تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 397 از 506 اولاول ... 297347387393394395396397398399400401407447497 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,961 به 3,970 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

پيش فرض

سلام

از اونجایی که روزانه بـــــالای ده بیست تا اس ام اس تبلیغاتی میاد، من وقتی میبینم شماره ای هست که سیو نکردم و از سیستم های پیامکی ارسال
    شده، بلافاصله mark as read میکنم و یا Block contact حتی ! چون شماره ی بانک ها و سامانه های مهم رو سیو کردم...

امروز ساعت 6 صبح یه مسیج اومد رفتم سمت گوشی و دیدم نوشته "مشترک گرامی به دلیل عدم دریافت اطلاعات پرداختی آخرین صورتحساب صادره،
    ارتباط شما یکطرفه می گردد." نگاه کردم به مسیج قبلی که نوشته بود "جهت جلوگیری از قطع ارتباط، ظرف مدت 72 ساعت نسبت به پرداخت بدهی خود
    اقدام فرمایید" و جالب اینجا بود که قبلا با یه شماره ی دیگه اس ام اس میدادن و من اون رو سیو کرده بودم...

خلاصه رفتم با ATM و قبض رو پرداخت کردم. (همیشه اینترنتی پرداخت میکردم و این اولین دفعه ای بود که با خودپرداز پرداخت میکردم) گذشت و گذشت
    خبری نشد، چند دقیقه پیش (بعد از 12 شب) تماس گرفتم با 9990 گفت هنوز پولی واریز نشده ! 24 ساعت اقلا ! طول میکشه تا پول به حساب ما بیاد و
    24 ساعت دیگه بازم اقلا !! طول میکشه تا خط شما مجددا وصل بشه هر چند موضوع اس ام اس رو بهش گفتم و به نوبه ی خودش عذرخواهی کرد ! اما
    گفت اگر از طریق سایت همراه اول یا 9990 واریز میکردید، آنلاین میومد به حساب و خودکار وصل میشد.

با تشکر مهران...

پروفشنال parinaz571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

- اگر کسی تو زندگی بهتون بی احترامی کرد ، بدون دعوا بهش بفهمونین که داره بیشتر از حدو حدودش رفتار می کنه، اگر واکنش درست نشون ندید رفتارشو تکرا ر می کنه.

- اگر می خواهید کسی رو بشناسید لازم نیست باهاش سفر برید، یک کار گروهی باهاش انجام بدین، روی واقعیشو به شما نشون می ده.

- قبل از گرفتن نتایج کار ، فایلاتونو برا همه فاش نکنید ، چون راحت ازش کپی می کنن و هم زحماتتون به باد می ره.

- از تجربیات بقیه و تجربیات قبلی خودتون درس بگیرید، تا مجبور نباشید همش در حال تجربه کردن باشید.

- چرا افراد طوری رفتار می کنند که محبت نکردن به دیگران تو زندگی رو مجبور بشیم سرلوحه خودمون کنیم.

3. 11 کاربر از parinaz571 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

قبول دارم هركسي تا يه حدي توان اين رو داره كه مقابل مشكلات وايسته ولي تا جايي كه تا ميتونيم واس ايستاد خيليا ميگن زندگي يه تفريحه ولي ما فقط يه مبارزه ديديم كه همه به فكر خودشونن

5. 4 کاربر از آيدين22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

یکی از اشتباهات همین عکسه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برابری معنیش اینه که همه یکسان ویک اندازه باشن
    وعدالت هم برا حق کسی پایمال نشدن هست
    پس درنتیجه این سخن برا این عکس اشتباه هست
    جمله برابری به معنای عدالت نیست .کاملا درسته ولی اون کجا واون کجا ...باهم هیچ ربطی ندارن ..تو عکسی که عدالت رونشون داده برابری هم همون معنی رومیده ..ولی عدالت هیچ برطی به این عکس نداره
    اینم گفتم چون بعضی ازسایت ها پرشده ملت گمراه نشن!

7. 11 کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

در ادامه ی پست قبلی، اون عکس میتونه خیلی گمراه کننده باشه و برداشت های غلطی ازش بشه.

اصلش اینه: برابری (Equality) در کنار «تساوی حقوق یا انصاف» (Equity)

برابری زمانی مطرح میشه که ما در یک مجموعه همه ی اعضا رو کاملا یکسان ببینیم و فرقی بینشون قائل نشیم. برای مثال: برابری جنسیتی (برابری زن و مرد) = Gender Equality

اما تساوی حقوق به معنی دادن فرصت های برابر به همه اون اعضاست صرف نظر از اینکه از چه قشر و نژاد و دین یا مذهبی هستن. در واقع میشه بهره مندی از فرصت های برابر برای همه اعضا با وجود تفاوت ها یا احیانا محدودیت هایی که برخی از اون اعضا ممکنه داشته باشن. برای مثال: فراهم کردن امکان تحصیل برای گروهی که از نوعی معلولیت رنج میبرن.

توی عکس بالایی که برابری و عدالت به اون شکل کنار هم قرار گرفتن ممکنه برداشت های خیلی غلطی بشه طوری که یه سری بخوان اینجوری تفسیر کنن که برابری در نهایت منجر به بی عدالتی میشه! واضحه که برابری و عدالت دوتا مساله کاملا جدا هستن.

بدون تساوی حقوق؛ برابری تحقق پیدا نمیکنه و بدون عدالت هم هیچکدوم.

9. 8 کاربر از NaughtyCat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

امشب غذا از بیرون گرفتم (مرغ بریان) و نان ساندویچی هم جداگانه از همانجا گرفتم
    دو تا مشکل نان‌های‌اش داشت:
    اول اینکه مشخص بود که نان تازه ساندویچی نیست چون وقتی خمیر را خارج میکردی نان چند تکه میشد!
    دوم در خانه متوجه شدم یکی از نانها باز شده بود و زیرش سس مایونز بود!!!
    (با این کارش دیگه ازش خرید نخواهم کرد!)

تجربه: اگر میخواهید غذا از بیرون بگیرید بهتره نان ساندویچی‌اش را از فروشگاهی که کارش فقط تولید نان ساندویچی است تهیه کنید چون معمولاً نان تازه پخت روز را به شما میدهند و دیگر لازم نیست چک کنید که آیا بین نان ساندویچها سس نزده باشند!

11. 15 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

پس از دریافت نسخه از داروخانه ، توجه داشته باشید که حتما مهر داروخانه روی نسخه زده شده باشه ، در غیر این صورت در صورت بروز هر مساله ای هیچ مسئولیتی متوجه داروخانه نیست.

13. 13 کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه DJ_EBI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

یه سری تجربه هامو بعد از چند ماه کار کردن تو بازار صنف صوتی تصویری در اختیار دوستان قرار میدم
    به هیچ عنوان رو ظاهر فرد قضاوت نکنید شده مشتری اومده چند میلیون پول لباسو وسایلش بوده ولی کلی وقت و انرژی ما رو گرفته و هیچی نخردیده و رفته و عکس همین قضیه
    همیشه سعی کنید سود رو تو فروش زیاد بگیرید این قضیه باعث میشه خود مشتری که قیمت خوب خریده یه جور تبلیغ مجانی باسه شما انجام بده
    به هیچ عنوان مشتری که اومد گفت پول نقد و کارت ندارم یه شماره کارت بدید از طریق موبایل بانک بریزم اعتماد نکنید یا اگه اعتماد کردید سعی کنید موجودی جدید بگیرید بعد جنس تحویل بدید صرفا به شماره پیگیری و.... که بهتون نشون میده اعتماد نکنید
    سعی کنید به حرفی که به مشتری می زنید دقت کنید مثلا یه جنسو از خودتون گارانتی نکنید بعدن به شدت مشکل ساز میشه باستون
    به کسایی که میان آدرس محل خاصی رو میپرسن اگه نمیدونین آدرس الکی ندید چندین مورد بوده باسه ما نزدیک بوده دعوا شه! بهتریت جواب نمیدونم هستش
    و در آخر اخلاق و انصاف مهمترین تبلیغ و جذب مشتری هستش

Sent from my HTC D816h using Tapatalk

15. 13 کاربر از DJ_EBI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات dourtarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض مرز دوستی

وقتی با یکی تازه دوست میشین، دوست جدید رو جاهایی که خیلی وقته رفت و آمد دارین، نبرین.

با یکی از بچه ها تازه دوست شده بودم و باهم رفتیم به موسسه خیریه ای که خیلی وقته رفت و آمد دارم اونجا.
    الان اون دوستی تموم شده و دیروز مجبور شدم به خاطر حضور ایشون به اردوی موسسه مزبور نرم( با اینکه دلم خیلی می خواست برم)

17. 6 کاربر از dourtarin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

هر جور که دلتون میخواهد زندگی کنید هر جور که دوست دارید لباس بپوشید و هر تفریحی که دوست دارید انتخاب کنید چون به هر حال هر جور هم که باشید باز هم بهتون ایراد میگیرن باز هم مورد قضاوت قرار میگیرید بازم بهتون تحمت میزنن بازم بهتون صفت های مختلف میدن با تغییر دادن و جلو گیری کردن و ... خودتون فقط این شمایید که تغییر میکنید اطراف شما ثابته شما باز هم مورد قضاوت و مورد تحمت و مورد باز خاست و .... قرار میگیرید فقط شکل افراد و نحوه کارشون فرق داره

19. 11 کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •