا ۱۲۰ هزار دلار است (همین هزینه در ایران برای افراد ممتاز از زمان دانش‌آموزی تا مدارس نمونه و تیزهوشان تا مقطع دکترا در دانشگاه‌های دولتی رایگان است با تمامی امکانات مانند خوابگاه تقریبا رایگان است.) / (خطاب به افرادی که با پول ایران تحصیل می‌کنند، به نظام فحش می‌دهند و برای خدمت به آمریکا از ایران مهاجرت می‌کنند.)
    یک دکتر در آمریکا برای تست کرونا به جای ۸ دلار ۱۰٬۹۸۴ دلار از یک بیمار پول گرفت
    ۴۴ میلیون دانشجوی فارغ‌التحصیل‌شده‌ی آمریکایی ۱.۶ تریلیارد دلار وام دانشجویی بدهکارند:
    طبق بررسی‌های انجام‌شده به دست خبرگزاری بلومبرگ از بین ۵۵ کشور، سیستم خدمات‌درمانی و پزشکی آمریکا با رتبه‌ی ۵۰ یکی از ناکارامدترین‌ها در آمریکاستطبق آمار ۲۰۱۹، هزینه‌ی بیمه‌ی سلامت در آمریکا بیش از ۲۰ هزار دلار است
    سیستم خدمات درمانی آمریکا از فاسدترین‌ها در دنیاست و کلاهبرداری‌در کلاهبرداری روی کلاهبرداریست
    در برخی موارد این هزینه را تا ۶٫۹۴۶ دلار بالا برده‌اند
    در ایالت سیاتل فردی برای درمان کرونا موظف به پرداخت ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار شد. (هزینه‌ی جان سالم به در بردن از کرونا در آمریکا ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار است که توی صورتحساب صادر شده که ۱۸۱ صفحه‌اس و مسائل فنی توضیح داده‌اش برای مدت اقامت ۶۲ روزه‌اش یعنی روزی ۹٫۸۳۶ دلار (۱۷۵ میلیون و ۲۴۸ هزار تومن) که اکثرش رو بیهوش بوده و ۲۹ روز هم به دستگاه تنفسی وصل بوده ۲ هزار و ۸۳۵ دلار (۵۱ میلیون و ۳۰ هزار تومن) که مجموعا یعنی ۸۲ هزار و ۲۱۵ دلار (۱ میلیارد و ۴۷۹ میلیون و ۸۷۰ هزار تومن) که ۴۲ روزی که توی اتاق قرنطینه بوده ۴۰۸ هزار و ۹۱۲ دلار (۷ میلیارد و ۳۶۰ میلیون و ۴۱۶ هزار تومن) فاکتور صادر شده)
    آمریکا به علت بالا بودن آمار کرونا، به بیش از ۱۳۹ میلیون تست در ماه نیاز دارد
    ۱۲ درصد مردم آمریکا زیر خط فقر زندگی می‌کنند۷.۶ میلیون نفر شاغل آمریکایی زیر خط فقر هستند
    از سال ۱۹۷۰ ۱٬۳۱۶ تیراندازی در مدارس آمریکا اتفاق افتاده و از سال ۲۰۰۰ بیش از ۲٬۹۰۰ بچه کشته و ۱۵٬۶۰۰ نفر مجروح شده و سالیانه ۲۰ ۳ میلیون کودک آمریکایی در مدارس در معرض تیراندازی قرار می‌گیرند
    هر روز ۸ کودک از تیراندازی در ایالات متحده کشته و ۳۲ نفر دیگر زخمی می‌شوند.در آمریکا از هر ۵ بزرگسال ۱ نفر بیماری روانی دارد (۴۰ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر)نصف مردم آمریکا رای نمی‌دن
    در آمریکا سالانه از هر ۶ زن به ۱ زن تجاوز می‌شود (هر ۷۳ ثانیه یک نفر، و مجموعا ۴۳۳ هزار و ۶۴۸ قربانی) (۴۳.۶٪ زنان و ۲۴.۸ درصد مردان و مجموعا ۲۷.۳ درصد از کل جمعیت تجاوز را تجربه می‌کنند) این آمار در سال ۲۰۱۸ به ۶۵۲ هزار و ۶۷۶ نفر افزایش یافت.طبق آمار ۲۰۱۵ از هر ۳ دختر به ۱ دختر و از هر ۵ پسر به ۱ پسر زیر ۱۸ سال تجاوز جنسی می‌شود. ۳۰٪ از تجاوزهای جنسی گزارش نمی‌شوند. ۲۰ درصد از این افراد زیر ۸ سال سن دارند. امروز در آمریکا ۴۲ میلیون نفر مورد تجاوز واقع شده‌اند.آمارهای دیگر:
    از هر ۹ دختر ۱ نفر و از هر ۵۳ پسر ۱ نفر زیر سن ۱۸ سال تجاوز جنسی را تجربه می‌کنند.طبق آمارهای جدیدتر از هر ۵ دختر ۱ دختر و از هر ۲۰ پسر ۱ پسر
    خودکشی دهمین عامل مرگ در ایالات متحده است. در سال ۲۰۱۸ ۴۸٬۳۴۴ نفر خودکشی کرده‌اند و ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از خودکشی نجات پیدا کرده‌اند. روزانه ۱۳۲ نفر در آمریکا خودکشی می‌کنند. ۵۰.۵۷٪ خودکشی‌ها با نوعی سلاح گرم بوده.طبق آمار ۲۰۱۶ در آمریکا ۱ میلیون فاحشه وجود دارد.ترامپ سربازان ایالات متحده را تبدیل به مزدوران پولی کرده:در آمریکا روزانه چندین تظاهرات به دلایل برگزار می‌شود و تعدادی از بزرگترین تظاهرات‌ها برای جورج فلوید (۲۶ میلیون نفر با ۱۲ کشته) و راهپیمایی ۲۰۱۷ زنان (۵٬۶۰۰ هزار نفر) بوده است.دونالد ترامپ دست‌نشانده‌ی روسیه و اسرائیل است
    آمریکا به مردمش پول نفت نمی‌دهد و بین شرکت‌های نفتی، صنایع دفاعی و جمهوری‌خواه‌های کنگره‌ی آمریکا تقسیم می‌شود.

آمریکا و سوئیس فاسدترین کشورهای دنیا هستن
    یک شبکه‌ی تلویزیونی در لندن مردم ایران را متقاعد کرده که شاه عالی بود (نشریه‌ی فارین پالیسی در پاسخ به شعار ماه انقلاب کردیم چه اشتباه کردیم)
    //

مرد باش این‌ها رو هم ببین. مشکل فقط مال ما نیست... غرب بهشت نیست.
    Last edited by pro_translator; 08-03-2021 at 02:02.

13. این کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

پاسخ شاخه‌به‌شاخه پریدن رو اگه داشتی صحبت تهمت رو نمی‌کردی چون چیزی که گفتم عین حقیقت بود، نه دروغ.
    Last edited by pro_translator; 08-03-2021 at 01:53.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •