تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 471 از 506 اولاول ... 371421461467468469470471472473474475481 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,701 به 4,710 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

با آشنا و فامیل هیچ وقت ، معامله نکنید !
    (اگر مورد معامله شما هیچ مشکلی نداشته باشد در هر صورت وجود موارد جزئی باعث می شود ، طرف مقابل تا آخر عمرش می گوید که شما سرش کلاه گذاشته اید و همیشه این مورد را به شما می گوید . )

و اگر برای انجام کاری به متخصص نیاز دارید ، سپردن این کار به غریبه بسیار بهتر از سپردن آن به آشنا است ! مگر آنکه آشنا واقعا حرفه ای باشد.

(زیرا در صورت نقصان کار به دلیل آشنا بودن شاید نتوانید اعتراضی کنید. مجبور شوید پول بیشتری بپردازید ، یا غریبه ممکن است آن کار را به نحو بهتری انجام دهد. )
    Last edited by mojt90; 25-06-2020 at 22:06.

2. 8 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه aidin.x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

چه تاپیک جالبی

من یمدته دچار مشکل با نامزدم شدم و الان میخوام جدا شم. ( نامزدم سنش کمه و متاسفانه برای پول من نقشه کشیده بود )
    با یه وکیل که دوست خودم هست صحبت کردم، یه نکته ی خوبی بهم گفت که برای شمام قرار میدم . میگفت اکثر زنانی که جدیدا طلاق میگیرن حداقل تا سقف ۲۵ سال هستن و سنشون پایین بوده که ازدواج کردن. اینا اصلا نمیتونن با همسن های خودشون تو نسل های دیگه مقایسه بشن، وقتی دلیل طلاقشونو میپرسم یکسری بهانه میارن ولی دست آخر از من درباره مهاجرت و سرمایه گذاری میپرسن.

میگفت میتونن بعد از طلاق با پول خوبی که بدست میارن یا حتی بدون پول ( اما با بدست آوردن استقلال نسبت به خانه ی پدرشون ) برن تنها عشق و حال یا با یه پولدار زندگی کنن.

میگفت واسه ارتباط عاطفی با دختر سن بالا وارد رابطه شو، چون فرصتی برای خوب و بد کردن ندارن و در نتیجه شرط و شروطشون کم هست. میدونن حتی فرصتیم برای جدایی یا طلاق ندارن ... پس میچسبن به زندگی و رابطه، هیچ آدم عاقلیم بدش از آرامش و ثبات نمیاد!

.
    Last edited by aidin.x; 26-06-2020 at 07:25.

4. 7 کاربر از aidin.x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان امروز تجربه ای داشتم

دوستان نکته ای رو براتون بگم . همیشه از فایل های مهمتون پشتیبان بگیرید و در 3 محل ذخیره کنید .

البته من در دو محل ذخیره کردم بودم ، یکی حذف شد و خیلی ناراحت بودم بعد یادم بود که جای دیگه هم ذخیره کردم .

و به راحتی پیداش کردم . این کار رو بکنید .

6. 4 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان هر وقت عصبانی هستید ، دست به چیزی نزنید ، تصمیمات مهم نگیرید .حرفی نزنید که بعد خجالت بکشید . تو عمرم اینقدر از حرف غیر منطقی که به من زده شده بود اینقدر عصبانی نبودم . اینقدر عصبانی بودم داشتم دیووونه میشدم گوشیمو از عصبانیت زدم زمین و شکستم

موقع عصبانیت کاری نکنید که بعد پشیمون بشوید !

8. 5 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

دوستان هر وقت عصبانی هستید ، دست به چیزی نزنید ، تصمیمات مهم نگیرید .حرفی نزنید که بعد خجالت بکشید . تو عمرم اینقدر از حرف غیر منطقی که به من زده شده بود اینقدر عصبانی نبودم . اینقدر عصبانی بودم داشتم دیووونه میشدم گوشیمو از عصبانیت زدم زمین و شکستم

موقع عصبانیت کاری نکنید که بعد پشیمون بشوید !
    سلام
    منم دیوونه بازی در آوردم موس قبلیم رو شکوندم . هنوز دلم میسوزه..... با مشت خوردش کردم ......
    همیشه اول به فکر خودتون باشید بعد به فکر دیگران . زر های زیادی مفت دیگران رو بیخیال.... به فکر خودتون باشید.
    ولی خود کرده را تدبیر نیست ...... سعی کنیم که کاری نکنیم بعدا پشیمون بشیم.. ( آقا مجتبی گفته من خیلی این جمله رو می پسندم و تحسین میکنم .)

10. 4 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    منم دیوونه بازی در آوردم موس قبلیم رو شکوندم . هنوز دلم میسوزه..... با مشت خوردش کردم ......
    همیشه اول به فکر خودتون باشید بعد به فکر دیگران . زر های زیادی مفت دیگران رو بیخیال.... به فکر خودتون باشید.
    ولی خود کرده را تدبیر نیست ...... سعی کنیم که کاری نکنیم بعدا پشیمون بشیم.. ( آقا مجتبی گفته من خیلی این جمله رو می پسندم و تحسین میکنم .)
    از دست پیکان قراضه

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

از دست پیکان قراضه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    نه اتفاقا پیکان قراضه نه.
    تو فشارم و از یه طرف وضعیت بد اقتصادی از یک طرف سرطان مادرم از یک طرفم حرف های اینو اون ....
    واقعا کلافم کرده . عصبیم کرده بدجور.....

14. 5 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

خوابیدن پشت فرمان

یه بار دیگه خدا از مرگ حتمی نجاتم داد همیشه زمان رانندگی این تجربه ای که الان میگم رو یادتون باشه شاید جونتون رو نجات بده.

تو جاده سمنان تهران داشتم به سمت تهران برمیگشتم و خسته بودم اما اصلا تصور هم نمیکردم واقعا خوابم ببره پشت فرمان یعنی شنیده بودم بعضی ها خوابشون میبره و چپ میکنن اما اصلا فکر نمیکردم اینجوری راحت خوابم ببره. در حال رانندگی بودم که نمیدونم چی شد به خواب فرو رفتم و کلی خواب های عجب و غریب دیدم وقتی بیدار شدم دیدم تو جاده دارم رانندگی میکنم خیلی حس بدی بهم دست داد و حسابی ترسیدم که یک قدم تا مرگ یا ناقص شدن فقط فاصله داشتم واقعا نمیدونم تو این مدتی که خواب بودم و خواب می دیدم چطور از جاده منحرف نشده بودم بعد از بیدار شدن حس بسیار بدی داشتم که انقدر به مرگ نزدیک بودم حالا فکر کنید خدایی نکرده اون لحظه واژگونی یهو از خواب بپرید این حس بد هزاران برابر میشه خدا به داد همه ماها برسه از شر این حوادث و بدبختی ها.

نتیجه اینکه تو زمان خستگی و کسالت رانندگی نکنید واقعا بدترین مرگه اینجور مردن. هوای دیگران رو داشته باشید و ظلم و نامردی هم نکنید تا اینجور جاها کائنات به کمکتون بیان

16. 7 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

سلام

دوستان حسابی دارم در یک سایت مالی ، یکبار تو خیابون منتظر بودم اومدم کنار جایی ، پسورد رو روی گوشیم وارد کردم و وارد شدم .

بعد این ماجرا گذشت . چند روز بعد دیدم با توجه به قابلیت خاص اون سایت ، کسی وارد حسابم شده بود . سریع همه چیز رو تغییر دادم .

حافظه ام خوبه با خودم یاداوری کردم که کجا من پسورد وارد کردم تو فضای عمومی ، بعد یادم اومد جایی که وارد کرده بودم . بعد اون روز از کنار اونجا رد شدم دیدم

بله ، جایی که داشتم پسورد وارد میکردم تا وارد سایت بشوم ، قسمت بالایی ، دوربین امنیتی اون محل بود ، و دونستم اپراتور نگهبان دوربین زوم کرده روی گوشی و

پسورد رو یادداشت کرده و وارد حسابم شده ! که به عقل ... هم نمیرسید این کار ما ایرانیا ! فضولی در گوشی !

خلاصه تجربم این بود که کنار جایی که دوربین هست هیچ وقت پسورد و .. وارد نکنید که فضول زیاد هست .
    Last edited by mojt90; 13-07-2020 at 19:08.

18. 6 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

سلام

دوستان حتماً شنیدید نام فناوری فست شارژ رو ، که باعث شارژ باتری موبایل در یک چهارم زمان شارژر های معمولی می شود . اما جالبه بدونید که این فناوری

باتری رو بسیار تحت فشار قرار میده و باعث کاهش سلامت باتری میشه .یعنی باتری تون رفته رفته سریع شارژ خالی میکنه . بهتره وقتی که خیلی خیلی کارتون

عجله ای هست از این فناوری استفاده کنید و در باقی مواقع از شارژر معمولی استفاده کنید .

........................

نرم افزار هست به نام Battery Alarm >> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این نرم افزار بسیار بسیار کم حجم و مفید هست . برای اینکه باتری شما بیشترین طول عمر را داشته باشد و دیرتر خراب شود .دو درجه بندی بالا و پایین رو به ترتیب روی 85 و 20 درصد تنظیم کنید . در این صورت فشار کمتری روی باتری شما خواهد آمد ، طول چرخه عمر باتری بیشتر می شود و باتری دیرتر خراب می شود .
    وقتی شارژ گوشی 85 درصد شود آلارم می زند که گوشی را از شارژ بکشید .وقتی هم شارژ گوشی 20 درصد شود ، آلارم اتصال به گوشی پخش می شود .

با فعال کردن علامت باتری دومی در کنار باتری شما فعالی می شود / برای غیر فعال کردن آلارم Close app را بزنید و بعد yes/no

Last edited by mojt90; 16-07-2020 at 11:48.

20. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •